Ποιος κέρδισε το φλουρί στο σπίτι σας;

Dimitris_Väinämöinen

New member

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Παιδια σε εμενα ετυχε φετος:D Γενικα μου τυχαινει πολλες φορες θα ελεγα:P Να φανταστειτε στο σχολειο μου εχει τυχει τουλαχιστον 3 φορες απο οτι θυμαμαι.

Valder

Well-known member

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,555 μηνύματα.
Πιστευετε πως όντως αν σου πέσει το φλουρί έχεις τύχη? Πέρυσι έπεσε στον πατέρα μου και αρρώστησε πολυ :(...Φέτος έπεσε στην μάνα μου και απλώς παρακαλάω να μην έχουμε τα ίδια...
Δεισιδαιμονία είναι κατά τα πρότυπα του ότι κάνεις την πρώτη μέρα του χρόνου, έτσι θα σου πάει όλο το έτος.

Καλού κακού ρίχτο στην πεθερά σου το φλουρί του χρόνου.:P

BLUE SEA

New member

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ο μπαμπάς μου.

Dias

Well-known member

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,574 μηνύματα.
Εντελώς επίκαιρο θέμα...

EnnisDelMar!

New member

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Εμένα που δεν μου τυχαίνει γενικά, μου έπεσε φέτος :)

τρελή φιλόσοφος

New member

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

New member

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.
Παντα το παιρνει το μικροτερο παιδι, δεν τιθεται αμφιβολια περι τουτου

Βλα

New member

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Επιτέλους κέρδισα εγώ μια φορά!
Χρόνια είχα να κερδίσω!

Εχέμυθη

Well-known member

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,574 μηνύματα.
Στην πρωτη ... εντελως τυχαια το φλουρι επεσε στα δυο αδερφακια μου.....
Η δευτερη θα κοπει σε λιγη ωρα...αν και με τη γκαντεμια μου.....εχω λιγες ελπιδες :\

christinelle

New member

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.
Εγω και ο boyfriend! Δεν θυμαμαι να το εχω κερδισει ποτε ξανα! Γιουπιιι

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
η μαμα μου :happy:

mafalda8520

New member

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
το σπιτι μας.... μα ουτε μια χρονια εγωωω

Loony

New member

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
O Τζίζους

Agria Indiana

New member

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ο πατερας μουυ στην 1η πιτα:happy: , τώρα για την 2η περιμενουμε :P

Άγγελος

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.
ο στουρναρας

VeeM

New member

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ο Χριστός. Και ουτε καν ηρθε να παρει το κομματι του.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...