Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
περιμένουμε vcds εμιού....:)


α ρε φρουφρούλη με τα μπλόγκια σου...:P:D



μόλις είδα το τελευταίο κόλπο, με τον Πιρς. Κάτι με έχει πχιάσει με τον Πιρς τώρα τελευταία:confused::P:D

Καλούλι νι, ειδικά για τις ώρες 7-9:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Και μια καταχώρηση στο blog μου για την ταινία βρίσκεται εδώ :)

Είδα το τρεϊλερ και διασκέδασα..!!! Η κραυγή στο τέλος τάραξε τα σκυλιά μου...!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Θα παίξει κονέ doooλίνα :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κάποιος εδώ μέσα τον παίρνει αγρίως και το ξέρει πολύ καλά :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
The Machinist
Καλή ψυχεδέλεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αφού διαβασα το Bourne Identity, είπα να δω και την ταινία.

Καμία σχέση με το βιβλίο (έπρεπε να το περιμένω), δεν με ενθουσίασε, αλλά βλεπόταν...και θα κάνω και το δεύτερο βήμα (μιας και το κατέβασα): Bourne Supremacy (η συνέχεια του identity, that is).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
L.A. confidential. ναι ρε, πάλι :D. τα σπάει η ταινία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ είδα πρόσφατα σε dvd το "οι εντοιμότατοι φίλοι μου", πολύ καλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
crash, πολύ καλό το ταινιάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που είδα ήταν το "Pink Panther" ..μου φάνηκε αρκετά καλή και είχε πολύ γέλιο καθ'όλη την διάρκειά της..!!εντάξει,σίγουρα δεν ήταν Peter Selers,αλλά θεωρώ ότι ο Steve Martin είναι πάρα πολύ καλός ηθοποιός και αποτελεί εγγύηση για κάθε ταινία στην οποία παίζει,αλλά και ο Jean Renau ήταν πολύ καλός..!:D αυτό το απλανές βλέμμα που έχει παρά τα όσα εκτιλίσσονται σε κάθε σκηνή της ταινίας είναι όλα τα λεφτά..!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
είδα μια κουλτουριάρικη... οι εραστές του πολικού κύκλου. σπανική...νοτ μπαντ, για κυριακή μεσημέρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Όσο και αν σας φαίνεται παράλογο, μόλις προχθές είδα το pulp fiction! Μου άρεσε πάρα πολύ! 9/10 χαλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω ειδα χτες το "δεσμοι αιματος".πολυ καλη,ειχα κ χρονια να την δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λοιπόνε.

Οι απανταχού λάτρεις του πολιτικού θρίλερ, του κ α λ ο ύ πολιτικού θρίλερ άι μιν, να σπεύσουν να δουν το Syriana. Πάμε εντυπώσεις:

Δεν έχει μπαμ-μπαμ-βαν-νταμ, γιατί πολύ απλά τα προβλήματα δεν λύνονται με σφαίρες. Είναι η πρώτη ταινία από όσες έχω δει, που πιάνει το πρόβλημα στη ρίζα του: η Αμερική θέλει να έχει τον έλεγχο των πετρελαίων στη Μέση και Απώτερη Ανατολή και θα κάνει τα πάντα να τον αποκτήσει. Η "καλή" CIA γίνεται μαριονέττα των εταιρειών αμερικανικών συμφερόντων, "εξοστρακίζοντας" όσους καταλήγουν ασύμφοροι.
Από την άλλη πλευρά, τα Πακιστανάκια φανατίζονται ακόμα περισσότερο....πεινάνε, και δεν έχουν δουλειά.


Το ξαναλέω, καλή ταινία. Με προβληματισμούς.


Trivia: οι Πέρσες σκέφτονται σοβαρά να ανοίξουν χρηματιστηριακή αγορά στην Μέση Ανατολή και οι συναλλαγές να είναι ΚΑΙ σε ευρώ. Μακάρι. Μακάρι το δολλάριο να μπει στον πωπούλι μερικών-μερικών:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
A night at the Roxbury

Απλά δε μου έμεινε άντερο από το γέλιο... Οι τύποι στην ταινία τα σπάνε κανονικά και με το νόμο! Κάφροι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trifyllenia

Νεοφερμένος

Η trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Inside Man (Ο Υποκινητής)

Καταπληκτική ταινία!Πανέξυπνο σενάριο-θεϊκή πλοκή!
Επιτέλους γιατί τον τελευταίο καιρό η μία μάπα διαδεχόταν την άλλην...
Απλά Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Ο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πριν λιγο ειδα το "The Seventh Stream". Ενα εχω να πω ... απλως τελειο! 10/10 Πολυ δυνατο σεναριο πολυ δυνατη φωτογραφια ... Οι χαρακτηρες ξεδιπλωνουν ολο το ειναι τους σε αυτη την ταινια ... Το κυριοτερο ειναι οτι εχεις ολες τις προηποθεσεις για να σας αγγιξει. Εμενα προσωπικα με αγγιξε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πριν λιγο ειδα το Lost Voyage ... 2/10 ... Φτηνοι ηθοποιοι ... Χαμηλη εξελιξη των συναισθηματων Υπερβολικα φτηνα σκηνικα και η φωτογραφια οπως και η σκηνοθεσια δεν εχουν να διδαξουν τιποτα ... αλλα τωρα που το σκεφτομομαι εχουν να διδαξουν τι πρεπει να αποφευγουμε. ... ... Ο μονος λογος που της βαζω 2 ειναι επειδη η πλοκη της ειναι γρηγορη και κραταει τον θεατη σε καποια σχετικη αγωνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Οχι δεν είστε μόνο εσείς που βλέπετε ενα κάρο ταινίες. Είμαι κι εγώ εδώ:P

1. Pink panther, και εγώ με τη σειρά μου. Ναι εντάξει, υπήρχαν στιγμές γέλιου, αλλά διβιδί γκάιζ, κρατήστε τα μάνεϋ για την ταινία νουμερο 4.
2. The village, αρκετά καλή, ωραίο σενάριο, απρόσμενο τέλος.
3. The interpreter. Την νοίκιασα για τον Σον Πεν, αλλά από αυτόν δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένη. Πιο ωραία έπαιζε η Κιντμαν:confused:. Το σενάριο είναι καλό, έχει αρκετές καλές στιγμές, καταλαβαίνεις όμως νωρίς τι παιζει, οπότε απλά παρακολουθείς να δεις πως θα το χειριστούν οι πρωταγωνιστές.
4. The inside man. Θα της έβαζα 9/10. Ο Ντένζελ πάλι σε ένα γνώριμο ρόλο (The negotiator), μόνο που αυτή τη φορά έχει μάθει το μάθημά του και παίζει πολύ καλύτερα:D Όσον αφορά τον τρόπο της ληστείας, η Συμμορία των 11, συνεχίζει να έχει τα πρωτεία, απλά και αυτός ο τρόπος καλούλης είναι, αρκετά έξυπνος μπορώ να πω. Και για να μη το ξεχάσω: αρκετά καλά ονόματα έχουν δευτερεύοντες ρόλους, αλλά παίζουν τόσο καλά, που ο θεατής μένει ευχαριστημένος (Φόστερ, Πλάμμερ, Νταφόε).
Την απορία μου την έχω:
Οταν βγήκαν από την πόρτα της τράπεζας και άρχισαν να τους πυροβολούν, το κάνανε με τις πλαστικές σφαίρες? κανείς δεν παραπονέθηκε ότι άρχισαν να τους πυροβολούν εν ψυχρώ?<


Στα δικά μας τώρα, συνεχίζουμε με lost. Ξεκινήστε όσοι δεν το έχετε κάνει ακόμα. Τώρα. Τώρα ντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χθες το μεσημέρι είδα στο mega ένα έργο με ένα λευκό Νίντζα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top