Ποιο είναι το ευνοημένο φύλο στις μέρες μας;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.
Είμαι 1.85 και ένας που είχα ερωτευτεί στο λύκειο (για μεγάλη ζημιά μιλάμε) θα ήταν δε θα ήταν 1.57 - 1.60 κάτι, υπολογίζω. :P

Αν με ρωτήσεις, θεωρώ σέξυ το μεγάλο ύψος, αλλά όταν βλέπεις τον άλλον και σου αρέσει, όλα αυτά είναι μπαρμπούτσαλα.

Παρακαλώ πολύ ν΄αντικατασταθεί ο τίτλος του θεμάτος με τον:

"Η σημαντικότητα του ύψους στην επιλογή ερωτικού συντρόφου"

Δεν με λυπάστε καθόλου ατιμότατοι.
Μα καθόλου όμως...

Ας πω και αυτό πριν αποχωρήσω εις ένδειξη διαμαρτυρίας.:D
Αν ένας άνθρωπος, σας επιλέξει μόνο και μόνο για το ύψος σας, μην πάτε μαζί του.
Δεν αξίζει τον κόπο.
 

zizi xatzi

Νεοφερμένος

Η zizi xatzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ακριβώς έτσι είναι. Κι εμένα θεωρητικά μου αρέσουν ανοιχτά χαρακτηριστικά, ξανθό μαλλί, λευκή επιδερμίδα κ.λπ. και ο μεγαλύτερος μου έρωτας ήταν μελαχρινή.
Αχ παιδιά,δεν ξέρω, μία φορά ερωτεύτηκα στη ζωή μου πολύ αλλά δεν ευδοκίμησε η σχέση.
26 χρόνια με περνούσε....
Έρωτας και μεγάλο πάθος μιλάμε....
Μετά γνώρισα τον άντρα μου,17 χρόνια με ρίχνει, καλά ήταν στην αρχή αλλά τώρα είμαστε σε μια πλήρη αποξένωση και μόνιμη διαμάχη που δυστυχώς μόνο νεύρα μας βγάζει....
Εγώ πάλι καλά, προσπαθώ να κρατώ τις ισορροπίες.
Εκείνος μου μιλάει λες κι είμαστε φίλαθλοι σε ποδοσφαιρικό αγώνα....🤦🤦🤦
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,045 μηνύματα.
Παρακαλώ πολύ ν΄αντικατασταθεί ο τίτλος του θεμάτος με τον:

"Η σημαντικότητα του ύψους στην επιλογή ερωτικού συντρόφου"

Δεν με λυπάστε καθόλου ατιμότατοι.
Μα καθόλου όμως...

Ας πω και αυτό πριν αποχωρήσω εις ένδειξη διαμαρτυρίας.:D
Αν ένας άνθρωπος, σας επιλέξει μόνο και μόνο για το ύψος σας, μην πάτε μαζί του.
Δεν αξίζει τον κόπο.
 

zizi xatzi

Νεοφερμένος

Η zizi xatzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αχ παιδιά,δεν ξέρω, μία φορά ερωτεύτηκα στη ζωή μου πολύ αλλά δεν ευδοκίμησε η σχέση.
26 χρόνια με περνούσε....
Έρωτας και μεγάλο πάθος μιλάμε....
Μετά γνώρισα τον άντρα μου,17 χρόνια με ρίχνει, καλά ήταν στην αρχή αλλά τώρα είμαστε σε μια πλήρη αποξένωση και μόνιμη διαμάχη που δυστυχώς μόνο νεύρα μας βγάζει....
Εγώ πάλι καλά, προσπαθώ να κρατώ τις ισορροπίες.
Εκείνος μου μιλάει λες κι είμαστε φίλαθλοι σε ποδοσφαιρικό αγώνα....🤦🤦🤦
Έχω ανάγκη να ξαναερωτευτώ...
Το συναίσθημα του έρωτα για μένα είναι βασική κινητήριος δύναμη....
Αλλά ούτε να χωρίσω δεν θέλω....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω ανάγκη να ξαναερωτευτώ...
Το συναίσθημα του έρωτα για μένα είναι βασική κινητήριος δύναμη....
Αλλά ούτε να χωρίσω δεν θέλω.. Μετά την περιπέτεια μου με τον καρκίνο,δεν ξέρω, έχω αλλάξει πολύ....
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,695 μηνύματα.
Επιλογή συντρόφου ( περιστασιακου ή μη)βάσει ύψους ( ως κύριο κριτήριο)ή ( αντίστοιχα για τις γυναίκες) του χρώματος μαλλιών = thank you next
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
Έχω ανάγκη να ξαναερωτευτώ...
Το συναίσθημα του έρωτα για μένα είναι βασική κινητήριος δύναμη....
Αλλά ούτε να χωρίσω δεν θέλω....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Bingo.
1689010348758.png
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,356 μηνύματα.
Μάλλον ψάχνετε σε λάθος κύκλους. Δεν είναι όλες ινσταγκραμικα ξανθά πιπινια..
Ενδεχομένως τέτοιες θέλουν αλλά γνωρίζουν οτι αυτές δεν θα ασχολούνταν οπότε αντιδρούν έτσι .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ύψος είναι το top που κοιτάνε οι γυναίκες στην εμφάνιση. Μα την Παναγία στην ζωή μου δεν έχω ακούσει περιγραφή γυναίκας για άνδρα και να μην ξεκινάει από το ύψος και ποτέ δεν έδινα σημασία, τόσο πολύ συνηθισμένο είναι. Όταν μιλάμε για εμφάνιση γιατί βάζετε μέσα το game, το χαρακτήρα, το επάγγελμα , στάτους και λεφτά; Γιατί αυτοί είναι οι τρόποι για το σώσετε το μείον του ύψους. Καλά κάνετε γιατί το ύψος δεν αλλάζει και πρέπει να κάνετε ότι πρέπει για να έχετε κάποια αποδοχή. Αλλά το να λέτε ότι το να είσαι 1,65 είναι το ίδιο με το 1,95 είναι για γέλια...
Τα standarts ναι καταρέουν οταν συμβιβαστούν με τον μέτριο...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ναι δεν είπα να είναι ο άλλος 2.10...
Αλλά το 1,70 με το 1,85 ειναι μια χαώδης διαφορά για μια γυναίκα...
Για αυτό να προτιμάς έξυπνες που καταλαβαίνουν οτι απόκλιση απο τον στόχο κατά 8% - 9% είναι εντός του αποδεκτού ορίου :hehe: .
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μα αυτούς κοιτάνε...και δεν είναι μόνο σούγκαρ ντάντυ...οι περισσότερες τα φτιάχνουν με άτομα με καλύτερο εισοδηματικό λέβελ από τον μέσο της ηλικίας τους...
η 19χρονη με τον 25-27χρονο που έχει καλό αμάξι και πιο ανεξάρτητη ζωή από τον 19χρονο...
Νίκο καλέ μου, σε παρακαλώ, το γεγονός ότι συγκρίνεις ορισμένες γυναίκες που δεν έχουν μάθει να κοπιάζουν και τα περιμένουν όλα έτοιμα με εκείνες που έχουν μάθει να δουλεύουν, με ξεπερνάει αφάνταστα.

Ναι, υπάρχουν γυναίκες που ψάχνουν χορηγό να τις πηγαίνει βόλτα, να έχει αμάξι για να κάνει τον σοφέρ, να έχει λεφτά να τις πηγαίνει για φαγητάρες και ακριβά ποτά σε υπερπολυτελή μαγαζιά και δε συμμαζεύεται. Αλλά, για όνομα του θεού, ε δεν είμαστε όλες έτσι. Είμαστε και εμείς που έχουμε μάθει να δουλεύουμε και όχι να αποζητάμε χρηματική επιβράβευση, λες και είμαστε προϊόν. Κάπου ώπα με τις προκαταλήψεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Όπως τα λες είναι devil μου :(

Κλασσική περίπτωση γκρινιάρη μίζερου πιτσιρικά που θα μας πρήξει τα ππαρια καμια 5ετια μέχρι να βρεί γκόμενα και αν δεν είναι τόσο άμπαλος και τελικά βρεί και μετά θα εξαφανιστεί και θα σβήσει και όλα τα ποστ μαζι με το προφίλ του.

Ο έξυπνος πιτσιρικάς πιάνει εναν μεγαλύτερο που έχει αποτέλεσμα σε αυτά αμα βλέπει οτι έχει βαλτώσει και τον ρωτάει τι να κάνει. Δεν καθεται να ασχοληθει με ένα κάρο μαλακίες.

Μπήκαν τωρα εδω δυο κολλητοί να τρολαρουν και εμεις πρέπει να κάνουμε τους ψυχολόγους.

Σε τι θα οφελήσει τη ζωή μας αυτο ; Mε νοιάζει εμενα αν ο άλλος δυσκολεύεται να βρει γκόμενα. Χέστηκα κιολας με το συμπάθειο. :D

Το θλιβερό της υπόθεσης ειναι πως αυτα που γράφουν τα πιστευουν και κάποιοι 30-35 χρονων... χρόνια αγάμητοι και τα προβληματα τους θα τα λύσει μόνο ο ψυχολογος - ενας ειδικός δηλαδη.

Εχω εναν γνωστο μιλάμε καλο παιδι αλλα μολις ξεκινάει αυτες τις μαλακιες αλλάζω θέμα... του το χω πει και στα ίσια οτι δεν θέλω να ακούω ηλιθιες απόψεις οπότε εχω ηρεμησει.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.
Το πιο ευνοημένο φύλο στις μέρες μας.. εξακολουθεί να είναι το αντρικό,
αλλά για διαφορετικούς λόγους απ'ό,τι παλαιότερα.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
δεν έχει σημασία αν είσαι 1.55 σημασία έχει να νιωθεις 2.10, χεχ.

Α, και να μη κουβαλάτε τα μυαλα των από πάνω γιατί αλλιως… λίκνο που σας λίκνιζε…

αυτά απο μενα. gl.
Οι κοντοί κάνουν το καλύτερο σεξ το λένε οι έρευνες...
Πιστεύω τη στατιστική!!
Όταν ακούω άτομα να εκθειάζουν τους ψηλούς τρελαίνομαι.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το θλιβερό της υπόθεσης ειναι πως αυτα που γράφουν τα πιστευουν και κάποιοι 30-35 χρονων... χρόνια αγάμητοι και τα προβληματα τους θα τα λύσει μόνο ο ψυχολογος - ενας ειδικός δηλαδη.
Έτσι ακριβώς είναι! Μεγάλες αλήθειες λες!
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Κλασσική περίπτωση γκρινιάρη μίζερου πιτσιρικά που θα μας πρήξει τα ππαρια καμια 5ετια μέχρι να βρεί γκόμενα και αν δεν είναι τόσο άμπαλος και τελικά βρεί και μετά θα εξαφανιστεί και θα σβήσει και όλα τα ποστ μαζι με το προφίλ του.

Ο έξυπνος πιτσιρικάς πιάνει εναν μεγαλύτερο που έχει αποτέλεσμα σε αυτά αμα βλέπει οτι έχει βαλτώσει και τον ρωτάει τι να κάνει. Δεν καθεται να ασχοληθει με ένα κάρο μαλακίες.

Μπήκαν τωρα εδω δυο κολλητοί να τρολαρουν και εμεις πρέπει να κάνουμε τους ψυχολόγους.

Σε τι θα οφελήσει τη ζωή μας αυτο ; Mε νοιάζει εμενα αν ο άλλος δυσκολεύεται να βρει γκόμενα. Χέστηκα κιολας με το συμπάθειο. :D

Το θλιβερό της υπόθεσης ειναι πως αυτα που γράφουν τα πιστευουν και κάποιοι 30-35 χρονων... χρόνια αγάμητοι και τα προβληματα τους θα τα λύσει μόνο ο ψυχολογος - ενας ειδικός δηλαδη.

Εχω εναν γνωστο μιλάμε καλο παιδι αλλα μολις ξεκινάει αυτες τις μαλακιες αλλάζω θέμα... του το χω πει και στα ίσια οτι δεν θέλω να ακούω ηλιθιες απόψεις οπότε εχω ηρεμησει.
Φίλε καταρχήν εγώ δεν είμαι τρολ ούτε ο άλλος είναι κολλητός μου. Εγώ μπήκα εδώ να εκφράσω τους προβληματισμούς μου και να ανοίξω συζήτηση γύρω από κάποια ταμπού θέματα. Ούτε μίζερος είμαι ούτε άμα βρω κοπέλα θα διαγράψω το προφίλ και τα μηνύματα μου στο ορκίζομαι σε ό'τι ιερό έχω
 

zizi xatzi

Νεοφερμένος

Η zizi xatzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καθένας παιδιά, εκφράζει την άποψη του,δε χρειάζεται να τρολάρουμε
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι ειναι πιο αστείο

να ακούς στερεότυπα που ειναι τελειως άχρηστα και άκυρα ή να βλέπεις πιτσιρικάδες που δεν έχουν ενηλικιωθεί κάν ακόμη να σου λένε με βεβαίοτητα κιολας για το 90% των γυναικων κτλ.

Και που ξέρεις εσυ απο γυναικες εχεις βγει με καμία μήπως ; εχεις κάνει ποτέ στη ζωή σου σχέση ;

εχεις συζήσει με κάποια ; έχετε μεινει μαζί , εχετε περάσει τι ; εχεις διατηρησει σεξουαλική σχέση με μια γυναικα συνεχομενα για 1 χρόνο τουλάχιστον ;

Ως τι γράφεις τις φαμφάρες σου ας πουμε ; κανονικά θα έπρεπε να μιλάς λιγότερο κ να ακούς περισσότερο.

Internet : Το περιβόλι του φαφμάρα.
Mα δεν χρειάζεται να το ζήσεις εσύ ο ίδιος προσωπικά, μαθαίνεις από τους γύρω σου, αν και οκ γύρω μου για κάποιο λόγο έχουν κάνει πράγματα με κοπέλες οπότε εννοώ για τους διαδικτυακούς "γύρω". Δεν ξέρω ποια είναι η πραγματικότητα όμως αυτό είναι το θέμα, τι βιώνει η πλειοψηφία. Επίσης όπως είπα και πιο πριν δε θέλω σοβαρές σχέσεις με δεσμεύσεις, καλοπέραση βίτσια και σεξ θέλω εγώ προσωπικά
 

zizi xatzi

Νεοφερμένος

Η zizi xatzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Mα δεν χρειάζεται να το ζήσεις εσύ ο ίδιος προσωπικά, μαθαίνεις από τους γύρω σου, αν και οκ γύρω μου για κάποιο λόγο έχουν κάνει πράγματα με κοπέλες οπότε εννοώ για τους διαδικτυακούς "γύρω". Δεν ξέρω ποια είναι η πραγματικότητα όμως αυτό είναι το θέμα, τι βιώνει η πλειοψηφία. Επίσης όπως είπα και πιο πριν δε θέλω σοβαρές σχέσεις με δεσμεύσεις, καλοπέραση βίτσια και σεξ θέλω εγώ προσωπικά
Ελπίζω να βρεις κάνα κοριτσάκι που να ξέρει από τέτοια γούστα 🥳🥳🥳🥳🥳
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top