Ποιο είναι το πιο άσχημο που σας έχουν κάνει;

nani_68

Νεοφερμένος

Η nani_68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ηξερε οτι μου αρεσει.... με κοιταζε συνεχεια .... και στο τελος εκανε ερωτα μαζι της μπροστα στα ματια μου ...........................:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ηξερε οτι μου αρεσει.... με κοιταζε συνεχεια .... και στο τελος εκανε ερωτα μαζι της μπροστα στα ματια μου ...........................:(
???

Πώς έγινε αυτό; Σε παραγωγή τσόντας ήσασταν; :confused:
Σόρρυ κιόλας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nani_68

Νεοφερμένος

Η nani_68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
:(:(:(: ειχαμε παει σαν παρεα 5 ατομα στην ικαρια και μεναμε σε καμπινκ ...... στη παραλια....:/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:(:(:(: ειχαμε παει σαν παρεα 5 ατομα στην ικαρια και μεναμε σε καμπινκ ...... στη παραλια....:/::/::/::/:
Ouch :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ηξερε οτι μου αρεσει.... με κοιταζε συνεχεια .... και στο τελος εκανε ερωτα μαζι της μπροστα στα ματια μου ...........................:(


Εε ρε κατι νουμερα που υπαρχουν...ελπιζω να τον εφτυσες κυριολεκτικα/μεταφορικα μετα!...μαα τι παναθλιος,δεν μπορω να το χονεψω!

Λυπαμαι παντως γι'αυτην σου την εμπειρια:/:...
Αλλα να ξες πως ολα στην ζωη γυριζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfita7

Νεοφερμένος

Η stroumfita7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ξεκινησαμε αψογα με δικη του επιμονη και στο 2μηνο επανω μου ανακοινωσε πως δεν ειναι για τιποτα.. αλλα συνεχιζει την ιστορια.. το αυριο δεν μου δινεις.. μα πισω δεν μ'αφηνεις.. ας αποφασισει.. ελεος με το σκωτσεζικο ντους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ξεκινησαμε αψογα με δικη του επιμονη και στο 2μηνο επανω μου ανακοινωσε πως δεν ειναι για τιποτα.. αλλα συνεχιζει την ιστορια.. το αυριο δεν μου δινεις.. μα πισω δεν μ'αφηνεις.. ας αποφασισει.. ελεος με το σκωτσεζικο ντους!!!

Αυτό γιατί με αυτά που διάβασα νομίζω σου ταιριάζει!
https://www.youtube.com/watch?v=WToAGyukQ1Q

Ας ληφθεί και σαν απόδειξη ότι και εμείς έχουμε γενική εικόνα της μουσικής σκηνής και δεν είμαστε κολλημένοι σε ένα είδος!:P


Είσαι και καινούρια, καλά να περάσεις!:redface:


Το πιο άσχημο πράγμα που μου έχουν κάνει?
Θάψιμο.... Γερό όχι αστεία... Μπροστά μου όλο χαμόγελα και από πίσω με στόλιζαν με κοσμητικά ιδιαιτέρου τύπου!:/:
(μετά το χωρισμό αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top