Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Microsoft Edge

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Mozilla Firefox

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Opera

    Ψήφοι: 5 12.5%
  • Google Chrome

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Safari

    Ψήφοι: 2 5.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 2.5%

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Προτιμώ Opera;) Μακράν ο πιο εύχρηστος κατά τη γνώμη μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makrixeris

Νεοφερμένος

Ο makrixeris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δν συγκρινετε ο firefox με κανεναν εχει τα παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αφού εξελίχτηκε σε "ποιόν browser χρησιμοποιείτε" το thread, το συγχώνευσα με το υπάρχον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Αλλαξα! Εβαλα σαφαρι και ειναι πολυ τελειο!
Καλυτερο απο το firefox για μενα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Αλλαξα! Εβαλα σαφαρι και ειναι πολυ τελειο!
Καλυτερο απο το firefox για μενα .
ειχα δοκιμασει τον safari πριν κατι μηνες και ομολογω οτι δεν ειδα κανενα πλεονεκτημα εναντι του firefox.αντιθετα ειδα μειονεκτηματα.
εσυ ποια πλεονεκτηματα ειδες που σε οδηγησαν στο συμπερασμα οτι ειναι καλυτερος απο τον firefox?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
firefox :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Όπερα και σε περίπτωση που υπάρξει πρόβλημα ασυμβατότητας, κάνω κόπυ το λινκ στο φάιρφοξ... η όπερα είναι ο πιο απλός έυχρηστος και γρήγορος browser κατά τη γνώμη μου. Κι έχω δοκιμάσει ακόμα και τους πιο ξέμπαρκους καθώς παλιά εγκαθιστούσα του κόσμου τα προγράμματα. Έχω συνηθίσει στη γρήγορη όπερα και το φάιρφοξ μου φαίνεται απίστευτα αργό πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
ειχα δοκιμασει τον safari πριν κατι μηνες και ομολογω οτι δεν ειδα κανενα πλεονεκτημα εναντι του firefox.αντιθετα ειδα μειονεκτηματα.
εσυ ποια πλεονεκτηματα ειδες που σε οδηγησαν στο συμπερασμα οτι ειναι καλυτερος απο τον firefox?

1) Σαφεστατα πιο γρηγορο .(Σε σαιτ ουδετερο λεει πως ειναι 1,6 φορες πιο γρηγορο)
2)Βασικο για μενα : Στυλ ! Ειναι απιθανο μεχρι και οι κενες σελιδες ειναι τελειες .
3)Ευκολια στην κατανοηση .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όπερα και σε περίπτωση που υπάρξει πρόβλημα ασυμβατότητας, κάνω κόπυ το λινκ στο φάιρφοξ... η όπερα είναι ο πιο απλός έυχρηστος και γρήγορος browser κατά τη γνώμη μου. Κι έχω δοκιμάσει ακόμα και τους πιο ξέμπαρκους καθώς παλιά εγκαθιστούσα του κόσμου τα προγράμματα. Έχω συνηθίσει στη γρήγορη όπερα και το φάιρφοξ μου φαίνεται απίστευτα αργό πια.

Ναι.

Ειδικά όσον αφορά το χρόνο εκκίνησης, ο Όπερα είναι πολύ πιο γρήγορος από την Αλεπού της φωτιάς. Τί στο καλό, πιάστηκε η ουρά της σε καμιά παγίδα;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δε με απασχολεί και πολύ εμένα αφού τον ανοίγω μια φορά όταν ξεκινάει το λειτουργικό και μετά μένει εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιώργοςΒ

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
K-Meleon! Ευέλικτο και γρήγορο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Πρόσφατα ξεκίνησα να χρησιμοποιώ τον chrome. Είναι ταχύτατος και πολύ εύχρηστος. Από ασφάλεια δεν έχω καταφέρει ακόμα να καταλάβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Δε με απασχολεί και πολύ εμένα αφού τον ανοίγω μια φορά όταν ξεκινάει το λειτουργικό και μετά μένει εκεί :P
ακριβως.
δεν ξερω γιατι αλλα κανενας browser δεν μπορει να φτασει την ταχυτητα του firefox.τωρα αν καποια site λενε το αντιθετο,δεν μπορω να εμπιστευτω οτι μου λεει ο καθενας.που ξερω εγω οτι δεν εχουν πληρωθει απο τις εταιρειες που προωθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Opera και τα βρακια στα καγκελα.
(καποιες φορες και mozilla βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
firefox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μόνο 30 όπερα; Έτσι, λίγοι και καλοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Firefox ftw. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όπερα και σε περίπτωση που υπάρξει πρόβλημα ασυμβατότητας, κάνω κόπυ το λινκ στο φάιρφοξ... η όπερα είναι ο πιο απλός έυχρηστος και γρήγορος browser κατά τη γνώμη μου. Κι έχω δοκιμάσει ακόμα και τους πιο ξέμπαρκους καθώς παλιά εγκαθιστούσα του κόσμου τα προγράμματα. Έχω συνηθίσει στη γρήγορη όπερα και το φάιρφοξ μου φαίνεται απίστευτα αργό πια.

H Οpera Software λένε, αλλιώς Ο Opera (browser).
Δεν χρειάζεται copy-paste το link. Πατάς δεξί κλικ > Open with > Και διαλέγεις με ποιον (IE, FF συνήθως).

Μόνο 30 όπερα; Έτσι, λίγοι και καλοί.

Eίπαμε, Opera είναι μόνο για την Elite...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
H Οpera Software λένε, αλλιώς Ο Opera (browser)

Όχι Η όπερα!!:mad: Δεν χτυπάει καλά στα αυτιά Ο όπερα:D Άσε που είμαι και φιλόμουσος:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
ακριβως.
δεν ξερω γιατι αλλα κανενας browser δεν μπορει να φτασει την ταχυτητα του firefox.τωρα αν καποια site λενε το αντιθετο,δεν μπορω να εμπιστευτω οτι μου λεει ο καθενας.που ξερω εγω οτι δεν εχουν πληρωθει απο τις εταιρειες που προωθουν.

Όχι, ο Όπερα είναι φορτώνει τις σελίδες τουλάχιστον τόσο γρήγορα όσο και η Αλεπού της Φωτιάς, αν όχι περισσότερο. Συν του ότι τα mouse gestures του δίνουν πολύ περισσότερη λειτουργικότητα.

Opera και τα βρακια στα καγκελα.
(καποιες φορες και mozilla βεβαια)

:jumpy::bravo::no1:

Όχι Η όπερα!!:mad: Δεν χτυπάει καλά στα αυτιά Ο όπερα:D Άσε που είμαι και φιλόμουσος:lol:

Γιατί, τα "O IE", "O Firefox" & "O Safari" χτυπάνε καλά στ' αυτιά;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top