Ποιος κέρδισε το φλουρί στο σπίτι σας;

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
Ο παππούς. :)

Θάλεια

New member

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.
Ο ξάδερφος κανονικά αλλά είπαμε ο αδερφός μου.

Βλα

New member

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Ο Χριστός μη χέσω! :mad:

Akis_Megara

New member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.
Ο άγιος βασίλης :kill:

prinCess.

Well-known member

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,884 μηνύματα.
Εμείς δε κόβουμε ποτέ για Χριστούς, παναγίες και ιστορίες.
Μόνο σπίτι και οικογένεια.

1η βασιλόπιτα το' τυχε η 5χρονη "ξαδέρφη"
2η βασιλόπιτα ο αδερφός μου.

δεν ήταν στημένο σε κανένα από τα δύο, απλά έτυχε.

Εγώ έχω να τύχω φλουρί χρόοοονια, γι' αυτό μου πάνε όλα τόσο καλά. :[

catlin

New member

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
ο γάτος
:clapup::clapup::clapup:

τρελή φιλόσοφος

New member

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.
Καλά στο σπίτι μου της μουρλής έγινε..Ημουν εγώ,η αδερφή μου,η μαμά μου,ο μπαμπάς μου,η κολλητή μου και η μαμά της.Ημητέρα μου και η αδελφή μου,επειδή κάθε χρονιά εγώ κερδίζω το φλουρί με το που βγήκε το κομμάτι μου,το έκαναν ψίχουλα μέχρι να βρούν το φλουρί!!!!!!!έψαξαν στης αδερφής μου,στου μπαμπά μου και τελικά ήταν στης μαμάς(που όλο ψαχούλευε,θεία δίκη)

Taxa pelli(cy)

New member

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

catlin

New member

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,383 μηνύματα.
Η νονά του αδερφού μου :)

isida!!!

New member

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.
οι πανελλαδικες....
και ναι τους κοψαμε κομματαρα!

Γιώργος Mt

New member

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Στο κομμάτι του σπιτιού.

stefanos...

New member

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.
σε εμας η αδερφη μου......

ΑNι

New member

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
στο σπιτι και διπλη φορα

kit-kat

New member

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.
ενω επί 4 χρονια το κέρδιζα εγω..φέτος το κέρδισε ο πατέρας μου!:D

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Στου σπιτιου κερδισαν οι αρχαιοι αστροναυτες, στου θειου μου η ομαδα Ε, στου παπου μου η βαρκα και στην ολοδικη μου το φρουρι εξαΰλοθικε

My_paSSion

New member

Η My_paSSion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το βράδυ της πρωτοχρονιάς από την οικογένεια το φλουρί το βρήκε ο αδερφός μου...:D

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...