Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
το πιο ομορφο πραγμα που εχω ακουσει ειναι απο εναν ανθρωπο που ειχα πληγωσει πολυ...
μου ειχε πει.. :ημουν ενα ανοιχτο βιβλιο, ειχες μια λευκη κολλα διπλα του και αντεγραφες λαθος! εισαι ενα ακατεργαστο διαμαντι, που κι εσυ η ιδια δε γνωριζεις τις δυνατοτητες που εχεις.. και εχεις πολλες... που εγω τις μεταφραζω χαρισματα!
ε ναι μετα απο αυτα.. και πολλα αλλα.. ειμαστε ξανα μαζι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galleon

Νεοφερμένος

Ο Galleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
"Έτοιμο το παστίτσιο"
χαχαχ!!!:loltooth: μπορεί να μην είναι όμορφο αλλά σε χορταίνει.:P

BTW καλώς σας βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whatsup

Νεοφερμένος

Η whatsup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ο πρώην μου όταν χωρίσαμε (χωρίς τσακωμό) μου είπε ... επειδή σ'αγαπάω, κοίτα μη σε δω με κανά μ****α, θα τον βρίσω... να σε δω με ένα καλό παιδί για να πω χαλάλι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necrothaftria

Νεοφερμένος

Η necrothaftria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Πάργα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
το πιο όμορφο πράγμα που έχω ακούσει εγώ είναι από τον αδερφό μου... όταν είμουνα χάλια επειδή με παράτησαν οι φίλες μου, μου τραγουδούσε το "χαλαρά" επι δύο μέρες.. τώρα είναι 6 χρονόν και τότε ήταν 4 !!! είναι γλύκας γιατι συνεχίζει να μου το τραγουδάει όποτε είμαι χάλια!!! και έτσι δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Κάτι πολύ γλυκό που μου είπαν πριν τρεις μέρες και ενώ δεν ήταν τπτ το ιδιαίτερο το σκέφτομαι συνέχεια ήταν από έναν πολύ γοητευτικό και απίστευτα σοβαρό και λιγομίλητο "συνάδελφο" (20 χρόνια μεγαλύτερό μου).Του είχα πει ότι με είχε προσβάλλει και είχα στεναχωρηθεί και του το έδειχνα...Έτσι ήρθε ξαφνικά σε μια εκδήλωση που κάναμε με την δουλειά με πλησιάζει και μου λέει:"Αν έκανα κατι άθελά μου που σε πρόσβαλλε σου ζητάω συγνώμη",του είπα ότι την δέχομαι κι έφυγε...Οπότε ξαναέρχεται μετά από λίγο και μου λέει:"Ουφ, δυο μέρες τη σκεφτόμουν αυτή τη συγνώμη...Νομίζω ότι θα κάνω καμμιά δεκαριά χρόνια να την ξαναπώ σε οποιονδήποτε...!"

Από μόνη της η φράση δεν λέει τπτ αλλά αν σκεφτείς την διαφορά ηλικίας και γενικότερα τον χαρακτήρα του ατόμου αυτού και προσθέσεις και μερικά άλλα που ειπώθηκαν εκείνο το βράδυ...Είναι λόγος που τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να τον βγάλω απο το μυαλό μου............:redface:

Α! Και κάτι άλλο που μόλις θυμήθηκα μου το έστειλε σε SMS ένας από τους σημαντικότερους ανθρώπους στη ζωή μου τα τελευταία 5 χρόνια.Του είχα πει ότι φεύγω γενικότερα (από τη ζωή του, το περιβάλλον του...) και μου έστειλε μέσω άλλον το εξής:"Πάντως να ξέρεις ότι δεν θα ξεχάσω και θα προσεύχομαι για σένα...Αν ποτέ με χρειαστείς ξέρεις που θα με βρεις!"

Μμμμμμμ.......Τελικά.........Δεν έφυγα............:redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το "Σ΄αγαπώ" που μου το έχει πει 3-4 φορες μέσα σε 6,5 χρόνια και το "εισαι διάολος τελικά" που μου το είπε χθες όταν πηγαινοντας επαγγελματικό ταξίδι στη Βαρκελωνη βρήκε στο ξενοδοχείο μία ανθοδέσμη για τα γενεθλια του. Δεν μου είχε πει το ξενοδοχειο που θα έμενε και το οποίο το εκλεισε 3 ημερες πριν φύγει από εδώ. Αλλά όποιος θελει κατι πολυ το μαθαινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Όταν μου είπε η μαμά μου πως ο Γιάννης μου της είπε πως μ'αγαπάει περισσότερο και από τον ίδιο του τον εαυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ομορφιά μου... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
"Η φιλιά μας ήταν κεραυνοβόλος, μόνο που δε θα τελειώσει όπως οι έρωτες..."
Σ΄αγαπώ πολύ κι ας μην το δείχνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Αυτά που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή που πραγματικά με άγγιξαν είναι λόγια ένος πολύ καλού μου φίλου...που δυστυχώς έχουμε χαθεί τα τελευταία χρόνια(και μου λείπει πολύ....:/:)

Ένα μήνυμα που μου έστειλε πέρσι την Πρωτοχρονιά:
"Εύχομαι το νέο έτος να σου δώσει ότι ποθείς αλλά κυρίως να γνωρίσεις έναν ψηλό, γοητευτικό, έξυπνο μα πάνω από όλα πανέμορφο άντρα, σαν εμένα(ή περίπου τελοσπάντων!)"
Πάντα έχει έναν τρόπο να με κάνει να γελάω και να νιώθω όμορφα....

Όταν έβλεπε κάποιες φωτογραφίες που ήμουν μωράκι, είπε:
"Αυτά δεν είναι μάτια είναι γαλάζιες χάντρες!"
Δεν ξέρω γιατί αλλά με έκανε να νιώσω περιέργα, αλλά συγχρόνως όμορφα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιό είναι το ποιό όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει?

"Θα σε αγαπάω πάντα Χ...αρίλαε είπαμε?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Είτε το ακούσατε από το σύντροφό σας, είτε από τους γονείς σας, συγγενείς, φίλους, οτιδήποτε..
Κάτι που σας έκανε να χαμογελάσετε και να το σκέφτεστε μέρες μετά συνεχίζοντας να χαμογελάτε.. κάτι που σας φτιάχνει τη μέρα όποτε και να το σκέφτεστε...
"Σ'ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο που μου χάρισες !!"
Τα λόγια του άντρα μου κοιτώντας με εκστασιασμένος στα μάτια και κρατώντας στην αγκαλιά του το νεογέννητο κοριτσάκι μας. Ήταν ό,τι πιο όμορφο έχω ακόυσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

destroy athens

Νεοφερμένος

Ο panagioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αυτά που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή που πραγματικά με άγγιξαν είναι λόγια ένος πολύ καλού μου φίλου...που δυστυχώς έχουμε χαθεί τα τελευταία χρόνια(και μου λείπει πολύ....:/:)

Ένα μήνυμα που μου έστειλε πέρσι την Πρωτοχρονιά:
"Εύχομαι το νέο έτος να σου δώσει ότι ποθείς αλλά κυρίως να γνωρίσεις έναν ψηλό, γοητευτικό, έξυπνο μα πάνω από όλα πανέμορφο άντρα, σαν εμένα(ή περίπου τελοσπάντων!)"
Πάντα έχει έναν τρόπο να με κάνει να γελάω και να νιώθω όμορφα....

Όταν έβλεπε κάποιες φωτογραφίες που ήμουν μωράκι, είπε:
"Αυτά δεν είναι μάτια είναι γαλάζιες χάντρες!"
Δεν ξέρω γιατί αλλά με έκανε να νιώσω περιέργα, αλλά συγχρόνως όμορφα.

μηπως ειναι λιγο ερωτευμενος μαζι σου κ μηπως εισαι κ εσυ γιαυτο νιωθεις παραξενα;συνηθως δεν βλεπουμε το προφανες γιαυτο το λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κατι πολυ ομορφο που ακουσα....
....αυριο εκει που δεν το περιμενεις, σαν το αερακι, που χορευει συχνα γυρω μας και χαιδευοντας σε ανυποπτο χρονο, μας ανατριχιαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

destroy athens

Νεοφερμένος

Ο panagioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Η πρωην κοπελα μου,μου ειχε πει οτι ειμαι ο πιο καλος ανθρωπος που ειχε γνωρισει,κ αν κ ειμαστε χωρια αρκετο καιρο δεν μου φαινεται να αλλαξε γνωμη...!ευτυχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stagonitsa

Νεοφερμένος

Η stagonitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
"Σ'ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο που μου χάρισες !!"
Τα λόγια του άντρα μου κοιτώντας με εκστασιασμένος στα μάτια και κρατώντας στην αγκαλιά του το νεογέννητο κοριτσάκι μας. Ήταν ό,τι πιο όμορφο έχω ακόυσει!!!

Παρόλο που δεν έχω γίνει ακομα μαμά, αυτη ή ατάκα συγκίνησε και μένα. Τυχερή!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

"Ό,τι πάρεις δυό ευρώ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
...με μενα δε χρειαζεται να ανησυχεις για το εαν θα "πεσεις"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Το κλάμα της κόρης μου την πρώτη φορά που την αντίκρυσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το κλάμα της κόρης μου την πρώτη φορά που την αντίκρυσα.

...Δεν χάρηκε για την γνωριμία? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top