Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Πιστεύω ότι κάθε laptop με 512GB SSD και 16GB RAM θα είναι σίγουρα πολύ καλό, οπότε μετά συγκρίνεις δευτερεύοντα χαρακτηριστικά (μέγεθος οθόνης, ανάλυση, το αν έχει web camera αν τη χρειάζεσαι).
Sorry δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Λοιπόν με νέα πληροφορία dell και lenovo, όχι toshiba ή LG.
Υπέθεσα οτι θα το πάρεις από σκρουτζ. Τα πάμπλικ είναι πανάκριβα και έχω ΧΡΟΝΙΑ να ψωνίσω σε φυσικό κατάστημα, δε βρίσκω το λόγο να πληρώνω 100 ευρώ έξτρα το ενοίκιο και τον υπάλληλο.
Τα 16 gb είναι καλά. Δες αυτά που βρήκα:
Βρε συ τωρα που τα βλεπω,λεει Ryzen 5
Εχω διαβασει οτι ή AMD Ryzen ή Intel core τα αλλα ειναι πατατες,εδω δεν βλεπω AMD Ryzen,αλλα σκετο ryzen
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πιστεύω ότι κάθε laptop με 512GB SSD και 16GB RAM θα είναι σίγουρα πολύ καλό, οπότε μετά συγκρίνεις δευτερεύοντα χαρακτηριστικά (μέγεθος οθόνης, ανάλυση, το αν έχει web camera αν τη χρειάζεσαι).
Sorry δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο :P
Ε ναι σαφως πρεπει να εχει web καμερα,την χρειαζομαι.
ΟΚ και αυτα ηταν πολυ χρησιμα σε ευχαριστω πολυ! :D
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Αχα,θενκς χιμελα μου!
Κοιτα ρε συ γενικα τα παντα σχεδον τα παιρνω απο ιντερνετ αλλα ΟΧΙ ηλεκτρονικο υλικο,ειδικα οταν θα σκασω 700+ ευρω.
Καταρχη εγω πληρωνω ΠΑΝΤΑ με αντκαταβολη και ποτε με καρτα ή σε τραπεζικο λογαριασμο πριν μου ερθει το εμπορευμα.Με αντκαταβολη μεχρι 500 ευρω δεχονται.Οποτε πας με καρτα,πευπαλ κλπ.Επισης αμα σου κατσει η στραβη απο το καταστημα αν το εχεις παρει με φυσικη παρουσια μια ψχαρα το αλλαζεις,μεσω ντερνετ μπλεκεις.Κια μαλιστα εχω παραδειγμα με τον κωτσοβολο παιδια ενα ΑΙΣΧΟΣ σε υποκαταστηματα,αλλα παραγγελνεις,άλλα στελνει...αργει να αλλαξει και ΑΝ κλπ.Αν μπειτε και στη σελιδα τους στο φεις θα δειτε το βρισιδι που τους ριχνουν.
Οποτε για λαπτοπ αποκλειστικα και μονο απο το φυσικο καταστημα παιδια. :/:
Παρακαλώ! :)
Τα καταστήματα του σκρουτζ δεν τους παίρνει να κάνουν κουλά με τον πελάτη. Θα κοιτάξεις να βρεις εγγύηση της εταιρείας ώστε αν έχεις θέμα πας κατευθείαν στην dell ας πούμε. Σχετικά με την πληρωμή, είναι ΠΟΛΥ δύσκολο ως αδύνατον πλέον να πάει κάτι στραβά γιατί από τη μία φοβούνται τις αρνητικές κριτικές στο σκρουτζ, από την άλλη οποιαδήποτε στιγμή ο πελάτης ακυρώνει στην τράπεζα την πληρωμή με κάρτα, και επίσης υπάρχει πάντα ο συνήγορος του καταναλωτή που δεν επιτρέπει λαμογιές. Εγώ πρόσφατα είχα παραγγείλει ένα λάπτοπ από μαγαζί του σκρουτζ, ήρθε την επόμενη μέρα κι όλα καλά. Αλλά οκ, όπως θες.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Βρε συ τωρα που τα βλεπω,λεει Ryzen 5
Εχω διαβασει οτι ή AMD Ryzen ή Intel core τα αλλα ειναι πατατες,εδω δεν βλεπω AMD Ryzen,αλλα σκετο ryzen
Ναι, Intel i5+ ή Ryzen θα είναι ok σε αυτά τα χρήματα. Όπως είπα, σπάνια θα βρεις laptop με 512GB SSD και 16GB RAM που να μην έχει και καλό επεξεργαστή. ;)
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Παρακαλώ! :)
Τα καταστήματα του σκρουτζ δεν τους παίρνει να κάνουν κουλά με τον πελάτη. Θα κοιτάξεις να βρεις εγγύηση της εταιρείας ώστε αν έχεις θέμα πας κατευθείαν στην dell ας πούμε. Σχετικά με την πληρωμή, είναι ΠΟΛΥ δύσκολο ως αδύνατον πλέον να πάει κάτι στραβά γιατί από τη μία φοβούνται τις αρνητικές κριτικές στο σκρουτζ, από την άλλη οποιαδήποτε στιγμή ο πελάτης ακυρώνει στην τράπεζα την πληρωμή με κάρτα, και επίσης υπάρχει πάντα ο συνήγορος του καταναλωτή που δεν επιτρέπει λαμογιές. Εγώ πρόσφατα είχα παραγγείλει ένα λάπτοπ από μαγαζί του σκρουτζ, ήρθε την επόμενη μέρα κι όλα καλά. Αλλά οκ, όπως θες.
Βρε συ ουτως η αλλως δεν πληρωνω ΠΟΤΕ με την καρτα μου σε καταστηματα,ΜΟΝΟ για λογαριασμους το κανω .ΔΕΗ και κοσμοτε βασικα.Οποτε δεν υπαρχει περιπτωση μεσω ιντερνετ,ασε που παντου τα ιδια περιπου μοντελα βρισκω,απο κοντα θα τα δω.Σε ευχαριστω πολυ παντως!:-*
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Βρε συ ουτως η αλλως δεν πληρωνω ΠΟΤΕ με την καρτα μου σε καταστηματα,ΜΟΝΟ για λογαριασμους το κανω .ΔΕΗ και κοσμοτε βασικα.Οποτε δεν υπαρχει περιπτωση μεσω ιντερνετ,ασε που παντου τα ιδια περιπου μοντελα βρισκω,απο κοντα θα τα δω.Σε ευχαριστω πολυ παντως!:-*
Καλώς, με γεια λοιπόν όταν το πάρεις! :)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Ναι, Intel i5+ ή Ryzen θα είναι ok σε αυτά τα χρήματα. Όπως είπα, σπάνια θα βρεις laptop με 512GB SSD και 16GB RAM που να μην έχει και καλό επεξεργαστή. ;)
Σε ευχαριστω και εσενα και τα αλλα παιδια πολυ πολυ!:give_rose:
Ανυπομονω να παρω αυριο το καινουργιο μου λαπτοπ,ελπιζω μονο να μην με γραψουν οι μπατσοι διοτι γμτ θα βγω εκτος δημου μου/Αν και σαββατο απο οτι εχω καταλαβει επιτρεπονται οι διαδημοτικες μετακινησεις ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΘΛΗΣΗ.

Θα βαλω το 6,ηδη εχω κλεισει ραντεβου στα παμπλικ,και ο θεος βοηθος!:hehe:
Ρε που καταντησαμε γμτ,να θελουμε να παρουμε ενα λαπτοπ και να καταστρωνουμε ολοκληρα κατασκοπευτικα σχεδια.:crazy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλώς, με γεια λοιπόν όταν το πάρεις! :)
Θενκ γιου χιμελιτα μου!:hug:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Ανυπομονω να παρω αυριο το καινουργιο μου λαπτοπ,ελπιζω μονο να μην με γραψουν οι μπατσοι διοτι γμτ θα βγω εκτος δημου μου/Αν και σαββατο απο οτι εχω καταλαβει επιτρεπονται οι διαδημοτικες μετακινησεις ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΘΛΗΣΗ.

Θα βαλω το 6,ηδη εχω κλεισει ραντεβου στα παμπλικ,και ο θεος βοηθος!:hehe:
Δες εδώ.
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Παιδιά, τώρα με τα voucher τί λάπτοπ που πουλιούνται στα "γνωστά" καταστήματα προτείνετε?
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βρε συ τωρα που τα βλεπω,λεει Ryzen 5
Εχω διαβασει οτι ή AMD Ryzen ή Intel core τα αλλα ειναι πατατες,εδω δεν βλεπω AMD Ryzen,αλλα σκετο ryzen
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ε ναι σαφως πρεπει να εχει web καμερα,την χρειαζομαι.
ΟΚ και αυτα ηταν πολυ χρησιμα σε ευχαριστω πολυ! :D
αν θελεις λαπτοπ μια πολυ ωραια ιδεα ειναι και τα refurbished εγω αυτο εχω παρει και ειλικρινα δεν εδωσα ενα σκασμο λεφτα οσο θα εδινα στην αρχη και εχω και τελευταιο μοντελο.Δες ενα παραδειγμα


και ενα γενικο ψαξιμο εδω https://www.google.com/search?q=ref...AEAoAEBqgEHZ3dzLXdpesgBCsABAQ&sclient=gws-wiz

ειναι σαν καινουρια,το δικο μου δεν φαινοταν καν μιλαμε σαν να ηταν του κουτιου.
Οποτε και δεν χρειαζεται να βαλεις το χερι βαθια στην τσεπη και παιρνεις ενα μηχανημα που θα σου κρατησει επεξεργαστικα τουλαχιστον και δε θα ειναι παλιο ας πουμε να το πληρωσεις χρυσο.Μην ξεχνας τα καπελα που βαζουν στα μηχανηματα οι εταιριες,στην γερμανια για παραδειγμα αυτα ειναι σε τιμες αλλες,πολυ φθηνοτερα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά, τώρα με τα voucher τί λάπτοπ που πουλιούνται στα "γνωστά" καταστήματα προτείνετε?
μπορεις να δεις και refurbished δες τι απαντησα πριν
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
@EvanescenceQ τα refurbished έχουν καινούργια πλαστικά / περίβλημα, απλά τα εσωτερικά είναι χρησιμοποιημένα (ίσως και πάρα πολύ used). Οπότε ήταν λογικό να μην εντοπίσεις διαφορά με τα καινούργια, εφόσον ήταν λειτουργικό το εσωτερικό hardware του. :yes:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@EvanescenceQ τα refurbished έχουν καινούργια πλαστικά / περίβλημα, απλά τα εσωτερικά είναι χρησιμοποιημένα (ίσως και πάρα πολύ used). Οπότε ήταν λογικό να μην εντοπίσεις διαφορά με τα καινούργια, εφόσον ήταν λειτουργικό το εσωτερικό hardware του. :yes:
ναι πολυ σωστα,ομως για το συγκεκριμενο η ταχυτητα του παραμενει ικανοποιητικη,δεν μου εχει βγαλει δηλαδη προβλημα hardware ή οτιδηποτε αλλο.Εγω σαν προταση απλη το ειπα,αν τη βολευει κατι τετοιο ωστε να μην ξοδευτει πολυ,μην ξεχναμε ιδιο μοντελο εδω λαπτοπ στη γερμανια εχει μιση τιμη,ειναι αυτα τα πανωτοκια που λεμε,απο τεχολογια ειμαστε ακριβοι ως χωρα ναι,συγκριτικα με αλλες πχ ΗΠΑ εκει βρισκεις οτι θες και παμφθηνα.
Βεβαια ειναι τελη και λοιπες χρεωσεις.
Οτι τη βολευει και οτι της αρεσει,εξαλλου αναλογα τη χρηση οπως εγραψε και ενα παιδι εδω παραπανω.
Ευχαριστω :thumbup:
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
αν θελεις λαπτοπ μια πολυ ωραια ιδεα ειναι και τα refurbished εγω αυτο εχω παρει και ειλικρινα δεν εδωσα ενα σκασμο λεφτα οσο θα εδινα στην αρχη και εχω και τελευταιο μοντελο.Δες ενα παραδειγμα


και ενα γενικο ψαξιμο εδω https://www.google.com/search?q=ref...AEAoAEBqgEHZ3dzLXdpesgBCsABAQ&sclient=gws-wiz

ειναι σαν καινουρια,το δικο μου δεν φαινοταν καν μιλαμε σαν να ηταν του κουτιου.
Οποτε και δεν χρειαζεται να βαλεις το χερι βαθια στην τσεπη και παιρνεις ενα μηχανημα που θα σου κρατησει επεξεργαστικα τουλαχιστον και δε θα ειναι παλιο ας πουμε να το πληρωσεις χρυσο.Μην ξεχνας τα καπελα που βαζουν στα μηχανηματα οι εταιριες,στην γερμανια για παραδειγμα αυτα ειναι σε τιμες αλλες,πολυ φθηνοτερα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


μπορεις να δεις και refurbished δες τι απαντησα πριν
Το θέμα είναι ότι το Voucher επιτρέπεται να το χρησιμοποιήσεις σε ελάχιστες εταιρίες


Εγώ αγόρασα λάπτοπ από τον Σεπτέμβριο στην κατηγορία των refurbished, αν και το δικό μου έχει μερικά θέματα που εμφανίζει πολλές φορές blue screen, αλλά δουλεύει τέλεια. Βέβαια, επειδή δεν είμαι το μόνο παιδί της οικογένειας, το ποσό του Voucher αυξάνεται για αυτό μπορύμε να ψάξουμε και για κάτι πιο ακριβό. Εγω ψάχνω κυρίς στην γκάμα των 800-1000 ευρώ αυτήν την στιγμή, ώστε να είναι σίγουρα καλύτερα τα λάπτοπ. Έχω ένα άγχος με το θέμα μνήμης και RAM, και δεν είμαι σίγουρος για το ποιον επεξεργαστή θα πρέπει να προτιμήσω
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Στο Θεο σας.Πηρα το λαπτοπ οπως ξερετε το προηγουμενο Σαββατο,HP πηρα,αυτο που ελεγα με μνημη 16 kg κλπ,απο τα παμπλικ με 780 ευρουλακια και μου παρουσιαζει προβλημα!!! Εκλεισα ραντεβου για Μ,Τριτη να τους το παω να το δουν.

Ρε παιδια εχω μια καντεμιαση με τα ηλεκτρονικα,νταξ δεν υπαρχει αυτο.Και την προγουμενη φορα που ειχα παρει λαπτοπ,πρωτα ειχα παρει λενοβο,και αυτο περιπου στα 700,παρουσιασε προβλημα,σε 2 μερες,το αλλαξα παλι σε λενοβο..και εκεινο προβλημα,οπου τελικα πηρα το ASUS που ειχα μεχρι χτες και αποδειχθηκε πολυ καλο,μαλιστα καταλαβα οτι τα προβληματα δεν μου τα δημιουργουσε το λαπτοπ αλλα το κωλοαντιβιοτικο που του ειχα!:jumpy:

Παρολα αυτα ηθελα να ΄παρω νεο,για να εχει μεγαλυτερη μνημη,αλλα ρε παιδια και αυτη τη φορα προβλημα; Δηλαδη ποσο καντεμο στα λαπτοπ;
Ξαφνικα που λετε,αρχιζει και κανει θορυβο και μαυριζει η οθονη ή κολλαει και αναγκαζομαι να κλεισω τον σελιδοδεικτη.σιγουρο προβλημα δεν υπαρχει αυτο λεμε!

Ελπιζω να ειναι οκ με τις αλλαγες κλπ,οκ λογικα πρωτα θα το δουνε,αλλα μην μου πουνε σ εκανενα μηνα θα το εχεις....θα τους παρει/
Ειδωμεν.:/:

Τουλαχιστον εχω το προηγουμενο που τελικα μια χαρα δουλευει,Και πανω που συνηθισα τα windows 10!
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,824 μηνύματα.
Στο Θεο σας.Πηρα το λαπτοπ οπως ξερετε το προηγουμενο Σαββατο,HP πηρα,αυτο που ελεγα με μνημη 16 kg κλπ,απο τα παμπλικ με 780 ευρουλακια και μου παρουσιαζει προβλημα!!! Εκλεισα ραντεβου για Μ,Τριτη να τους το παω να το δουν.

Ρε παιδια εχω μια καντεμιαση με τα ηλεκτρονικα,νταξ δεν υπαρχει αυτο.Και την προγουμενη φορα που ειχα παρει λαπτοπ,πρωτα ειχα παρει λενοβο,και αυτο περιπου στα 700,παρουσιασε προβλημα,σε 2 μερες,το αλλαξα παλι σε λενοβο..και εκεινο προβλημα,οπου τελικα πηρα το ASUS που ειχα μεχρι χτες και αποδειχθηκε πολυ καλο,μαλιστα καταλαβα οτι τα προβληματα δεν μου τα δημιουργουσε το λαπτοπ αλλα το κωλοαντιβιοτικο που του ειχα!:jumpy:

Παρολα αυτα ηθελα να ΄παρω νεο,για να εχει μεγαλυτερη μνημη,αλλα ρε παιδια και αυτη τη φορα προβλημα; Δηλαδη ποσο καντεμο στα λαπτοπ;
Ξαφνικα που λετε,αρχιζει και κανει θορυβο και μαυριζει η οθονη ή κολλαει και αναγκαζομαι να κλεισω τον σελιδοδεικτη.σιγουρο προβλημα δεν υπαρχει αυτο λεμε!

Ελπιζω να ειναι οκ με τις αλλαγες κλπ,οκ λογικα πρωτα θα το δουνε,αλλα μην μου πουνε σ εκανενα μηνα θα το εχεις....θα τους παρει/
Ειδωμεν.:/:

Τουλαχιστον εχω το προηγουμενο που τελικα μια χαρα δουλευει,Και πανω που συνηθισα τα windows 10!
Γενικά η HP παρουσίαζει πιο συχνές βλάβες στα λαπτοπ, τώρα αξίζουν μόνο οι εταιρείες lenovo και huawei που παρουσιάζουν λιγότερες βλάβες
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Παρολα αυτα ηθελα να ΄παρω νεο,για να εχει μεγαλυτερη μνημη,αλλα ρε παιδια και αυτη τη φορα προβλημα; Δηλαδη ποσο καντεμο στα λαπτοπ;
Ξαφνικα που λετε,αρχιζει και κανει θορυβο και μαυριζει η οθονη ή κολλαει και αναγκαζομαι να κλεισω τον σελιδοδεικτη.σιγουρο προβλημα δεν υπαρχει αυτο λεμε!
1) Κατέβασε αυτό.
Αν βγάζει πρόβλημα εκτύπωσέ να τα έχεις.

2) Διάβασε αυτό. Αν δεν έχεις κλείσει 14 μέρες πας άμεσα και ζητάς επιστροφή.

Εχτές ήμουνα σε public και εκλεισα επιτοπου ραντεβού από εδώ:
Λογικά εσένα σου κλείνουν στο service που έχει περισσότερη αναμονή.

4) Στο public δεν είναι επίσημο σερβις της HP. Πρέπει να πείσεις τον υπάλληλο οτι το μηχάνημα έχει υλικό πρόβλημα και όχι στο software. Πρέπει να αναπάραγεις το πρόβλημα μπροστά του, αλλιώς δεν πρόκειται να ασχοληθει σοβαρά. Αν είσαι από Αθήνα μπορείς να πας απευθείας στην info quest που ειναι το επίσημο service, αλλά πρωταρχικός σκοπος σου ειναι να σου αντικαταστήσουν τελειως το προιόν με νέο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μετα λετε για μενα που επιλεγω refurbished ποτε δεν μου εβγαλαν προβλημα
βρηκα toshiba i3

Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-E-1W6

15.6", Intel Core i3 2.2GΗz, RAM: 8GB, 256GB SSD, GPU: Intel UHD Graphics 620, IPS Panel, 1920 x 1080, Windows 10
με 140 ευρω παρακαλω και θα παω να το χτυπησω αυριο γιατι ειναι ευκαιρια μιλαμε

Τωρα @Averkina επειδη ειναι νεο το προιον του κουτιου εκεινοι θα σου πουν οτι το προβλημα ειναι δικο σου
για να μην στο φτιαξουν συνηθως να το πω ετσι λειτουργουν
βεβαια αν ειναι ελαττωματικο το προιον εκει μπορεις να ζητησεις ανταλλαγη με αλλο ή επιστροφη χρηματων
οτι λενε στους ορους τους
μπορεις να μας στειλεις το μοντελο σε παρακαλω να ψαξω αν οντως ειναι προβλημα που το εχουν και αλλοι?σε φορουμ εννοω
αν θες.
αλλα επειδη πεφτει μεγαλη βδομαδα θα υπαρχει μια καθυστερηση σε ολο αυτο συνυπολογισε την
συν οτι το σερβις ε κανει και αυτο καποιες μερες
ελπιζω να βρεις τι φταιει

καμια φορα οι υπολογιστες θελουν φορμαρισμα τι εννοω απο την αρχη
αμα βαλεις ενα λαθος προγραμμα driver για παραδειγμα κανει μπλακ αουτ ακριβως γιατι συγκρουεται με καποιο αλλο αν θες
εννοω μπορει να μην ειναι τελικα και βλαβη μπορει να ειναι καποιο λαθος driver
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Παντως αυριο που θα παω,αυριο θα παω τελικα χαρη στον ακικο που μου υπενθυμισε οτι οταν δεν εχουν περασει 14 μερες μπορω να απαιτησω αλλαγη και ΟΧΙ επιδιορθωση....,θα το πω αυτο.Να μου κανουν αλλαγη κ,αι οχι εππιδιορθωση αφου ειμαι μεσα στο οριο των 14 ημερων.
Θα δουμε,αλλα σκατα γενικα.Ελεος δηλαδη.
Επρεπε να μην παρω hp οπως μου ειπε η χιμελα,αλλα με τα χαρακτηριστικα που ηθελα δεν υπηρχε αλλο παρα μονο αυτο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top