Πού βγαίνετε;

Που βγαίνετε για να διασκεδάσετε ;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 31)
  • Μπουζουκια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μπαρ

    Ψήφοι: 12 38.7%
  • Καφετέριες

    Ψήφοι: 14 45.2%
  • Ουζαδικα - τσιπουράδικα - ρακαδικα

    Ψήφοι: 7 22.6%
  • Cinema - θέατρο

    Ψήφοι: 12 38.7%
  • Πλατείες παιρνουμε μπυρες και πιτσες και αράζουμε

    Ψήφοι: 7 22.6%
  • Κλαμπ

    Ψήφοι: 3 9.7%
  • Στριπ σόου και συναφη

    Ψήφοι: 2 6.5%
  • Σε ιντερνετ καφέ και σε οποιοδήποτε δίκτυο υπολογιστών για βίντεο ονλαιν games

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μαζευόμαστε σε σπίτια με φίλους και φίλες.

    Ψήφοι: 13 41.9%
  • Δεν βγαίνω καν είμαι για να πεσω στη θάλασσα όπου να ναι.

    Ψήφοι: 8 25.8%
  • Πεζοπορία - περιπατος σε δαση, παραλιες κτλ

    Ψήφοι: 7 22.6%

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,307 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Κάποια πρόταση στο κέντρο για κρασί/κοκτέιλ; :)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,568 μηνύματα.
Μπαράκια, σπίτι και σε χαλαρούς εξωτερικούς χώρους (φάση λιμάνι ή σε παγκάκια σε λόφους, σε πάρκα κτλ)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα!
Κάποια πρόταση στο κέντρο για κρασί/κοκτέιλ; :)
Σε ποια πόλη;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
Μπαράκια, σπίτι και σε χαλαρούς εξωτερικούς χώρους (φάση λιμάνι ή σε παγκάκια σε λόφους, σε πάρκα κτλ)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σε ποια πόλη;
Κέντρο Αθήνας !
Ναι, μαγαζιά εννοώ :)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,568 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες σκεφτόμουν πως στη Θεσσαλονίκη τα περισσότερα καφέ-μπαρ ειδικά στο κέντρο είναι ένα και το ίδιο, λίγο βαρετουτσικα..θα μου πείτε, η παρέα κάνει την ατμόσφαιρα, αλλά θα ήταν ωραία να είχαμε περισσότερα πιο "θεματικά" μαγαζιά ή με τον δικό τους χαρακτήρα.
Παρεπιμπτοντως μια που ανακάλυψα φέτος είναι το little big house προς άνω πόλη που φιλοξενεί και καμιά 10 γατιά 🥺 και κάνουν φοβερά κεικ δικά τους. 🩷

Επίσης, αναρωτιέμαι, υπάρχει κάποιο μπαρ που να παίζει τζαζ; θα ήταν τόσο ωραίο..
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες σκεφτόμουν πως στη Θεσσαλονίκη τα περισσότερα καφέ-μπαρ ειδικά στο κέντρο είναι ένα και το ίδιο, λίγο βαρετουτσικα..θα μου πείτε, η παρέα κάνει την ατμόσφαιρα, αλλά θα ήταν ωραία να είχαμε περισσότερα πιο "θεματικά" μαγαζιά ή με τον δικό τους χαρακτήρα.
Παρεπιμπτοντως μια που ανακάλυψα φέτος είναι το little big house προς άνω πόλη που φιλοξενεί και καμιά 10 γατιά 🥺 και κάνουν φοβερά κεικ δικά τους. 🩷

Επίσης, αναρωτιέμαι, υπάρχει κάποιο μπαρ που να παίζει τζαζ; θα ήταν τόσο ωραίο..
Δοκίμασε αυτό για jazz🎷
Duende Jazz Upstairs, Ελ. Βενιζέλου 45, 1ος όροφος
Δες πρωτα το πρόγραμμα του.. Έχει διάφορες βραδιές
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.
Το ξέθαψαν και το πήρε το μάτι μου...
Για βράδυ μπυραρία η rock bar
Dizzy και dubliner στα Λαδάδικα
Πειρατές στον Εύοσμο

Για καφέ άνω Πόλη και κάστρα πιο συχνά
Πας Πειρατές; Εμένα το ρεντ ρόουζ (ακριβώς απέναντι) είναι το στέκι μου χρόνια!
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Το ξέθαψαν και το πήρε το μάτι μου...

Πας Πειρατές; Εμένα το ρεντ ρόουζ (ακριβώς απέναντι) είναι το στέκι μου χρόνια!
Παιδιά μόνο εγώ παίρνω ένα περίεργο vibe στους πειρατές συνηθως
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Ωραίο μαγαζί είναι, αν σου αρέσει η μέταλ.
Δεν έχω δει κάτι περίεργο, βέβαια να έχω πάει συνολικά 5-6 φορές.
Προφανώς και μαρεσει η μουσική και έχω πάει απλώς μου φαίνονται λίγο τρόμπες μερικοί εκεί μέσα, και απέφυγα να ξανά πάω :P
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Προφανώς και μαρεσει η μουσική και έχω πάει απλώς μου φαίνονται λίγο τρόμπες μερικοί εκεί μέσα, και απέφυγα να ξανά πάω :P
Αν πάντως θέλεις ήσυχα καφέ προτεινω τα εξής:
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Αν πάντως θέλεις ήσυχα καφέ προτεινω τα εξής:
Μικρή φριντα και tabya είναι όντως υπέροχα ❤️
Και οι ενοχές μαρεσουν προσωπικά πολύ
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,093 μηνύματα.
Πας Πειρατές; Εμένα το ρεντ ρόουζ (ακριβώς απέναντι) είναι το στέκι μου χρόνια!
Ωραίο μαγαζί. πήγαινα, απλα επειδή είναι λίγο μακριά απο εκεί που μένω, όταν είναι να βγω για μπύρα πλέον προτιμώ λαδάδικα. dizzydolls ή the pub.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,568 μηνύματα.
Αχ παιδιά γενικότερα πείτε μπαράκια με ωραία μουσικούλα (και jazz προφανώς) στην Θεσσαλονίκη και στην Κέρκυρα άμα γνωρίζετε :worship:
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Αχ παιδιά γενικότερα πείτε μπαράκια με ωραία μουσικούλα (και jazz προφανώς) στην Θεσσαλονίκη και στην Κέρκυρα άμα γνωρίζετε :worship:
Η υφήλιος είναι το αγαπημένο μου μπαρ στη Θεσσαλονίκη :)
The pulp bar, wonderwall fun bar, stin taratsa
Χμμ αυτά μου έρχονται
 

Kely1234567

Νεοφερμένος

Η Kely1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας. Σκέφτηκα ένα θέμα για κουβέντα. Σε τι είδους μαγαζιά σας αρέσει να διασκεδάζετε;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,827 μηνύματα.
Σε μαγαζια κουτουκια...ταβερνακια...μπαρακια και σπιτακια γενικα.. :hehe: ...πλεον...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top