Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Microsoft Edge

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Mozilla Firefox

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Opera

    Ψήφοι: 5 12.5%
  • Google Chrome

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Safari

    Ψήφοι: 2 5.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 2.5%

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο. Όταν τον πρωτοείδα τρελλάθηκα! Τα έχω κατεβάσει τα skins του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πωωω σκαλισα τον Οπερα και του εχω δωσει ενα ακρως φθινοπωρινο στυλ.:P
Wiiiiiii.:D
Αχ ναι φθινοπωρο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Kαλέ Opera και ξερό ψωμί...
Λίγο δοκίμασα τον Safari 4.0 του μήλου, απαπαπα μακριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_rouli

Νεοφερμένος

Η maria_rouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
mozilla firefox!!!και γρηγοροτερος και ασφαλεστερος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εννοειτε το mozzila firefox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Φανατικά GOOGLE CHROME. Λιτός και απίστευτα γρήγορος. Απλά μαμάτος.
Γενικά ό,τι βγάζει η google τα σπάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
mozilla firefox!!!και γρηγοροτερος και ασφαλεστερος!!

και γω firefox χρησιμοποιώ αλλά τελικά δεν είναι ασφαλέστερος αλλά ανασφαλέστερος γιατί βρέθηκε οτι έχει τα περισσότερα κενά ασφαλείας,(από όσο διάβασα σε ένα εγκυρο site)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Να δούμε κι εμείς το έγκυρο site;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Άκρως απόρρητον.

Μπορεί να είναι αυτό: (το πρώτο που βρήκα με ένα googleάρισμα:P)

www.firefoxmyths.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Πριν λίγο έβαλα τον Chrome,μου φαίνεται αρκετά καλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ο mozzila μου αρκει προς το παρον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Πριν λίγο έβαλα τον Chrome,μου φαίνεται αρκετά καλός.

:no1::no1::no1: Ναι, είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εγώ προσπαθώ να βάλω για δοκιμή και το chrome του google και το mozilla αλλά μου λέει ότι μάλλον υπάρχει πρόβλημα με τον τείχο προστασίας(vista έχω-μου έρχεται ώρες-ώρες να τα κάνω svista), μου γράφει:
Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι
επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό.
Και τι δεν έκανα αλλά δεν μπορώ να το βρω..Είχε κανείς παρόμοιο πρόβλημα ?? Τί να κάνω??:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Να δούμε κι εμείς το έγκυρο site;

νομίζω στο engadget το είχα δει, δεν θυμάμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εγώ προσπαθώ να βάλω για δοκιμή και το chrome του google και το mozilla αλλά μου λέει ότι μάλλον υπάρχει πρόβλημα με τον τείχο προστασίας(vista έχω-μου έρχεται ώρες-ώρες να τα κάνω svista), μου γράφει:
Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι
επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό.
Και τι δεν έκανα αλλά δεν μπορώ να το βρω..Είχε κανείς παρόμοιο πρόβλημα ?? Τί να κάνω??:'(
Ξέρετε!???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εγώ πάντως λέω να δόσω μια ευκαιρία στον ΙΕ8.Δεν τον έχω δοκιμάσει γιατί κρατάω μια αρνητική στάση λόγω των προηγούμενων εκδόσεων.Αλλά χθές μίλησα με έναν developer του ΙE και μου είπε ότι έχουν κάνει πολλές αλλαγές και στην αφάλεια και στην ταχύτητα και έχουν διορθωθεί όλα τα bugs.Bέβαια τα addons είναι ένα θέμα αλλά οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Καλά που δεν ήρθα χθες στο event να ακούω να μου λένε για τον IE... Έκαναν αυτά που θα έπρεπε να είχαν κάνει προ πενταετίας. Κλαπ κλαπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εντάξει Μάριε, αφού σου το είπε ο developer που δεν έχει και κανένα απολύτως συμφέρον, μπορείς να τον εμπιστευτείς τυφλά πιστεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εντάξει Μάριε, αφού σου το είπε ο developer που δεν έχει και κανένα απολύτως συμφέρον, μπορείς να τον εμπιστευτείς τυφλά πιστεύω :P
Σαν τι συμφέρον δηλαδή?Απλά να με διαφωτίσει ήθελε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top