Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

David?

Νεοφερμένος

Ο David? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
covid 19, μια φοβερή ταινία με σενάριο επιστημονικής φαντασίας και σκηνοθεσία πολιτικής προπαγάνδας :yes:
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.

Το είδα για 3η φορά χτες! Είναι η αγαπημένη μου από την τριλογία, καθώς δείχνει ότι η συνάντησή τους δεν ήταν απλώς μια νεανική περιπέτεια, αλλά κάτι βαθύ που τους συνέδεσε για πάντα και δεν έφθινε μέσα στο χρόνο και την απόσταση. Ενέχει μέσα της όλες τις ελπίδες και τη μαγεία μία ουσιαστικής σχέσης έτοιμης να αρχίσει από εκεί ακριβώς που την άφησαν όντας όμως πιο ώριμοι και συνειδητοποιημένοι πλέον. <3
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να βλέπετε ποιές ταινίες βλέπω και πως τις αξιολογώ.

9 στο 50 shades of Grey, 6 στο the nun και 5 στο Endgame?? :laugh:



Btw, πώς το έκανες αυτό; θέλω κι εγώ να βάλω το λινκ μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όπα το βρήκα:

https://m.imdb.com/user/ur38075615/?ref_=nv_usr_prof_2
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Inferno που το εδειχνε ο Σταρ, ενταξει μεγαλη παπαρια ενας τρελος που εχει βαλει γριφους για να σταματησεις την εξαπλωση του ιου που δημιουργησε, τον επιστημονα που προσπαθει να την σταματησει και γενικα κλασικες αμερικανιες στο τελος
 

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Βλέπω όλο το MCU, είμαι στην 13η ταινία.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χθες αργά τη νύχτα. Μια επανάληψη έτσι για να ξεκινήσει καλά η εβδομάδα.
After Hours του Martin Scorsese.
Η επιτομή του σουρεαλισμού!
1607360923277.png
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
images.jpg


ειδα αυτο προσφατα και μου αρεσε 10/10,εχει σασπενς και μια φιλοσοφικη θα ελεγα θεωρηση της απιστιας κατι που ολοι λιγο πολυ εχουμε αναρωτηθει :D Εξαιρετικη η Ρενε σε ενα ρολο γαντι και εκπληξη μαζι:clapping:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και αυτο επισης ειδα θα του εβαζα 10/10 οχι μονο για τις ερωτικες σκηνες αλλα για τις ψυχολογικές μεταπτωσεις της ηρωιδας. Ταυτιστηκα πολυ👍

La vie d Adèle / Blue Is the Warmest Color / Η Ζωή της Αντέλ (2013)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και αυτο εξαιρετικό με τις μεταπτωσεις της ηρωιδας
Unsane (2018)


ο Σόντερμπεργκ «παρατηρεί» την ψυχολογική κατάρρευση της βασικής ηρωίδας του (την υποδύεται η Κλερ Φόι του «The Crown») καθώς η ίδια νιώθει να απειλείται από έναν stalker.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 73104

ειδα αυτο προσφατα και μου αρεσε 10/10,εχει σασπενς και μια φιλοσοφικη θα ελεγα θεωρηση της απιστιας κατι που ολοι λιγο πολυ εχουμε αναρωτηθει :D Εξαιρετικη η Ρενε σε ενα ρολο γαντι και εκπληξη μαζι:clapping:

Βαζω το τρειλερ εκ παραδρομης
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης η ταινια Gone girl (2014) για όποιον δεν την εχει δει πολυ καλη σε κραταει σε αγωνια


Κι ένα αλλο για οσους αντεχουν θρίλερ σπλατερ ειναι το Hostel (2005) και ολα τα σικουελ επειτα hostel 2 και 3.

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
View attachment 73104

ειδα αυτο προσφατα και μου αρεσε 10/10,εχει σασπενς και μια φιλοσοφικη θα ελεγα θεωρηση της απιστιας κατι που ολοι λιγο πολυ εχουμε αναρωτηθει :D Εξαιρετικη η Ρενε σε ενα ρολο γαντι και εκπληξη μαζι:clapping:

Δε σου φάνηκε λίγο σαπουνόπερα; Κι εμένα μου κράτησε το ενδιαφέρον αλλά νταξει, ένιωσα και λίγο σαν να βλέπω Φώσκολο να πω την αμαρτία μου :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δε σου φάνηκε λίγο σαπουνόπερα; Κι εμένα μου κράτησε το ενδιαφέρον αλλά νταξει, ένιωσα και λίγο σαν να βλέπω Φώσκολο να πω την αμαρτία μου :P
απο ενα σημειο και μετα κουρασε ναι ακριβως γιατι παρατραβηξε το σεναριο,θα επρεπε να ειχε τελειωσει συντομοτερα αλλα κατα τα αλλα στην αρχη ειχε καποια θετικα στοιχεια ως ταινια να την παρακολουθησεις δηλαδη.
Απο ενα σημειο και μετα πλατειαζε ναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλη ωραια ταινια που βλεπεται ευχαριστα για να περασει η ωρα ειναι η

ESCAPE ROOM​



το οποιο εχει και σικουελ προσφατο

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης το

Run για φαν του ειδους​



οπως και το

BOOKS OF BLOOD​


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

κι ενα σικουελ του Gone Girl

THE WOMAN IN THE WINDOW (2020)​


 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.


Δεν είχα διαβάσει τπτ, τυχαία επιλέχθηκε, εξελίχθηκε σε καλή επιλογή. Road movie!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

κι ενα σικουελ του Gone Girl

THE WOMAN IN THE WINDOW (2020)​



Από τους δημιουργούς του Gone Girl, όχι σίκουελ. Είπα και εγώ, θα δω τη σκύλα να παίρνει αυτό που της αξίζει ...
Nevertheless, Gary Oldman! θα το δω
 
Τελευταία επεξεργασία:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Την είδα χθες, εντελώς τυχαία. Στην αρχή ήμουν επιφυλακτική, όμως μπορώ να πω πως εξεπλάγην ευχάριστα. Θα την ξανά έβλεπα άνετα!
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
The Climb (2017)

Based on a true story. Δείχνει την ανάβαση ενός νέου που ανεβαίνει το Έβερεστ, χωρίς καμιά προηγούμενη εμπειρία, για να κερδίσει το κορίτσι που θέλει. Η ταινία και μόνο που έχει αυτά τα τοπία, συν ότι κωμωδίζει, αρκεί. Περνάει υπέροχα η μιάμιση ωρίτσα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top