Ποιο φύλο έχει το πιο δύσκολο έργο;

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ουσιαστικά ο άντρας.Είναι το πόσο θα ερεθίσει την γυναικα κατα την διαρκεια της επαφης ωστε να φτάσει στην κορύφωση(όχι μια και δυο φορες).Λιγοι ανδρες το πετυχαίνουν όμως αυτο!Μερικοι τελειώνουν αυτοί πρώτοι και μετα το 8εμα παει στο handjob!!τσ τσ τσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ΑΡΑ τον πιο δυσκολο ρολο εχουν οι γυναικες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ναι αλλά ο άνδρας φταίει!είναι ο τρόπος που το κανει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
και ετσι οι γυναικες δυσκολευονται πιο πολυ να ερθουν σε οργασμο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
μμμ ναι εχεις ένα point!! αλλά ειναι μέχρι να βρείς μάλλον τον πιο κατάλληλο σαυτόν τον τομεα! Τhe one who turns u ON!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΑΡΑ τον πιο δυσκολο ρολο εχουν οι γυναικες:P
παντως οι γυναικες πορνσταρ παιρνουν πολυ περισσοτερα απο τους ανδρες..
για καποιο λογο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
παντως οι γυναικες πορνσταρ παιρνουν πολυ περισσοτερα απο τους ανδρες..
για καποιο λογο

φωνάζουν πιο πολύ απτους αντρες ,γι αυτό!!! :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ναι αλλά ο άνδρας φταίει!είναι ο τρόπος που το κανει!!!
Να κάνω μια παρατήρηση. Ναι, είναι εύκολο να ρίξεις τις ευθύνες στον άλλον και να αρχίσεις τις γενικεύσεις λέγοντας "οι άντρες φταίνε γιατί δεν ξέρουν να κάνουν εκείνη την νέα στάση όπου ανεβαίνεις στον πολυέλαιο".

Ξέρεις κάτι όμως, ρινάκι; Κι εγώ μπορώ να σου δώσω παραδείγματα κοπέλων που είχαν έρθει με συστατικές επιστολές για τις σεξουαλικές τους επιδόσεις, αλλά η εξέταση τις έδειξε κάτω από την βάση. Και έτσι να παίξουμε πινγκ-πονγκ στα επιχειρήματά μας.

Δεν θα στο πω όμως, παρ' όλο που ναι, το παραπάνω είναι γεγονός. Αντίθετα, θα σου αντιστρέψω το ερώτημα: παραπονιέσαι ότι οι άντρες έχουν πρόβλημα με την τεχνική τους και δεν σε ικανοποιούν, κλαίγοντας σαν ένα μικρό παιδάκι που του πήραν το γλυφιτζούρι. Μήπως άφησες κι εσύ παραπονεμένα κάποια αγοράκια με τα οποία είχες σχέση στο παρελθόν; Μήπως ήσουν και εσύ κατώτερη των περιστάσεων;

Δεν θα μπω στο δίλλημα "η κότα έκανε το αυτό ή το αυγό την κότα". Απλά θα αναφέρω δύο πράγματα. Πρώτον, είσαι σε μια ηλικία που θα πρέπει να κάνεις την αλλαγή από αγοράκια σε άντρες. Όχι, δεν είναι η ηλικία το κριτήριο που διαχωρίζει το αγοράκι από τον άντρα. Θα το νιώσεις εσύ η ίδια.

Δεύτερον, η μικρή μαγική λεξούλα που κάνει την διαφορά είναι η ... χημεία. Κάποιοι άνθρωποι είναι χτισμένοι για να φτιάχνουν εκρηκτικά μείγματα όταν πέφτουν στο κρεβάτι και κυλιούνται ιδρωμένοι στα σεντόνια. Είναι εκεί που και οι δύο παρτενέρ διαπερνούνται από ένα ηλεκτρικό ρεύμα - το αφρόγαλα της αντίδρασης.

Με λίγα λόγια, ο άντρας είναι το κλειδί, η γυναίκα η κλειδαριά. Κάποια κλειδιά απλώς ταιριάζουν καλύτερα σε συγκεκριμένες κλειδαριές. Πώς θα βρεις κι εσύ έναν τέτοιον άνθρωπο που θα σε ξεκλειδώσει; Συνταγή δεν υπάρχει, απλά ακολούθα το ένστικτό σου. Let your inner senses guide you.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν ξερω απο πού να αρχίσω με τόσα που είπες!! στην απαντηση μου ειχα ξεχάσει το"μερικοι" δεν βγαινει νοημα αλλιώς!

Δεν είναι όλοι το ίδιο , σαφως!Η τεχνικη διαφερει απτον εναν στον άλλον(δεν ειπα για τεχνικη του γκουσγκουνη) .Το γλειφιτζούρι που είπες δεν το σχολιαζω!και ναι μπορει σε μια περιπτωση που 8υμαμαι να ημουν κατωτερη των περιστάσεων ,αλλά δεν νομίζω να φταιω εγώ!είναι σαν να σου αρεσει η σοκολατα και να σου δινουν τιραμμισου!Εγω το 8ελω και μαρέσει αλλιώς και εσύ το κανεις αλλιώς!!!
ΕΙναι θεμα χημειας λοιπόν σαυτό συμφωνούμε!

Τώρα οσον αφορα τα "αγορακια" ισως να επεσα στην περιπτωση!
Ακομα και ενας 24 χρονος μπορει στο μυαλο να ειναι ακομα ενα αγοράκι..

ουσιαστικά γράφοντας την απαντηση ,πεσ μου παλι που διαφωνούμε??στο γεγονος οτι ρίχνω το "φταίξιμο" στον ανδρα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ουσιαστικά γράφοντας την απαντηση ,πεσ μου παλι που διαφωνούμε??στο γεγονος οτι ρίχνω το "φταίξιμο" στον ανδρα??:hmm:
Από αυτά που διάβασα διακρίνω μία σύγχιση. Περισσότερο θα σου έλεγα να επαναπροσδιορίσεις εκ νέου τους στόχους σου και τι θέλεις. Μήπως κινείσαι στην λάθος κατεύθυνση και δεν το ξέρεις; Μήπως πρέπει να ιεραρχίσεις ξανά τις προτεραιότητές σου;

Το γλειφιτζούρι που είπες δεν το σχολιαζω!
Έχεις πρόβλημα με το ζάχαρο, ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Από αυτά που διάβασα διακρίνω μία σύγχιση. Περισσότερο θα σου έλεγα να επαναπροσδιορίσεις εκ νέου τους στόχους σου και τι θέλεις. Μήπως κινείσαι στην λάθος κατεύθυνση και δεν το ξέρεις; Μήπως πρέπει να ιεραρχίσεις ξανά τις προτεραιότητές σου;

Πολύ με μπερδεύεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Κάποια κλειδιά απλώς ταιριάζουν καλύτερα σε συγκεκριμένες κλειδαριές.


Μην παρομοιάζεις ποτέ ένα ζευγάρι με κλειδί και κλειδαριά. Χρησιμοποίησε το "δυο κομμάτια ενός παζλ" καλύτερα.

Ο λόγος; Ένα κλειδί που ανοίγει όλες τις κλειδαριές, είναι ένα γαμάτο κλειδί. Μια κλειδαριά όμως που ανοίγει απ' όλα τα κλειδιά, είναι μάλλον αύτωσέ τα κι άφησέ τα κλειδαριά.

Και έτσι δυστυχώς πολλές φορές καταλήγουμε στο λανθασμένο στερεότυπο ότι ο άντρας που πάει με όλες είναι σουπερ ενώ η γυναίκα όχι.


Γι αυτό σου λέω... "δυο κομμάτια ενός παζλ" που δηλώνει διαφορετικότητα μέσω ισότητας, και είσαι καλυμμένος φιλοσοφικά!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γι αυτό σου λέω... "δυο κομμάτια ενός παζλ" που δηλώνει διαφορετικότητα μέσω ισότητας, και είσαι καλυμμένος φιλοσοφικά!:redface:
Η πρώτη μου σκέψη ήταν να χρησιμοποιήσω το ζεύγος δημόσιου - ιδιωτικού κλειδιού που χρησιμοποιούμε στην κρυπτογράφηση μηνυμάτων, αλλά λέω "άστο, είναι ψαγμένο". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Η πρώτη μου σκέψη ήταν να χρησιμοποιήσω το ζεύγος δημόσιου - ιδιωτικού κλειδιού που χρησιμοποιούμε στην κρυπτογράφηση μηνυμάτων, αλλά λέω "άστο, είναι ψαγμένο". :P

Προτίμησε πιό ρομαντικές έννοιες, όπως πχ

Το φαινόμενο Doppler: Θα γίνεις ο πλανήτης μου να μπω στην τροχιά σου;

Η το Μερκαντιλιστικό: Πες μου σε ποιό παζάρι σε πουλάνε να αγοράσω όλο το στοκ πριν φύγω για Βλαδιβοστοκ.

Πιό εθνικιστικό: Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικιά μου θα σαι.

Ευρωπαικο-ενωτικό: Ολόκληρη Ευρώπη ενώθηκε, εμείς γιατί να μένουμε χώρια;

Υπολογιστικό: Είμαι το bit 0 είσαι το bit 1, μαζί κάνουμε το άριστα 10.

Θρησκευτικό: Προσευχή είναι η σκέψη σου, ο άρτος το κορμί σου, κρασί και αγιασμός το κάθε φιλί σου. Εγώ απλά πιστός δικός σου.

Στεκίτικο: Γίνε το e-steki μου, να γίνω το i-school σου! (Στο ρόλο του MyCat ο Valder που νιαουρίζει μοναχός σα το γάτο του Μαχαιρίτσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ενα μονο θα πω..οι αμοιβες των γυναικων πορνσταρ ειναι πολυ υψηλοτερες των ανδρων...
μη σου πω οτι οι ανδρες πανε και τζαμπα..:slourp::crazy::hehe:

παντως οι γυναικες πορνσταρ παιρνουν πολυ περισσοτερα απο τους ανδρες..
για καποιο λογο..:D
Άγγελε επαναλαμβάνεσαι! :D

...να σχολιάσω καταρχάς κάτι που είπε ο Carlos Mencia στο video:
Once a woman learn how to give a man a blowjob, guess what? You graduated. You know how to suck every guy's dick from that point on.
Nahhh ... εκτός κι αν μόνον εγώ έχω πέσει σε εξαιρέσεις, δεν ερεθίζονται ούτε όλοι οι άνδρες με τον ίδιο τρόπο.

Πιο φύλο έχει το πιο δύσκολο έργο;
Η επόμενη ερώτηση ποια είναι; Πόσα ένσημα θα πρέπει να κολληθούν στον καθένα; :hehe:
...και μην ακούσω ατάκες του τύπου: "Αγάπη μου εγώ κουράστηκα, σήκω εσύ ν' απλώσεις τα ρούχα" :whistle: :hehe: :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρησιμοποίησε το "δυο κομμάτια ενός παζλ" καλύτερα.
ετσι ακριβως το σκεφτομαι και εγω..

ειναι χημεια,,,ενωση ουσιων οργανισμων..
και βασικα δεν ειναι φις πριζα κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ετσι ακριβως το σκεφτομαι και εγω..

ειναι χημεια,,,ενωση ουσιων οργανισμων..
και βασικα δεν ειναι φις πριζα κλπ..
ακριβως ετσι..συμφωνω απολυτως...μπαινουν σε ζυγαρια αυτα τα θεματα;:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Είναι θέμα χημείας όπως αναφέρανε παραπάνω, και επίσης αν δύο άνθρωποι ξέρουν τις συνήθειες τους δηλαδή τι αρέσει στον σύντροφο του και γενικά τι τον ικανοποιεί πιστεύω θα είναι πιο εύκολο να ικανοποιήσουν σεξουαλικά τον σύντροφο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Δεν είναι όλοι το ίδιο , σαφως!Η τεχνικη διαφερει απτον εναν στον άλλον
Θα κάνω την τοποθέτηση μου, αφού πρώτα διαχωρίσω το sex με τον έρωτα.
Αρα πρέπει να γνωρίζεις τι κάνεις. Sex ή έρωτα. Sex μπορεί να κάνεις και με δυο ή τρεις σε μια εβδομάδα, ενώ έρωτα με ένα. Εδώ θα πρέπει να γνωρίζεις οτι και οι γυναίκες και οι άνδρες δεν είναι γνώστες της ερωτικής συμπεριφοράς του αντίθετου φύλλου.
Αρα, αν θες κάποιον, θα πρέπει να του δώσεις μια πίστωση χρόνου για να σε γνωρίσει και εσύ να προσπαθήσεις να γνωρίσεις τον απέναντι σου.
Πώς θα τον γνωρίσεις όμως δίχως να τον αγγίξεις; Πώς θα τον γνωρίσεις αν δεν τον κατευθύνεις γλυκά σε αυτά που πρέπει να μάθει για εσένα ;
Σαν τελευταίο θα πω οτι η φύση γνωρίζει να κάνει την δουλειά της καλύτερα όταν της δίνεις τον απαραίτητο χρόνο.
Θες οργασμό . Και τι είναι κορίτσι μου ο οργασμός ; Σου ήρθε να κατουρήσεις και ξαλάφρωσες ;
Δώσε χρόνο σε μια σχέση, δούλεψε για την σχέση και θα αμοιφθείς στο τέλος σίγουρα.
Και αν νομίζεις οτι δεν θα αμοιφθείς, σίγουρα θα γίνεις σοφότερη. Και τότε θα γνωρίζεις καλύτερα τον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ο αντρας εχει πιο δυσκολο εργο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top