Ποιο είναι το πιο άσχημο που σας έχουν κάνει;

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αν μαζέψω τα κακακια του σκύλου μου, τα βάλω σε μια χαρτοσακούλα και μετά ΣΠΛΑΤΣ στη μούρη μιας φίλης μιας πρώην μου... λέτε να της αξίζει (όπως λέει και η φίλη μου η κλέφτρα?) ή θα πρέπει να μαζέψω και άλλες χαρτοσακούλες με κακάκια ??? :devil:


Βλακείες άσε το σκυλάκι ήσυχο, πάρε αγελάδα:P:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Που να την βρω την αγελάδα? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η απάτη ειναι και η δική μου απάντηση αλλά δεν θα με πείραζε τόσο αν δεν το έκανε μέσα στο εξωχικό μου!:knife:
Η αντίδραση μου; :mad17: .....nop!
Κρατήθηκα είπα στην άλλη κάτι που του άρεσε πάνω στο κρεββάτι και έφυγα!
ΚΥΡΙΑ!:clapup: Μετά εννοείτε που το κατάλαβα πλάνταξα στο κλάμα άλλα τουλάχιστον είχα όση αξιοπρέπεια μπορούσα να έχω ε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Η αντίδραση μου; :mad17: .....nop!
Κρατήθηκα είπα στην άλλη κάτι που του άρεσε πάνω στο κρεββάτι και έφυγα!
ΚΥΡΙΑ!:clapup: Μετά εννοείτε που το κατάλαβα πλάνταξα στο κλάμα άλλα τουλάχιστον είχα όση αξιοπρέπεια μπορούσα να έχω ε? :hmm:


μπα
καλύτερα να ξεσπάσεις εκείνη την ώρα γιατί μετά λες στον εαυτό σου πόσο ηλίθιος ήσουν που δεν έκανες αυτό και εκείνο.

θέλω και εγώ να μου το κάνουν και να αρχίσω να λέω μπιτς! με το καλύτερο μου φίλο ρε? ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ

Προτιμώ τα κλισέ σε αυτές τις περιπτώσεις. Έχουν το elegance της κλασσικής δοκιμασμένης συνταγής :)



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
μπα
καλύτερα να ξεσπάσεις εκείνη την ώρα γιατί μετά λες στον εαυτό σου πόσο ηλίθιος ήσουν που δεν έκανες αυτό και εκείνο.

θέλω και εγώ να μου το κάνουν και να αρχίσω να λέω μπιτς! με το καλύτερο μου φίλο ρε? ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ

Προτιμώ τα κλισέ σε αυτές τις περιπτώσεις. Έχουν το elegance της κλασσικής δοκιμασμένης συνταγής :)



:Pδυστυχώς η ευτυχώς έτσι αντέδρασα! Αλλά πίστεψε με δεν μπορείς να ξέρεις τι αντίδραση θα έχεις! Παντως τώρα νοιώθω πολύ καλά που είχα τέτοια αντίδραση!:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly2312

Νεοφερμένος

Η Butterfly2312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν είχα προλάβει να χωρίσω με τον πρώην μου (ουτε μια μερα δεν είχε περάσει) και πήγε και του την έπεσε μετα η κολλητή μου φίλη. Μετά αυτός τα έφτιαξε μαζί της και παρόλα αυτά συνέχισε να με φλερτάρει και να με παρακαλάει να γυρίσω πίσω σε αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και σε αυτή την περίπτωση ποιος φταίει? ο πρώην σου ή η (πρώην?) κολλητή σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ, ολοι μαζι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly2312

Νεοφερμένος

Η Butterfly2312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ε και οι 2 φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για μένα θα έφταιγε πιο πολύ η κολλητή μου.. γιατί καλά αυτός, έπεσα έξω, αλλά μάλλον θα το έκανε και με κάποια άλλη αν δεν ήταν η κολλητή μου.. εκείνη όμως δεν έχει καμία δικαιολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Μια απο τις σχεσεις μου το επαιζε σε διπλό ταμπλό με μια γνωστη μου και το εμαθα χρονια μέτα. Βέβαια το πλήρωσε με το ιδια νόμισμα..
Μήπως ειμαι κακία??:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μια απο τις σχεσεις μου το επαιζε σε διπλό ταμπλό με μια γνωστη μου και το εμαθα χρονια μέτα. Βέβαια το πλήρωσε με το ιδια νόμισμα..
Μήπως ειμαι κακία??:devil:

baaaaaad girl!!! :devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπα, δεν εχω πληγωθει τοσο πολυ ποτε... αυτο της κουε ηταν τραγικο...
αλλα ειναι το χαρακτηριστικο παραδειγμα της πορτας που κλεινει, σωστα? και στη θεση της ανοιγει μια αλλη.
Κουε μπραβο σου που το ξεπερασες και που εφτιαξες τοσο ομορφα τη ζωη σου! Και ρουμάνα, το ιδιο επισης!Και ολοι!

Το δικο μου πρωτο χαστουκι ηταν ενας χωρισμοσς.. ημουν πολυ μικρη (18) και κοντεψα να χρειαστω ψυχολογο επειδη ακριβως ηταν η πρωτη σχεση και ειχα στηριξει πολλα πανω σε αυτην..
ο τυπος αυτος ειχε περασει σε αλλη πολη, εγω αθηνα, και αποφασισε να κανει φοιτητικη ζωη χωρις ομως εμενα να μου πει τιποτα.. απο τριτους εμαθα τι καλα που περναει.. και τελικα, μου πε να χωρισουμε επειδη..ενοχλω τους γονεις του! ΝΤΟΙΝΚΚΚΚ!
Ω ναι, αυτη τη δικαιολογια μου δωσε, τιποτα αλλο.
Σημειωτεον, ο μπαμπας του ηταν ο 3 χρονια καθηγητης μου και ειχαμε επαφη μια στο τοσο για ιδιεταιρα, τα οποια ομως τα ειχα ηδη σταματησει αφου μολις ειχα τελειωσει το λυκειο :)
Χωρισαμε λοιπον, αφου..ενοχλουσα τους γονεις του. και απο τοτε δεν τον ξαναειδα. Στο καλο και να μας γραφει.

Το μεγαλυτερο κλαμα ομως για ανθρωπο το εριξα προσφατα, καθ'ολη σχεδον τη διαρκεια του 2006.. Οπου εκανα μια σχεση με ημερομηνια ληξης, αγαπησα σφοδρα και αγαπηθηκα, εφαγα τα μουτρα μου οταν συνειδητοποιησα τη σοβαροτητα της καταστασης και τελικα απομακρυνθηκα μαζι με τα δακρυα μου. Εκεινος παντα ξεκαθαρος στη θεση του, κι αυτος πονεσε, κι αυτος εκλαψε..
αλλα δε γινεται αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο αντιδράω σχετικά cool, σε κακίες και λάσπες στα μούτρα...
Πονάω, εννοείται, αλλά δεν είναι αυτό, που μου μένει...
με πληγώνει η αδιαφορία και ο εγωισμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Το πιο ασχημο ειναι οταν δεν καταλαβαινουν οτι σε πληγωνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στα 17 μου είχα μακρόχρονη "σχέση" με κάποιον, κρυφά απ' όλους για λόγους που δεν έχουν σημασία (και ήταν ανυπέρβλητοι), όταν έμαθα πως αυτός πήγε και είπε σε μια κοπέλα με την οποία προσπαθούσε να κάνει δεσμό (εν γνώσει μου, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα) πως έχω ..ψυχολογικά προβλήματα και γι' αυτό με κάνει παρέα και με παρηγορεί καμιά φορά (χμμ.. τέτοια παρηγοριά μη σας τύχει!). Την επόμενη μέρα είχα κανονίσει ραντεβού μαζί της έξω και το μόνο που έκανα ήταν να της δώσω κάτι ολόγυμνες δικές του φωτογραφίες που είχα τραβήξει μερικές μέρες πριν (στις οποίες για καλή μου τύχη αναγραφόταν και ημερομηνία) και να φύγω.. :D Αυτά που ακολούθησαν είχαν πάρα πολύ γέλιο, διότι από την ταραχή του, ο τύπος μου έγραφε "θα σε καταστρέξω τώρα, να δεις, θα σε πάρω μαζί μου! Έτοιμα σου!" (για που ποτέ δεν μου είπε κι έτσι το άφησα για άλλη μέρα.. :P) κι εγώ του απαντούσα (κλαίγοντας από τα γέλια) "Μαζί σου και στην κόλαση μωρό μου! Τα σου δεν μ' αρέσουν όμως, να πάρουμε κάνα κρουασάν καλύτερα;" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ειχαμε κατι σαν ελευθερη σχεση.. και ενω ηξερε οτι εγω εχω παραπανω συναισθηματα για εκεινον...
μου ελεγε συχνα πυκνα και με λεπτομερειες, πώς π@δ@ξ@ καθε καινουρια γνωριμια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poyka

Νεοφερμένος

Η poyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δυστυχώς οι άνθρωποι κουβαλάνε απωθημένα.Εχω ζήσει κορυφαίες στιγμές τόσο απο τις δύο σοβαρές σχέσεις μου όσο και απο μία που δεν πρόλαβε να εξελιχθεί σε σχέση.
Η πρώτη μου σχέση με σκουπίδιασε τελείως γιατί έβλεπε ότι δεν ταιριάζαμε αν και με ήθελε πολύ. Με έβρισε στην κυριολεξία για ασήμαντη αφορμή. Οταν επιχείρησα να του μιλησω μου είπε άσε με να φύγω τώρα που μπορώ
Η τελευταία σχέση μου που για μένα ήταν πολύ σημαντική δυστυχώς αποκάλυψε τραγική μιζέρια απο πλευράς του.¨Οταν του ζήτησα να χωρίσουμε μου είπε γιατί τον χώρισε η προηγούμενη και μου επεσήμανε ότι δεν θα μείνει μόνος του γιατί έχει φίλους.¨Εβλεπε ότι δεν μπορούσα να αντέξω την τσιγκουνιά του την οποία δεν αντιλαμβανόταν με τίποτα.Επιπλέον με είπε χαζοχαρούμενη. Παράλληλα μου επεσήμανε τα έξοδα που έκανε για μένα.
Τελος το πιο κορυφαίο με κυνηγούσε ένας τύπος πολύ χωρίς να δίνω σημασία.Κάποια στιγμή τον πρόσεξα.Οταν ξεκίνησα να του δείχνω ενδιαφέρον σταματησε να ασχολείται μαζί μου γιατί δεν μπόρεσε να με ρίξει στο κρεβάτι. Καποια φορά που αντιμετώπιζε προβλήματα στη δουλειά του, του αποκάλυψα ένα μικρό πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισα μονο και μόνο για να του δείξω ότι όλα λύνονται. Απάντηση:Καλά θα έχω τώρα την έννοια σου; Δεν με φτάνουν τα δικά μου;Ενιωσα λες και είχε να κάνει με την αρρωστιάρα που ζητάει τον οικτο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top