Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Morfoula97

Νεοφερμένος

Η Μορφουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ενας οποιοσδηποτε τυπος σωματος μπορει να θεωρηθει για μενα τελειος εφοσον ο κατοχος του νιωθει καλα μεσα σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
τελειο σωμα ...
μεγαλες κουβεντες λεμε
ξερω οτι δεν μ αρεσουν οι αδυνατοι και οι πολυ γυμνασμενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.


:3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mακροπρόθεσμα(σε κανα 5αρι χρόνια) θα θελα να μαι έτσι στο λιγότερο τουμπανοειδές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει το σωμα μου. Δεν θελω να ψωνιστω για αυτο. Μου λενε οτι ειμαι πολυ αδυνατη εως και ανορεξικη. Ειμαι 16 χρονων, 47 κιλα, 1,63 υψος. Λατρευω τα πολυ αδυνατα γυναικεια σωματα , τα γραμμομενα ποδια, και οι κοιλιες με κοιλιακους που να μην φαινονται πολυ. Στους αντρες μου αρεσουν τα ψηλα αρκετα γυμνασμενα σωματα,(οχι παραφουσκομενα, ελεος!!!). Γενικα να νιωθεις οτι εχεις καποιον διπλα σου που να μπορει να σε προστατεψει αν καποιος σε πειραξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει το σωμα μου. Δεν θελω να ψωνιστω για αυτο. Μου λενε οτι ειμαι πολυ αδυνατη εως και ανορεξικη. Ειμαι 16 χρονων, 47 κιλα, 1,63 υψος. Λατρευω τα πολυ αδυνατα γυναικεια σωματα , τα γραμμομενα ποδια, και οι κοιλιες με κοιλιακους που να μην φαινονται πολυ. Στους αντρες μου αρεσουν τα ψηλα αρκετα γυμνασμενα σωματα,(οχι παραφουσκομενα, ελεος!!!). Γενικα να νιωθεις οτι εχεις καποιον διπλα σου που να μπορει να σε προστατεψει αν καποιος σε πειραξει.

Κοπελιά....ΦΑΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το δικό μου 8)

Σοβαρά, αυτό που πόσταρε η πρινς.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

Danai_clio

Νεοφερμένος

Η Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καμπυλες για τις γυναικες....!! γυμνασμενοι ελαφρως οι αντρες......να πεταγεται και καμια φλεβα.... ;)
Δεν θα αλλαζα κατι πανω μου μαρεσω με καμπυλες..1.71 60 κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Αυτο που δεν εχω.. :/ Εχω παχυνει τα τελευταια 2 χρονια ενω παλια ημουν πολυ λεπτη(καλα μη φανταστειτε τιποτα ακραιο, απλα ημουν αδυνατη) :clapup: Και τωρα σκοπευω να ξαναγινω ετσι!
Οσο για τους αντρες.. Ψηλος(απαραιτητο), γυμνασμενος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai_clio

Νεοφερμένος

Η Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει το σωμα μου. Δεν θελω να ψωνιστω για αυτο. Μου λενε οτι ειμαι πολυ αδυνατη εως και ανορεξικη. Ειμαι 16 χρονων, 47 κιλα, 1,63 υψος. Λατρευω τα πολυ αδυνατα γυναικεια σωματα , τα γραμμομενα ποδια, και οι κοιλιες με κοιλιακους που να μην φαινονται πολυ. Στους αντρες μου αρεσουν τα ψηλα αρκετα γυμνασμενα σωματα,(οχι παραφουσκομενα, ελεος!!!). Γενικα να νιωθεις οτι εχεις καποιον διπλα σου που να μπορει να σε προστατεψει αν καποιος σε πειραξει.
Πολυ αδυνατη....το αδυνατη απο αδυνατη διαφερει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Καμπυλες για τις γυναικες....!! γυμνασμενοι ελαφρως οι αντρες......να πεταγεται και καμια φλεβα.... ;)
Δεν θα αλλαζα κατι πανω μου μαρεσω με καμπυλες..1.71 60 κ.

εισαι πολυ τυχερη, που εχεις αυτο το υψος, και εισαι στα σωστα κιλα. !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Το δικό μου. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;



χμ...

ο κορμος απο αστραφτερο μεταλλο, τετραγωνος.
ο λαιμος σωληνοειδής, ευπλαστος να στηριζει ενα οβαλ προσωπο χωρις χαρακτηριστικά, χωρις τίποτε αναγνωρίσιμο.
ματια, μυτη, στομα, ολα κενά.
τα χερια μικρα και αρθρωτα, με δακτυλα γαμψα, σκληρά και ακονισμένα.
ολα τα οργανα που δινουν ζωη, περιττα, ξεριζωμένα και πεταγμένα.
μια ανελεητη και θορυβωδης ηλεκτρικη αντλία αντι για καρδια, να στελνει καυτο λαδι μηχανης αντι για αίμα στα μέλη.
οι φλεβες, οι αρτηριες ,ολες αχρηστες. μονο ενας αγωγος διατρεχει το κορμι απο επανω μεχρι κατω.

και μεσα βαθεια στο στερνο, μεσα στην ηλεκτραντλία, ενα μικρο πλαστικο μπαλονι.
που φουσκωνει λιγο λιγο απο τη ζεστη.
και μολις ζεσταθεί αρκετα, θα σκασει.
και μολις σκασει, η αντλια θα βουλωσει και θα σταματησει να λειτουργει.

και ο μεταλλικος γιγαντας θα πεσει χαμω νεκρος.


τοτε, μεσα απο τα σκουπιδια, όλα τα πεταμένα σαρκινα οργανα
θα γελασουν με αγρια χαρα
για τον ανοητο υπεροπτη που νομιζε οτι
η ζωη καθοριζεται
απο τα ορια
του αφθαρτου κορμιου του
και πεταξε απο μεσα του την ανθρωπια
για να φτιαξει ενα τελειο τερας.










υγ.

"...Then the night covered all.
Let thus it ever be."
Solanacea
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το αδύνατο, όχι το χυμώδες.
Αλλα όχι αυτά τα σώματα που έχουν όσες έχουν νευρική ανορεξία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noukooo

Νεοφερμένος

Η noukooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μμμμ εγω εχω ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομπλεξ με το σωμα μου (και γενικα με τον ευατο μου). Ειμαι 16 54-55 κιλα και υψος 1.67 . Δεν ειμαι ικανοποιημενη με τα κιλα μου...πολλες φορεσ ευχομαι να ημουν 50 και για να ημουν και εγω ικανοποιημενη αλλα και για να σταματαγε η προπονητρια μου να μιλαει για το οτι εχω μεγαλο...πωπο, οτι εχω περιφερεια, κυτταριτιδα κ.λ.Εχω προσπαθησει....δεν ξερω και 'γω ποσες φορές να φτάσω στα 50 αλλα τα ρημαδια τα 4-5 κιλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩΩΩ!!! :mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ψηλος, μελαχρινός, με πολλούς μυς, μούσι και γυαλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
το σώμα της κάθε κοπέλας είναι τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ με το δικό μου δεν έχω πρόβλημα, μόνο σε μια περίοδο πριν κανά δυο χρόνια που με είχε πιάσει η τρέλα να αποκτήσω μυς κλπ με γυμναστήρια διατροφές κι' έτσι...είμαι 1,79 (ἀντε πες 1,80) 75 κιλά, καστανόξανθος με γένια και μυς γιατί το συνεχίζω μέχρι τώρα το γυμναστήριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
είμαι 1,79 (ἀντε πες 1,80) 75 κιλά, καστανόξανθος με γένια και μυς


στις μικρες αγγελιες μαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top