Προσέχετε τους τίτλους των posts;

Προσέχετε τους τους τίτλους των posts;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 33)
  • Ναι πάντα

    Ψήφοι: 6 18.2%
  • Ναι αλλά μόνο όταν δεν καταλαβαίνω που κολλάει το μήνυμα

    Ψήφοι: 19 57.6%
  • Όχι δεν ξέρω καν τι είναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι επειδή πιστεύω ότι δεν είναι χρήσιμο

    Ψήφοι: 8 24.2%

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πολύ περίεργο. Και σε μένα δεν το κάνει :hmm:
Εδάδι στο κάνει μόνο στο στέκι; Για δοκίμασε σε κάνα άλλο σάϊτ να μας πεις.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό είναι bug του firefox, το κάνει πότε πότε σε διάφορα sites, δεν φταίει το στέκι. Πάντως σε tabs, εμφανίζει και πάνω στο ίδιο το tab τον τίτλο, και εκεί ποτέ δεν έχει πρόβλημα ;)
Πάντως απ'οτι βλέπω δεν σας λείπουν οι ίδιοι οι τίτλοι των ποστς, αλλά το ότι κανένας δεν έβαζε τίτλο για το ποστ του, οπότε είχαμε καταλήξει να βλέπουμε από εκεί σε τι θέμα βρισκόμαστε!! Θα δω μήπως σκεφτώ κάποιον τρόπο να το βλέπουμε αυτό πιο εύκολα και τώρα ακόμα κι αν έχουμε κάνει scroll down.
καλο μου, δε τσατιστηκα:)
αυτος ειναι ο τροπος που μιλαω:redface:
Τότε ίσως θα έπρεπε να σκεφτείς να τον αλλάξεις λίγο γιατί σε κάνει να φαίνεσαι συνεχώς τσαντισμένη ;) Φιλικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εμενα παντως μου λειπει το να δυναμαι να βαζω τιτλο για το ποστ μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νι, κι εγώ το αγαπούσα αυτό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν το χρησιμοποιούσατε και συχνότερα, ίσως να μην το είχαμε καταργήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:) ;)
Αν το χρησιμοποιούσατε και συχνότερα, ίσως να μην το είχαμε καταργήσει...
μα πως να το χρησιμοποιουμε?
καναμε καπου κλικ δλδ?
εγω απλα το ΕΒΛΕΠΑ... και ετσι το χρησιμοποιουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι εγώ το ανακάλυψα αργά.
Ίσως αν το "δείχναμε/τε" πιο πολύ ειδικά στους νέους να είχε πιάσει. Οπότε αντί να κάνουμε παραθέσεις κειμένων, για να φανεί σε ποιον αναφερόμαστε, να δουλεύαμε με αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:) ;)

μα πως να το χρησιμοποιουμε?
καναμε καπου κλικ δλδ?
εγω απλα το ΕΒΛΕΠΑ... και ετσι το χρησιμοποιουσα!
Στη Γίδι και τη Νεράιδα απαντώ, δεν αμφέβαλλα για τον τρόπο που το χρησιμοποιούσες εσύ, αφού τον ανέλυσες παραπάνω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι παιδι μου, αλλα τωρα κολλησα εγω..!!

δλδ αυτος δεν ηταν ο τροπος χρησης?? απλα να τους κοιταμε? καποιοι γιδι τους χρησιμοποιουσαν αλλιως δλδ?
εμενα μου αρκουσε το οτι τους εβλεπα.. δεν ειχα ανακαλυψει κατι αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ναι παιδι μου, αλλα τωρα κολλησα εγω..!!

δλδ αυτος δεν ηταν ο τροπος χρησης?? απλα να τους κοιταμε? καποιοι γιδι τους χρησιμοποιουσαν αλλιως δλδ?
εμενα μου αρκουσε το οτι τους εβλεπα.. δεν ειχα ανακαλυψει κατι αλλο!
Η λειτουργία αυτή υπήρχε για να μπαίνουν ξεχωριστοί τίτλοι στο κάθε ποστ αν το ήθελε αυτός που το έγραφε. Αν δεν έγραφες τίτλο, τότε εμφανιζόταν ο τίτλος του θέματος. Επειδή οι περισσότεροι δεν τη χρησιμοποιούσαν αυτή τη δυνατότητα (δλδ δεν έβαζαν τίτλο στα ποστς τους) γι'αυτό και αφαιρέθηκε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ε αυτο λεω, δεν το ξερα...
αλλα ειχα αναρωτηθει μερικες φορες, πως γινεται σε ενα θρεντ να υπαρχει διαφορετικος τιτλος σε καποιο ποστ!
οκει.. παντως ακομα κι ετσι, χρησιμο ηταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δεν είπα ότι είναι μπαγκ του στέκιου.
Εϊπα απλά ότι δεδομένου ότι μου συμβαίνει συχνά, πολλές φορές, ψάχνομαι για το ποιο θέμα έχω ανοίξει.


Όταν έχεις πολλά τάμπς όντως βλέπεις τίτλο, όταν τα κλείσεις και μείνει ένα έιναι που συμβαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορείς να επιλέξεις πάντως να βλέπεις πάντα την tab bar (όχι ότι αυτό είναι λύση, αλλά είπα να το πω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Πωθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Tools -> Options -> Tabs -> Always show the tab bar

;)

Εμένα με βόλευε ανέκαθεν έτσι πάντως (δλδ να τη βλέπω πάντα), νιώθω άβολα χωρίς tab bar ορατή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Tools -> Options -> Tabs -> Always show the tab bar

;)

Εμένα με βόλευε ανέκαθεν έτσι πάντως (δλδ να τη βλέπω πάντα), νιώθω άβολα χωρίς tab bar ορατή :D


αμ τώρα είδα κι εγώ άσπρη μέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμένα με βόλευε ανέκαθεν έτσι πάντως (δλδ να τη βλέπω πάντα), νιώθω άβολα χωρίς tab bar ορατή :D
Κι εμενα. Και δε βρηκα ποτέ κανενα τοσο σοβαρο λογο για να εξαφανιζεται και να εμφανιζεται συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Θενξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ το έκανα, αλλά δεν βλεπω διαφορά.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top