Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ είδα το notebook:)....απλά υπέροχο!!!!!! Απορώ γιατί δεν το είχα δει τόσο καιρό....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Είδα το "Happy feet" αλλά δεν μου άρεσε γιατί ήταν πολύ παιδικό.

Αυτο το ειδα κι εγω την περασμενη βδομαδα.
Και μου αρεσε κιολας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Death Proof.

Καλά, γενικά είμαι Tarantino junkie... οκ, δεν ήταν η ταινία που θα κάνει θρησκεία, όπως το Kill Bill ή το Pulp Fiction, αλλά ούτε πολύ βίαια/αρρωστημένη μου φάνηκε (εκτός από δύο ΠΟΛΥ σκληρές σκηνές), ούτε βαρέθηκα! Αντίθετα, αφέθηκα στην 70'ς αμερικανιά, girl- power σκυλέ ανταλλαγή άψογωω ατακων και ...

ε, τελικά ήμουν συνέχεια με ένα ενθουσιασμένο χαμόγελο στο πρόσωπο!!!

Τη συνιστώ! :)

Α, και... ωραίες γκόμενες... ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Harry Potter και Zodiac.

8 στο Χάρη...

Oσο για το Zodiac, πολύ καλός ο Ruffalo, υποτονικός ο Gyllenhaal και η ροή της ταινίας κάπως αργή...
άντε άλλο ένα 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε! αυτο δεν εχει βγει ακομα! το ειδες η το ονειρευτηκες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
To paris je t'aime

Πως σας είχε φανεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
καλε! αυτο δεν εχει βγει ακομα! το ειδες η το ονειρευτηκες?:P
Άκυρη η ερώτησή σου καλή μου Τζίο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Taxi 3

Καλούτσικη θα έλεγα, όχι όμως τόσο καλή όσο τα 2 προηγούμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Άκυρη η ερώτησή σου καλή μου Τζίο! ;)

καλε τι λες? αφου την αλλη πεμπτη βγαινει!!!!!!
το χω και στα υποψην, να παω πρεμιερα, γαμωτη μου!
μαλλον νετ θα το δες εσυ και μας κουνιεσαι, ατιμο παλιοπαιδο, να με κανεις να ζουλευω...:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
To paris je t'aime

Πως σας είχε φανεί?
πολύ ωραία ταινιούλα, μου αρέσουν κάτι τέτοιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να δείτε οπωσδήποτε το goodbye bafana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι ε? για κανε μια περιγραφη. μπανανα διαβασα btw.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Τον Χάρυ Πότερ.........ΞΑΝΑ!!!!!!!!! :clapup::D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Mr Bean's holiday .
Περασε ευχαριστα η ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Τον Σρεκ τον τρίτο!
Πολύ ωραίοοοο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δωμάτιο 1408

είχε όλα τα συστατικά για να ξεσπαστείς, αξίζει να το δεί κάποιος αλλα σε dvd με κλειστά φώτα, στο σινεμά απλά δεν έχεις την πολιτέλια όταν τελειώσει να δείς κάποιες σκηνές ξανά οπότε φέυγεις με απορείες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Reign Over Me

:thumbup:
Alan Johnson has everything he needs to get through life: a good job, a beautiful and loving wife, and their wonderful children. Yet he feels isolated because he finds having a hard-working job and managing a family too much to handle and has no one to talk to about it. Charlie Fineman, on the other hand, doesn't have a job or a family. He used to have both until he lost his family on the fateful day of 9/11, and the grief he felt caused him to quit his job and isolate himself from everyone around him. As it turns out, Alan and Charlie were roommates in college, and a chance encounter one night rekindles the friendship they shared. But when Charlie's problems become too much to deal with, Alan is determined to help Charlie come out of his emotional abyss.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Mr. brooks

Ωραία ταινία...δεν βαριέσαι τουλάχιστον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0389557/

The Black Book (Zwartboek)
Ολλανδική ταινία, γερμανικής συμπαραγωγής, σχετικά με την αντιναζιστική δράση ομάδας επαναστατών και ειδικά μιας εβραίας κοπέλας... Με πολύ παρασκήνιο... Τι συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Παίζει και ο Seb. Koch, από το "Οι ζωές των άλλων". Η πρωταγωνίστρια καλή και πανέμορφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top