Πολυμηχάνημα

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
άντε μεγειές μεγειές:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έχω ένα πρόβλημα με τον εκτυπωτή μου. Έχω αλλάξει υπολογιστή και θέλω να εγκαταστήσω στον καινοπύργιο τον εκτυπωτή. Το πρόβλημα είναι ότι έχω χάσει το CD εγκατάστασης. Σας παρακαλώ, αν κάποιος ξέρει τι μπορώ να κάνω (εκτός από το να πάρω καινούργιο εκτυπωτή) ας βοηθήσει λίγο ευχαριστώ. Πληροφοριακά το μοντέλο είναι EPSON 405.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
HTTP Status 409 - Session timed out. Please use the back button, reload and try again.



Αυτό μου βγάζει η διεύθηνση που μου έδωσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Eύχαριστώ φίλε. Τον αναγνώρισε. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βικτωρία39112

Νεοφερμένος

Η Βικτωρία39112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
καλησπερα σασ....θα ηθελα την βοηθεια για την αγορα ενοσ πολυμηχανηματοσ, και συγκεκριμενα θα ηθελα να μου προτεινετε ποιεσ μαρκεσ θεωρειτε εσεισ καλυτερεσ κρινοντασ απο την προσωπικη σασ εμπειρια.εχω μπερδευτει πολυ καθωσ υπαρχουν συγκεκριμενεσ εταιριεσ στισ οποιεσ ενα μεγαλο μεροσ τησ τιμησ των προιοντων τουσ εχει να κανει με την φημη τουσ παρα με την πραγματικη τουσ αποδοση.γιαυτο αν εχετε τηην καλοσυνη μια συμβουλη σασ θα με βοηθουσε.το συγκεκριμενο gagetακι το θελω για οικιακη χρηση ,χωρισ βεβαια αυτο να σημαινει περιορισμενεσ δυνατοτητεσ σε αναλυση και ταχυτητα....!!!!:iagree::iagree::iagree::D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Δεν ειχα ποτε πολυμηχανημα οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω, ενημερωτικα να σου πω το γραμμα ς στο πληκτρολογιο ειναι στο αγγλικο w.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν ειχα ποτε πολυμηχανημα οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω, ενημερωτικα να σου πω το γραμμα ς στο πληκτρολογιο ειναι στο αγγλικο w.
Ίσως να μην ξέρει ότι το στο τέλος της λέξης μπαίνει "ς"
Κοίτα...εγώ έχω 1 Hp Deskjet F2280 series All-In_one και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος είναι με μελάνι αλλά δεν πειράζει!Είναι άψογο για οικιακή χρήση!Έκανε περίπου 60?
Αλλά μην περιμένεις να σου πετάει 5 Α4 το δευτερόλεπτο!δεν κάνει και 400?
Δεν είναι και σίφουνας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Έχω εμπειρία από hp officejet all-in-one και canon. Αν και το hp είναι 2 χρόνια πιο παλιό περίπου, μπορώ να πω ότι τα canon βγάζουν γενικά καλύτερη ποιότητα στο σκανάρισμα. Σε εκτύπωση είναι περίπου το ίδιο καλά (το canon πιο γρήγορο).

Προσωπικά προτείνω ένα canon της σειράς pixma mp. (Είναι και λιγότερο ογκώδη:P)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Πήρα ένα τέτοιο,εκτύπωσα 2 σελίδες κι από τότε δε ξαναδούλεψε:(
-----------------------------------------
Πάντως αυτές τις 2 που εκτύπωσε,καλά τις εκτύπωσε και γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
εγω εχω το Canon MP 630 και κανω χρυσες δουλειες.. φτιαχνει κατι CD ...τζαμι:P

μονο που μερικες φορες ...paper jumped,paper jumped,paper jumped pff
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Εγώ έχω το 640. :up:

Δεν μου έχει τύχει ποτέ αυτό που λες...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βικτωρία39112

Νεοφερμένος

Η Βικτωρία39112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω μια συμβουλη ζητησα και οχι διορθωση στην ορθογραφια ...και στο κατω κατω αν σε πειραζει τοσο στην αναγνωση δεν ηταν αναγκη να κανειΣ και σχολιο .δικο σου προβλημα....εξυπνακιαΣ ξερω να τι παιζω κι εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ενταξει οτι πεις, μην βαλεις τα κλαματα και εχω τυψεις μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ρεαλιστικά (και επανέρχομαι στο θέμα) πάρε το φθηνότερο που θα βρεις (50-60ε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ρεαλιστικά (και επανέρχομαι στο θέμα) πάρε το φθηνότερο που θα βρεις (50-60ε)
΄

Για πες ένα τέτοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
49,06 + 19% ΦΠΑ. 47,98 τελική με την έκπτωση, μάλλον.
Ευχαριστώ.:kiss:
-----------------------------------------
Κανένα με φαξ έχεις υπόψιν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
49,06 + 19% ΦΠΑ. 47,98 τελική με την έκπτωση, μάλλον.
Ευχαριστώ.:kiss:
-----------------------------------------
Κανένα με φαξ έχεις υπόψιν;

Τίποτα

Ναι, να στέλνεις fax απ το pc :P

Αν δεν θες έτσι :P, i guess κάτι σαν κι αυτό θα σε καλύψει
https://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=13321
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top