Ποιοι διάσημοι πιστεύεις οτι σου μοιάζουν εξωτερικά;

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,301 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου έχουν πει ότι μοιάζω σε καμία διάσημη πάντως. Είναι που τέτοιο αστέρι σαν εμένα δεν έχει υπάρξει ξανά :lol: :lol: :lol:
Απο το ελάχιστο που θυμάμαι την φώτο που είχες ανεβάσει μήπως μοιάζεις λίγο με την Jaimie Alexander?
έπαιζε στο Kyle XY

03.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Απο το ελάχιστο που θυμάμαι την φώτο που είχες ανεβάσει μήπως μοιάζεις λίγο με την Jaimie Alexander?
έπαιζε στο Kyle XY

View attachment 128702
Αγαπημενη σειρά. Χοτ ηθοποιός, έπαιζε και στο άλλο το Blindspot καλα που μου το θυμισες να το δω.

Βαρεσες τον τυπο μου σχεδόν.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Αγαπημενη σειρά. Χοτ ηθοποιός, έπαιζε και στο άλλο το Blindspot καλα που μου το θυμισες να το δω.

Βαρεσες τον τυπο μου σχεδόν.
Δεν μας είπες εσύ με ποιον μοιάζεις, ταπεινό χαμομηλάκι

Κάτσε γιατί νομίζω έχω μια ιδέα, έγραψα sexy arogant και σε,έβγαλε
 

Συνημμένα

  • strong-muscular-arrogant-man-bodybuilder-260nw-1944697891.jpg
    strong-muscular-arrogant-man-bodybuilder-260nw-1944697891.jpg
    13.5 KB · Εμφανίσεις: 31

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,854 μηνύματα.
Screenshot_20240126_173723_Samsung Internet.jpg


Τον valder τον φαντάζομαι κάπως έτσι χωρίς πολλά μαλλια
Χωρίς να ξέρω πως είναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν μας είπες εσύ με ποιον μοιάζεις, ταπεινό χαμομηλάκι

Κάτσε γιατί νομίζω έχω μια ιδέα, έγραψα sexy arogant και σε,έβγαλε
Λουλουδακι εσύ από μια παιδική φωτογραφία που έχεις βάλει φέρνεις και στη γυναίκα του αβαταρ ❤️
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
View attachment 128704

Τον valder τον φαντάζομαι κάπως έτσι χωρίς πολλά μαλλια
Χωρίς να ξέρω πως είναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Λουλουδακι εσύ από μια παιδική φωτογραφία που έχεις βάλει φέρνεις και στη γυναίκα του αβαταρ ❤️
Για κανέναν λόγο όμως δε μοιάζω μ αυτον. Μπαναϊα μουυυυ. :bleh:
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
View attachment 128704

Τον valder τον φαντάζομαι κάπως έτσι χωρίς πολλά μαλλια
Χωρίς να ξέρω πως είναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Λουλουδακι εσύ από μια παιδική φωτογραφία που έχεις βάλει φέρνεις και στη γυναίκα του αβαταρ ❤️
Αχαχαχαχ,Χαχαχαχα μακάρι να είναι έτσι ο Βαλντερ να γελάω μια εβδομάδα, θα τον κάνουμε μια χαψιά, τσιουαουα ,μεγάλο στόμα μικρό μπόι αχαχαχαχαχαχα

Κάτσε να δω την κοπέλα του αβαταρ ποια,εννοείς Ραφαέλα μου, το μπλε κορίτσι αυτό?????χεχεχε
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    33.3 KB · Εμφανίσεις: 26

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,854 μηνύματα.
Εγώ που έχω δει περισσότερα, έχει δίκιο η amarelia μοιάζεις αρκετά..
Και εγώ που έχω δει περισσότερα θα έλεγα ότι η @Kate1914 Έχει πιο ζεστό πρόσωπο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αχαχαχαχ,Χαχαχαχα μακάρι να είναι έτσι ο Βαλντερ να γελάω μια εβδομάδα, θα τον κάνουμε μια χαψιά, τσιουαουα ,μεγάλο στόμα μικρό μπόι αχαχαχαχαχαχα

Κάτσε να δω την κοπέλα του αβαταρ ποια,εννοείς Ραφαέλα μου, το μπλε κορίτσι αυτό?????χεχεχε
Αι μαρή :lol: :lol:
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Εγώ γιατί νομίζω ότι η Ραφέλα γενικά δεν έπεσε και πολύ έξω; Θυμάμαι ότι ο Βάλντερ γενικά μου είχε φανεί να έχει πολύ ήρεμο παρουσιαστικό, και σε αρκετά χαρακτηριστικά νομίζω πως έπεσε μέσα :hmm:. Εκτός αν δε θυμάμαι καθόλου καλά τη φωτογραφία που είχε βάλει, τι να πω.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Εγώ που έχω δει περισσότερα, έχει δίκιο η amarelia μοιάζεις αρκετά..
Α εχεις δει περισσοτερα, την έχεις απόκοντα για το γιο; :bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ γιατί νομίζω ότι η Ραφέλα γενικά δεν έπεσε και πολύ έξω; Θυμάμαι ότι ο Βάλντερ γενικά μου είχε φανεί να έχει πολύ ήρεμο παρουσιαστικό, και σε αρκετά χαρακτηριστικά νομίζω πως έπεσε μέσα :hmm:. Εκτός αν δε θυμάμαι καθόλου καλά τη φωτογραφία που είχε βάλει, τι να πω.
Αυτος μπροστά μου ειναι άτριχο. Σπανομαρίας.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,854 μηνύματα.
Ε, εντάξει, για χαρακτηριστικά γενικά όμως αν μιλήσουμε νομίζω ότι φέρνεις λίγο στη φωτογραφία που έβαλε η Ραφαέλα
Εγώ να ξέρετε με βάση τα σχόλια σας τότε το πόνταρα

Αχ δεν περίμενα να έχει τόσο γλυκιά φάτσα ουυ και κάτι τέτοια :P
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Συνημμένα

  • d761bb3334741a1e8c348336ea9c7edf.jpg
    d761bb3334741a1e8c348336ea9c7edf.jpg
    91.1 KB · Εμφανίσεις: 25

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Not in a fuckin million years. :upside:
Καλά εσύ ξέρεις καλύτερα το πώς μοιάζεις, δεν επιμένω.
Αλλά μοιάζεις έστω λίγο
Εγώ να ξέρετε με βάση τα σχόλια σας τότε το πόνταρα

Αχ δεν περίμενα να έχει τόσο γλυκιά φάτσα ουυ και κάτι τέτοια :P
Άλλη που κρατάει τεφτέρι από 'δω :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλά εσύ ξέρεις καλύτερα το πώς μοιάζεις, δεν επιμένω.
Αλλά μοιάζεις έστω λίγο

Άσχημος δεν ειναι πάντως, αλλα δεν τον λες και κατι εντυπωσιακό (όπως κι εμενα χαρ χαρ)
Άλλη που κρατάει τεφτέρι από 'δω :laugh:
Μια χαρά τη βρίσκω, φυσιολογικός άνθρωπος. :devil:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,854 μηνύματα.
Αχαχαχαχ,Χαχαχαχα μακάρι να είναι έτσι ο Βαλντερ να γελάω μια εβδομάδα, θα τον κάνουμε μια χαψιά, τσιουαουα ,μεγάλο στόμα μικρό μπόι αχαχαχαχαχαχα

Κάτσε να δω την κοπέλα του αβαταρ ποια,εννοείς Ραφαέλα μου, το μπλε κορίτσι αυτό?????χεχεχε
Marilyn Monroe με
;)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top