Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Μαριούλη έλπιζω να αρέσει και στα ανεψιούδια μου γιατί θα πάω μαζί τους:D:D:D:D

Νι νι!!!!:D
Πιστευω θα τους αρεσει πολυ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τελικά δεν είδα το Ζορό γιατί δεν βρήκα εισιτήρια:( Μήπως το είδε κανείς να μου πει αν είναι καλό????:| Επίσης νοίκιασα και μία ταινία που λέγεται ''Ο Πόλεμος Των Κόσμων'' με τον Τομ Κρουζ:| ...Ελπίζω να είναι ωραία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μόλις είδα το weather man.

Nope. Πήγαινε για κοινωνική, αλλά το'χασε το δρόμο.

κρίμα γμτ, και έπαιζε ο κέιτζ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Επίσης νοίκιασα και μία ταινία που λέγεται ''Ο Πόλεμος Των Κόσμων'' με τον Τομ Κρουζ:| ...Ελπίζω να είναι ωραία:)

Αν και είναι μια από τα ίδια, με τις καταστροφές και με τον πατέρα που τρέχει να σώσει τα παιδιά του, ωστόσο τρώγεται. Δεν με ενθουσίασε, αλλά ούτε με χάλασε!

Α! Ναι! Το τέλος με κούφανε!

Δες και θα καταλάβεις τι εννοώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το τέλος ήταν ομιτζί απλά. πάντως πολύ γέλιο η ταινία :D.

είδα ψες για νιοστή φορά τη μεγάλη ανατριχίλα (καλό ταινιάκι) και μετά τον κύριο χούλα χουπ :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Αν και είναι μια από τα ίδια, με τις καταστροφές και με τον πατέρα που τρέχει να σώσει τα παιδιά του, ωστόσο τρώγεται. Δεν με ενθουσίασε, αλλά ούτε με χάλασε!

Α! Ναι! Το τέλος με κούφανε!

Δες και θα καταλάβεις τι εννοώ!

Εμένα μου άρεσε τελικά:) .Όντως, το τέλος πολύ κουφό:eek: .....Γενικά ωραία ταινιούλα ήτανε.:) Το μόνο που μου την έσπασε,ήταν αυτό το βλαμμένο που τσίριζε συνέχεια.Μέχρι και στο τελος
που είδε τη μαμά του άρχισε να στριγγλίζει :mad:
;) :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mιλας για την Dakota Fanning ε;
Να μου πεις τι ρωταω, αφου αυτη επαιζε...:P
Οντως το τσιριχτο της ηταν υπερβολικο αλλα η ιδια επαιξε για αλλη μια φορα υπεροχα.
(το υπερβολικο τσιριγμα ειναι "λαθος" σκηνοθεσιας.Το κοριτσακι οτι της λεγανε εκανε.)
Αν και την δικαιολογω την ολη κατασταση μιας και ηταν τρικ του σκηνοθετη για να δραματοποιησει ακομα περισσοτερο την ολη απογνωση, τον ολο πανικο και τον ολο φοβο.;)
Παντως το συγκεκριμενο κοριτσακι ειναι απιστευτο ταλεντο.
Παιζει καλλιτερα και απο ενηλικα!
Ενα εργω στο οποιο επαιζε και πραγματικα υπεροχα ειναι στο Hide and Seek στο οποιο επαιξε στο πλευρο του θρυλου Robert De Niro και οχι μονο σταθηκε ανταξια στον ρολο της και μαλιστα σε ενα πολυ δυσκολο ρολο-εργο, αλλα εκανε και τον ιδιο τον R.De Niro μετα το τελος της ταινιας να βγει και να πει οτι κατα την διαρκεια των γυρισματων οι αντιδρασεις του κοριτσιου ηταν τοσο τελειες που ξεχναγε ο ιδιος τα λογια!:eek: ;)
Σου και σας προτεινω να το δειτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Mιλας για την Dakota Fanning ε;
Να μου πεις τι ρωταω, αφου αυτη επαιζε...:P
Οντως το τσιριχτο της ηταν υπερβολικο αλλα η ιδια επαιξε για αλλη μια φορα υπεροχα.
(το υπερβολικο τσιριγμα ειναι "λαθος" σκηνοθεσιας.Το κοριτσακι οτι της λεγανε εκανε.)
Αν και την δικαιολογω την ολη κατασταση μιας και ηταν τρικ του σκηνοθετη για να δραματοποιησει ακομα περισσοτερο την ολη απογνωση, τον ολο πανικο και τον ολο φοβο.;)
Παντως το συγκεκριμενο κοριτσακι ειναι απιστευτο ταλεντο.
Παιζει καλλιτερα και απο ενηλικα!
Ενα εργω στο οποιο επαιζε και πραγματικα υπεροχα ειναι στο Hide and Seek στο οποιο επαιξε στο πλευρο του θρυλου Robert De Niro και οχι μονο σταθηκε ανταξια στον ρολο της και μαλιστα σε ενα πολυ δυσκολο ρολο-εργο, αλλα εκανε και τον ιδιο τον R.De Niro μετα το τελος της ταινιας να βγει και να πει οτι κατα την διαρκεια των γυρισματων οι αντιδρασεις του κοριτσιου ηταν τοσο τελειες που ξεχναγε ο ιδιος τα λογια!:eek: ;)
Σου και σας προτεινω να το δειτε.

Nαι,ρε παιδί μου και ένας από τους λόγους που πήρα αυτή την ταινία ήταν ότι έπαιζε αυτό το κοριτσάκι:) γιατί μου άρεσε πολύ στο Hide And Seek;) Απλά κάθε φορά που τσίριζε σκεφτόμουνα να έρθει αυτός ο εξωγήινος και να το φάει:P :P Γενικά όμως μου άρεσε πολύ το παίξιμό της και η συμμετοχή της στη συγκεκριμένη ταινία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Είδα "το κοτοπουλάκι":redface: και γέλασα πολύ ήταν πολύ γλυκούλι.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
skoulikaderaki
ειδικα το πλασματακι το εξωγηινο οταν μιλαγε ηταν γλυκα!!!!!:clapup:
Αλλα δεν ξερω αν το ειδατε μεταγλωτισμενο και αν ναι αν ηταν καλη η μεταγλωτιση στο συγκεκριμενο σημειο.
Παντως στα αγγλικα εγβγαζε κατι μαμτους ηχους!Γλυκα ηταν!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
skoulikaderaki
ειδικα το πλασματακι το εξωγηινο οταν μιλαγε ηταν γλυκα!!!!!:clapup:
Αλλα δεν ξερω αν το ειδατε μεταγλωτισμενο και αν ναι αν ηταν καλη η μεταγλωτιση στο συγκεκριμενο σημειο.
Παντως στα αγγλικα εγβγαζε κατι μαμτους ηχους!Γλυκα ηταν!
:D


Ναι ναι Μαριούλη αυτό μας άρεσε και εμάς!!!!!!
αν και πιστεύω πως στα αγγλίκα πρέπει να ήταν καλύτερο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω χτες ειδα το WEDDING CRASHERS.:D
Στα Ελληνικα πρεπει να το εχουν βγαλει "ΓΑΜΟΜΠΕΛΑΔΕΣ"...:confused:
Anyway, μπορω να πω οτι σαν κωμωδια μου αρεσε πολυ.
Δεν ηταν κουραστικη και ειχε σκηνες γελιου.:D
Ακομα να προσθεσω οτι ειχε και κατι γυναικες που επαιζαν στο εργο.....:whistle: :clapup: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Ναι ναι Μαριούλη αυτό μας άρεσε και εμάς!!!!!!
αν και πιστεύω πως στα αγγλίκα πρέπει να ήταν καλύτερο..:(
Φαντάζομαι ότι μπορεί και να μη μεταγλωτίστηκε το συγκεκριμένο πλάσμα.Πάντως, όντως
αυτό και το ψάρι ήταν όλα τ
α λεφτά
:D

Η Dakota Fanning παίζει και σε μια σειρά που λέγεται Taken.Έχει να κάνει με εξωγήινους και κυκλοφορεί στα video clud(είναι 6 dvd νομίζω).Εκεί την πρωτοείδα και μου φάνηκε πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
μόλις είδα το weather man.

Nope. Πήγαινε για κοινωνική, αλλά το'χασε το δρόμο.

κρίμα γμτ, και έπαιζε ο κέιτζ...
Αληθεια dooo και τον λατρευω τον κειτζ!:redface:
Εγω παντως εκανα προχθες την απολυτη υπερβαση: ειδα συνεχομενα τους Δυο Πυργους και την Επιστροφη του Βασιλια απο τον Αρχοντα των Δαχτυλιδιων! Ξεκινησα στις 12 και τελειωσα στις 7 το πρωι!:clapup: :clapup: :clapup:
ΤΕΛΕΙΑ!!!
Το μονο που δεν χωνευω ειναι το Γκολουμ! Οποτε το βλεπω... καπως μου ρχεται:sick:
Κατα τ αλλα μια χαρα ξυλο πεφτει! :P
(Ναι το ομολογω τον τελευταιο καιρο ειμαι εντελως αργοσχολη!!!:clapup: :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Xμ... Δε συγκράτησα το τίτλο, αλλά πρέπει να ήταν κάπως έτσι:
....名 战士;勇士;武士
反义词


Περίληψη του έπους: Ο Τσάνγκ είναι ίσως ο μόνος βουδιστής μοναχός, που γράφει στα παλιά του τα σανδάλια το δόγμα της μη βίας. Όταν γυρνάει στη πόλη του, ανακαλύπτει με τρόμο (!) πως την διοικεί ένας εστιάτορας (!)...

"Θα πεθάνεις παλιο-#$@#" σκέφτεται ο τσανγκ, και το μπουνίδι αρχίζει τόσο απότομα, που μένεις με την απορία... Αίσχος ή αίσχος;




Χτύπα κι΄ άλλο... Θα τ' αντέξω...

...Με λίγο Πετρέλη, γίνεται πιο ευχάριστη η παρακολούθηση...


Μετά από μπόλικο ανώφελο κοπάνημα, ο μαγαζάτορας πεθαίνει από δηλητηριασμένο τσάι (!), και συγκλονιστικά (:sleep:) η πλοκή ανατρέπεται, καθώς αληθινό αφεντικό είναι ένας άλλος τύπος, που ρίχνει στον βουδιστή ίσα με μίσο μέτρο ύψος...



(Άουτς --- μη το δοκιμάσετε στο σπίτι σας...)


Κάπου εκεί, ένοιωσα τα βλέφαρα μου βαριά, και αποκοιμήθηκα με το χάμπουργκερ μέσα στο φούρνο μικροκυμάτων.... :mpinelik: Ήμουν έτοιμος να μπω μέσα στη ταινία, να τους δείξω πως δε πρέπει να μπλέκουν με τον πεινασμένο μη-βουδιστή και σύντομα ...μοναχό (:mpinelik:) ρεμπεσκέ....

:boxing::vava:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Φαντάζομαι ότι μπορεί και να μη μεταγλωτίστηκε το συγκεκριμένο πλάσμα.Πάντως, όντως
αυτό και το ψάρι ήταν όλα τ
α λεφτά
:D



Πωωωωω ναι!!!!:D :D
Το ψαρακι απλως απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :hehe: :clapping: :panwkatw: :bounce:



Α και by the way, μολις ειδα το white noise.
Αρκετα καλη ταινια που δεν με κουρασε...;)
η υποθεση εχει να κανει με πεθαμενους που επικοινωνουν με τους ζωντανους μεσω του EVP (electronic voice phenomena).
Εχει καλο σεναριο και πλοκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από το "λούφα και παραλλαγή".Μου φάνηκε μέτριο.Αν και οι τουρκάλες που έπαιζαν δεν παίζονταν...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τελευταια ειδα το flightplan, το prime(εγω αυτος κ η μαμα μου? καπως ετσι..), και την emily rose.. τρελα νοηματα ολες τους:p
Το flightplan πολυ καλο μεχρι καποιο σημειο, μετα εγινε τυπικη αμερικανια..
Το prime συμπα8ητικο, αλλα για dvd, η thurman πανεμορφη, η strip με πολυ καλες στιγμες για γελιο, και το τυπακι που επαιζε τον γιο συμπα8εστατο!
Ο εξορκισμος νταξ, τα αναμενομενα, τρομαξα αλλα βαρεθηκα και σιχαθηκα τα happy end πια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Τεεεελειος ο charlie! Must-see.. Αντε να βγει και το corpse bride καμια ωρα! :D

Ρε τι είναι αυτό το ψορπσε βριδε ??? παραμύθι με νεκροζωντανούς να λέει ι μαμά ζομβιε στο παιδί ζομπιε ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Τεεεελειος ο charlie! Must-see.. Αντε να βγει και το corpse bride καμια ωρα! :D
Κι εγώ το περιμένω πώς και πώς.Πρέπει να είναι φοβερό.Το nightmare before christmas το έχεις δει Κατερίνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top