Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης αν οι γυναίκες δίνουν τόσο βάση στο χαρακτήρα γιατί βλέπουμε γυναίκες με τελείως μαλάκες άντρες που τους φέρονται σαν σκατά και αυτές λιώνουν?

μα στο χαρακτηρα δινουν και εκει βαση
τον σαδιστικο χαρακτηρα,,
ειναι γνωστα τα ψυχολογικα παιχνιδια των σχεσεων
τετοιες γυναικες συνηθς ειναι υποτακτικες,,και θελουν και διαλεγουν κακους σαδιστικους χαρακτηρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Συγνώμη που επανέρχομαι, αλλά απ' ό,τι βλέπω το μεγαλύτερο άγχος για το ύψος τους το έχουν οι άνδρες. Μα έλεος πια, αγαπητοί μου κύριοι, μην σας πιάνει πανικός!Οι πιο πολλές γυναίκες δεν ενδιαφερόμαστε για τα εξωτερικά σας προσόντα (ύψος, βάρος, χρήμα, εξουσία, μόρφωση κ.ά.). Οι γυναίκες είναι -κατά κύριο λόγο- συναισθηματικά όντα και δίνουν έμφαση στο χαρακτήρα του άνδρα. Δεν κάνει το ύψος τον άνθρωπο! Αντίθετα οι άνδρες -κατά κύριο λόγο- είναι σαρκικά όντα. Εμμένουν στο φαίνεσθαι!!!:mad:
Επίσης, όλοι οι άνδρες έχουν υψηλά στάνταρτς για τις γυναίκες. Θέλουν, δηλαδή, ψηλές, ξανθιές, αδύνατες κ.ά. Σας το λέω! Μας έχετε κάνει κομπλεξικές! Ε, δεν θα νιώσω και κομπλεξική που είμαι κάτω από 1.75 ούτε θα φοράω γόβες στιλέτο να βγάλω κιρσούς. Πάνω από 5 εκατοστά τακούνι δεν μπορώ να το υποστηρίξω! Μην πιάσω πάλι την τρέλα σας με τα αδύνατα σώματα! Εγώ είμαι αδύνατη, αλλά επειδή το θέλω κι όχι επειδή το προστάζει το σύγχρονο lifestyle. Το ξέρω, θα φάω καταψήφιση από τους κυρίους, αλλά δικαιολογημένα.8) Δεν μασάω πάντως ούτε υπεκφεύγω. Δεν ήθελα να σας θίξω. Απλώς ξεσκέπασα μια πραγματικότητα.:/:

κατα την γνώμη μου το ένα φίλο έχει κάνει το άλλο κομπλεξικό.και τους άντρες κ τις γυναίκες κατα κύριο λόγο ενδιαφέρονται για την εξωτερική εμφάνηση.επίσης ενδιαφέρονται συνήθως για άτομα που τους φέρονται πανάθλια,εδικά οι γυναίκες ,το βλέπω αυτό σε φίλες μου.

τετοιες γυναικες συνηθς ειναι υποτακτικες,,και θελουν και διαλεγουν κακους σαδιστικους χαρακτηρες

αυτό ακριβώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
κατα την γνώμη μου το ένα φίλο έχει κάνει το άλλο κομπλεξικό.και τους άντρες κ τις γυναίκες κατα κύριο λόγο ενδιαφέρονται για την εξωτερική εμφάνηση.επίσης ενδιαφέρονται συνήθως για άτομα που τους φέρονται πανάθλια,εδικά οι γυναίκες ,το βλέπω αυτό σε φίλες μου.

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό:P Περισσότερο νομίζω ότι οι ανασφάλειες των ανθρώπων για την εξωτερική τους εμφάνιση είναι ευθύνη των media τα οποία προβάλλουν κάποια συγκεκριμένα πρότυπα. Οι γυναίκες π.χ. πρέπει να έιναι πάνω από 1.75 με υπέροχο δέρμα και μαύρισμα, μεγάλα μάτια, γεμάτα χείλια, φουλ αδύνατες αλλά το σουτιέν τους να είναι 75D και πεταχτούς γοφούς. Αντίστοιχα, οι άντρες πρέπει να είναι τουλάχιστον 1.85, με πρόσωπο αγγέλου, καλίγραμμους κοιλιακούς και γενικά ντούκι στάιλ, σφιχτό πισινό και δεν συμμαζεύεται. Και οκ σαφώς και όλα αυτά είναι ωραία, δεν διαφωνώ, αλλά η υπερπροβολή και εκθειασμός της ομορφιάς ως την ανώτερη αξία από όλα τα ΜΜΕ, μας έχει κάνει να μην κοιτάμε πλέον στον σύντροφο μας αγαθά με μεγαλύτερη διάρκεια (και συνεπώς αξία) όπως η μόρφωση, η εξυπνάδα, η πνευματική καλλιέργεια και οι τρόποι συμπεριφοράς... Κάποτε θα πρέπει να μπει ένα τέλος σε αυτό, ή για να το θέσω πιο σωστά, θα πρέπει να βάλουμε ένα τέλος σε αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό:P Περισσότερο νομίζω ότι οι ανασφάλειες των ανθρώπων για την εξωτερική τους εμφάνιση είναι ευθύνη των media τα οποία προβάλλουν κάποια συγκεκριμένα πρότυπα. Οι γυναίκες π.χ. πρέπει να έιναι πάνω από 1.75 με υπέροχο δέρμα και μαύρισμα, μεγάλα μάτια, γεμάτα χείλια, φουλ αδύνατες αλλά το σουτιέν τους να είναι 75D και πεταχτούς γοφούς. Αντίστοιχα, οι άντρες πρέπει να είναι τουλάχιστον 1.85, με πρόσωπο αγγέλου, καλίγραμμους κοιλιακούς και γενικά ντούκι στάιλ, σφιχτό πισινό και δεν συμμαζεύεται. Και οκ σαφώς και όλα αυτά είναι ωραία, δεν διαφωνώ, αλλά η υπερπροβολή και εκθειασμός της ομορφιάς ως την ανώτερη αξία από όλα τα ΜΜΕ, μας έχει κάνει να μην κοιτάμε πλέον στον σύντροφο μας αγαθά με μεγαλύτερη διάρκεια (και συνεπώς αξία) όπως η μόρφωση, η εξυπνάδα, η πνευματική καλλιέργεια και οι τρόποι συμπεριφοράς... Κάποτε θα πρέπει να μπει ένα τέλος σε αυτό, ή για να το θέσω πιο σωστά, θα πρέπει να βάλουμε ένα τέλος σε αυτό

το θεμα ειναι οτι οι ανθρωποι με αυτά τα χαρακτηριστικά προβάλλουν τα ΜΜΕ δεν φταινε σε κατι ούτε είναι εξωγήινοι.ουτε ειναι ολοι/ολες με εναν καθρεφτη στο χερι.γιατι για τισ ψηλες κοπελεςγια έχουν γραφτεί τα απιστευτα σε αυτό το site...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι οι ανθρωποι με αυτά τα χαρακτηριστικά προβάλλουν τα ΜΜΕ δεν φταινε σε κατι ούτε είναι εξωγήινοι.ουτε ειναι ολοι/ολες με εναν καθρεφτη στο χερι.γιατι για τισ ψηλες κοπελεςγια έχουν γραφτεί τα απιστευτα σε αυτό το site...

Μα δεν κατέκρινα ποτέ τα μοντέλα τα οποία κάνουν την δουλειά τους ούτε είναι εξωγήινοι (βέβαια δεν πιστεύω ότι το πρόσωπο και το σώμα τους είναι ακριβώς όπως προβάλλεται στα περιοδικά), αλλώστε και εγώ η ίδια είμαι ψηλή. Αυτό που κατακρίνω είναι το γεγονός ότι τα ΜΜΕ επιμένουν να προβάλλουν κάποια συγκεκριμένα πρότυπα, τα οποία μάλιστα τις περισσότερες (αν όχι όλες) φορές είναι προϊόν photoshop και άρα αδύνατο να υπάρξουν στην πραγματικότητα. Έχεις δει ποτέ πόρους να φαίνονται στα πρόσωπα των περιοδικών? Εγώ προσωπικά όχι. Δεν λέω, η μέτρια ωραιοποίηση των εικόνων δεν με χαλάει, αλλά η υπερβολή σκοτώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
εμενα μ αρεσει να ειναι απο το υψος μου και πανω( 1.70) , βεβαια αν ειναι πεντε ποντους πιο κοντος δε με πειραζει
και υπαρχουν και εξαιρεσεις παντα ..
δεν το χω σαν απαραβατο κανονα το αποπανω βεβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αλοίμονο σε εμας δηλαδή!!:(:(


Σημείωση:
Τα μηνύματα από 567 έως 582 μεταφέρθηκαν από το θέμα "Μπορούν οι ψηλές να φοράνε ψηλά παπούτσια;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
αλοίμονο σε εμας δηλαδή!!:(:(

Κοίτα κάποιος νομίζω είπε ότι είσαι γύρω στο 1.70. Δεν θα σου πω ψέματα, νομίζω απ'το γυναικείο φύλο θεωρείσαι καπώς χμ..κοντός:P. Αυτό όμως δεν είναι απαραίτητα κακό, εγώ έχω ένα φίλο που είναι στο 1.70 πολύ καλό και ωραίο παιδί και του την πέφτουν όλες οι γκόμενες ανεξαρτήτως ύψους! Απλά επειδή επικρατεί το (σωστό και αισθητικό κατά την γνώμη μου) στερεότυπο ότι ο άντρας πρέπει να είναι ίσος ή ψηλότερος απ' την κοπέλα συνήθως του την πέφτουν πιο κοντές, και ο ίδιος δηλαδή προτιμά τις πιο κοντές. Γενικά λόγω αυτού του στερεότυπου όσο πιο κόντος είσαι (για άντρας) και όσο πιο ψηλή είσαι (για γυναίκα) περιορίζεται κατά κάποιον τρόπο η "γκάμα επιλογών"...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TURNLEFT

Νεοφερμένος

Ο TURNLEFT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κοίτα κάποιος νομίζω είπε ότι είσαι γύρω στο 1.70. Δεν θα σου πω ψέματα, νομίζω απ'το γυναικείο φύλο θεωρείσαι καπώς χμ..κοντός:P. Αυτό όμως δεν είναι απαραίτητα κακό, εγώ έχω ένα φίλο που είναι στο 1.70 πολύ καλό και ωραίο παιδί και του την πέφτουν όλες οι γκόμενες ανεξαρτήτως ύψους! Απλά επειδή επικρατεί το (σωστό και αισθητικό κατά την γνώμη μου) στερεότυπο ότι ο άντρας πρέπει να είναι ίσος ή ψηλότερος απ' την κοπέλα συνήθως του την πέφτουν πιο κοντές, και ο ίδιος δηλαδή προτιμά τις πιο κοντές. Γενικά λόγω αυτού του στερεότυπου όσο πιο κόντος είσαι (για άντρας) και όσο πιο ψηλή είσαι (για γυναίκα) περιορίζεται κατά κάποιον τρόπο η "γκάμα επιλογών"...:P
με παιδί 1.95 θα έκανες κάτι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κοίτα κάποιος νομίζω είπε ότι είσαι γύρω στο 1.70. Δεν θα σου πω ψέματα, νομίζω απ'το γυναικείο φύλο θεωρείσαι καπώς χμ..κοντός:P. Αυτό όμως δεν είναι απαραίτητα κακό, εγώ έχω ένα φίλο που είναι στο 1.70 πολύ καλό και ωραίο παιδί και του την πέφτουν όλες οι γκόμενες ανεξαρτήτως ύψους! Απλά επειδή επικρατεί το (σωστό και αισθητικό κατά την γνώμη μου) στερεότυπο ότι ο άντρας πρέπει να είναι ίσος ή ψηλότερος απ' την κοπέλα συνήθως του την πέφτουν πιο κοντές, και ο ίδιος δηλαδή προτιμά τις πιο κοντές. Γενικά λόγω αυτού του στερεότυπου όσο πιο κόντος είσαι (για άντρας) και όσο πιο ψηλή είσαι (για γυναίκα) περιορίζεται κατά κάποιον τρόπο η "γκάμα επιλογών"...:P

λογικό είναι να θεωρούμε κοντός όταν έχετε τέτοια ύψη!Πόσο μάλλον αν φορέσετε και ψηλά παπούτσια που είναι και το θέμα.
Και το ύψος μου (1,69) δεν θεωρώ ότι είναι τόσο κοντό.:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
με παιδί 1.95 θα έκανες κάτι???
ο δικος μου τόσο ακριβώς είναι.βέβαια δεν ρώτησες εμένα αλλα αυτό είναι άλλο θέμα...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
λογικό είναι να θεωρούμε κοντός όταν έχετε τέτοια ύψη!Πόσο μάλλον αν φορέσετε και ψηλά παπούτσια που είναι και το θέμα.
Και το ύψος μου (1,69) δεν θεωρώ ότι είναι τόσο κοντό.:(:(

Δεν είπα σκέτο κοντός, είπα κάπως κοντός:P Μην μου πεις ότι είσαι και το πρώτο μπόι;). Δεν ξέρω αν συμφωνούν οι υπόλοιπες αλλά για τον μέσο όρο του αντρικού πληθυσμού στην Ελλάδα (υπολογίζω ότι είναι γύρω στο 1.75) είσαι σχετικά κοντός. Όπως και μια κοπέλα στο 1.60 είναι σχετικά κοντή αφού ο μέσος όρος είναι το 1.65:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν είπα σκέτο κοντός, είπα κάπως κοντός:P Μην μου πεις ότι είσαι και το πρώτο μπόι;). Δεν ξέρω αν συμφωνούν οι υπόλοιπες αλλά για τον μέσο όρο του αντρικού πληθυσμού στην Ελλάδα (υπολογίζω ότι είναι γύρω στο 1.75) είσαι σχετικά κοντός. Όπως και μια κοπέλα στο 1.60 είναι σχετικά κοντή αφού ο μέσος όρος είναι το 1.65:P

1.77 για τους αντρες κ 1.64 για γυναικες
επίσημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
προσπαθείς να το σωσεις!!:P:PΜε λες πολύ κοντό με άλλα λόγια!!:hmm::hmm:
Δεν είπα οτι είμαι το πρώτο μποι μην τρελαθουμε!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
προσπαθείς να το σωσεις!!:P:PΜε λες πολύ κοντό με άλλα λόγια!!:hmm::hmm:
Δεν είπα οτι είμαι το πρώτο μποι μην τρελαθουμε!!:P:P

Ρε συ ούτε καν:P. Σου εξήγησα τι θέλω να πω, δεν είπα ότι είσαι κοντός, είπα ότι είσαι σχετικά κοντός αναφορικά με το Μ.Ο. των ανδρών στην Ελλάδα. Άρα ένας τύπος του 1.76 δεν είναι ψηλός, είναι κανονικός ενώ ένας τύπος 1.80 είναι ψηλός και ένας τύπος 1.90 είναι πολύ ψηλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
1.77 για τους αντρες κ 1.64 για γυναικες
επίσημα

Α οκ, κοντά έπεσα, δεν μπορείς να πεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TURNLEFT

Νεοφερμένος

Ο TURNLEFT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε συ ούτε καν:P. Σου εξήγησα τι θέλω να πω, δεν είπα ότι είσαι κοντός, είπα ότι είσαι σχετικά κοντός αναφορικά με το Μ.Ο. των ανδρών στην Ελλάδα. Άρα ένας τύπος του 1.76 δεν είναι ψηλός, είναι κανονικός ενώ ένας τύπος 1.80 είναι ψηλός και ένας τύπος 1.90 είναι πολύ ψηλός.
το 1.95 πως σου φένεται σε αγόρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
το 1.95 πως σου φένεται σε αγόρι?

Πολύ ψηλό:P Αντίστοιχα όμως το δικό μου ύψος είναι πολύ ψηλό για γυναίκα:) Για μένα σε έναν άντρα είναι καλό, για την κολλητή μου όμως που είναι 1.65 φαντάζομαι θα ήταν αρκετά ψηλό. Βασικά αυτά είναι γούστα γιατί π.χ. ξέρω μια κοπέλα 1.60 που τα έχει με έναν τύπο 1.97:P Οπότε δεν έχει τόση σημασία το ύψος, αλλά το όλο στυλ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TURNLEFT

Νεοφερμένος

Ο TURNLEFT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πολύ ψηλό:P Αντίστοιχα όμως το δικό μου ύψος είναι πολύ ψηλό για γυναίκα:) Για μένα σε έναν άντρα είναι καλό, για την κολλητή μου όμως που είναι 1.65 φαντάζομαι θα ήταν αρκετά ψηλό. Βασικά αυτά είναι γούστα γιατί π.χ. ξέρω μια κοπέλα 1.60 που τα έχει με έναν τύπο 1.97:P Οπότε δεν έχει τόση σημασία το ύψος, αλλά το όλο στυλ;)
εσένα που είπες οτι είσαι ψηλή ρώτησα όχι την κολλητή σου;)
θα έβγαινες με κάποιον σε τέτοιο ύψος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
εσένα που είπες οτι είσαι ψηλή ρώτησα όχι την κολλητή σου;)
θα έβγαινες με κάποιον σε τέτοιο ύψος???

Ναι γιατί όχι?:) Όπως θα έβγαινα και με κάποιον που είναι στο ύψος μου, 1.78:P Νομίζω γενικά ότι το ύψος δεν παίζει καθοριστικό ρόλο στην σχέση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top