Ποια ομάδα υποστηρίζετε στο Μουντιάλ;

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ο αγωνας μεταξυ Σουηδιας και Αγγλιας γιατι μου φενετε οτι ητανε οληγων στιμενος; Βασικα οχι οτι το ειχανε κανονισει απο πριν με χρηματα κλπ αλλα οτι στο γηπεδο εκμεταλευτικαν τον γεγονος οτι με ισοπαλια περανε και οι δυο... (ποτε το θυμιθικα εγω ε; )
Εμένα δε μου φάνηκε για στημένος.Όταν μία ομάδα κάνει συνέχεια φάσεις και έχει δοκάρια κλπ πώς το έχει στήσει το παιχνίδι?Η διαιτησία το τελευταίο 2ήμερο έχει χαλάσει.
ΥΓ:Τι ήταν αυτός ο διαιτητής που έβγαλε 3(!!!)κίτρινες κάρτες στον ίδιο παίκτη στον αγώνα Κροατία-Αυστραλία και ο παίκτης αποβλήθηκε στην 3η?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ειμαι με Γκανα γιατι παιζει πολυ ωραιο ποδοσφαιρο ειδικα με την τσεχια εκανε μαγειες.
Αργεντινη εχει μεγαλη ευκαιρια φετος...
Αγγλια αισχρη
Βραζιλια το ιδιο[αμα παιξει με Pernabucanο κατι γινεται..με Emerson δεν το βλεπω]
Γαλλια θελει και αυτη αλλο συστημα χτες ητανε αρκετα καλη [αμπαλος ο Trezeguet]

..αυτα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Την γκάνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ολα τα λεφτά φέτος ειναι Γερμανία και Αργεντινή!!!
Αν και πολύ θα ήθελα να το σηκώσουν οι Αργεντίνοι νομίζω οτι τελικά θα το πάρει η Γερμανία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Bye Bye Βραζιλια....:P
Tρια ριξαμε στην Ουκρανια....:D
Αντε και μετα την Γερμανια!!!!!!!:clapup:



ΙΤΑΛΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αν και την Γερμανια την φοβαμαι τρομερα πολυ....:whistle: :confused: :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πολύ καλή ομάδα η Ιταλία και σε αυτό το παγκόσμιο κύπελλο έχει και ένα μεγάλο αβανταζ, το οποίο βέβαια όλοι θα ευχονταν να μην το έχουν... Μιλαω για τον τραυματισμό του Πεσότο... Αυτό κάνει τους Ιταλούς να αγωνίζονται δίνοντας περισσότερο ψυχή μεσα στο γήπεδο!

Nationalmanshtaf ομως είναι μία... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Απ' αυτές που μείναν, τις σιχαίνομαι όλες... λιγότερο μισητή η Γαλλία.

Επιθυμία: να ξανακλάψει ο Ronaldo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Founes μετά την Τετάρτη θα λέμε ότι nationalmanshaft ήταν μία. :P
Όποιος περάσει από αυτό το ζευγάρι, είναι για μένα το απόλυτο φαβορί του τελικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Έτσι όπως έγιναν τα πράματα οποιοσδήποτε μπορεί να το πάρει.Ρε emu τι κλαψιάρης είναι ο C. Ronaldo:hehe:Συμπαθώ περισσότερο τη Γαλλία-απ'αυτές που έμειναν-αλλά δε θέλω με τίποτα τους Γερμανούς:angry:Πάντως εκτός από Αργεντινή και την Ισπανία καμμιά άλλη ομάδα δεν έπαιξε τρομερή μπάλα-έστω και απλώς καλή-.Σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ούτε η Αργεντινή έπαιξε τίποτα φοβερό αν εξαιρέσεις το παιχνίδι με τους Σέρβους.Η Ισπανία έιχε εύκολους αντιπάλους και στο πρώτο δύσκολο ματς φάνηκε ότι δεν...
Αυτή που εντυπωσιάζει τώρα που άρχισαν τα δύσκολα είναι η Γαλλία, που πραγματικά κυριάρχησε και στα δύο παιχνία στη νοκ-άουτ φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παντως στον αγωνα Γαλλια - Βραζιλια ο Zιζου εδειξε πως παραμενει μοναδικος...
Ενας παιχτης που εχει τα παντα και ακομα περισσοτερα...
Θα φυγει απο την ενεργο δραση με το κεφαλι πραγματικα ψηλα.
Το απολυτο Respect απο εμενα!:worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Βραζιλία !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Θα φυγει απο την ενεργο δραση με το κεφαλι πραγματικα ψηλα.
Οι μεγάλοι παίχτες ξέρουν πότε να σταματήσουν.Γιατί τώρα όλοι λέμε "κρίμα που σταματάει αυτός ο μεγάλος παίχτης" και όχι "άντε, πότε θα σταματήσει αυτός, δεν το βλέπει ότι δεν πάει άλλο?".
Θα τον θυμόμαστε να παίζει σε υψηλότατο επίπεδο μέχρι το τελευταίο του ματς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Founes μετά την Τετάρτη θα λέμε ότι nationalmanshaft ήταν μία. :P
Όποιος περάσει από αυτό το ζευγάρι, είναι για μένα το απόλυτο φαβορί του τελικού.


Εγώ πάντως πριν καμμιά βδομάδα άνοιξα το στόμα μου και είπα πως βλέπω τελικο Ιταλία-Γαλλία και παραλίγο να με πάρουν με τις ντοματες.:redface:
Τώρα πια μπορώ να το γράφω και δημόσια χωρίς φόβο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aκριβως ετσι φιλε faithplus...ακριβως ετσι!;) :thumbup:


lilith μου η Βραζιλια δυσκολο να το παρει φετος....:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Εγώ πάντως πριν καμμιά βδομάδα άνοιξα το στόμα μου και είπα πως βλέπω τελικο Ιταλία-Γαλλία και παραλίγο να με πάρουν με τις ντοματες.:redface:
Τώρα πια μπορώ να το γράφω και δημόσια χωρίς φόβο:D

Φτου φτου κοριτσαρα μου μην σε ματιασω!!!!!!:clapup: :clapup:
Μπραβο,μπραβο!!!!
Και καλα ειπες.
Η Ιταλια εχει δειξει θετικα σημαδια αλλα προσωπικα φοβαμαι (και μην αρπαχτει κανεις ε!;) ) οτι η Γερμανια ισως "σπρωχτει λιγο μεχρι τον τελικο...Ισως!
Οχι οτι δεν εχει καλη ομαδα.Εχει αρκετα + με το μερος της σε αυτη την διοργανωση, αλλα λεω εγω.
ειδωμεν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Φτου φτου κοριτσαρα μου μην σε ματιασω!!!!!!:clapup: :clapup:

Έτσι ακριβώς αντιδράσανε και όσοι ήταν παρόντες όταν το ξεστόμισα αλλά μόνο κατά το πρώτο σκέλος αυτό του φτυσίματος:D
Συγκεκριμένα το είπα μετά την ισοπαλία με τις ΗΠΑ.

Πάντως αυτούς που πραγματικά λυπάμαι είναι τους Πορτογάλους, αυτή η χώρα συνέχεια πάει στην πηγή και δεν μπορεί να πιει νερό.
Να μου το θυμηθείτε στο τέλος θα τα πάρουν τόσο που θα αποσύρουν την εθνική τους ομάδα απο όλες τις διοργανώσεις:D
(Ε και να κάνουν καμμιά έκπληξη:whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Μαριε μου δεν θελω να σε πικρανω αλλα οι Γερμανοι το χουν σιγουρο οτι θα νικησουν την Ιταλια:D Εχουν και το προτερημα οτι παιζουν στη βαση τους...;) Παντως εγω τελικο μαλλον Γερμανια με Γαλλια βλεπω:)
Υ.Γ Παντως ο χθεσινος αγωνας Βραζιλια με Γαλλια ηταν γενικως για γελια. Αυτοι οι Βραζιλιανοι ολη την ωρα στα γονατα ηταν. Μολις περνουσε ο Γαλλος παικτης σε αποσταση ενα μετρο εριχναν μια τουμπα για να τους παει καλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Εχουν και το προτερημα οτι παιζουν στη βαση τους...


Να ξαναπώ για τους Πορτογάλους ή επαναλαμβάνομαι;:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Ούτε η Αργεντινή έπαιξε τίποτα φοβερό αν εξαιρέσεις το παιχνίδι με τους Σέρβους.Η Ισπανία έιχε εύκολους αντιπάλους και στο πρώτο δύσκολο ματς φάνηκε ότι δεν...
Αυτή που εντυπωσιάζει τώρα που άρχισαν τα δύσκολα είναι η Γαλλία, που πραγματικά κυριάρχησε και στα δύο παιχνία στη νοκ-άουτ φάση.
Πάει να κάνει ό,τι έκανε και η Ιταλία του 86...8)
τότε που δεν είχα γεννηθεί:redface:
Μάριο καλά λες.Στον αγώνα Γερμανία-Αργεντινή η διαιτησία δεν ήταν και πολλή καλή...:whistle:Αυτό το χτύπημα του Κλόσε το μαθαίνουν στο kick-boxing.Κόκκινη κάρτα με τη μία είναι...δείτε το και στο replay.Ποιος διαφωνεί?:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top