Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Microsoft Edge

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Mozilla Firefox

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Opera

    Ψήφοι: 5 12.5%
  • Google Chrome

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Safari

    Ψήφοι: 2 5.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 2.5%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω αυτον δν μπορω να τον βαλω:zilia: ... βεβαια απο σμρ χρησιμοποιω οπερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Η ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΟΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ@!$)ε΅:θ*φσδαξοΚΩΨΛ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Σωστά! Με όπλο τα mouse gestures και το simaquarium θα τινάξουμε τον ΙΕ στον αέρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Σωστά! Με όπλο τα mouse gestures και το simaquarium θα τινάξουμε τον ΙΕ στον αέρα!:P

Καλά, τον IE χαλαρά, εμείς έχουμε βλέψεις για πιο ψηλά! :P

simaquarium λέει! Κι αναρωτιόμουν ποιοι ασχολούνται με κάτι τέτοια!!! :D:D

Να δούμε ποια θα είναι η επόμενη καινοτομία των Νορβηγών που θα μας τρελάνει και θα βάλει φωτιά στην γούνα της αλεπούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
H γούνα της αλεπούς όμως φιλτράρει τις διαφημίσεις! Ο Όπερα όχι! Ίσως είναι το μοναδικό σημείο στο οποίο ο Όπερα υστερεί.

Ναι, θα εκτρέφουμε καρχαρίες και πιράνχας και θα τα χρησιμοποιούμε μετά για να κόψουν την ουρά της αλεπούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
H γούνα της αλεπούς όμως φιλτράρει τις διαφημίσεις! Ο Όπερα όχι!

Τι όχι ρε αγόρι μου, αφού το είπαμε και σε προηγούμενα posts ότι γίνεται. Φιλτράρεις όποια διαφήμιση θες. Τώρα αν εσύ δεν το καταφέρνεις, αυτό δεν σημαίνει ότι φταίει ο Opera αλλά εσύ. :xixi: Και προσωπικά το βρίσκω πολύ καλύτερο να φιλτράρονται επιλεκτικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αφού δε μου βγάζει το "φραγή περιεχομένου" όταν κάνω δεξί κλικ στις εικόνες! Μόνο όταν πατά...

Α! Τα κατάφερα!:P Είναι που πέτυχα το φλουρί!:P(όχι, δεν πιστεύω ότι μου φέρνει καλή τύχη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ombaios

Νεοφερμένος

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
χρησιμοποιω το google chrome
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ο Opera με τα mouse gestures ειναι πολυ μπροστα απο καθε αλλο browser, αυτο προς το παρον, πριν δλδ τα αντιγραψουν οι ΙΕ & Firefox.
Βεβαια και η ταχυτητα φορτωσης ειναι αξιοσημειωτη πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Ρε παιδιά, στο πληκτρολόγιό μου έχει συντομεύσεις. Όταν πατάς μια από αυτές φορτώνει ο IE τη σελίδα πο έχεις προεπιλέξει. Μπορώ να το ρυθμίσω έτσι ώστε όταν πατάω μια από τις συντομεύσεις να φορτώνει ο firefox?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
OPERA!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ρε παιδιά, στο πληκτρολόγιό μου έχει συντομεύσεις. Όταν πατάς μια από αυτές φορτώνει ο IE τη σελίδα πο έχεις προεπιλέξει. Μπορώ να το ρυθμίσω έτσι ώστε όταν πατάω μια από τις συντομεύσεις να φορτώνει ο firefox?

Είναι ανάλογα με τον ποιον browser έχεις ορίσει ως βασικό.
Από FF: Εργαλεία > Επιλογές > Για προχωρημένους > Έλεγχος στην εκκίνηση αν είναι ο προεπιλεγμένος περιηγητής.
Διαφορετικά αν είναι ήδη ο FF ως default, τότε ψάξε το λογισμικό του πληκτρολογίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Είναι ανάλογα με τον ποιον browser έχεις ορίσει ως βασικό.
Από FF: Εργαλεία > Επιλογές > Για προχωρημένους > Έλεγχος στην εκκίνηση αν είναι ο προεπιλεγμένος περιηγητής.
Διαφορετικά αν είναι ήδη ο FF ως default, τότε ψάξε το λογισμικό του πληκτρολογίου.

1000 ευχαριστώ φίλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
mozilla rules.....α και κατι ακομα....πως σβηνω το ιστορικο στον firefox ρε παιδια?!?!?!?!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolasss

Νεοφερμένος

Ο Νικόλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
στον explorer εισαι πααααααρα πολυ ευαλωτος. Οσοι εχετε ΙΕ να τους βγαλετε και βαλτε καποιον αλλο. Οχι τιποτα αλλο, παρα αν δεν θελετε να ξυπνισετε μια μερα και να ειστε γεματοι ιους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
στον explorer εισαι πααααααρα πολυ ευαλωτος. Οσοι εχετε ΙΕ να τους βγαλετε και βαλτε καποιον αλλο. Οχι τιποτα αλλο, παρα αν δεν θελετε να ξυπνισετε μια μερα και να ειστε γεματοι ιους ;)
Πάντως, εγώ, μέχρι τώρα, δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα. Δεν μπορώ να βγάλω το Internet Explorer, από 3 ετών το χρησιμοποιώ και είναι συναισθηματικά δεμένος μαζί του!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πάντως, εγώ, μέχρι τώρα, δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα. Δεν μπορώ να βγάλω το Internet Explorer, από 3 ετών το χρησιμοποιώ και είναι συναισθηματικά δεμένος μαζί του!:D

σιγα μν του παρεις και δωρο στα γενεθλια....:P :P

firefox απλα.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
σιγα μν του παρεις και δωρο στα γενεθλια....:P :P

firefox απλα.....:D
:lol:
------
Έίπα και εγώ, θα μιλήσεις-δεν θα μιλήσεις ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
:lol:
------
Έίπα και εγώ, θα μιλήσεις-δεν θα μιλήσεις ;:P
εεεε τωρα τι ερωτησεις ειναι αυτες????μν σκεφτεσαι τα αυτονοητα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Internet explorer ΚΥΡΙΩΣ.... Mozila πολύ σπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top