Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εχω κανα δυο ζευγαρια,αλλα σπανια τα φοραω...δεν με βολευουν καθολου!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
με νουμερο 41.5-42 αποτελουν καλυτερη λυση μετα τα αθλητικα κι ετσι τα φοραω καθε μερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
με νουμερο 41.5-42 αποτελουν καλυτερη λυση μετα τα αθλητικα = τα φοραω καθε μερα:)
δεν με βολευουν τα αθλητικα... ζεσταινονται πολυ τα ποδια μου....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
41,5 με 42??? Αρκετα μεγαλο για γυναικα..Εγω φαντασου φοραω 41
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
καπως πρεπει να υποστηριξουμε το 1.80
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
καπως πρεπει να υποστηριξουμε το 1.80

αααα πες μου ετσι..ειπα κι εγω ....Εσυ εισαι πανυψηλη...(σε σχεση με μενα...) Μπορεις να υποθεσεις το υψος μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εγω πλεον οταν ζηταω παπουτσια,τα ζηταω με το αγγλικο συστημα... δηλ. 8 1/2...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μ'αρέσουν πολύ τα all star, επειδή τα βρίσκεις σε διάφορα χρώματα και δεν είναι τόσο ζεστά όσο τα αθλητικά. Επίσης μπορείς να τα φοράς σχεδόν παντού. Απλά θεωρώ κοροϊδία να δίνω υπερβολικά πολλά λεφτά όπως 60 και 70 ευρώ για all star.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Μ'αρέσουν πολύ τα all star, επειδή τα βρίσκεις σε διάφορα χρώματα και δεν είναι τόσο ζεστά όσο τα αθλητικά. Επίσης μπορείς να τα φοράς σχεδόν παντού. Απλά θεωρώ κοροϊδία να δίνω υπερβολικά πολλά λεφτά όπως 60 και 70 ευρώ για all star.
για κανενα λογο δεν δινω 70€ για πανινα:P
Τα δερματινα ομως αξιζουν και το τελευταιο τους σεντς και με το παραπανω μαλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
για κανενα λογο δεν δινω 70€ για πανινα:P
Τα δερματινα ομως αξιζουν και το τελευταιο τους σεντς και με το παραπανω μαλιστα...

Όντως, τα δερμάτινα αξίζουν να δώσεις λίγα λεφτά παραπάνω.

Τα πάνινα μόνο εμένα αρχίζουν μετά από κάποιους μήνες να χαλάνε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Όντως, τα δερμάτινα αξίζουν να δώσεις λίγα λεφτά παραπάνω.

Τα πάνινα μόνο εμένα αρχίζουν μετά από κάποιους μήνες να χαλάνε;:P

συνηθως μετα απο δυο χρονια χαλανε εμενα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
συνηθως μετα απο δυο χρονια χαλανε εμενα...:worry:

εμένα ίσα ίσα που κλείνουν χρόνο. :|
Και δεν τα κάνω και τίποτα να πεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγω επιμενω παντως οτι μπορει απο αποψη ομορφιας να ειναι στην κορυφη αλλα απο ποιοτητα ειναι στον πατο..Δεν εξηγειται διαφορετικα οτι μετα απο λιγο καιρο μυριζουν παρα πολυ..και δεν μπορει παντα να φταινε τα ποδια..σε μενα με τα all star παντα αυτο συμβαινει...Παντα μυριζουν τα ποδια μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Τα λατρευω και θα τα λατρευω για παντα. Τα αγαπημενα μου παπουτσακια. Ουτε χοντροκομμενα ουτε ακομψα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Τελεια, ανετα, ωραια.. Μονο αυτα φοραω!:D Καλα οχι ΜΟΝΟ, αλλα γενικα τις περισσοτερες φορες φοραω ολ σταρ. Και τα λατρευω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και δεν μυριζουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είναι λατρεία αυτά τα παπούτσια. :D
4 ζευγάρια έχω και θα πάρω και δερμάτινα το χειμώνα, το αποφάσισα! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Και δεν μυριζουν??
Δες, αν λες εμενα οχι.. Δε μυριζουν. Και δεν τα πλενω και πολυ συχνα να ειναι στην τριχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δες, αν λες εμενα οχι.. Δε μυριζουν. Και δεν τα πλενω και πολυ συχνα να ειναι στην τριχα.
Εμενα μυριζουν παρα πολυ και παρολο που εχω 3 ζευγαρια το σκεφτομαι να τα φοραω αν και μου αρεσουν παρα πολυ επειδη οταν τα βγαζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top