Ποινική δίωξη στον Λιγνάδη για βιασμούς κατά συρροή

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
H πρόληψη είναι πάντα καλύτερη από την θεραπεία. Και σίγουρα δεν θεραπεύεις με το να στιγματίζεις.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο Κούγιας επιτίθεται ομοφοβικά στον Καπουτζίδη, που δηλώνει ανοιχτά την αγάπη του, αλλά δε τον πειράζει ο πελάτης του που έχει ομοφυλοφιλικές τάσεις και τις εκδηλώνει στα κρυφά, βιάζοντας αγόρια. Καταλάβαμε ποιο είναι το πρόβλημά σας.
Με τον Καπουτζίδη λοιπόν.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Τώρα ποιοι βιάζουν την προλήψη και το τεκμήριο της αθωότητας...
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
juste, άντε στη σελίδα 15 του thread γιατί έχεις χάσει επεισόδια.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Νομίζω οτι έχω δει αρκετά επεισόδια.
 

Αναήλ

Νεοφερμένος

Ο Αναήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αν κι εδώ πρέπει να μιλάμε για τον Λιγνάδη, τελικά του έκλεψε την δόξα ο Κούγιας. Ο οποίος απειλεί πλέον θεούς και δαίμονες με μηνύσεις σε όσους δεν συμφωνούν μαζί του. Πραγματικά πρόκειται για πολύ ιδιαίτερη περίπτωση δικηγόρου της αποκάλυψης, που κόπτεται για "φυσιολογικό τρόπο ζωής και το φυσιολογικό τρόπο δημιουργίας οικογένειας και παιδιών"
Κι όπως λέει ο θυμόσοφος λαός μας, η γκαμήλα δεν βλέπει την δική της καμπούρα ;)
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Nα υποθέσω συμφωνα με τους ΣΟΦΟΥΣ που συχνα πυκνα εμφανιζονται στα διαφορα θρέντ .... και αυτη ξεπλένει βιαστες και ριχνει την ευθυνη στα θυματα ;;; επειδη λέει οτι οι γονεις πρέπει να προσέχουν και να φροντιζουν ;
Ναι αλλά άλλο να συμβουλεύεις τους άλλους να είναι επιφυλακτικοί ή να θωρακίζουν προσωπικότητες ή να λένε το όχι πιο δυναμικά ή να είναι κοντά στα παιδιά τους κτλ και άλλο να λες το δικό μου το παιδί δεν θα το πάθαινε, εγώ δεν είμαι αδύναμη , τι ηλίθια τα θύματα .. που είπατε εσείς .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,538 μηνύματα.
Ναι αλλά άλλο να συμβουλεύεις τους άλλους να είναι επιφυλακτικοί ή να θωρακίζουν προσωπικότητες ή να λένε το όχι πιο δυναμικά ή να είναι κοντά στα παιδιά τους κτλ και άλλο να λες το δικό μου το παιδί δεν θα το πάθαινε, εγώ δεν είμαι αδύναμη , τι ηλίθια τα θύματα .. που είπατε εσείς .

Ναι έτσι το είπαμε όπως το γράφεις. Τι ηλίθια που είναι τα θυματα... Ειδικά είμαι σίγουρος θα βρεις αυτουσια αυτή την φράση σε κάποιο δικό μου ποστ.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.


η καλυτερη στιγμη στην καριερα του Κουγια αυτο το ευλογημενο τακουνι, change my mind.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο Κούγιας @Devil αναφέρθηκε σε παρουσιάστρια του Open και την περιέγραψε καταλλήλως, σκιαγραφώντας την Καινούργιου. Αν δεν αναφέρεται σε αυτήν σε ποια αναφέρεται; Και γιατί δε το λέει όπως λέει για τον Καπουτζίδη; Εσύ τα σκέφτηκες αυτά ή πάει το χέρι μόνο του στο κόπι πειστ Κούγια;

Η κότα αναδιπλώθηκε, Καινούριου ρισπεκτ
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Ο Κούγιας @Devil αναφέρθηκε σε παρουσιάστρια του Open και την περιέγραψε καταλλήλως, σκιαγραφώντας την Καινούργιου. Αν δεν αναφέρεται σε αυτήν σε ποια αναφέρεται; Και γιατί δε το λέει όπως λέει για τον Καπουτζίδη; Εσύ τα σκέφτηκες αυτά ή πάει το χέρι μόνο του στο κόπι πειστ Κούγια;

Η κότα αναδιπλώθηκε, Καινούριου ρισπεκτ
Κλεαν σε παρακαλω θερμα να ανακαλεσεις διοτι προσβαλλεις τις κοτες.Βρες κατι που δεν ειναι ζωο,πραγματικα το εννοω! :xtipao:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Kύριε Κούγια μην με πάτε στα δικαστήριο εμένα. Παίρνω πίσω ότι είπα.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ναι έτσι το είπαμε όπως το γράφεις. Τι ηλίθια που είναι τα θυματα... Ειδικά είμαι σίγουρος θα βρεις αυτουσια αυτή την φράση σε κάποιο δικό μου ποστ.

Ε δεν βλέπω καλή προαίρεση για να συγκρίνεσαι με άλλους που μπορεί να το κάνουν σε μια ευγενική βάση
οταν εισαι πραγματι αξιοπρεπής άνθρωπος πάς και καταγγελεις το εγκλημα το πολυ 6 μηνες αφοτου έγινε...
Ο ενας ειναι τερας και η αλλη ηλιθια. Τωρα κρινω.
Ωρες ωρες θα ηθελα να ηξερα πως σκεφτονται οταν κανουν τετοια τραγικα λαθη.
Ποτε δεν εχω πάει σε δωματιο κάποιου ή καποιας μονοι μας.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάθημα ηθικής και ανθρωπιάς από τον Γιώργο Καπουτζίδη στην ΕΡΤ πριν λίγο που δείχνει πόσο λίγος, πόσο ελάχιστος και πόσο δυστυχισμένος είναι ο συκοφάντης του.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
To οτι θα γίνει της τρελής σε όλο τον χώρο του θεατρου γενικότερα περνάει από το μυαλό κανενός;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο καλό και να μας γράφει. Να καθαρίσει ο χώρος επιτέλους.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,914 μηνύματα.
Για τον Λιβαθινό δεν μπορώ καν να εξοργιστώ. Μόνο απέραντι θλίψη νιώθω, γιατί είναι ένας σκηνοθέτης που όχι μόνο τον θαύμαζα, αλλά τον είχα στηρίξει έμπρακτα (παίζει να έχω πληρώσει για να δω όλες του τις παραστάσεις, από τότε που μετακόμισα Αθήνα στα 18 μου). Αλλά το να ακούω για τέτοιες κακοποιητικές συμπεριφορές από αυτόν, λυπάμαι, αλλά όντως...good riddance!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,538 μηνύματα.
Ο Κουγιας κάνει αναφορές κατά παντος υπευθυνου μεταξυ μας σε αυτό με το τεκμήριο αθωότητας έχει δίκιο δεν μπορουν να στήνονται λαϊκά δικαστήρια. εδώ δεχθηκαμε χυδαίες επιθέσεις ακόμη κ εμεις σε ένα φόρουμ που δε γνωριζόμαστε επειδή λέει δήθεν τον υποστηρίξαμε ισχυρισμό επίσης ψευδής και αστηρικτος.

Άσχετα αν ο Λιγναδης είναι αθώος η ένοχος τελικά όλοι αυτοί οι καρνάβαλος έδωσαν ωραιότατα πατηματα σε έναν δικηγόρο ο οποίος είναι διαβολικα δραστήριος και αν δεν προσεξεξς θα στην κάνει τη ζημιά. Η τριπλα που έκανε στη Καινουργιου ήταν πολυ επιδέξια... Αν αναγνωρίζετε λέει τον εαυτό σας λυπάμαι πολυ.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι επιδέξια μωρέ τσίρκα, σε αυτή αναφερόταν προφανώς και μετά κοκοκο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Όποιος έχει την μύγα μυγιαζεται λέει ο παππούς μου... Πάντως "το λυπάμαι"... το έκλεψε μάλλον από τον Μπιμπίλα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top