Ποιους θεωρείτε ταλαντούχους ηθοποιούς;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ποιούς θεωρείτε ταλαντούχους ηθοποιούς?? άντρες γυναίκες,έλληνες και ξένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
All time favorite ο κυριος Depp απο αντρες και απο γυναικες η Cate Blanchett.Αλλα ειναι κ πολλοι αλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Απο την παλιά γενιά μου αρέσουν πάρα πολλοί Έλληνες αλλά και ξένοι χρειάζομαι σελίδες να σου γράφω και σίγουρα θα ξεχάσω κάποιον.Απο τη νέα φουρνιά ξεχωρίζω την Π.Τρικαλιώτη την οποία έχω δει και στο θέατρο και είναι συγκλονιστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Από ελλήνες δεν έχω ξεχωρίσει τπτ
Από ξένους τον Anthony Hopkins και τον Tim Robbins
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Robert de Nero και Johnny Depp για μένα. Α και ο Liam Nison επίσης εεεεεεεεεεε! Μην ξεχνιόμαστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Edward Norton :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Robert de Nero και Anthony Hopkins
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
O Nicolas Cage είναι πολύ καλός ηθοποιός και ο Johnny Depp επισης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
O Nicolas Cage είναι πολύ καλός ηθοποιός και ο Johnny Depp επισης :)
Η μόνη ερμηνεία που μου άρεσε από depp ήταν στο μυστικό παράθυρο και στην 9η πύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Για να μην αναφέρω τους ίδιους (μια και συμφωνώ με τους πιο πολλούς που αναφέρατε),θα προσθέσω το ονομα του Μorgan Freeman καθώς και του Tom Hanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Για να μην αναφέρω τους ίδιους (μια και συμφωνώ με τους πιο πολλούς που αναφέρατε),θα προσθέσω το ονομα του Μorgan Freeman καθώς και του Tom Hanks.
Συμφωνώ για το Freeman (και για τον Tom Hanks φυσικά) παίζει πολύ καλά και σε καλές ταινίες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Συμφωνώ για το Freeman (και για τον Tom Hanks φυσικά) παίζει πολύ καλά και σε καλές ταινίες:)
Προσωπικα ο tom hanks δεν μου αρέσει καθόλου....Νομίζω ωστόσο οτι η καλλιτερη του ερμηνεία ήταν στο πράσινο μίλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Προσωπικα ο tom hanks δεν μου αρέσει καθόλου....Νομίζω ωστόσο οτι η καλλιτερη του ερμηνεία ήταν στο πράσινο μίλι

Σου προτείνω να δεις,αν δεν το έχεις δει,το "the terminal".Καταπληκτική ταινία και καταπληκτική ερμηνεία(κατά την γνώμη μου πάντα):).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Σου προτείνω να δεις,αν δεν το έχεις δει,το "the terminal".Καταπληκτική ταινία και καταπληκτική ερμηνεία(κατά την γνώμη μου πάντα):).
Επίσης φοβερή ήταν η ερμηνεία του στο ''Forrest Gump'':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Επίσης φοβερή ήταν η ερμηνεία του στο ''Forrest Gump'':)

Οπωσδήποτε!Οπως επίσης και στο Philadelphia!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Επίσης μία άλλη πολύ ωραία ταινία με τον Tom Hanks ήταν το ''Άγρυπνοι Στο Σιάτλ''. Πολύ ωραία και γλυκιά ταινία...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Θεωρώ κορυφαίο τον Robbin Williams,είναι απίστευτος ο τύπος τόσο σε κωμωδίες όσο και σε δράμα..!!!θεός!!!επίσης,θεωρώ εξαιρετικούς τους Tom Hanks και Johnny Depp..από γυναίκες,θα πω Goldie Hawn,όχι τόσο λόγω ταλέντου,όσο γιατί μ'αρέσει εμένα γενικότερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
  1. N. Kithman
  2. D. Hofman
  3. J. Depp
  4. Jerar Depardie
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
johnny depp ΔΑ-ΓΚΩ-ΤΟ!!!! ΈΡΩΤΑΣ!!!!!!! :inlove:

και ο andy garcia μου αρεσει πολυ!!! και γοητευτικοτατος συν τοις αλλοις!! ;) :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
andy garcia, ben affleck, meg ryan :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top