Ποιοι διάσημοι πιστεύεις οτι σου μοιάζουν εξωτερικά;

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Δεν έχω σκεφτεί ακόμη σε ποιον μοιάζω η μου μοιάζει.. αλλά θα το σκεφτώ κ θα ανεβάσω, ξεκινήστε εσείς <3 χεχεχε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Starbyface.com να ένα που βρήκα να δούμε τι θα μας πει κ το ίντερνετ χιχιχιχι

Χμ..εγώ έχω κάτι από Meryl Strip
Amanda Seyfried και μου έχουν πει
... κάτι από Jennifer ,δεν ειμαι τόσο cute cute.. ούτε ψηλή αλλά έχω κάτι..

Βάλτε φώτο από celeb που σας έχουν πει κατά καιρούς πως μοιάζεται

Παιχνιδάκι για εμάς τους ντροπαλους :)
 

Συνημμένα

  • 03bea24323b7a326b79854c6dfbfec38.jpg
    03bea24323b7a326b79854c6dfbfec38.jpg
    88.8 KB · Εμφανίσεις: 44
  • 366939.jpg
    366939.jpg
    63.5 KB · Εμφανίσεις: 33
  • 52f48b9d7e48dd7c80093e358b14408f.jpg
    52f48b9d7e48dd7c80093e358b14408f.jpg
    159.5 KB · Εμφανίσεις: 36
Τελευταία επεξεργασία:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,301 μηνύματα.
Τι θεματάρα είναι αυτή ρε Λουλουδάκι;
Δεν πιστεύω πως μοιάζω με κάποιον αλλά κάποιοι κάποτε μου λέγαν πως φέρνω στην Οικονομάκου, προσωπικά δεν βλέπω τίποτα κοινό (ούτε μ'αρεσει κιόλας.)
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 918 μηνύματα.
Κατά ομολογία της ανηψούλας μου: Ο Φελαϊνι, πριν κουρευτεί, αλλά και γω πριν κουρευτώ. Λέει στον πατερα της: μπαμπά, αυτός μοιάζει πολύ με τη θεία <τούβλο> (από παιδί μαθαίνεις την αλήθεια)

Ο <δίδυμος> αδερφούλης μου
 

Συνημμένα

  • φελαινι.jpg
    φελαινι.jpg
    33.9 KB · Εμφανίσεις: 33

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.
Μου έχουν πει ότι μοιάζω με τον John Karayiannis. :)
Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει

 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Η μητέρα της πρώην μου, το πρώην αφεντικού μου και η γυναίκα του, μου λέγανε ότι είμαι ίδιος ο Jamie Dornan από τη σειρά The Fall.
1706269229007.png
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Τι θεματάρα είναι αυτή ρε Λουλουδάκι;
Δεν πιστεύω πως μοιάζω με κάποιον αλλά κάποιοι κάποτε μου λέγαν πως φέρνω στην Οικονομάκου, προσωπικά δεν βλέπω τίποτα κοινό (ούτε μ'αρεσει κιόλας.)
Έλα θέαρα !!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου έχουν πει ότι μοιάζω με τον John Karayiannis. :)
Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει

Α έβγαινα μαζί σου να ξέρεις αχαχαχαχα φτου φτου

Μοιάζει ο Καραγιάννης με τον πρώτο που σύζυγο. Αχσχαχα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240126_141110_Chrome.jpg
    Screenshot_20240126_141110_Chrome.jpg
    941.7 KB · Εμφανίσεις: 34

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,301 μηνύματα.
Έλα θέαρα !!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Α έβγαινα μαζί σου να ξέρεις αχαχαχαχα φτου φτου

Μοιάζει ο Καραγιάννης με τον πρώτο που σύζυγο. Αχσχαχα
Με ενοχλούν τα δόντια της είναι λίγο αλογίσια.
Και τα κρίνω επειδή είναι εμφανώς προσθετική +λεύκανση, βάζεις που βάζεις ψεύτικο κάντο πιο καλό αισθητικά
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Με ενοχλούν τα δόντια της είναι λίγο αλογίσια.
Και τα κρίνω επειδή είναι εμφανώς προσθετική +λεύκανση, βάζεις που βάζεις ψεύτικο κάντο πιο καλό αισθητικά
Ε κούκλαρα παρολ αυτά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η μητέρα της πρώην μου, το πρώην αφεντικού μου και η γυναίκα του, μου λέγανε ότι είμαι ίδιος ο Jamie Dornan από τη σειρά The Fall.
View attachment 128691
Με αυτό το βλέμμα συγκεκριμένο?
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,983 μηνύματα.
δεν πάει το μυαλό μου σε ποιον διάσημο μπορεί να μοιάζω. πάντως έχω βάλει φώτο, εδώ στο στέκι. οπότε ας κρίνει ο καθένας.

βάλτε κι εσείς! :shifty:
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,301 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,085 μηνύματα.
Τι θεματάρα είναι αυτή ρε Λουλουδάκι;
Δεν πιστεύω πως μοιάζω με κάποιον αλλά κάποιοι κάποτε μου λέγαν πως φέρνω στην Οικονομάκου, προσωπικά δεν βλέπω τίποτα κοινό (ούτε μ'αρεσει κιόλας.)
Θα έλεγα τη Βίκυ Χατζηβασιλείου για σένα.
221021211057_vikixatzivasileiou.jpg

(μη με φας)
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,301 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Κυριολεκτικά καμία διασημότητα και πότε δεν μου έχουν πει

Μου έχουν πει για χαρακτήρα ότι τους θυμιζω όχι για εμφάνιση
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Κι ομως. Φέρνεις στην Sookie Stackhouse (Anna Paquin) από το True Blood.
Καλε το κορίτσι αυτο δεν έχει μάγουλο, εγώ έχω οσο τα μισά στρέμματα του παππού μου.
Και σίγουρα έχω πιο ωραια φρύδια :lol:

Αλλά ψέμματα λέω τώρα θυμήθηκα κάποτε μου είπαν ότι φέρνω λίγο σε αυτή από υπ good girls, αν και πάλι μόνο τα μάγουλα βλέπω ομοιοτητα και τα χρώματα
Screenshot_20240126_164546_Samsung Internet.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλε το κορίτσι αυτο δεν έχει μάγουλο, εγώ έχω οσο τα μισά στρέμματα του παππού μου.
Και σίγουρα έχω πιο ωραια φρύδια :lol:

Αλλά ψέμματα λέω τώρα θυμήθηκα κάποτε μου είπαν ότι φέρνω λίγο σε αυτή από υπ good girls, αν και πάλι μόνο τα μάγουλα βλέπω ομοιοτητα και τα χρώματα
View attachment 128701
Ωραια τυπισσα, άσχημο φρύδι λαθος κατευθυνση. Μ αρεσουν τα τοξωτά στη γυναικα.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Ωραια τυπισσα, άσχημο φρύδι λαθος κατευθυνση. Μ αρεσουν τα τοξωτά στη γυναικα.
Αχαχαχαχα θα κρίνει κ το φρύδι τώρα ωραίος... ειναι η μέρα τέτοια ε?

Για εσένα δεν μας είπες, σε ποιον μοιάζεις?
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου έχουν πει ότι μοιάζω σε καμία διάσημη πάντως. Είναι που τέτοιο αστέρι σαν εμένα δεν έχει υπάρξει ξανά :lol: :lol: :lol:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top