Ποιο θεωρείτε καλύτερο hip-hop συγκρότημα;

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
...ή και τραγουδιστή.Θέλω τη γνώμη σας.Για μένα οι πρώην TXC έχουν βγάλει φοβερά κομμάτια,και οι(στη συνέχεια) Αρτέμης-Ευθύμης δεν τα'χουν πάει άσχημα,αν και θα περίμενα κάτι καλύτερο.;) Εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τα περισσοτερα τραγουδια των FFC μου αρεσουν πολυ, αν και συνηθως δεν ακουω τετοια μουσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οταν (στο αμαρτωλο παρελθον πριν πολλα χρονια) ακουγα και εγω hip hop δεν μου αρεσαν τα Ελληνικα συγκροτιματα. Τοτε οι αγαπημενοι μου ητανε οι Bomfunk mc, και ακομα απορω πως μου αρεσαν τετιου ειδουν τραγουδια απο την στιγμη που δεν με εκφραζουν σε τπτ και καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Να εκφρασω την αγαπη μου για τον πρωην τραγουδιστη των Active Member Νικητα?? :inlove: Αυτους ακουγα και Razastarr, τωρα Ροδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τα περισσοτερα τραγουδια των FFC μου αρεσουν πολυ, αν και συνηθως δεν ακουω τετοια μουσικη.

Ναι, ναι, και FFC!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να εκφρασω την αγαπη μου για τον πρωην τραγουδιστη των Active Member Νικητα?? :inlove: Αυτους ακουγα και Razastarr, τωρα Ροδες!

Ναι, κι εγώ τρελαίνομαι για Νικήτα.:P Θυμάμαι το συλλαλητήριο το 1999 που είχε κάψει το αμερικανικό του διαβατήριο. Ήθελε πολλά κότσια!

Αν και δεν ακούω hip-hop μου αρέσουν μερικά τραγούδια από τις Ρόδες και τους Active Member, αν και οι δεύτεροι το παρατραβάνε με τα κουλτουριάρικά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οι Active Member κουλτουρα? :confused:

Μιλαμε για Ελληνικα συγκροτηματα?
Καθαρο hip hop στην Ελλαδα δεν υπαρχει..

(Πολλοι καλοι οι Active Member παντως..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μιλαμε για Ελληνικα συγκροτηματα?
Καθαρο hip hop στην Ελλαδα δεν υπαρχει..
Και οι TXC τι ήταν?:hmm:
ΥΓ:οι πιο πολλοί που λέτε(πχ FFC) είναι rap,όχι hip-hop,αν και είναι σχεδόν το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ τρελαίνομαι για Νικήτα.:P Θυμάμαι το συλλαλητήριο το 1999 που είχε κάψει το αμερικανικό του διαβατήριο. Ήθελε πολλά κότσια!

Ναι, ναι!!
Εχω αυτογραφο....:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depo0

Νεοφερμένος

Η Depo0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Οι Active Member κουλτουρα? :confused:

Μιλαμε για Ελληνικα συγκροτηματα?
Καθαρο hip hop στην Ελλαδα δεν υπαρχει..

(Πολλοι καλοι οι Active Member παντως..)



Πλακα κανεις τωρα?Και βεβαια υπαρχει hip hop στην Ελλαδα!!!
Βορεια Αστερια
RNS
Ladose
Λογος Απειλη
Απεχεις
Ορθολογιστες
Elements
Αρτεμης Ευθυμης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ τρελαίνομαι για Νικήτα.:P Θυμάμαι το συλλαλητήριο το 1999 που είχε κάψει το αμερικανικό του διαβατήριο. Ήθελε πολλά κότσια!

Χαχαχαχα...δεν είμαι η μόνη του φαν λοιπόν!!:D:P

Ιδού και τα πειστήρια...


Το περίεργο είναι οτι το 1999 που εγώ ήμουν 9 χρονών (!) το όλο σκηνικό με το διαβατήριο μου είχε φανεί πολύ...ηρωικό!! :confused: Νταξ, τώρα που το καλοσκέφτομαι μπορεί να είχε παίξει ρόλο και το ότι ο Νικήτας είχε φακίδες...:whistle::P...νταξ τι περιμένει κανείς από ένα 9χρονο;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αρτεμης Ευθυμης
Kύπριος θα είναι αυτός. :confused:

Χαχαχαχα...δεν είμαι η μόνη του φαν λοιπόν!!:D:P

Ιδού και τα πειστήρια...


Το περίεργο είναι οτι το 1999 που εγώ ήμουν 9 χρονών (!) το όλο σκηνικό με το διαβατήριο μου είχε φανεί πολύ...ηρωικό!! :confused: Νταξ, τώρα που το καλοσκέφτομαι μπορεί να είχε παίξει ρόλο και το ότι ο Νικήτας είχε φακίδες...:whistle::P...νταξ τι περιμένει κανείς από ένα 9χρονο;!
Το θυμάμαι και εγώ το σκηνικό και ας μην ήμουν 9.:(

Δε μου είχε πει και πολλά η κίνηση (είχαν ήδη ακουστεί οι νέες ταυτότητες :P)
Εγώ πάντως ακόμη γουστάρω το:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Borat:
Kύπριος θα είναι αυτός. :confused:
A/E ρε Μπόρατ... Οι 2 mc's των Terror X Crew ήταν.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos_ZN

Νεοφερμένος

Ο Giorgos_ZN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ πιστεύω ότι το καλύτερο hip-hop crew ήταν είναι και θα είναι για πάντα οι ΖΝ (Ζωντανοί Νεκροί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστινακι10382

Νεοφερμένος

Η Χριστινακι10382 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εμενα σαν συγκροτημα μαρεσει:ΖΝ,SCORPIONS και STAVENTO.Απο τραγουδιστες......ειναι πολλοι αλλα πεθαινω για OMINUS!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μιλαμε για Ελληνικα συγκροτηματα?
Καθαρο hip hop στην Ελλαδα δεν υπαρχει..)
FFC?

TXC?

ΥΓ:οι πιο πολλοί που λέτε(πχ FFC) είναι rap,όχι hip-hop,αν και είναι σχεδόν το ίδιο...
Ολα αυτα ειναι ραπ.Χιπ Χοπ ειναι η ολη φαση και περιλαμβανει ραπ,γκραφφιτι,Dj,breakdance
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anasfalhs

Νεοφερμένος

Ο anasfalhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Active Member
FFC
Ψυχόδραμα

,με όποια σειρά θέλετε.

Σαν ράπερς Άγνωστος Χειμώνας απο Ψυχόδραμα,Detro από Μουσικοί Ισοβίτες(μου αρέσει μόνο ο Detro όχι τόσο το συγκρότημα),B.D. Foxmoor από Active Member.
Η φαντασίωσή μου να δω τους 2 πρώτους μαζί έχει εκπληρωθεί,ο 3ος δυστυχώς δεν κολλάει μαζί τους.

Συγκροτήματα στυλ ZN,BDC,Giants,Bpeis τα σιχαίνομαι.
Μου αρέσουν όμως ο Τάκι Τσαν και ο Άσαρκος πολύ,ίσως και ο Dask καθαρά μόνοι τους,αλλά το στυλ των παραπάνω συγκροτημάτων είναι άθλιο.Δεν είναι ραπ να ανοίγεις κόντρα για να αποκτήσεις φήμη ούτε σε ένα δίστιχο να βρίζεις 6-7 φορές.
TXC δεν πρόλαβα αλλά Α/Ε επίσης τους σιχαίνομαι για άλλους λόγους και δεν με τρελαίνουν και όλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ff.c
active member
logos apeilh
voreia asteria
anapoda kapela
txc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ο Λογος Απειλη ειναι συγκροτημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbaki97

Νεοφερμένος

Η debbaki97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αν μιλάμε για ελληνικά συγκροτήματα θα έλεγα : fullface
active member
giants
bong da city!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top