Πού πήγαν τα χρώματα;

kounelaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kounelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Γιατι δεν παιζουν τα χρωματα της γραμματοσειρας στο σαιτ?:mad:Μονο εγω το παθαινω αυτο εδω και καιρο?:hmm:Θελω τα χρωματα πισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Από την αναβάθμιση και μετά παρατηρείται αυτό το πρόβλημα, Έλενα. Θα ενημερώσω τη Μισέλ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ποτε θα εχουμε τα χρωματα μας πισω??:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kounelaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kounelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
ο ε ο ?:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Χθες παρατήρησα ότι ενώ όταν ποστάρεις ένα μήνυμα και πατάς το σήμα με το Α κεφαλαίο δεν εμφανίζεται το χρωματολόγιο, σε μιά επεξεργασία που έκανα σε κάποιο ποστ μου, τότε εμφάνισε κανονικά το χρωματολόγιο. :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CuteKitty

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναι κι εγώ το παθαίνω αυτό!!! :hmm: Σκεφτόμουν να το ρωτήσω κάποια στιγμή στο Ερωτήσεις κι Απαντήσεις αλλά με πρόλαβες.. :P Έτσι αναγκάζομαι να κάνω επεργασία στα μηνύματα που θέλω χρώμα.. Στην Πλήρης Επεξεργασία μου βγάζει μόνο το άσπρο! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ουτε στην επεξεργασια υπογραφης βγαζει χρωματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Παιδιά, θα το θυμίσω στη Michelle, αλλά επειδή η κοπέλα δουλεύει κιόλας και όπως καταλαβαίνετε με το mycat ασχολείται εντελώς αφιλοκερδώς, παρακαλώ για την κατανόησή σας ως προς το χρόνο επίλυσης τέτοιων θεμάτων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόφιλη

Νεοφερμένος

Η Ψιψινούλααα!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου εμφανίζονται τα χρώματα! Όταν πατάω το κουμπάκι για τα χρώματα, μου βγάζει ένα μικρό άσπρο τετραγωνάκι και τίποτα άλλο! Μόνο στην επεξεργασία έχω χρωματάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top