Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Είδα χθες το goodnight and good luck.Μου άρεσε.Ήταν σαν να βλέπεις ντοκιμαντέρ του Κούλογλου.Αν σας αρέσουν αυτά δείτε το
:)

@dooo: να κάνουμε κανά κονέ με τον φαύνο?...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
@dooo: να κάνουμε κανά κονέ με τον φαύνο?...;)

:jumpy::jumpy: :jumpy: νι νι νιιιιιιιιιι:clapup::clapup: (να μην έχει αυτα τα πόδια όμως :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Χτες είδα το Herbie Fully Loaded.Καλή ταινιούλα.Και η Linds τέλεια όπως πάντα!Βασικά δεν ήταν τόσο σταθερό το σενάριο αλλά για τα παιδάκια είναι ό,τι πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
με αναγκασε να πα να δω το Pride & Prejudice, ακομα τριβω τα ματια μου απο τον υπνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Η κακιά πεθερά με την J.Lo καλή ήταν αν και δεν βλέπω τέτοιο στυλ έργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
απόψς θα δω το DNA του σατανά και αύριο θα σας πωτην γνώμη μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ωχ αμάν. καλά που δεν κοιμόμαστε σήμερα μαζί :P.

σήμερα κατέβασα και τον τρίτο άρχοντα (extended), έσιαξα κ τα σαμπζ και σύντομα θα τα δω με τη σειρά :clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Τις τελευταίες 3 μέρες :

-Αδερφοί Γκριμ (χάλι όμως??????):(
-Κινγκ Κονγκ :)
-Παρθένος 40 ετων (πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γέεεεεεεεεελιο):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
tserno, πάμε πάλι για Γκριμ μπράδερς. Θα σου τα εξηγήσω όλα και θα σου αρέσει στο τέλος, νι :D:D:D:D


να σας πω ότι είδα το Wallace & Gromit, the curse of the were-rabbit, ή θα χάσετε πάσα ιδέα για μένα?:P:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
doo μια χαρά ηταν το σενάριο η υλοποιηση μου φανηκε λιγο απεριοριστο χαλι....

Αμα ειναι μαζι σου ξαναπαω ομως:P
Αυτην τη φορα χαλαρά θα με πάρει ο υπνος :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Αμα ειναι μαζι σου ξαναπαω ομως:P
Αυτην τη φορα χαλαρά θα με πάρει ο υπνος :whistle:

θα σε πάρει ο ύπνος, επειδή θα πας μαζί μου???:eek:
καλαθου. σε φτιάξω εγώ.... πρώτη σειρά μπροστά -μπροστά θα σε βάλω :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
ωχ αμάν. καλά που δεν κοιμόμαστε σήμερα μαζί :P.

σήμερα κατέβασα και τον τρίτο άρχοντα (extended), έσιαξα κ τα σαμπζ και σύντομα θα τα δω με τη σειρά :clapup:.

απόψε θα πάρω κάτι πιο κουλ θα έρθεις????:D


δεν ήταν άσχημο και δεν μπορώνα το πω θρίλερ κι ας έχει αυτό τον τίτλο.
Καμία σχέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
"Μη το πεις ούτε του παπά" με τον Ρ.Ατκινς (Mr Bean)

Μην κάνετε τον κόπο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
"Μη το πεις ούτε του παπά" με τον Ρ.Ατκινς (Mr Bean)

Μην κάνετε τον κόπο......

καλα δεν ξέρω γιατί αυτό τον άνθρωπο δεν τον συμπαθώ και δεν μου αρέσει σαν ηθοποιός:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
καλα δεν ξέρω γιατί αυτό τον άνθρωπο δεν τον συμπαθώ και δεν μου αρέσει σαν ηθοποιός:hmm:

Στο συγκεκριμένο έργο δεν παίζει τον Mr Bean, ούτε κάτι παραπλήσιο, εν ολίγοις είναι έως και συμπαθητικός μπορώ να πω, αλλά το έργο δεν τραβάει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Στο συγκεκριμένο έργο δεν παίζει τον Mr Bean, ούτε κάτι παραπλήσιο, εν ολίγοις είναι έως και συμπαθητικός μπορώ να πω, αλλά το έργο δεν τραβάει.....

τον έχω δει σε ενα έργο που έκανε τον γιατρό αλλά και πάλι δεν με τραβούσε.
Δεν ξέρω δεν με τραβάει σαν ηθοποιός:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σαν τι σε τραβάει; :P

τι θα πάρεις σήμερα; :redface:

καλά, φοβερά τα tlotr στην extended edition :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
σαν τι σε τραβάει; :P

τι θα πάρεις σήμερα; :redface:

καλά, φοβερά τα tlotr στην extended edition :)


γκουχ γκουχ να μην τα λέω τώρα μπροστά σε όλους αφού ξέρεις:D


σήμερα πήρα..........δεν θυμάμαι τον τίτλο:redface: :redface:
επικύνδινη κόρη νομίζω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
θα σε πάρει ο ύπνος, επειδή θα πας μαζί μου???:eek:
καλαθου. σε φτιάξω εγώ.... πρώτη σειρά μπροστά -μπροστά θα σε βάλω :P:P:P

Μα και βέβαια δεν εννοούσα:worry: απλα η ταινια ήταν καπως πληκτική γιαυτο επειδή θα έχω και ενα ώμο ομορφο διπλα μου θα κοιμηθώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Είδα το EDISON. Αστυνομικό, καλό......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top