Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
για καλούλα γαλλική ταινία, "les choristes" λέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    26 KB · Εμφανίσεις: 293

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Η ταινία που είδα τελευταία (σε DVD) ήταν το HITCH. Κωμωδία γενικά τυπική και αναμενόμενη. Αλλά είχε μια σκηνή στην οποία έσκασα στα γέλια... μόνο για αυτή άξιζε να τη δεις.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ είδα την Ηλέκτρα πριν λίγο. Μόνο η Garner άξιζε :D
Άντε και τα Shais, οι Katana και τα Shuriken :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nan:
Η ταινία που είδα τελευταία (σε DVD) ήταν το HITCH. Κωμωδία γενικά τυπική και αναμενόμενη. Αλλά είχε μια σκηνή στην οποία έσκασα στα γέλια... μόνο για αυτή άξιζε να τη δεις.:clapup:
Όντως είναι πάρα πολύ ωραία ταινία και έχει πολύ αστείες και ωραίες σκηνές:D
Ποια ήταν η σκηνή που λες?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Η τελευταία που είδα ήταν το The Ring 2...Απίστευτη απογοήτευση....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ειδα το Μαλκολμ Χ του Σπαικ Λι.Μμμμ,καλούλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Χθες πήγα σινεμά και είδα το ''Νησί''.Πολύ ωραίο ήταν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Όντως είναι πάρα πολύ ωραία ταινία και έχει πολύ αστείες και ωραίες σκηνές:D
Ποια ήταν η σκηνή που λες?:)
Η σκηνή στην οποία ξεκαρδίστηκα στα γέλια ήταν αυτή με το πρησμένο πρόσωπο...
Καλή ε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nan:
Η σκηνή στην οποία ξεκαρδίστηκα στα γέλια ήταν αυτή με το πρησμένο πρόσωπο...:clapup:
Καλή ε;;;
Nαι,φοβερή.:clapup: Που κοιτάχτηκε κι άρχισε να φωνάζει!!!!Φοβερή!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν... είδα χτες το Constantine...
εεε....χμμμ..... εεεεε.... είχε ένα κάποιο ενδιαφέρον σαν σενάριο.... είχε κάποια πολύ αστεία και παιδικά εφέ....
χάρηκα που την είδα σε DVD.... Θα τα είχα κλάψει τα ευρώ μου αν την είχα δει στο σινεμά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πριν απο μερικές ημέρες είδα και εγώ το "The Island"...
Μέχρι τη μέση ήταν καλό, όταν αρχίζει όμως το κυνηγητό γίνετε μια κλασσική αμερικανιά του στύλ mission imposible και 007...

Λέω να δώ το "The Cave" μεσα στις επόμενες μέρες... το έχει δει κανείς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Χθές είδα ένα από τα Indiana Jones.Πολύ ωραίο ήταν....:)
Founes δεν νομίζω να έχει βγει στο σινεμά ακόμα το ''The Cave'' :worry: ...Κι εγώ θέλω πολύ να τη δω αυτή την ταινία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
δεν νομίζω να έχει βγει στο σινεμά ακόμα το ''The Cave'' :worry: ...Κι εγώ θέλω πολύ να τη δω αυτή την ταινία:)

Έχει βγει από χθες αν δεν κάνω λάθος..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Έχει βγει από χθες αν δεν κάνω λάθος..;)

:oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... ναι κι εγώ απο οσο ξέρω είχε πρεμιέρα την 1η Σεπτεμβρίου!
αντε όποιος την δεί πρώτος ας μας πεί εντυπώσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μόλις είδα το "The Island"...
Με άρεσε ιδιαίτερα! Καιρό είχα να δω τόσο καλή ταίνια...
Συστήνεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
να πάω να το δω σήμερα δλδ στον θερινό στο άλσος :); αλλά θα ψιλοβαριέμαι σε περιπέτεια μόνος μου... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου φάνηκε μέτριο προς χαριτωμένο.. απ' τις ταινίες που ξεχνάς μετά από 1 μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είδα χτες σε dvd (πάντα dvd... το κόψαμε το σινεμα λόγω ακρίβειας :P ) το "ο θρύλος" (και όχι δεν είναι ιστορική ταινία του Ολυμπιακού :P )

αν κάποιος έχει καλή μνήμη (για να μην χάσει τον μπούσουλα με όλα αυτα τα ονόματα που αναφέρονται) και δεν τον νοιάζει να ακούει κινέζικα (καθότι δεν μιλάνε hollywood-ιανά) να την δει... έχει υπογραφή του Copola...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Nα σας ρωτήσω κάτι βρε παιδιά....Μήπως έχει δει κανείς το ''The Cave'' να μου πει αν ειναι καλό γιατι σκοπεύω να πάω να το δω σήμερα:) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top