Πολλαπλοί οργασμοί!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω παντως εχω διαβασει οτι εχουν και οι αντρες πολλαπλους οργασμους!

?????

Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
?????

Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο

Οτι το διαβασα, ειναι σιγουρο. Αλλα μπορει να το διαβασα και σε κανενα περιοδικο οποτε να μην ισχυει. Αλλα ειχε και αντρες που ελεγαν οτι τους εχει συμβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Οτι το διαβασα, ειναι σιγουρο. Αλλα μπορει να το διαβασα και σε κανενα περιοδικο οποτε να μην ισχυει. Αλλα ειχε και αντρες που ελεγαν οτι τους εχει συμβει.


Συσπάσεις παθαίνει και ο άντρας 2-3-4 φορές αλλα δεν νομίζω να είναι αυτό πολλαπλός οργασμός.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον Γιαννη. Μπορεί πολλές φορες να διαφέρει η ενταση σε εναν αντρικο οργασμό και η διάρκεια αλλα απ'όσο ξέρω και απο εμπειρίες ενας αντρας θέλει λιγα λεπτά για να ξαναμπει σε εναν ρυθμό πόσο μάλλον να τελειώσει ξανα. Ειναι καθαρα θεμα μορφολογίας ,μετά τον οργασμό χαλαρώνει για λίγο και χαλαρός πως θα ξαναφτάσει στην κορύφωση?;) Απλά απ'ότι μου είχε εξομολογιθεί ένας πρώην το κόλπο στον άντρα είναι να μπορεί τελευταία στιγμή να κρατηθεί κι έτσι να κρατήσει την ένταση για περισσότερο (ομως μετά απο αυτό μην ζητήσετε 2ο στο καπάκι εστω για κανα ,μισάωρο γιατί θα το πάθει το εγκεφαλικό:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον Γιαννη. Μπορεί πολλές φορες να διαφέρει η ενταση σε εναν αντρικο οργασμό και η διάρκεια αλλα απ'όσο ξέρω και απο εμπειρίες ενας αντρας θέλει λιγα λεπτά για να ξαναμπει σε εναν ρυθμό πόσο μάλλον να τελειώσει ξανα. Ειναι καθαρα θεμα μορφολογίας ,μετά τον οργασμό χαλαρώνει για λίγο και χαλαρός πως θα ξαναφτάσει στην κορύφωση?;) Απλά απ'ότι μου είχε εξομολογιθεί ένας πρώην το κόλπο στον άντρα είναι να μπορεί τελευταία στιγμή να κρατηθεί κι έτσι να κρατήσει την ένταση για περισσότερο (ομως μετά απο αυτό μην ζητήσετε 2ο στο καπάκι εστω για κανα ,μισάωρο γιατί θα το πάθει το εγκεφαλικό:D )


Πάντως σύμφωνα με τους ουρολόγους αυτό δεν κάνει καλό καθώς το ανεβοκατέβασμα του ..... υγρού μπορεί να προκαλέσει προβλήματα (μένουν κατάλοιπα στερεοποιούνται και προκαλούν συμφώρηση στην περιοχή)

Και όσο για το 2ο, ε κανα-δυο ώρες πιο μετά καλά είναι, (άσε να πάρουμε και καμια ανάσα βρε αδερφέ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και όσο για το 2ο, ε κανα-δυο ώρες πιο μετά καλά είναι, (άσε να πάρουμε και καμια ανάσα βρε αδερφέ!)
2 ώρες?!?!?!?!?!?!?!?! σε δυο ώρες έχουμε τελιώσει 10 φορές και χωρίς εσάς άμα λάχει:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
2 ώρες?!?!?!?!?!?!?!?! σε δυο ώρες έχουμε τελιώσει 10 φορές και χωρίς εσάς άμα λάχει:P:P:P:P

Για αυτό υπάρχουν 2 ανακαλύψεις
1. Ποδόσφαιρο 90' + καθυστερίσεις + ημίχρονο
2. "Δονούμενη Αναπλήρωση Σεξουαλική Επιθημίας" το γωστό Δ.Α.ΣΕ

έτσι όλοι περνάνε ευχάριστα το 2 ωρο και μετά συνεχίζουν μαζί της δραστηριότες τους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Γκουχ,
εχετε μπερδεψει τον οργασμο με την εκσπερματιση...
Μπορει να υπαρξει το 1ο χωρις απαραιτητα και το 2ο.
Εξασκηση ενος μυ ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εγώ για τους αντρες το αντίθετο ήξερα οτι μπορει να γίνει αλλα τεσπα...
Μακαρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Γκουχ,
εχετε μπερδεψει τον οργασμο με την εκσπερματιση...
Μπορει να υπαρξει το 1ο χωρις απαραιτητα και το 2ο.
Εξασκηση ενος μυ ειναι.
Για αντρικό οργασμό αυτό πρώτη φορά το ακούω.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Για αντρικό οργασμό αυτό πρώτη φορά το ακούω.:confused:

Ναι καλε! Υπαρχουν και ειδικες ασκησεις για... προπονηση. Δεν ξερω λεπτομερειες δυστυχως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναι καλε! Υπαρχουν και ειδικες ασκησεις για... προπονηση. Δεν ξερω λεπτομερειες δυστυχως...:P

Να μάθεις εσύ ή κάποιος άλλος και να μας ενημερώσετε!
Τι φίλοι είμαστε ρε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Να μάθεις εσύ ή κάποιος άλλος και να μας ενημερώσετε!
Τι φίλοι είμαστε ρε! :P
Οκ, θα ρωτησω αυτον τον φιλο μου που μου το ειχε αναφερει... Αλλα ντρεπομαι και λιγο στο ξεκαρφωτο..

"Εεεε, να σου πω ρε παιδι μου.. εσυ πως το... εκπαιδευσες???"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έλα ρε, θα του πεις ότι είχες μια συζήτηση με κάτι έλληνες φίλους σου και ότι θες να τους πεις αυτά που σου έλεγε αυτός αλλά για να μη σε κοροϊδέψουν καθότι οι έλληνες είναι και κάφροι σε αυτά και νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα για το σεξ, θες να τους δώσεις στοιχεία ;)


πω πω... πολύ ύπουλο αυτό αλλά θα πιάσει στάνταρ...
σε κάθε άντρα με λίγο εγωισμό θα έπιανε δλδ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι, πώς εδώ και ώρα που "μορφώνομαι" σχετικά με : "πολλαπλούς οργασμούς:D (συγγνώμη,:P αλλά εκείνη την στιγμή.....'εσείς'...μαθαίνετε να μετράτεεεεεεεεεεε ???? ) , με ταμπόν( άλλο θέμα) κλπ...κλπ...κλπ.............έχω τρελλαθεί στο...:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


:offtopic: :sorry: Μου έρχονται όμως στό μυαλό 2 ατάκες: 1) " Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε....αλλά είμαστε μιά πολύ ωραία ατμόσφαιρα..είμαστε" ( Ν.Ηλιόπουλος, αν θυμάμαι καλά.:D )
Και 2) " Τη χούφτωσες ρε ???...Χούφτωστην...χούφτωστην...!!! " ( Δ.Παπαγιανόπουλος πρός Λ.Κωνσταντάρα):D :D :D

Είσαστε φοβεροί όλοι.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πάντως σύμφωνα με τους ουρολόγους αυτό δεν κάνει καλό καθώς το ανεβοκατέβασμα του ..... υγρού μπορεί να προκαλέσει προβλήματα (μένουν κατάλοιπα στερεοποιούνται και προκαλούν συμφώρηση στην περιοχή

'Εχεις δίκιο σ'αυτό, μου το έχουν πει και γιατροί (συνάδελφοι δηλαδή :D:D), αλλά έχει αποδειχθεί ? Απλά πιστεύω ότι η καθυστέρηση εκπαιδεύεται με ταντρικές τεχνικές και ο κίνδυνος βιολογικής βλάβης είναι μικρότερος, γιατί το ψυχικό - ενεργειακό αποτέλεσμα και το μέγεθος της ηδονής είναι διπλάσια και τριπλάσια ευεργετικό απ'ότι στο γρήγορο σεξ και εκείνη την ώρα ο οργανισμός δέχεται ένα κύμα θεραπευτικής ηδονής που τον θωρακίζει ακόμα και βιολογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
O εν λογω μυς, εκτεινεται απο το ηβικο οστο μεχρι τον κοκυγα. Και στα 2 φυλλα. Ενας απλος τροπος να τον εντοπισουμε ειναι οταν διακοπτουμε κατα βουληση την ουρηση. Ο μυς που το κανει αυτο συσπαται εκεινη την ωρα, και ο ιδιος χρησημευει στο να αποτρεψει την εκσπερματιση και ετσι να δωσει ευκαιρια στον ανδρα για επιπλεον οργασμό. Επισης ο ιδιος μυς συσπαται οταν "σφιγγουμε" το πεος (το οποιο ειναι σχημα λογου αφου το πεος δεν σφιγγει λογω μυων που εχει το ιδιο, αλλα τελοσπαντων). Λεγεται οτι με συχνες ασκησεις καθημερινα, μπρορει σχεδον οποιοσδηποτε (που εχει μια οκ γενικη κατασταση υγειας), να τον εξασκησει αρκετα ωστε να φτασει να αποτρεπει την εκσπερματιση.

Τωρα το τι κινδυνους εχει να αποτρεπεται η εκσπερματιση, δε ξερω. Η φυση και η φυσικη επιλογη παντως, μας εχει φτιαξει με σκοπο να βγαινουν τα στρατιωτακια, οχι να πηγαινουν περα δωθε σαν φραπεδιά :hehe: Υποθετω ομως οτι δεν πρεπει να ειναι και πολυ ανησυχητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Συμβαίνει καμμιά φορά και να έχουμε "πολλαπλούς οργασμούς".

Όμως στο θέμα αυτό, εγώ έχω να πω ένα...

"Ουκ εν τω πολλώ τω ευ, αλλά εν τω ευ το πολύ" !!! ;)
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Οι γυναικειοι οργασμοι, ειναι περιπου αναποδοι απο τους αντρικους.

Οσο περισσοτεροι τοσο και πιο εντονοι -κατι που δεν ισχυει για τους αντρικους αφου μειωνεται η ποσοτητα σπερματος.

Που μας παει στη μη εκσπερματιση στον οργασμο:
Αμα πετυχει, ο β' ειναι ακομα πιο εντονος απο τον 1ο (που δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο αφου δεν υπαρχει σπερμα) κοκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τωρα το τι κινδυνους εχει να αποτρεπεται η εκσπερματιση, δε ξερω. Η φυση και η φυσικη επιλογη παντως, μας εχει φτιαξει με σκοπο να βγαινουν τα στρατιωτακια, οχι να πηγαινουν περα δωθε σαν φραπεδιά :hehe: Υποθετω ομως οτι δεν πρεπει να ειναι και πολυ ανησυχητικο.

Ευθύνεται για προστάτη η καθυστέρηση σε κάποιες περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top