Προσεχείς συναυλίες!

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Mindcircus και Noisette σήμερα που θα πάτε Bregovic να πάτε νωρίς και να δώσετε σημασία στην τρελοκαταπληκτική Dj Spery!!!! Άμα δεν διαφημίσεις τους φίλους σου, ποιον θα διαφημίσεις; :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Φοίβη μου δυστυχώς έφτασα στην Τεχνόπολη κατά τις 10 παρά όπου είχε ήδη ξεκινήσει ο Bregovic (άσε...έχασα το Gas Gas γαμώτι), οπότε δεν την άκουσα την φίλη σου! :(

Γενικά, ήταν μία πολύ όμορφη και τρελή συναυλία!!! Αγάπησα Bregovic, αγάπησα τις παραδοσιακές γιαγιάδες να τραγουδάνε το "Θεός αν είναι" με σέρβικη προφορά και τα σχόλια του Bregovic για την Ελλάδα. Πολύς χορός όμως!!! (σε αντίθεση με το ejekt :P)

Mind πως σου φάνηκε;;; Τετάρτη έχει Locomondo! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χτες είχα πάει στη συναυλία του Μάριου Φραγκούλη στο Αρχαίο Ωδείο Πατρών και περιττό να πω ότι ήταν από τις πιο μαγευτικές εμπειρίες στη ζωή μου!!!! *.* Ο άνθρωπος έχει υπέροχη φωνή, δεν τον αφήναμε να φύγει ολο έβγαινε από τη σκηνή και τον ξαναφώναζε το κοινό!!!!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
mind τα λέμε αύριο στον Bregovic ;)
(...)Mind πως σου φάνηκε;;;

Δεν πηγα.:redface:
Το αφησα στο τελειως φλου, δεν το πολυσυζητησα κιόλας, με αποτελεσμα να το ξεχασω:redface:
Τετάρτη έχει Locomondo! :D
:ermm:

Δε μ'αρέσουν. :P

Αποψε ειναι, ελπιζω να τα περνας καλα ομως!;)


Α! Θελω να παω στον Χατζηγιάννη. Δεν ειμαι πορωμένη, αλλά θα ήθελα να τον ακούσω. Νομιζω μεσα στο καλοκαίρι κάνει κάποιες συναυλίες. Αυριο θα ψάξω και θα σας τα βάλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
16/07 Morrissey στο Λυκαβηττό! Ελπίζω να ακούσουμε και Smiths!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δε μ'αρέσουν. :P

Αποψε ειναι, ελπιζω να τα περνας καλα ομως!;)

Ούτε εγώ πήγα...κάθισα απ'εξω :P

Επίσης έρχονται και οι Pink Martini στον Λυκαβηττό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Επίσης έρχονται και οι Pink Martini στον Λυκαβηττό :D

Σέλωωωω!!!!! Να το ψάξω αν θα έρθουν και Σαλόνικα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Οι Duran Duran στη Θεσσαλονίκη!!
Θέατρο Γης, Θεσσαλονίκη Παρασκευή 6 Ιουλίου 2012


Είναι γεγονός!
Το θρυλικό ποπ γκρουπ, Duran Duran, θα εμφανιστεί για μία και μόνο συναυλία στην Ελλάδα αυτό το καλοκαίρι, επιλέγοντας σαν σταθμό της πανευρωπαικής περιοδίας του την Θεσσαλονίκη, την πόλη που ποτέ μέχρι σήμερα δεν έχει επισκεφθεί!
Η πιο...”pop” πόλη της Ελλάδας, υποδέχεται τα πιο λαμπερά pop είδωλα σε μια βραδιά που θα γράψει ιστορία.
Οι προηγούμενες εμφανίσεις τους στη χώρα μας «έσπασαν ταμεία» και ολοκληρώθηκαν μέσα σε επευφημίες και χαμόγελα δηλώνοντας την δυναμική σχέση αγάπης ανάμεσα στο Ελληνικό κοινό και την απαστράπτουσα ποπ συμμορία!
Μια μαγική βραδιά που θα μας κάνει να ταξιδέψουμε, τόσο μεταφορικά όσο και ...κυριολεκτικά, καθώς δεν είναι λίγοι οι Duran φανς που με αυτή την είδηση σίγουρα ετοιμάζουν «καυτή» εξόρμηση στην αγαπημένη Θεσσαλονίκη.
Save the date: 6 Ioυλίου 2012!

Οι τιμές των εισιτηρίων είναι οι ακόλουθες:
Γενική Είσοδος:
Προπώληση 35€
Ταμείο 38€
Τα μέλη της Duran Duran VIP fan community θα έχουν ειδικά προνόμια τα οποία και σύντομα θα ανακοινωθούν.​

Οκ, το λέω πολύ αργά και δεν παίζει να πάω γιατί σήμερα φεύγω...αλλά το βάζω αν κάποιος ενδιαφέρεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και να ρωτησω : ποιοι απο εδω θα πανε Red Hot Chilli Peppers ???
για μενα ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και να ρωτησω : ποιοι απο εδω θα πανε Red Hot Chilli Peppers ???
για μενα ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα :inlove::inlove:

Moi ασυζητητί. Κι εμένα το ίδιο νεραιδοκόριτσο:) Ενα απο τα πολυ αγαπημένα να είμαι ακριβής. Στο τοπ 10 μου υπαρχουν κάποια ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τα εισιτήρια βρίσκονται στα χέρια μου από τον Γενάρη και ανυπομονώ να πάω! Προχθές στο utube είχε μία live συναυλία τους και πορώθηκα!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τα εισιτήρια βρίσκονται στα χέρια μου από τον Γενάρη και ανυπομονώ να πάω! Προχθές στο utube είχε μία live συναυλία τους και πορώθηκα!!! :clapup:
Πω ούτε 2 μήνες δεν έμειναν Μάρω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
κάτι για pink martini πήρε το μάτι μου.
για πείτε...
πότε και πού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πω ούτε 2 μήνες δεν έμειναν Μάρω:clapup:

Ισχύει...!!! :clapup:

Άντε για να μπαίνουμε στο κλίμα...



κάτι για pink martini πήρε το μάτι μου.
για πείτε...
πότε και πού;

Την Τετάρτη...στον Λυκαβηττό! Ακριβά εισιτήρια! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
πφφφ ... μακριά μου πέφτει πάλι και έχω εξεταστική.

ρε πόσο μου τη σπάει που μένω επαρχία κάτι τέτοιες στιγμές. :verymad:

τέσπα, όσοι πάτε
καλά να περάσετε πφφφ :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
πφφφ ... μακριά μου πέφτει πάλι και έχω εξεταστική.

ρε πόσο μου τη σπάει που μένω επαρχία κάτι τέτοιες στιγμές. :verymad:

τέσπα, όσοι πάτε
καλά να περάσετε πφφφ :ermm:
Λοιπόν,οι Woven Hand ήταν στο Gagarin τη Παρασκευή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Την Τετάρτη...στον Λυκαβηττό! Ακριβά εισιτήρια! :(
Βραχακια...
Εγω εκει πανω εμαθα τι παει να πει αναβαση ανεξαρτητως καιρου
Ε και τωρα ασχολουμαι γενικα με την πεζοπορια και την αναβαση
Επισης εξασκεις και το βλεμμα του αετου..εχει καποια αποσταση


D.R.I. + Mentally Defiled
Τεταρτη 18 Ιουλιου
An club
20e


Εγω θα παω παντως και ας αφησω τα κοκκαλακια μου εκει μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Βραχακια...
Εγω εκει πανω εμαθα τι παει να πει αναβαση ανεξαρτητως καιρου
Ε και τωρα ασχολουμαι γενικα με την πεζοπορια και την αναβαση
Επισης εξασκεις και το βλεμμα του αετου..εχει καποια αποσταση

...και πάντα τα γλυκοκοιτούσα τα βραχάκια, αλλά έχουν ένα πρόβλημα!

Δεν έχουν χώρο και άνεση για χορό! Και pink martini χωρίς μία φούρλα...δεν έχει νοστιμάδα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πω ούτε 2 μήνες δεν έμειναν Μάρω:clapup:

Ρε σεις πώς πέρασε έτσι ο καιρός....; Σα να το λέγαμε χθες μου φάινεται και κοντοζυγώνει πλάκα στην πλάκα...
Πότε το λέγαμε... πότε ήρθε ο Ιούλιος... Πότε φτάνει ο Σεπτέμβρης... :eek:

Ε και τωρα ασχολουμαι γενικα με την πεζοπορια και την αναβαση
A! Οντως;;
Και τότε γιατί δεν είσαι εδώ;;
Αν όντως, έλα να μας τα πεις, θα χαρώ!:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Coldplay...16 Σεπτεμβρίου...Πράγα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top