Προσεχείς συναυλίες!

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
I WANNA BE THERE!:)

EJEKT FESTIVAL 2012
Πλατεία Νερού, Ολυμπιακός Πόλος Φαλήρου

27.06.2012

KASABIAN

JAMES

MILES KANE

KATZENJAMMER

+ more names tba

Η αρχική ανακοίνωση για το Ejekt Festival 2012 προκάλεσε το, δικαιολογημένα μεγάλο, καθώς η πρώτη εμφάνιση των εκρηκτικών Kasabian στην Ελλάδα ανεβάζει ψηλά τον πήχυ για το φετινό συναυλιακό καλοκαίρι.

Η συνέχεια των ανακοινώσεων επιβεβαιώνει τις προσδοκίες, καθώς στο φετινό line-up προστίθενται δύο ακόμα μεγάλα ονόματα: οι James και ο Miles Kane στην πρώτη εμφάνισή του στην Ελλάδα! Στο προσεχές διάστημα θα ανακοινωθούν και νέα ονόματα για το Ejekt Festival 2012.

JAMES

Οι James επιστρέφουν στην Αθήνα δύο χρόνια μετά την θριαμβευτική, sold out εμφάνισή τους στο Κλειστό του Tae Kwon Doτου Φαλήρου. Η μουσική του Tim Booth και της παρέας του έχει την μαγική συνταγή που «μιλάει» στο ελληνικό κοινό: κάθε εμφάνισή τους είναι συναυλιακό γεγονός, η πλειοψηφία των ραδιοφώνων της χώρας τους έχει στο playlist, τα τραγούδια τους ακούγονται σε διαφημίσεις. Η παρακολούθηση μιας συναυλίας τους εξηγεί την λαοφιλίας τους στην χώρα μας: έχουν δεκάδες πασίγνωστα τραγούδια και επί σκηνής παρουσιάζουν ένα show που καταφέρνει πάντα να ξεσηκώνει το κοινό!

Η εμφάνισή τους στο Ejekt θα είναι και η μοναδική που θα κάνουν για το 2012 στην Ελλάδα.

https://www.wearejames.com/


MILES KANE

Ο Miles Kane είναι μια από τις χαρακτηριστικότερες φιγούρες της βρετανικής μουσικής της πρόσφατης δεκαετίας. Με τον AlexTurner (των Arctic Monkeys) δημιούργησαν τους Last Shadow Puppets και με τον καταπληκτικό δίσκο «The Age OfUnderstatement” που κυκλοφόρησε το 2007, κατάφεραν να κάνουν ξανά μόδα στην Αγγλία την μουσική και το στυλ των 60ς και των 70ς! Και ενώ όλοι περίμεναν τον δεύτερο δίσκο τους, ο Miles Kane έκανε την έκπληξη: κυκλοφόρησε το σόλο ντεμπούτο του «Colour Of The Trap”, το οποίο πρακτικά είναι το δεύτερο άλμπουμ των Last Shadow Puppets! Άλλωστε τα περισσότερα κομμάτια τα έχει γράψει μαζί με τον Alex Turner. Ο δίσκος έβγαλε μεγάλες επιτυχίες όπως τα singles ‘Inhaler”, “Rearrange” και “Come Closer” και καθιέρωσε τον Miles Kane ως έναν από τους κορυφαιους frontmen της «χρυσής νέας γενιάς» Βρετανών μουσικών (βλ. Adele, Arctic Monkeys, Amy Winehouse, κλπ). Ο Miles Kane θα εμφανιστεί στην σκηνή τουEjekt Festival για πρώτη φορά στην Ελλάδα.

https://www.mileskane.com/


ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ

Τα πρώτα 2000 εισιτήρια κοστίζουν 35 Ευρώ και πωλούνται ήδη στο www.ticketarena.gr και από τις 11 Απριλίου στο και στα Public και Tickethouse.
Τα επόμενα 2000 εισιτήρια θα κοστίζουν 38 Ευρώ. Μετά την εξάντλησή τους, τα εισιτήρια θα κοστίζουν 40 Ευρώ.

Την ημέρα του φεστιβάλ, εισιτήρια θα πωλούνται μόνο στα ταμεία του φεστιβάλ προς 45 Ευρώ


ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΕΡΟΥ – ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑΚΟ ΧΩΡΟ

Η Πλατεία Νερού βρίσκεται ανάμεσα στα γήπεδα Tae Kwon Do και Beach Volley: πρόκειται για έναν πολύ μεγάλο, ανοιχτό χώρο, ακριβώς πάνω στη θάλασσα, με θέα στη Μαρίνα Φαλήρου και το Θωρηκτό Αβέρωφ. Η πρόσβαση στην Πλατεία Νερού είναι πολύ εύκολη με τα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς, καθώς ο χώρος εξυπηρετείται τόσο από το Τραμ όσο και από τα Λεωφορεία. Επίσης, υπάρχει μεγάλο parking 2500 θέσεων.
REDFM.GR
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
I WANNA BE THERE!
EJEKT FESTIVAL 2012
Τελικά θα είμαι εκεί!!! Πάω να πάρω εισιτήρια! Ρε παιδιά Kassabian στην Ελλάδα! Red Hot στην Ελλάδα! Τα διανοείστε;; Εγώ όχι ακόμα! Θα το ''νιώσω'' καλά μόλις τους αισθανθώ πολύ δίπλα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Τον Μάιο θα έχουμε για ακόμα μια φορά την ευκαιρία να απολαύσουμε από κοντά την χαρισματική Simone Simons και τους Epica, καθώς οι Ολλανδοί symphonic metallers πρόκειται να εμφανιστούν στην χώρα μας για δύο συναυλίες και συγκεκριμένα το Σάββατο 26 Μαΐου στο Gagarin 205 στην Αθήνα και την Κυριακή 27 Μαΐου στο Principal Club Theater στην Θεσσαλονίκη, στα πλαίσια της περιοδείας τους για το πρόσφατο “Requiem for the Indifferent” album τους.


Και 28 γράφω Μαθ κατ,πανελλήνιες :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Τελικά θα είμαι εκεί!!! Πάω να πάρω εισιτήρια! Ρε παιδιά Kassabian στην Ελλάδα! Red Hot στην Ελλάδα! Τα διανοείστε;; Εγώ όχι ακόμα! Θα το ''νιώσω'' καλά μόλις τους αισθανθώ πολύ δίπλα μου!

Τον Μάιο θα έχουμε για ακόμα μια φορά την ευκαιρία να απολαύσουμε από κοντά την χαρισματική Simone Simons και τους Epica, καθώς οι Ολλανδοί symphonic metallers πρόκειται να εμφανιστούν στην χώρα μας για δύο συναυλίες
[/SIZE]

Συναυλιακός οργασμός φέτος!

Χρόνο με το χρόνο βελτιωνόμαστε.
Το φετινό Ejekt πραγματικά αξίζει.

Keep up!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Συναυλιακός οργασμός φέτος!

Πράγματι! Φέτος του'χω δώσει να καταλάβει!
Η μουσική είναι έκφραση, κατάθεση ψυχής κι αντίδραση απέναντι στο κατεστημένο!
Και συνεχίζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η μουσική είναι έκφραση, κατάθεση ψυχής κι αντίδραση απέναντι στο κατεστημένο!


:confused:
πας σε εναν κρατικό συναυλιακό χώρο που καρπώνονται ιδιώτες
δίνεις τα 50 ευρουλάκια σε ένα συγκρότημα που προμοτάρει ενας πολυεθνικός κολοσσός
και ακούς τραγούδια ερωτικής απογοήτευσης που θα μπορούσε να είχε γράψει έφηβος.

...

νταξ τότε
εγώ μάγκες θα πάω να γινω λιώμα στο σκυλάδικο
γιατί είμαι μέηνστρημ, ισοπεδωμένος, και σκλάβος του καθεστώτος
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki1

Νεοφερμένος

Η aliki1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αυτή την Τετάρτη στο ΤΩΡΑΚ44!

'To GLOBAL BATTLE OF THE BANDS (GBOB), είναι η πρώτη και μεγαλύτερη διαδικτυακή κοινότητα για όσους τους αρέσει να ακούν ή και να παίζουν μουσική ζωντανά.

Στους κόλπους της κοινότητας φιλοξενείται το μοναδικό παγκόσμιο και ανεξάρτητο “battle of the bands" του πλανήτη μας...!

30 χώρες και από τις 5 ηπείρους του κόσμου συμμετέχουν το 2012, καθεμία με το δικό της εθνικό πρωτάθλημα.

O νικητής κάθε χώρας προκρίνεται αυτόματα στον Παγκόσμιο Τελικό με έπαθλο το χρυσό Go for the Gold τρόπαιο και πακέτο αμοιβών 100.000$ για τον τίτλο της Νέας Καλύτερης Μουσικής Μπάντας στον Κόσμο!

Δέκα νέες μπάντες σε δικές τους αυθεντικές συνθέσεις και ανεξάρτητα από είδος μουσικής, μπαίνουν στις μάχες του 4ου γύρου του Ελληνικού GBOB στο Τώρα Κ44.

Μόνο όσοι θα είναι παρόντες στην βραδιά, ψηφίζουν επιτόπου τους καλύτερους που πάνε κατευθείαν τελικό!

Εσύ θα λείπεις;

δήλωσε συμμετοχή στο : info: www.gbob.com/greece'



https://www.facebook.com/events/268621599891837/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μια συναυλία που προτείνω ανεπιφύλακτα!
YIANNEIS live @ KooKoo 18.05.2012

Αφηγήσεις από πονεμένες ηπείρους, βιβλικές επαναδιαπραγματεύσεις, αιματηρά εμβατήρια μαζί με όλα όσα ξέρετε ήδη και ποιος ξέρει τι άλλο, πρόκειται να παρουσιάσουν οι Yianneis, αφήνοντας τα ιερά και ανόσια άδυτα του στούντιο και επιστρέφοντας ενώπιον σας.

Η εφταμελής μπάντα, έπειτα από εξαντλητική προετοιμασία, προσθέτει ολόφρεσκο υλικό -την πρώτη σοδειά κομματιών του ooh ooh 2ου άλμπουμ- ανασυντάσσει το ζωντανό πρόγραμμα, αναδιαμορφώνει τις συνθέσεις, εκφράζει έμπρακτα την αντίθεσή της ως προς το συνεχώς επαναλαμβανόμενο της Ιστορίας.

Παρασκευή 18 Μαΐου,
ΚοοΚοο (Ιάκχου 17, Γκάζι)
στις 22:00
Είσοδος: 12ευρώ (με ποτό)

Yianneis:
Λάμπρος Φιλίππου - Φωνή - conception
Νίκος Ζαδές - Φωνή - keyboards - ακορντεόν - kaossilator pro - kaoss pad
Δημήτρης Πετράκης - Φλάουτο - φωνητικά - keyboards - κιθάρα - ταραμπούκα - midi wind controller
Νικήτας Κίσσονας - Κιθάρες
Ilya Algaer - Ηλεκτρικό κοντραμπάσο - φωνητικά
Άρης Καλλέργης - Τύμπανα - φωνητικά
Κώστας Δασκαλάκης - Sound mixing, sound design
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Rockwave 2012: Prodigy και Iggy Pop το καλοκαίρι στην Αθήνα
Το σκέφτομαι.... το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

με προλαβες.
αλλα 35-40 ευρω:/: εαν το νεο αλμπουμ τους μου αρεσε περισσοτερο ......

να παρει οι kasabian πεφτουν 27...εξεταστικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Λοιπόν η δική μου λίστα για συναυλίες φέτος το καλοκαίρι (που σκέφτομαι να πάω σε κάποιες από αυτές):
18 Ιουνίου Lynyrd Skynyrd (μακάριιιι)
20 Ιουνίου Evanescence
2 Ιουλίου Prodigy
11 Ιουλίου Κατσιμιχαίοι

και 4 Σεπτεμβρίου RED HOT CHILI PEPPERS που θα πάω σίγουρα :D

Σε ποιες από αυτές λέτε να πάω; (δεν γίνεται σε όλες,λόγω των χρημάτων)

Αν ακούσετε κάτι για Αλκίνοο Ιωαννίδη , Βασίλη Παπακωνσταντίνου,και οτιδήποτε reggae ή ροκ,ανεβάστε παρακαλώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λοιπόν η δική μου λίστα για συναυλίες φέτος το καλοκαίρι (που σκέφτομαι να πάω σε κάποιες από αυτές):
18 Ιουνίου Lynyrd Skynyrd (μακάριιιι)
20 Ιουνίου Evanescence
2 Ιουλίου Prodigy
11 Ιουλίου Κατσιμιχαίοι

και 4 Σεπτεμβρίου RED HOT CHILI PEPPERS που θα πάω σίγουρα :D

Σε ποιες από αυτές λέτε να πάω; (δεν γίνεται σε όλες,λόγω των χρημάτων)

Αν ακούσετε κάτι για Αλκίνοο Ιωαννίδη , Βασίλη Παπακωνσταντίνου,και οτιδήποτε reggae ή ροκ,ανεβάστε παρακαλώ :D

Ε σε ο,τι σου αρέσει περισσότερο! Στην ηλικία σου πήγαινα σε Κατσιμιχαίους και Πυξ Λαξ. Σήμερα λιγάκι δύσκολο, βαριέμαι να κοψοφλεβιάζομαι:P Στους Evanescence πάλι έχω πάει και ήταν θεαματικοί, είχα ανατριχιάσει. Στους Prodigy που επίσης έχω ακούσει λάιβ, το σκέφτηκα να ξαναπάω όμως με επηρρεάζει το γεγονός πως στην αρένα θα παίζουν πολλοί punk και θα γίνεται ενας απιστευτος χαμός φρίκης και τρέλας που δεν ξέρω αν είμαι σε φάση να υποστώ:P Οπότε δεν... ούτε κει. Red Hot που είναι μια λατρεία μου, έχω ήδη κλείσει και με θέση κι αμα μου τη βαρέσει κατεβαίνω στην αρένα, θα εξαρτηθεί απο το μέγεθος του πανικού. Φαντάζομαι εσύ σα 16 χρονη παθιασμένη κοπελίτσα με το στριμωξίδι δε θα έχεις θέμα;) Στους Lynyrd Skynyrd είναι επίσης μια καλή ιδέα. Βάλτα κάτω και ζύγισέ τα τι σου αρέσει περισσότερο στη φάση που βρίσκεσαι, τι σε τραβά πιο πολύ! Και καλή διασκέδαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ θα πήγαινα evanescence πάντως!! Γενικότερα θέλω να πάω, αλλά είναι μέσα στην εξεταστική και ήδη έχω πάρει εισιτήριο για rhcp οπότε και το οικονιμικό σκέλος είναι δύσκολο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
evanescence;;;;;δεν το ειξερα!να παρει!:wall:
ξερει κανεις, αν ειπαρχουν ακομα εισιτιρια;;;

θελω να παω nightwish, αλλα μαλον δεν σκοπευουν να ερθουν :mad:.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μην εισαι φλωρος.Τι Κατσιμηχες και κατσαριδες

Τραβα Prodigy να γουσταρεις B)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μην εισαι φλωρος.Τι Κατσιμηχες και κατσαριδες

Τραβα Prodigy να γουσταρεις B)



Μην εισαι φλωρος. Τι prodigy και κατσαρίδες


Τράβα Μετζελόπουλο να γουστάρεις β)β)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κάθε χρόνο την άνοιξη σκέφτομαι τις καλοκαιρινές συναυλίες...και πάντα έλεγα να μαζέψω λεφτά για να πάω σε όλες. Μπα :P

Φέτος Ejekt (ναι ναι θα παω τελικά! Zucker ακους!? ) και Red Hot Chilly Peppers.

:)

Κανένα άλλο μικρό φεστιβάλ και ενδιαφέρον;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κάθε χρόνο την άνοιξη σκέφτομαι τις καλοκαιρινές συναυλίες...και πάντα έλεγα να μαζέψω λεφτά για να πάω σε όλες. Μπα :P

Φέτος Ejekt (ναι ναι θα παω τελικά! Zucker ακους!? ) και Red Hot Chilly Peppers.

:)

Κανένα άλλο μικρό φεστιβάλ και ενδιαφέρον;;;
αρένα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top