Προσέγγιση του άλλου φύλου

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Θα μπορούσες να περιορίσεις το κλάσιμο ίσως... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και πιος σου ειπε οτι ειμια καλυτερος μονο και μονο επειδη δεν κλανω; Κατα τα αλλα ιδιει ειμασετ, μεσα στην (απεριποιητι) τριχα, παντα με τα μαυρα, ουτε ολοι μου την οικογενια να ειχα χασει κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ρε παίδες μηλάω για αυτοπεποίηθηση και οι 2 με την μια έχεται παρουσιάσει τον ευατό σας ότι δεν θα γυρίσει καμία κοπέλα να σας κοιτάξει. Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος 100% για τα γούστα όλων των κοριτσιών. Μην περιμένεις όμως βέβαια να την κλάσεις και να της αρέσει! έχει δίκιο ο O'Zorgnax. Τώρα αν θές να πλησιάσεις κάποια κοπέλα και να κάνεις κάτι μαζί της ίσως θα έπρεπε να αλλάξεις κάποια πράγματα. Δεν λέμε να αλλαξεις το πως είσαι απλά μικρο-μετατροπές που αρέσουν στις γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
:P εμένα οι γονείς μου μου λένε βρε παιδί μου βγάλε τα μαύρα πενθείς κανέναν; Και εγώ λέω ... Ναι την Σοβιετική ένωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω που πενθω την ζωη μου :P αλλα και την Σοβιετικη ενωση ε...!

Πλακα πλακα ρε παιδια οπως και να το κανουμε γιατι να αλλαξω για μια γκομενα. Σε 1-2 χρονια θα αλαξουν, θα εχω και μηχανακι πιο γρηγορα απο τους αλλους και για να το πεξουν αυτες θα με θελουν :thumbup: ! Ε, δεν θα κατσω να γινω trendακιας για αυτες, να γινουν αυτες ροκουδες για εμενα.... Ενταξει να σταματισω να ρευομαι και τετια αλλα οχι και πολα πολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ πρέπει να σταματήσω να είμαι αυτός που είμαι για μια γκόμενα ;;; Προτιμώ να είμαι μόνος αν είναι έτσι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ρε παιδια δε με θελει καμια απο αυτες που θελω. Τι να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ωχ, και 3ος στην παρέα με τα παράπονα. Λοιπον υπάρχει μία λύση. Καβατζόστε καμια ξαδέρφη, άδερφη κτλ για να σας μάθει τα κόλπα και γενικά το τι θέλουν οι κοπέλες. Πάντως πρέπει να είσαστε διατεθημένοι να αλλάξετε κάποια πράγματα! Και αυτο ισχύει και για τις εξαερώσεις του kronos ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δλδ η μπακουρια ειναι συγουρη; Δεν μπορω και να παω σε μοναστιρι γμτ, δεν ειμαι θρησκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Δλδ η μπακουρια ειναι συγουρη; Δεν μπορω και να παω σε μοναστιρι γμτ, δεν ειμαι θρησκος

Αν δεν βάλεις λίγο νερό στο κρασί σου ίσως! Μην τρελένεσαι πάντως όσο μεγαλώνεις αλλάζεις συνήθιες και γούστα. Δεν σου λέω να πετάξεις τα μαυρα αλλα κάποια πράγματα πρέπει να τα αλλάξεις αν θες να βρείς σύντροφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε παιδιά τι απαισιοδοξία είναι αυτή!Άντε χαλαρώστε μην αρχίσω έναν έναν τις σφαλιάρες για να συνέλθετε!Όχι η μπακουριά δεν είναι ισόβια, ναι θ'αλλάξετε- όχι για γκόμενα στανταρ- αλλά μπορεί και από μόνοι σας σε κάποια φάση, έτσι γίνεται! Δεν χρειάζεται μηχανάκι να βγάλετε γκόμενα!Όταν ακούω κάτι τέτοιο νευριάζω....8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Βρε παιδιά τι απαισιοδοξία είναι αυτή!Άντε χαλαρώστε μην αρχίσω έναν έναν τις σφαλιάρες για να συνέλθετε!Όχι η μπακουριά δεν είναι ισόβια, ναι θ'αλλάξετε- όχι για γκόμενα στανταρ- αλλά μπορεί και από μόνοι σας σε κάποια φάση, έτσι γίνεται! Δεν χρειάζεται μηχανάκι να βγάλετε γκόμενα!Όταν ακούω κάτι τέτοιο νευριάζω....8)

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Ωχ θα μας πάρει και θα μας σηκώσει σήμερα! Προσοχή τι γράφετε η Βίκυ δεν έχει ξυπνήσει καλά σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Ωχ θα μας πάρει και θα μας σηκώσει σήμερα! Προσοχή τι γράφετε η Βίκυ δεν έχει ξυπνήσει καλά σήμερα!
\

Για να είμαι καλά- και επειδή θέλετε να είμαι καλά :P -αποφάσίζω και διατάζω μόνο αισιοδοξία για σήμερα - από αύριο βλέπουμε- και θα συμφωνείτε σε όλα μαζί μου- άντε και αυτό μόνο για σήμερα-μέχρι να συνέλθω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
\

Για να είμαι καλά- και επειδή θέλετε να είμαι καλά :P -αποφάσίζω και διατάζω μόνο αισιοδοξία για σήμερα - από αύριο βλέπουμε- και θα συμφωνείτε σε όλα μαζί μου- άντε και αυτό μόνο για σήμερα-μέχρι να συνέλθω 8)

ok! :kissing: ότι πει η Βίκυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
\

Για να είμαι καλά- και επειδή θέλετε να είμαι καλά :P -αποφάσίζω και διατάζω μόνο αισιοδοξία για σήμερα - από αύριο βλέπουμε- και θα συμφωνείτε σε όλα μαζί μου- άντε και αυτό μόνο για σήμερα-μέχρι να συνέλθω 8)

Εντάξει ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ Βίκυ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
ok! :kissing: ότι πει η Βίκυ!

και

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Εντάξει ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ Βίκυ!!!!:D

Παιδιά με συγκινήτε! :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
Προσέγγιση του άλλου φύλου.... ωραίο θέμα...άσχημες εμπειρίες! :P

Για εμένα η γυναίκα είναι μαύρο κουτί. Στην αρχή λοιπόν δεν ξέρεις τι είναι. Γιατί να μην είσαι ο εαυτός σου και προτιμάς να κάνεις χίλιες αλχημείες αλλαγών για να την εντυπωσιάσεις; Τακτική: Ξεκλειδώνεις το μαύρο κουτί και βλέπεις όλες τις πληροφορίες για εκείνη. Έπειτα προσαρμόζεσαι στις συνθήκες σα τον χαμαιλέοντα (πχ δε μπορείς να πας και να της πεις, "είσαι για κανα ταβλάκι μανάρι;" επειδή η πρώην σου ήταν νταλικέρης). Θα κάνεις υποχωρήσεις, θα της δείξεις οτι έχεις τα μέσα για να την προσεγγίσεις και φυσικά πρέπει να της δείξεις κάτι που θα της προξενήσει το ενδιαφέρον επάνω σου (χιούμορ, σοβαρότητα, ο παργαλάτσος σου ή δεν ξέρω κι εγω τι...). Η ΒΑΣΗ ΟΜΩΣ ΘΑ ΜΕΝΕΙ Η ΙΔΙΑ! ΘΑ ΕΙΣΤΕ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΑΣ!

Να είστε βέβαιοι οτι αυτό θα εκτιμηθεί απο την εκλεκτή της καρδιάς σας.

ΥΓ: Καλά μην κοιτάτε εμένα, όταν ο Θεος μοίραζε τύχη εγω είχα κάτσει κάτω απο υπόστεγο και κάπνιζα Pall Mall! Είδαμε εκτίμηση μπόλικη.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
και



Παιδιά με συγκινήτε! :'(:'(:'(


Βικάκι γράψε γρήγορα ένα post είσαι στα 666!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
ο παργαλάτσος σου
:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Να είστε βέβαιοι οτι αυτό θα εκτιμηθεί απο την εκλεκτή της καρδιάς σας.

Θα εκτιμηθεί από κάποια που ξέρει να εκτιμά....Αλλά εκτίμηση δεν σημαίνει και κάνω σχέση... 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top