Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μαλλον το ευγονικη δεν ειναι ο καταλληλος ορος.
Επισης θα ελεγα οτι η ταση του ανθρωπου, υποσυνειδητα, να προτιμα το ωραιο επειδη ισως σχετιζεται με καλυτερα γονιδια, αρα υγυεις απογονους, ειναι καπως ζωωδης και απλοικη, αφου επικεντρωνεται απλα στην εξασφαλιση απογονων...ασχετα αν ειναι ομορφοι αλλα ντουβαρια πχ.

Ε ναι ενταξι φυσικα ολα εχουν περιθορια ελαστικοτητας και ειναι θεμα κοστους. Πχ ενας πολυ εξυπνος μπορει να αντισταθμησει την ελειψη ομορφιας και το αναποδο. Και η προσωπικοτητα μεθοδος ευγονικης ειναι:P Και μαλιστα ειμαστε εξαιρετικοι κρητες...και ειπα πιο

ειναι το τελειο. αυτο δε σημαινει οτι ενας με κοιλιτσα θα ταν απαρατηρητος.

πριν απο 3000 χρονια το τελειο ηταν ο ερμης...κοιτα τωρα τι θεωρουμε τελειο...τραγικο, και το λεω εχοντας υπαρξει ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το όμορφο παχύ

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Το τέλειο σώμα ε...Σαφώς είναι αυτό με το οποίο εσύ ο ίδιος αισθάνεσαι υπέροχα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ είμαι αδύνατη χωρίς καμπύλες και μου αρέσω αρκετά και νιώθω άνετα!
Βέβαια, μερικές φορές με ενοχλούν τα κακότροπα σχόλια του τύπου "Φάε κάτι, θα πάθεις τίποτα". Αλλά χαίρομαι γιατί ξέρω (και ξέρουν) ότι τρώω τα πάντα και δεν με πιάνουν!Κάποια στιγμή θα τα βάλω τα κιλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Το καλοκαίρι έρχεται, σύντομα θα ξεχυθούμε στις παραλίες (και ο Θεός βοηθός! :P)
Γυμναστήρια, δίαιτες, κρέμες, τσιρότα, ινστιτούτα αδυνατίσματος κτλ, κτλ.
Τελικά το όμορφο σώμα είναι υποκειμενικό στοιχείο ή υπάρχουν κάποια στάνταρ πράγματα που αρέσουν σε όλους;
Εσείς τι προσέχετε, τι σας αρέσει και τι σας απωθεί σε ένα σώμα;


Το τελειο σωμα κατα τη γνωμη μου;:worry:

Μα...το δικο μου φυσικα:clapup:

Απεχθανομαι τους αντρες με κοιλιακους κυβακια και φορανε κολλητα μαγιω για να μας δειχνουν τη σωματα που απεκτησαν:/:
Μου αρεσει η μεση κατασταση κατι πιο κοντα στο φυσιολογικο.Μου αρεσει το σωμα ,ειτε αντρικο,ειτε γυναικιο να μην ειναι νερομπλιουμλιουκα (που λενε στο χωριο μου:P),δηλαδη να ειναι σμηλεμενο μεν και προσεγμενο,αλλα οχι υπερβολικα επιτιδευμενο δε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

steki365

Νεοφερμένος

Ο steki365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το τέλειο σώμα ε...Σαφώς είναι αυτό με το οποίο εσύ ο ίδιος αισθάνεσαι υπέροχα. :)

καλό :) :clapup:

Ποιοι / ες από εσάς θα έκαναν πλαστική επέμβαση για να αποκτήσουν το "τέλειο σώμα";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
να εχεις ενα σχετικα καλο σωματοτυπο χωρις περιττα κιλα και να πας να κανεις πλαστικη? οχι δα! αμα εχεις καποια περιττσα κιλα ναι! αλλα ο καθενας οπως του αρεσει και οπως νιωθει καλα με το σωμα του! εγω προσωπικα δεν θα εκανα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacrimos@

Νεοφερμένος

Η Lacrimos@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
  • Πιστεύω πως το ιδανικό σώμα είναι το υγιές σώμα χωρίς περιττά κιλά κτλ. Για πλαστική δεν το συζητώ,εννοείται πως είμαι κατά...Ο καθένας μας είναι ξεχωριστός και είναι πιο σωστό να προσπαθούμε να αποδεχτούμε το σώμα μας και όχι να θέλουμε να το αλλάξουμε!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το δικο μου:worry:
με λιγο παραπανω κιλα γιατι τωρα ειμαι πετσι και κοκκαλο στα 112:hehe::hehe::hehe::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμένα μαρέσουν τα πολύ αδύνατα σώματα (όχι ανορεξικα ε). Δεν μπορώ τους παχύσαρκους. Δηλαδή, πιστεύω πως πρέπει να κάνουν κάτι να αλλάξουν,εκτός κι αν έχουν κάποιο πρόβλημα. Δεν το θεωρώ φυσιολογικό να είναι ο άλλος τεράστιος :hmmm

Λατρεύω το σώμα της lima και της megan fox (πριν τη χορτοφαγικη της δίαιτα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εμένα μαρέσουν τα πολύ αδύνατα σώματα (όχι ανορεξικα ε).

lolntax. να σε πω όμως, που σταματά το πολύ αδύνατο και που ξεκινά το λίγο ανορεξικό; :confused::confused::confused:


υγ. για μένα, το ιδανικό σώμα, έρχεται πακέτο με το ιδανικό... κεφάλι :P (όχι πρόσωπο)
με την έννοια πως, όσο ωραία και να είναι, την κοιτάς μία, την κοιτάς δύο, ε θα βαρεθείς κάποια στιγμή... :confused:
...γι΄αυτό θέλω να μπορώ να πω και δυο κουβέντες ρε παιδί μ. :P
βέβαια να βρείς τέτοια κοπέλα είναι δύσκολο, γι αυτό έχω μείνει χωρίς σχέση από τα 12. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Dunno. Δεν μου έρχεται κάποιο παράδειγμα, απλά μου έχει τύχει να δω μια πολύ αδύνατη που προσωπικά την θεωρούσα χάλια. -ψωνίζωαπόταπαιδικά- αδύνατη. Κάτι τέτοια δεν μαρέσουν. Εξαρτάται από το άτομο βέβαια. Υπάρχουν πολύ αδύνατες που δείχνουν υγιείς και άλλες που δείχνουν καχεκτικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.

Η γυναίκα είναι απλά θεά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ποιό είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Το δικό μου!:redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
θελουμε αποδειξεις..:P

Η γυναίκα είναι απλά θεά!!!
εμενα δεν μου αρεσει..

το ολο της στυλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

Maryse

Νεοφερμένος

Η Maryse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πιστεύω οτι το αθλητικό δηλαδή αρκετά γυμνασμένο με πολύ ελάχιστα πιασιματάκια σε συγκεκριμένα σημεία,είναι το ιδανικό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πιστεύω οτι το αθλητικό δηλαδή αρκετά γυμνασμένο με πολύ ελάχιστα πιασιματάκια σε συγκεκριμένα σημεία,είναι το ιδανικό!:P


πολύ τηλεόραση βλέπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
το ιδανικό σώμα είναι το υγιές σώμα!!! και φυσικά όπως είπε και ο ρεμπεσκες αυτό που συνδιάζεται με μία ισορροπημένη προσωπικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το τριαθλητικο σωμα στον αντρα μου φαινεται το πιο ολοκληρωμενο...Στην γυναικα το fitness...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top