Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το ρεκβιεμ δε μου αρεσε τοσο πολυ πια, οπως και ολες οι ταινιες για τις οποιες μιλανε ολοι με περισσειο θαυμασμο και ανειπωτα λογια...γιατι τοτε περιμενω κατι το θεικο να δω, και βλεπω κατι απολυτα νορμαλ...
το ρεκβιεμ ηταν καλη ταινια, αλλα δεν ενθουσιαστηα-μονο με τη μουσικη.

το αλλο του ταραντινο 7.5/10 ε? χμ... παιζεται τωρα στους κινηματογραφους?
για πειτε τπτ παραπανω..

το κιλ μπιλ παντως (και τα δυο) ειναι απο τα δεκα ισως καλυτερα εργα που εχω δει εβερ!

χτες ειδα το αρωμα... τρελη ταινια. το τελευταιο μισαωρο ενιωσα οτι ζω στο φανταστικο κοσμο του χαρι ποτερ. αλλα γενικα μου αρεσε:P την εχει δει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Είδα τον Χάρυ Πότερ! Ωραία ταινία φυσικά, αλλά λίγο σκοτεινή... ήθελα να είναι λίγο πιο φωτεινή διότι σε μερικά σημεία δυσολευόμουν να διακρίνω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Fantastic Four 4 Rise of the Silver Surver

Καλύτερο από το προηγούμενο αλλά οκ σιγά τα αβγά.
Πολύ χάλια ο galacticus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Το Fantastic Four ήταν τουμπανο ταινία...
Ειμαι και φαν των κομικ γενικά

Είδα το Simpsons.....
είχε γελιο αρκετό αλλα ελεος στο trailer δειξανε σχεδόν όλες τις σκηνές άπειρου γελιου......οχι πως δεν είχε κιαλλες...

Αλλη μια ταινιουλα να περάσεις ευχαριστα 1.30 ωρα απλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
χτες ειδα το αρωμα... τρελη ταινια. το τελευταιο μισαωρο ενιωσα οτι ζω στο φανταστικο κοσμο του χαρι ποτερ. αλλα γενικα μου αρεσε:P την εχει δει κανεις?

Ναι, πολύ καλή ;):D Παθιασμένη ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Μια τρελή μεταμεσονύκτια μούφα στο Σταρ. Τύπου μεταφυσικού/ψυχολογικού θρίλερ. (Ο Θεός να το κάνει) Ούτε το όνομα ξέρω. Απλά δε με πιανε ύπνος και είπα να ξενυχτίσω βλέποντας τηλεόραση. Το δε κανεις άλλος??? :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
TMNT (2007)
Οκ βλεπόταν, θα ήθελα περισσότερα εφέ και να μας έδειχνε λίγο πιο πολύ τα τέρατα, αφού άλλωστε τα είχαν τα 3D μοντέλα δεν θα τους ήταν δύσκολο. Αλλά είναι παιδικό, οπότε δεν μπορούσαν δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
την πρεμιερα του χανιμπαλ λεκτερ.
δικαιολογει απολυτα τον τρελο δολοφονο που ειδαμε στις αλλες τρεις ταινιες...!

και η ταινια καθεαυτη ηταν πολυ καλη, καλοστημενη, και ο πρωταγωνιστης τελειος ηθοποιος. μου αρεσε υπερβολικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Simpsons the mooovie
Ε, ειχε 2-3 στιγμες που γελασα, αλλα γενικα το περιμενα ακομα καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Harry Potter πολύ καλό αν και η συνέχεια θα αργήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Η μόνη ένσταση. Το θέμα βέβαια είναι περισσότερο προσωπικού γούστου, αλλά δε βαρέθηκες λίγο τους διαλόγους στο Death Proof?
Προσωπικά στο Kill Bill τους απολάμβανα, στο Death Proof σε κάποιο σημείο μετά τα μισά της ταινίας άρχισα να τους βαριέμαι λίγο...

Τι να σου πω, εμενα μου αρεσε ισως περισσοτερο. Δεν βαρεθηκα καθολου στο Death Proof, αν και το πρωτο μισο ηταν σιγουρα ανωτερο απο το δευτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
πηρα να δω ταινια μετα αρκετο καιρο. τους 300. θα σας πω απο δευτερα, ή αυριο, να και δεν ειμαι αισιοδοξος οτι θα την δω σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
την πρεμιερα του χανιμπαλ λεκτερ.
δικαιολογει απολυτα τον τρελο δολοφονο που ειδαμε στις αλλες τρεις ταινιες...!

και η ταινια καθεαυτη ηταν πολυ καλη, καλοστημενη, και ο πρωταγωνιστης τελειος ηθοποιος. μου αρεσε υπερβολικα!

Για ποιό μιλάς; Δώσε ένα link :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Hannibal Lecter χωρίς τον Anthony Hopkins? Ιεροσυλία. Ποιός του έδωσε το δικαίωμα; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Μιλάει για το ξεκίνημα του Hannibal Lecter.Τα πρώτα χρόνια της δράσης του,και επομένως ήταν αδύνατο ο ηλικιωμένος Hopkins να υποδυθεί τον ρόλο :)

Αρκετά καλή ταινία κατ εμέ.Αδικείται με το 6 στο imdb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ναι. Προφανώς δεν το είπα γι' αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαλαρα της βαζω 9 !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Είδα το "Happy feet" αλλά δεν μου άρεσε γιατί ήταν πολύ παιδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τον "Χααααουρι" βεβαίως βεβαίως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top