Ποιο είναι το όπλο των ονείρων σας;

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
απορω πως σας αρέσουν τα όπλα (οι περισσότεροι δε πιστεύω να έχουν ρίξει ούτε με απλό αεροβόλο).

Εμένα μου αρέσει αυτό


Εχω ριξει με αεροβολο ΚΑΙ με νεροπιστολο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
επισης τα τανκς


επισης ενας εκτοξευτης ρουκετων

mlrs

βασικα οτι εχει πυραυλους..:P

και το υπερφυσικο B-2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εχω ριξει με αεροβολο ΚΑΙ με νεροπιστολο! :P

:D είσαι μια εξαίρεση στον κανόνα προφανώς αυτοί που δεν εχουν ρίξει ποτέ στην ζωή τους δε θα το πουνε σε αυτό το θεμα (αφού προηγουμένως έχουν πει το αγαπημένο τους όπλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αν και δεν ειμαι μεγαλος φαν των οπλων θα θελα

1) Κατάνα


2)AK-47


3)ατομικη βομβα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Αν και δεν μου αρεσουν τα όπλα, θα θελα ενα τοξο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συμφωνα με αρκετους..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Εχω ριξει με αεροβολο ΚΑΙ με νεροπιστολο! :P

και μένα μου αρέσουν τα νεροπίστολα:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σφεντονα,,


το οπλο των φτωχων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οπως ειχα γραψει και πιο παλια, τα Desert Eagle μ'αρεσουν πολυ. Ωστοσω δεν θα μπορουσα να πω πως θα ηθελα να ειχα ενα... Οσο υπαρχει ενα οπλο, υπαρχει και ο κινδινος.... Με κινιγετικο αεροβολο βρεθηκε φιλος μου στο νοσοκομειο και εγω αυτοφορο, αν ητανε κανονικο οπλο απλα σκευτιτε που θα ειχε βρεθει ο καθενας... Και μιλαμε για ατυχιμα...
Οποτε οχι, μ'αρεσουν τα οπλα, αλλα δεν θα ηθελα να ειχα ενα στην κατοχη μου. Ακομα και κλεφτης να μπει στο σπιτι, προτιμω να μου κλεψουν ολο το σπιτι παρα να σκοτωσω ανθρωπο.

Οποτε, ενα διακοσμιτικο Greataxe ειναι το μονο οπλο που πραγματικα θελω. Και καπια στηγμη μπορει να το αποκτισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
απο οπλα εχω ριξει με g3, mp5, ουζι, m16, καλαζνικοφ,πιστολι usp, και περίστροφο.
το m16 ειναι μακραν το καλλιτερο!

απο σπαθια μου αρέσει το ρωμαικό σπαθί gladius

και το σπαθι των ξωτικών απο το lord of the rings!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
απο οπλα εχω ριξει με g3, mp5, ουζι, m16, καλαζνικοφ,πιστολι usp, και περίστροφο.
και που τα βρηκες ολα αυτα?

στο στρατο?ή σε λεσχη σκοποβολης?:worry:

και μένα μου αρέσουν τα νεροπίστολα:clapup::clapup::clapup::clapup:

Με προσοχη ομως παιδια..
μην βγαλετε κανα ματι..:worry::rolleyes::shifty::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
σου αρεσουν τα οπλα?:D

ενδιαφεερονν....:P

ωραια οπλα αυτα που εβαλες..

εγω προτιμω τα ρουκετοβολα



αντε και κανα minigun
ναι γενικά έχω φάει τρελό κόλλημα με τα sniper rifles.... <3<3

(Υπ'όψιν ότι δεν έχω πάρει ποτέ μου όπλο στα χέρια μου... για να μην παρεξηγιόμαστε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
απορω πως σας αρέσουν τα όπλα (οι περισσότεροι δε πιστεύω να έχουν ρίξει ούτε με απλό αεροβόλο).

Εμένα μου αρέσει αυτό


1ον: Αὐτοῦ τοῦ εἴδους τὸ τρολλάρισμα Φόκε, ὅταν γίνεται προβλέψιμο, χάνει τὸ ὅποιο ἐνδιαφέρον ἔχει.

2ον: Θὰ ἤθελα πολὺ νὰ ἀπαριθμήσω ὅλα τὰ ὅπλα μὲ τὰ ὁποῖα ἔχω κάνει βολή, ἀλλὰ δὲ θὰ τὸ κάνω ἐπειδὴ δὲ θέλω νὰ ἀποκαλύψω τὸν ὁπλισμὸ τῆς μονάδας ποὺ ὑπηρέτησα. Θὰ ἀρκεσθῶ σὲ αὐτὰ τὰ δύο:



Τὸ κλασικὸ 45άρι (ναὶ, αὐτὸ ποὺ εἶχε ὁ Κουφοντίνας :P). Εἶναι φοβερὴ ἡ αἴσθηση νὰ ῥίχνῃς μὲ πιστόλι καθὼς μπορεῖς πιὸ εὔκολα νὰ στοχεύσῃς καὶ δὲν τινάζει τὸν ὦμο ὅπως τὸ τουφέκι... (Τὸ ξέρατε ὅτι τὸ συγκεκριμένο πιστόλι ἔχει ἀσφάλεια ἐξ ἐπαφῆς. Ἂν δηλαδὴ ἡ κάνη του ἀκουμπάει σὲ ὁποιαδήποτε ἐπιφάνεια καὶ φράζει τελείως τὴν ἔξοδό της, τότε τὸ ὅπλο δὲ ῥίχνει!)



G3A4... Ἔριξα καὶ στὸ αὐτόματο. Δὲν μπορῶ νὰ πῶ ὅτι ἐνθουσιάστηκα. «Κλώτσαγε» πολὺ στὸν ὦμο καὶ δὲν πρέπει νὰ ἦταν καλὰ ζυγισμένο γιατὶ καὶ στὸ ἥμιαυτόματο δὲν μποροῦσα νὰ στοχεύσω ὅπως ἤθελα

Ἐπίσης ἔχω ῥίξει καὶ μὲ καραμπίνα στὸν ἀέρα.

3ον: Γιὰ νὰ τοῦ ἀρέσουν κάποιου τὰ ὅπλα, δὲ σημαίνει ἀπαραίτητα ὅτι πρέπει νὰ ἔχει ῥίξει. Μπορεῖ νὰ τοῦ ἀρέσουν γιὰ λόγους ἱστορικούς, ἀισθητικοὺς κλπ. Καὶ ὁ Ἄγγελος ἀσχολεῖται μὲ τὴν ἐξερεύνηση τοῦ διαστήματος καὶ δὲν εἶναι ...ἀστροναύτης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
(Τὸ ξέρατε ὅτι τὸ συγκεκριμένο πιστόλι ἔχει ἀσφάλεια ἐξ ἐπαφῆς. Ἂν δηλαδὴ ἡ κάνη του ἀκουμπάει σὲ ὁποιαδήποτε ἐπιφάνεια καὶ φράζει τελείως τὴν ἔξοδό της, τότε τὸ ὅπλο δὲ ῥίχνει!)

καλα και πως γινεται αυτο?διακοπτη εχει?

Καὶ ὁ Ἄγγελος ἀσχολεῖται μὲ τὴν ἐξερεύνηση τοῦ διαστήματος καὶ δὲν εἶναι ...ἀστροναύτης
που το ξερεις?:confused::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
καλα και πως γινεται αυτο?διακοπτη εχει?

Νὰ σοῦ πῶ τὴν ἀλήθεια, δὲν ξέρω πῶς λειτουργεῖ ἀκριβῶς. Δὲν εἶμαι καὶ εἰδικός. Μᾶς τὸ εἶχε δείξει ὅμως ὁ ὑπεύθυνος τῶν ὅπλων ἀκουμπῶντας το πάνω στὴν παλάμη του (χωρὶς γεμιστῆρα βέβαια τὸ ὅπλο) καὶ πράγματι δὲν πατιόταν ἡ σκανδάλη! Μάλιστα μᾶς εἶπε ὅτι τὸ εἶχε δοκιμάσει καὶ μὲ γεμιστῆρα μέσα(!) Ἐγὼ πάντως μὲ γεμιστῆρα θὰ δυσκολευόμουν νὰ τὸ δοκιμάσω. Ἐσὺ Ἄγγελε θὰ τὸ δοκίμαζες; :P

που το ξερεις?:confused::D

Μήπως εἶσαι σὲ ...μυστικὴ ἀποστολή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ.... [geeky ασχετιλας mode=on] Πιθανων οταν πατιετε η σκανδαλη, προτου φτασουμε στο σημειου της εκρηξης, να περναει αερας μεσα στην κανη. Ετσι, αν υπαρχει επαφη δημιουργειτε μεγαλητερη πιεση αερα μεσα στην κανη, η οπια με καπιων μηχανισμο εμποδιζει τη σκανδαλη.[geeky ασχετιλας mode=off]

Σοβαρα τωρα, δεν εχω ιδεα πως μπορει να γινετε κατι τετιο, αλλα καταστρεφει την εικονα που μας εχουν δημιουργισει ολες οι ταινιες, που οι μισοι φωνοι γινονται εξεπαφης και οι αλλοι μισοι με μαξιλαρια για να μην ακουστει ο κροτος....
Δλδ αμα πεσει στα χερια μου ενα 45αρι και θελω να αυτοκτονισω η δολοφονισω, δεν μπορω με τον τροπο που εχω φανταστει... Η πρεπει να βρω καπιο αλλο οπλο... Ε, δεν λεει...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ἐγὼ πάντως μὲ γεμιστῆρα θὰ δυσκολευόμουν νὰ τὸ δοκιμάσω. Ἐσὺ Ἄγγελε θὰ τὸ δοκίμαζες;

σε αλλον ναι,,γιατι οχι?:worry:
Μήπως εἶσαι σὲ ...μυστικὴ ἀποστολή;

οχι πια,,
τωρα με καταλαβες..:(:P

Δλδ αμα πεσει στα χερια μου ενα 45αρι και θελω να αυτοκτονισω η δολοφονισω, δεν μπορω με τον τροπο που εχω φανταστει... Η πρεπει να βρω καπιο αλλο οπλο... Ε, δεν λεει...!

μπα..μπορεις παντα και κλασσικα..:worry:


Χμμ.... [geeky ασχετιλας mode=on] Πιθανων οταν πατιετε η σκανδαλη, προτου φτασουμε στο σημειου της εκρηξης, να περναει αερας μεσα στην κανη. Ετσι, αν υπαρχει επαφη δημιουργειτε μεγαλητερη πιεση αερα μεσα στην κανη, η οπια με καπιων μηχανισμο εμποδιζει τη σκανδαλη.[geeky ασχετιλας mode=off]

παντως οντως λογω αερα πρεπει να ειναι,,απλα με τη σκανδλη ρουφαει αερα,,απο την κανη,,και οταν την εχεις ταπωμενη ,απλα δεν ρουφαει..:P
σαν το καλαμακι ενα πραγμα ,λειτουργει αν το κολλησεις στον πατο του φραπε?:D


λετε κατι να ηξερε που εβαζε το δαχτυλο στην κανη ο Μπαγκς? .:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν θελω απο το στομα ρε συ... Εχω ακουσει τις τελευτεες μερες στις ειδησεις τοσες φορες για καπιο πιστολι στον κροταφο, που μου εχει γινει φαντασιωση. Μια φορα θα το κανω ο αμοιρος, να μην χαρω την φαντασιωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top