Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ο στρίγκλος που έγινε αρνάκι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
BEOWULF

Πηγα κυριως επειδη μου το προτεινε φιλος λογω των 3d γυαλιων. Τεχνικά ομορφο, με μερικες πολυ εντυπωσιακες σκηνες και φωτορεαλισμο.

Αλλά απο τα υπολοιπα, δεν ελεγε κατι. Μετρια. Δειτε την για το 3d effect αλλα μη περιμενετε και πολλα πολλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Bee Movie.

Εχμ. Μιλάμε για πολύ σκότωμα ώρας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
zeitgeist. το χει δει κανεις? θελω γνωμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μάπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εκτος της δικης σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.



https://www.e-steki.com/showthread.php?t=9014

https://www.e-steki.com/showpost.php?p=365317&postcount=57

https://www.e-steki.com/showpost.php?p=365322&postcount=58

https://www.e-steki.com/showpost.php?p=365333&postcount=59

https://www.e-steki.com/showpost.php?p=355867&postcount=16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eιδα το ντοκυμαντέρ "Metal : A headbanger's Journey". Αρκετά καλο (οσο προλαβαινεις να αναπτυξεις ενα τετοιο μεγαλο θεμα σε μιαμιση ωρα). Φτιαγμενο απο φαν, μελετα την γεννηση, πορεια, επιρροες, κονωνικες αντιδρασεις και επιδρασεις, γιατι καταδιωκεται, τι αντιπροσωπευει. Υπαρχει κατι κακο στο ροκ και στο μεταλ ; Αναλυει το θεμα και ανθρωπολογικα, κοινωνικα. Θα λεγα οτι ειναι μια καλη εισαγωγη και για καποιον που δεν σχετιζεται με μεταλ, ή που μολις ξεκινησε. Αρκετά ισορροπημενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Τελευταίο είδα το La Disparue de Deauville το οποίο ήταν .. χάλια. Αν μου έλεγαν οτι έχει γυριστεί από 3 χρονα παιδάκια και οτι οι ηθοποιοί είναι επίσης 5 χρονα που φοράνε μάσκες και στολές θα το πίστευα.

Πριν από αυτό όμως είδα το Stardust, το οποίο είναι άψογο, ό,τι ακριβώς ήθελα να δω αυτόν τον καιρό :D

Επίσης πρόσφατα είδα και το 2 Days in Paris, στο οποίο η Julie Delpy έκανε θαύματα ως σκηνοθέτης και μέτρια πράγματα ως ηθοποιός. Ο Goldberg επίσης μέτριος (αλλά γοητευτικός :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από τον σινεμά, είδα το Love in the Time of Cholera (2007), ξαναερωτεύτηκα τον Javier Bardem, και σας την προτείνω ανεπιφύλακτα! Δεν είναι το κλασσικό ρομαντικό δράμα. Μου έκανε εντύπωση η ομορφιά της πρωταγωνίστριας, αλλά και οι ερμηνείες της Shakira στο τραγούδια που ντύνουν την ταινία. Έχω μείνει απολύτως ικανοποιημένη, πράγμα περίεργο. :hmm: Σπεύσατε!

(Κλασσικά βέβαια γίναμε ρεζίλι στην αίθουσα, όταν άρχισα να κάνω περίεργους ήχους προσπαθώντας να διακωμωδήσω μια σκηνή, και οι δύο σειρές από πίσω μας άρχισαν να γελάνε. Οπότε λέω στην φίλη μου "Ρε Μαιρούλα, με εμένα λες να γελάνε;" όποτε άρχισαν να γελάνε πιο έντονα. Μάλιστα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
merci, my dear rempeske :)

μολις ειδα σε avant premiere το enchanted, και ομολογω οτι νιωθω πριγκιπισσα! :P

το προτεινω ανεπιφυλακτα, και του βαζω ενα 9/10!
παρα πολυ ευχαριστη ταινια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από τον σινεμά, είδα το Love in the Time of Cholera (2007), ξαναερωτεύτηκα τον Javier Bardem, και σας την προτείνω ανεπιφύλακτα! Δεν είναι το κλασσικό ρομαντικό δράμα. Μου έκανε εντύπωση η ομορφιά της πρωταγωνίστριας, αλλά και οι ερμηνείες της Shakira στο τραγούδια που ντύνουν την ταινία. Έχω μείνει απολύτως ικανοποιημένη, πράγμα περίεργο. :hmm: Σπεύσατε!

(Κλασσικά βέβαια γίναμε ρεζίλι στην αίθουσα, όταν άρχισα να κάνω περίεργους ήχους προσπαθώντας να διακωμωδήσω μια σκηνή, και οι δύο σειρές από πίσω μας άρχισαν να γελάνε. Οπότε λέω στην φίλη μου "Ρε Μαιρούλα, με εμένα λες να γελάνε;" όποτε άρχισαν να γελάνε πιο έντονα. Μάλιστα :P)


καγιρα, τακους?
αυτο σου ελεγα να πας να δεις στο σινεμα!!! τρεχα λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Το Simone, αποσπασματικά σήμερα στο Star :D.

Ούτε για να περάσει η ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
καγιρα, τακους?
αυτο σου ελεγα να πας να δεις στο σινεμα!!! τρεχα λεμε!

Ναι ναι καγίρι, να πας! Πολύ όμορφη ταινία! Και με το συναίσθημά της, και με το χιούμορ της, και με τα απ' ούλα της!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από τον σινεμά, είδα το Love in the Time of Cholera (2007), ξαναερωτεύτηκα τον Javier Bardem, και σας την προτείνω ανεπιφύλακτα! Δεν είναι το κλασσικό ρομαντικό δράμα. Μου έκανε εντύπωση η ομορφιά της πρωταγωνίστριας, αλλά και οι ερμηνείες της Shakira στο τραγούδια που ντύνουν την ταινία. Έχω μείνει απολύτως ικανοποιημένη, πράγμα περίεργο. :hmm: Σπεύσατε!

Μόλκα θα παω να την δω την Παρασκευη :D!!! Ευχαριστώ που την πρότεινες :D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Είδα χτες μια παλιά ταινία, το Velvet Goldmine.
Πάρα πολύ ωραία ταινία,σκηνοθετικά αλλά και από νόημα.Ό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είδα το shortbus ... πρότυπη ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
καγιρα, τακους?
αυτο σου ελεγα να πας να δεις στο σινεμα!!! τρεχα λεμε!

Θα πάω στην πρώτη ευκαιρία (σε dvd με βλέπω να καταλήγω πάλι, μιας και σινεμά έχω να πατήσω κάτι μήνες :D)

Χτες είδα το Corpse Bride του Tim Burton, σε ..τρεις δόσεις, επειδή νύσταζα, μ' έπαιρνε ο ύπνος, το έβαζα στο pause, κοιμόμουν, χτύπαγε το τηλέφωνο, ξυπνούσα, έβλεπα άλλο λίγο κ.ο.κ. Ωραία ταινιούλα, αν και μικρή χρονικά και κάπως απλοϊκή. Φοβερά γραφικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είδα χτες μια παλιά ταινία, το Velvet Goldmine.
Πάρα πολύ ωραία ταινία,σκηνοθετικά αλλά και από νόημα.Ό

...και με απίθανο soundtrack! Πολύ καλο revival τις Glam Rock!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top