Πού θα θέλατε να πάτε διακοπές;

Δροσουλίτης

Δραστήριο μέλος

Ο Δροσουλίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Για ποιο λόγο να θέλεις να δεις κάτι που δε θα είναι το αυθεντικό;θα πρότεινα να διαβάσεις και το εξής:"ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΚΙΜ
ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ"
Και όμως, αυτή η "βιτρίνα" είναι αναπόσπαστο κομμάτι της δικής τους αυθεντικότητας..
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,273 μηνύματα.
Στην Φολέγανδρο αλλά θα καταλήξω στην Θάσο. :inlove:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Μπαχάμες , Νορβηγία και Ιαπωνία , αλλά απέχουμε λίγο ακόμα . Κάθε χρόνο όλο και πιο κοντά όμως :popcorn:.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Κάπου που να έχει 20 βαθμούς να στανιαρω
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Αν είναι να πάω ένα μόνο ταξίδι στο υπόλοιπο της ζωής μου θα ήθελα να είναι στην Ιαπωνία.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ισλανδία!
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Οι καλύτερες/ μεγαλύτερες αεροπορικές ανα κλάδο.

IMG_9872.jpeg
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,915 μηνύματα.
Θα ήθελα πολύ να κάνω ενα τουρ της Γερμανίας. Ντόπια φίλη μου είπε ότι καλύτερα είναι να το χωρίσω σε 2 ταξίδια, ένα με την βόρεια Γερμανία και το δεύτερο με την νότια.

Επισης Ισλανδία, μοναδικός τόπος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κάπου που να έχει 20 βαθμούς να στανιαρω
Πηγαινε Αγγλία Λονδίνο
Screenshot_2023-07-21-10-52-25-009_com.android.chrome.jpg
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Πηγαινε Αγγλία Λονδίνο
Screenshot_2023-07-21-10-52-25-009_com.android.chrome.jpg
Είπαμε όχι να φάω όλα τα λεφτά μου :P

Πάντως για Ισλανδία και εγώ θέλω πολύ να πάω, θέλω να νοικιάσω ένα campervan και να γυρίσω όλη τη χώρα αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να μαζέψω 4000-5000€
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,915 μηνύματα.
Είπαμε όχι να φάω όλα τα λεφτά μου :P

Πάντως για Ισλανδία και εγώ θέλω πολύ να πάω, θέλω να νοικιάσω ένα campervan και να γυρίσω όλη τη χώρα αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να μαζέψω 4000-5000€
Ωραία ιδέα αυτή, αν είσαι της περιπέτειας.
Θα είναι once of a lifetime που λένε. Θα τα δώσεις αυτά τα χρήματα αλλά θα το θυμάσαι το ταξίδι μια ζωη
 

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τόσα χρόνια έλεγα από μέσα μου «Σαν την Ευρώπη δεν έχει» (για διακοπές).

Όμως, άρχισα να βλέπω πρόσφατα στο ΥouΤube βίντεο ταξιδιωτικού περιεχομένου για χώρες της Ασίας και ομολογώ ότι μου κέντρισαν το ενδιαφέρον κάποιες από αυτές.

Θα ήθελα να πάω στη Νότια Κορέα (ως προηγμένη χώρα που είναι) και ίσως στο Καζακστάν :)
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Που άραγε θα θέλατε να πάτε διακοπές? Πάσχα,Χριστούγεννα,Καλοκαίρι,Απόκριες:P,25η,28η κ.α.


ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ

Πάντα για κάποιο περίεργο λόγο ήθελα να επισκεφτώ το νησί του Πάσχα. Someday...
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top