Προτάσεις-Ιδέες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ πάλι γιατί είμαι ο πιο αντιπαθητικός 9 ή 10 δεν θυμάμαι αφού το κάρμα είναι 0;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γιατί έχεις ανάμεσα στους χρήστες του φόρουμ που έχουν αποφασίσει να συμμετάσχουν στη διαδικασία, το ένατο μικρότερο κάρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ένατο μικρότερο απο όσους έχουν τουλάχιστον 4 ψήφους. ;)
Στο top10 και bottom10 δείχνει μόνο μέλη που έχουν λάβει τουλάχιστον 4 ψήφους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Για το τμήμα το links δε θα ήταν καλό να μπορεί κάποιος να προτείνει περισσότερα από ένα, εννοείται που θα αφορούν για το ίδιο θέμα;;

π.χ. Εγώ ασχολούμαι με τη φωτογραφία και από τότε που ασχπλούμαι με το Ίντερνετ (1993) έχω μαζέψει πάρα πολύ ενδιαφέρουσες ιστοσελίδες σχετικά με το αντικείμενο και θα ήθελα να τις μοιραστώ μαζί σας...:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς... Ο καθένας μπορεί να υποβάλλει όσα links επιθυμεί στα links. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
:hmm: :hmm:

Ίσως δεν το διατύπωσα σωστά.... Εννοώ πως όταν πάω να υποβάλλω ένα link στη φόρμα που εμφανίζεται μπορώ να γράψω ένα και μόνο ένα. Γιατί να μην υπάρχει δυνατότητα να μπορώ να υποβάλλω συγχρόνως περισσότερα, ιδίως όταν αφορούν στο ίδιο θέμα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πολύ χρήσιμη η λειτουργία των spoilers, αλλά βρε παιδί μου αυτό το μαύρο δε δένει με τίποτα με τα υπόλοιπα χρώματα του πανέμορφου steki-ου.
Δεν θα ήταν καλή ιδέα να ήταν κάποιο πιο παλ χρωματάκι, ώστε να μη βγάζει μάτι;
Just a thought...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλη ιδεα, θα το συζητησω με την michelle :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Τί είναι τα spoilers?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αυτο λογικα δεν γινεται εφοσον η γραμματοσειρα ειναι -στανταρ- σε μαυρο χρωμα. Σωστα? :hmm:
Αν -ας πουμε- γινει σε ροζ, δεν θα φαινοντε τα "κρυφα" εφοσον η γραμματοσειρα ειναι μαυρη? :confused: Ή ειπα βλακεια? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτο λογικα δεν γινεται εφοσον η γραμματοσειρα ειναι -στανταρ- σε μαυρο χρωμα. Σωστα? :hmm:
Αν -ας πουμε- γινει σε ροζ, δεν θα φαινοντε τα "κρυφα" εφοσον η γραμματοσειρα ειναι μαυρη? :confused: Ή ειπα βλακεια? :worry:
Θα αλλάζει και το χρώμα του font ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Να το κάνετε ίδιο με το χρώμα του background να είναι super hidden spoiler.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα το σκούρο μπεζ που έχουμε στο πλαίσιο με το avatar ώστε να ξεχωρίζει και λιγάκι. Υπάρχουν μέλη που δεν ξέρουν καλά ακόμα το χειρισμό των σποϊλερς. Ε, μη τα δυσκολέψουμε κι άλλο...:)
Από την άλλη έχω εμπιστοσύνη στο γούστο της Michelle (δεν είναι compliment!!) οπότε το αφήνω στην κρίση σας!
Χαίρομαι πάντως που μπορεί να αλλάξει το μαύρο γιατί δε μου κάθεται. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Από την άλλη έχω εμπιστοσύνη στο γούστο της Michelle (δεν είναι compliment!!) οπότε το αφήνω στην κρίση σας!
Μα είναι. Αν και οι αποχρώσεις δεν είναι του γούστου (περί ορέξεως κολοκυθόπιτα), αρτιστικά είναι πολύ αρτια πλαισιωμένο το site.

Προτείνω να τα κάνουμε να κλείνουν και να ανοίγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα είναι. Αν και οι αποχρώσεις δεν είναι του γούστου (περί ορέξεως κολοκυθόπιτα), αρτιστικά είναι πολύ αρτια πλαισιωμένο το site.
Thanks! Αν και έχω ξαναπει οτι προσωπικά δεν είμαι ικανοποιημένη, πιστευω οτι θα μπορούσε να είχε γίνει πολύ καλύτερο το site αν είχα περισσότερο χρόνο :(
Προτείνω να τα κάνουμε να κλείνουν και να ανοίγουν.

Το έχουμε σκεφτεί κι εμείς... Εσεις τι λέτε; Ποιό πιστευετε οτι θα ήταν πιο εύκολα κατανοητό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Thanks! Αν και έχω ξαναπει οτι προσωπικά δεν είμαι ικανοποιημένη, πιστευω οτι θα μπορούσε να είχε γίνει πολύ καλύτερο το site αν είχα περισσότερο χρόνο :(
Αν και άσχετο. με βάση το theme χρώματος που έχεις διαλέξει οι αποχρώσεις όλων των χρωμάτων είναι πολύ φυσικά ταιριαστές.

Πάντως προτείνω να ανοιγοκλείνουν. Επίσης θα μπορούσαν να εμφανίζονται με την μορφή balloon text αλλά αν είναι πολύ μεγάλο θα είναι πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Baloon text το απορρίπτω, διότι δεν μπορείς να κάνεις copy-paste (εκτός αν το κάνεις απο το source που τρέχα γύρευε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σωστό δεν το σκέφτηκα. Άσε που προσωπικά μου σπάνε τα νεύρα απλά τα πρότινα σαν μια πιθανή υλοποιήση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Done!
Ιδού και ένα spoiler:
spoiler
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top