Ποιο φύλο έχει το πιο δύσκολο έργο;

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@kajira: δεν αντιλέγω αλλά μιλώντας για τη γενική περίπτωση (όπου με γενική εννοώ μια νορμάλ κατάσταση όχι να μου πεις ότι βρέθηκε ο 35άρης παρθένος που έχει τρελάθεί από το άγχος!) ποιός είναι δλδ κατά κανόνα πιο δύσκολο να έχει/διατηρήσει στύση (omg... ντρέπομαι :redface:)? Ένας 25χρονος ή ένας 55χρονος? ;)


Με νόμο των πιθανοτήτων "παίζοντας" όχι με την εξαίρεση όμως! κατά κανόνα ποιός είναι πιο πιθανό να έχει μεγαλύτερες δυσκολίες έναντι του άλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο 25άρης αν χάσει τη στύση του, χάνεις όλη την βραδιά, γεγονός που σπάνια ισχύει με έναν 55άρη (που είναι και το όριο που έθεσα, πιο πολύ έχω στο μυαλό μου ένα 45άρη!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ο 25άρης αν χάσει τη στύση του, χάνεις όλη την βραδιά, γεγονός που σπάνια ισχύει με έναν 55άρη (που είναι και το όριο που έθεσα, πιο πολύ έχω στο μυαλό μου ένα 45άρη!).
τώρα για να πω ότι "διαφωνώ" θα πρέπει να μπω σε juicy λεπτομέριες οπότε λέω να το αφήσω :P:P:P


δεν έχω και κανά "τρελό" δείγμα για να είμαι σίγουρη άλλωστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ο 25άρης αν χάσει τη στύση του, χάνεις όλη την βραδιά, γεγονός που σπάνια ισχύει με έναν 55άρη (που είναι και το όριο που έθεσα, πιο πολύ έχω στο μυαλό μου ένα 45άρη!).

Το boldαρισμένο μου φαίνεται λίγο απόλυτο. :)

Κατά τα άλλα δεν μπορώ να γνωρίζω περισσότερα επί του θέματος και τη διαφορά των ηλικιών πάνω σε αυτό, μιας και δε μου έχει τύχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Απαραίτητο είναι και το "στοματικό" για να υγρανθεί η κοπέλα, αλλίως έχω ακούσει από πολλές κοπέλες ότι πονάει πολύ :eek:.

Γιατί μόνο με το σάλιο υγραίνεται; :P

Σόρρυ δεν άντεξα να μην το σχολιάσω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Δεν εννοούσα αυτό. Έχεις μια τάση να παρεξηγείς τα λεγόμενά μου πάντως ή μου φαίνεται; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το boldαρισμένο μου φαίνεται λίγο απόλυτο. :)

Κατά τα άλλα δεν μπορώ να γνωρίζω περισσότερα επί του θέματος και τη διαφορά των ηλικιών πάνω σε αυτό, μιας και δε μου έχει τύχει.
Σαφώς οι πιθανότητες να χάσει την στύση του ένας 25άρης είναι μικρότερες (και λόγω σωματικής νεότητας και λόγω έλλειψης του λεγόμενου άγχους ζωής που έχουν οι μεγαλύτεροι λόγω των ευθυνών και της κούρασης που τους βαραίνουν συνήθως), εγώ λέω απλα πως ΑΝ χάσει ένας 25άρης την στύση του, είναι πολύ πιθανό να μη μπορέσει να κάνει τίποτα μετά για όλο το υπόλοιπο βράδυ, ενώ, όσο μεγαλύτερος είναι ο άντρας, λόγω φυσικά της εμπειρίας, είναι πιθανότερο και να καταφέρει να αποκτήσει στύση μετά, αλλά κι αν δεν αποκτήσει, είναι πιθανότερο γενικά να ασχοληθεί μαζί σου σαν να μη συνέβη ποτέ τίποτα :)

(..ή εγώ έπεφτα πάντα σε εξαιρέσεις :P Και φυσικά δεν εννοώ 55άρηδες, όσο εννοώ άντρες κοντά στα 40 που θεωρώ πως είναι ΜΑΚΡΑΝ καλύτεροι εραστές από τους αντίστοιχους 25άρηδες ή ακόμα και 30άρηδες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πάντως σόρυ, αλλά αυτό με την μη επανερχόμενη στύση κατά τη γνώμη μου απέχει χιλιόμετρα από την αλήθεια. :hmm:

Τι δηλαδή, οι 25άρηδες έχουν μια στήση ανα ημέρα και αν την χρησιμοποιήσουν τελείωσε; Μετά πρέπει να περιμένουν το ξημέρωμα για να κάνουν πάλι prepare τα spells τους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέεεεεεεεε, κατάλαβες εντελώς λάθος! Οι 25άρηδες με την καμία δεν έχουν μόνο μία στύση την ημέρα, το αντίθετο εντελώς - το πιο πιθανό είναι πως αν δεν έχεις που να κρεμάσεις κάτι, πάντα θα υπάρχει ένα σημείο επάνω τους κατάλληλο :P
Λέω απλά πως αν για κάποιο λόγο χάσουν την στύση τους (και είπα, δεν είναι πολύ πιθανό), λόγω άγχους και απειρίας μπορεί να μπλοκάρουν και να δυσκολευτούν πολύ να την ξαναβρούν (ειδικά αν τους αγχώσει και η κοπέλα), κάτι που ΣΥΝΗΘΩΣ μπορεί να διαχειριστεί πολύ πιο άνετα κάποιος μεγαλύτερης ηλικίας, λόγω μεγαλύτερης εμπειρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Φυσικά οι άνδρες.

1. Αν το πάρεις από πλευράς ανατομίας, οι γυναίκες έχουν να κάνουν με ένα ματσούκι που το πάνε πέρα δώθε ενώ αντίστροφα το γυναικείο "μόριο" είναι πιο περίπλοκο.

2. Μετά έχουμε και το θέμα της βοήθειας από τον σύντροφο. Δεν αρέσει στον άνδρα, απλά πιάνει το κεφάλι και δίνει το ρυθμό. Αντίστροφα οι γυναίκες δεν κάνουν τίποτα για να δείξουν οτι κάτι δεν τους αρέσει φυσάνε ξεφυσάνε μέχρι να περάσει η ώρα και την επόμενη λένε στις φίλες τους πόσο άσχετος είναι ο άλλος. Με λίγα λόγια οι άνδρες με τις αντιδράσεις τους εκπαιδεύουν τις γυναίκες με ταχύτερο ρυθμό απ' ότι το αντίστροφο που πρέπει να κατεβάσεις ολόκληρο, συστηματικό σχέδιο για να καταλήξεις στη βέλτιστη μέθοδο προσφοράς ηδονής. :D

3. Και τέλος υπάρχει και το θέμα της ψυχολογίας της σεξουαλικότητας, δεν ξέρω πως να το πώ - δεν είμαι και ο Ασκητής-. Δε νομίζω πως υπάρχουν πολλοί άνδρες που να έχουν πρόβλημα να απολαύσουν το σέξ εν αντιθέσει με αρκετές γυναίκες που για διάφορους λόγους μπορεί να συναντούν κάποια εμπόδια. Έτσι σε πολλές περιπτώσεις πρέπει να αντιμετωπίσεις και κάποιο τέτοιο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Σαν έργο, μου φαίνεται πως του άντρα είναι δυσκολότερο μέχρι να εισέλθει, αλλά η γυναίκα υποφέρει μέχρι να μπει και μου φαίνεται πολύ οδυνηρό και αηδία:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ θεωρω πως και για τους δύο είναι εξίσου δύσκολο. Ο αντρας έχει βεβαια εναν ψυχολογικό παράγοντα που ισως του επιφερει προβλήματα κατα την διαδικασια(το φοβο της στυσης) αλλά το θέμα μας ειναι η δυσκολία στην πραξη. Στην σημερινή εποχή οι γυναίκες έχουν αναλαβει τα ινία και πολλές φορές είναι αυτές απο πάνω ή δοκιμάζουν στάσεις που απαιτούν μεγαλη προσπάθεια απο μεριάς τους. Ακομα και στην ιεραποστολική,ποιά γυναίκα απλά ξαπλώνει? Θα ανεβάσεις το ένα (ή και τα δύο) πόδια στον ώμο του συντρόφου σου, θα κουνηθείς και εσυ... Επομένως κατα την γνώμη μου,και οι δύο ρόλοι έχουν ισο βαθμό δυσκολιας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
Νομίζω οτι κανείς δε θα πρέπει να έχει δυσκολία (λες κι είναι καταναγκαστικά έργα:P) γιατί αν πουν κι οι δύο τι τους αρέσει, θα είναι κι οι δύο ικανοποιημένοι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
ναι βρε Himela απλά όπως και να το κάνουμε όλες οι στάσεις εχουν βαθμο δυσκολίας.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι βρε Himela απλά όπως και να το κάνουμε όλες οι στάσεις εχουν βαθμο δυσκολίας.......

και ενα bonus βαθμο απολαυσης συνηθως ομως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
ναι βρε Himela απλά όπως και να το κάνουμε όλες οι στάσεις εχουν βαθμο δυσκολίας.......

Αυτό δε μειώνει την ευχαρίστηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ενα μονο θα πω..οι αμοιβες των γυναικων πορνσταρ ειναι πολυ υψηλοτερες των ανδρων...
μη σου πω οτι οι ανδρες πανε και τζαμπα..:slourp::crazy::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αυτό δε μειώνει την ευχαρίστηση.:P


Δεν μιλαμε για την απολαυση. Το θέμα είναι ο βαθμος δυσκολίας του καθενος. Ασε που οσο πιο μεγαλος ο βαθμος δυσκολίας συνήθως είναι και πιο μεγάλη η απολαυση......;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σεξ : ποιο φύλο έχει το πιο δύσκολο έργο;

Ανάλογα τη στάση, συνήθως αυτός/η που είναι από πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
οκ... να το θέσω αλλιώς :P

στα 20 ο άντρας έχει πιο δύσκολο έργο να επιτελέσει.

Στα 30 δεν υπάρχει διαφορά.

Στα 40 έχει πιο δύσκολο έργο η γυναίκα να επιτελέσει.

:P

στα 50 , το έργο έχει γίνει κάτεργο

ενα μονο θα πω..οι αμοιβες των γυναικων πορνσταρ ειναι πολυ υψηλοτερες των ανδρων...
μη σου πω οτι οι ανδρες πανε και τζαμπα..:slourp::crazy::hehe:

ελπίζω αυτό το ποστ να διαβαστεί από πολλούς , να ξαναδιαβαστεί ,να μεταφερθεί από πισί σε πισί και να φτάσει εκεί που πρέπει να φτάσει . Τι άλλο να πει ο άνθρωπος - προσφέρει την εργασία του στον βωμό της επίλυσης της οικονομικής κρίσης θυσιάζοντας τις βιοποριστικές του ανάγκες :cry_x:

οντόπικ
:
σεξ : ποιο φύλο έχει το πιο δύσκολο έργο ;
αυτός που πρέπει να βρει σπίτι 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top