Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τελευταία φορά που φόρεσα all star ήταν στα 10-11. Κάτι υπέροχα κόκκινα. :inlove: Ήταν τα αγαπημένα μου. Πλέον δε μου αρέσουν καθόλου. Συμφωνώ με τους παραπάνω, είναι υπερεκτιμημένα (με τα ίδια χρήματα βρίσκεις μέχρι και δερμάτινα παπούτσια). Επίσης ναι με εκνευρίζει το γεγονός ότι τα φοράνε όλοι και επικρατεί φρενίτιδα. Αν περάσει η μόδα τους ίσως να πάρω κανένα ζευγάρι, αν και δεν ταιριάζουν καθόλου στο στυλ μου. Το consept all star με μπλούζα wesc κτλ έχω βαρεθεί να το βλέπω.

Την Portman με το σταρακι και τη Chanel την αφήνω ασχολίαστη. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελευταία φορά που φόρεσα all star ήταν στα 10-11. Κάτι υπέροχα κόκκινα. :inlove: Ήταν τα αγαπημένα μου. Πλέον δε μου αρέσουν καθόλου. Συμφωνώ με τους παραπάνω, είναι υπερεκτιμημένα (με τα ίδια χρήματα βρίσκεις μέχρι και δερμάτινα παπούτσια). Επίσης ναι με εκνευρίζει το γεγονός ότι τα φοράνε όλοι και επικρατεί φρενίτιδα. Αν περάσει η μόδα τους ίσως να πάρω κανένα ζευγάρι, αν και δεν ταιριάζουν καθόλου στο στυλ μου. Το consept all star με μπλούζα wesc κτλ έχω βαρεθεί να το βλέπω.

:worry:


γνωριζόμαστε από κάπου;:shifty:

βτω δεν είναι πια τόσο της μόδας. Όσοι φόραγαν αλ σταρ λόγω τρεντ, τώρα το έχουν γυρίσει σε asics & adidas :pfff: δεν συμπεριλαμβάνω τον εαυτό μου, εγώ αποτελώ εξαίρεση:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:worry:


γνωριζόμαστε από κάπου;:shifty:

βτω δεν είναι πια τόσο της μόδας. Όσοι φόραγαν αλ σταρ λόγω τρεντ, τώρα το έχουν γυρίσει σε asics & adidas :pfff: δεν συμπεριλαμβάνω τον εαυτό μου, εγώ αποτελώ εξαίρεση:redface:

:jumpy: Εσύ είσαι;;;
:P

Δεν είναι τόσο.. Αλλά είναι. Κι εμείς εδώ τα trends τα υιοθετούμε με καθυστέρηση ενός χρόνου οπότε από του χρόνου που θα πάψω να βλέπω παντού all star μπορεί να κάνω την υπέρβαση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
εγω τα all star τα αγαπώ.Αυτο που λέτε για τη μόδα στη θεσσαλονικη δεν ισχυεί πλέον γιατι έχουν ξεπεραστεί κάπως.Βέβαια εγώ θεωρώ τα all star σταθερή αξία και όχι μόδα γιατι κυριαρχούν για δεκαετίες.Έγω σιχαίνομαι τα παπουτσια DC και ethnies που τα φοράνε όλοι οι ψευτομάγκες (γενικα μου τη δίνει το ντύσιμο απο πάνω μεχρι κάτω με νεανικές μάρκες) και σε 5-10 χρόνια θα τα έχουν ξεχάσει ολοι ενώ τα all star θα παραμένουν.Οσο για τις τιμές εγω πήρα κατι πράσινα μποτάκια με 59 e.Πρακτικότατα είναι,δροσερά,δεν πειράζει αν λερωθουν ή σκιστουν αλλα μην τα φορέσετε ΠΟΤΕ χωρίς κάλτσες γιατι θα φρικάρετε!Επίσης τα αλλα τα adidas και τα replay είναι παρα πολυ ωραία,έχω ενα replay και το χω λιώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Δεν ειναι και ασχημα αλλα εγω δεν τα φοραω και δεν προκειται να αγορασω γιατι τα πανινα δε με βολευουν οταν θελω να τρεξω και φοβαμαι μην σπασω καναν αστραγαλο και γενικα νταξει δεν ειναι κατι τοσο ιδιαιτερο παπουτσια σαν ολα τα αλλα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
υπεραγαπάω τα all star. είναι τα πιο άνετα παπούτσια που έχω φορέσει στη ζωή μου. παίζει να έχω κάπου 10 ζευγάρια.:P
Οκ, ωραία είναι, αλλά άνετα σε καμία περίπτωση με τη flat σόλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν παρα πολυ παντως.Σιγουρα δεν ειναι καλης ποιοτητας παπουτσι οπως αναφερει και ο borat(οπως και τα περισσοτερα εξαλλου).

Οπως προαναφερθηκε ,επειδη μισω να φοραω οτιδηποτε που υπαρχει περιπτωση να το φοραει η μιση πολη (δεν νομιζω να αρεσει και σε καποιον) ψαχνω πολυ μεχρι να παρω.Εδω μεχρι την Αθηνα πηγα για να βρω ζευγαρι που να μου αρεσει παρα πολυ ,με σχεδια και να μην το χει και κανεις(εννοωντας αντε να το 'χουν κανα δυο ατομα).Προσφατα ομως ,υιοθετησα μια αλλη νοοτροπια.Να τα σχεδιαζω μονη μου.Πριν δυο-τρεις μηνες πηρα κατι γαλαζορασινα(ας πουμε) σταρακια που ειχα και τα κανα αγμωριστα.Δεν φαινεται πλεον το προηγουμενο χρωμα τους καθως ειναι καλυμμενα απο σχεδιακια μικρα και μεγαλα και ωραια χρωματακια .Και μου φανηκε παρα πολυ καλυτερο,γιατι αλλο να ψαχνεις την μιση αγορα να βρεις αυτο που θες και αλλο να κοπιαζεις μονος σου για να βγει κατι ωραιο και μοναδικο .Το χαιρεσαι πιο πολυ πως να το κανουμε.Ισως να 'ναι ομως μονο η δικη μου γνωμη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η νέα μόδα να ζωγραφίζουμε στα παπούτσια :P
To έχω παρατηρήσει και σε άλλους αυτό, προσωπικά μου φαίνεται αντιαισθητικό.
(Πω, τι θυμήθηκα, τάδε+τάδε=BFFE. :P, κλασσικό πλέον :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Η νέα μόδα να ζωγραφίζουμε στα παπούτσια :P
To έχω παρατηρήσει και σε άλλους αυτό, προσωπικά μου φαίνεται αντιαισθητικό.
(Πω, τι θυμήθηκα, τάδε+τάδε=BFFE. :P, κλασσικό πλέον :P)

Οχι καμια σχεση,μην παρεξηγεις.Αυτο το χω δει κι εγω πολλες φορες κι εχεις απολυτο δικιο.Του τυπου ταδε+ταδε +ταδε = b.f.f.e. και μια ξεκαρφωτη φατσουλα.Εγω αλλο σου λεω.Ολοκληρο μια ζωγραφια.Ουτε καν λοφια.Μονο ζωγραφιες.Τερατακια,νεραιδουλες,μπαρμπαδακια, ο,τι τραβαει η ψυχη σου.Ισως αμα εμενα Αθηνα να βλεπα κι αλλα τετοια γιατι πραγνματικα το θεωρω εργο τεχνης αμα ειναι καλοδουλεμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οχι καμια σχεση,μην παρεξηγεις.Αυτο το χω δει κι εγω πολλες φορες κι εχεις απολυτο δικιο.Του τυπου ταδε+ταδε +ταδε = b.f.f.e. και μια ξεκαρφωτη φατσουλα.Εγω αλλο σου λεω.Ολοκληρο μια ζωγραφια.Ουτε καν λοφια.Μονο ζωγραφιες.Τερατακια,νεραιδουλες,μπαρμπαδακια, ο,τι τραβαει η ψυχη σου.Ισως αμα εμενα Αθηνα να βλεπα κι αλλα τετοια γιατι πραγνματικα το θεωρω εργο τεχνης αμα ειναι καλοδουλεμενο.
Και εγώ γενικά για ζωγραφιές λέω, αυτό στην παρένθεση το είπα λόγω φλασιάς.
Γενικά, δε μου αρέσει. Πχ τα ρούχα γιατί δεν τα ζωγραφίζουμε; (είμαι περίεργη, μη δίνεις σημασία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Και εγώ γενικά για ζωγραφιές λέω, αυτό στην παρένθεση το είπα λόγω φλασιάς.
Γενικά, δε μου αρέσει. Πχ τα ρούχα γιατί δεν τα ζωγραφίζουμε; [SIZE=](είμαι περίεργη, μη δίνεις σημασία)[/SIZE]
Τι να σου πω.Γουστα ειναι αυτα υποθετω.Παντως εχω δει και ρουχα ζωγραφισμενα και ηταν παρα πολυ ωραια.Σαν εργα τεχνης!Και καλοδουλεμενα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


κάνανε και διαγωνισμο "Art on a Converse All Star"
το μεσαίο παπουτσάκι είναι και το νικητήριο......



με τα τζινάκια είναι ότι πρέπει αυτά τα λουλουδάτα..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Είναι τέλεια!! Εχω και σε μπότες αλλά και τα κανονικά chuck taylor όπως επίσης και τα πιο χαμηλά.. Ειναι απίστευτα άνετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ειναι πανακριβα για αυτο που προσφερουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Τελευταία φορά που φόρεσα all star ήταν στα 10-11. Κάτι υπέροχα κόκκινα. :inlove: Ήταν τα αγαπημένα μου. Πλέον δε μου αρέσουν καθόλου. Συμφωνώ με τους παραπάνω, είναι υπερεκτιμημένα (με τα ίδια χρήματα βρίσκεις μέχρι και δερμάτινα παπούτσια). Επίσης ναι με εκνευρίζει το γεγονός ότι τα φοράνε όλοι και επικρατεί φρενίτιδα. Αν περάσει η μόδα τους ίσως να πάρω κανένα ζευγάρι, αν και δεν ταιριάζουν καθόλου στο στυλ μου. Το consept all star με μπλούζα wesc κτλ έχω βαρεθεί να το βλέπω.

Την Portman με το σταρακι και τη Chanel την αφήνω ασχολίαστη. :down:

προσωπικα εχω βαρεθει να βλεπω το μοτιβο τζιν σωληνα-μπαλαρινες. εκτος αυτου, βαζουν και ρουζ πανω στα ζυγωματικα και ειναι πραγματικα αθλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γενικά τα μοτίβα είναι άσχημο πράγμα. :) Πολλοί υιοθετούν έτοιμο σώμα κάποιου στυλ που τους πασάρουν και καταλήγουν με κάτι που δεν τους πηγαίνει. Αυτό ενοχλεί εμένα. Να βλέπω έναν άνθρωπο που αντί να φοράει να ρούχα του, να τον φοράνε αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Γιατί βλέπω μια μαζική προτίμηση της συγκεκριμένης φίρμας με το συγκεκριμένο σχέδιο από μέλη της πολιτικής παράταξης του ΣΥΡΙΖΑ (νεολαίοι, κομματόσκυλα,...κτλ); :hmm: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Υπερεκτιμημένα και υπερτιμημένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Γιατί βλέπω μια μαζική προτίμηση της συγκεκριμένης φίρμας με το συγκεκριμένο σχέδιο από μέλη της πολιτικής παράταξης του ΣΥΡΙΖΑ (νεολαίοι, κομματόσκυλα,...κτλ); :hmm: :confused:
γιατι ειναι τετοιο το κολλημα σου που μονο αυτους (θες να) βλεπεις να φορανε :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Γενικότερα, δεν τα συμπαθούσα και πάρα πολυ σαν παπούτσια, δεν ήταν του στυλ μου , εχω ενα ζευγαρι μποτακι γκρι με ροζ και γαλαζιο, ενα δερματινο slim, και αυτα που ερωτευτηκα φέτος ειναι:


Τελικά ποτε μην λες ποτε! Δεν ήταν του στυλ μου αλλα τελικα βρήκα σχέδια που μου ταίριαζαν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • lupe-fiasco-converse-chuck-taylor-all-star-1.jpg
    lupe-fiasco-converse-chuck-taylor-all-star-1.jpg
    30.7 KB · Εμφανίσεις: 6,758

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top