Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ωχ λετε να ειναι επειδη εσβησα το ιστορικο πριν μερες που εχασα και ολα τα bookmarks και χαθηκαν και αυτα μαζι? αλλα γιατι τωρα που παταω ας πουμε στεκι την επομενη φορα δεν μου το βγαζει και πρεπει να παταω στεκι καθε φορα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ωχ λετε να ειναι επειδη εσβησα το ιστορικο πριν μερες που εχασα και ολα τα bookmarks και χαθηκαν και αυτα μαζι? αλλα γιατι τωρα που παταω ας πουμε στεκι την επομενη φορα δεν μου το βγαζει και πρεπει να παταω στεκι καθε φορα:confused:
Να πω την αλήθεια, σε εμένα δε δουλεύει βάσει των δικών μου ''προτιμήσεων''. Δεν κατάλαβα πως μπορεί να μπλέκει τις στάνταρ επιλογές με τις δικές σου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια, σε εμένα δε δουλεύει βάσει των δικών μου ''προτιμήσεων''. Δεν κατάλαβα πως μπορεί να μπλέκει τις στάνταρ επιλογές με τις δικές σου. :redface:

Σε μένα πάντως, όταν γράφω το πρώτο γράμμα από κάτω μου δείχνει πρώτα τις επιλογές που έχω ξαναπατήσει στο παρελθόν και μετά έχει μια γραμμή, από την οποία και κάτω είναι οι γενικές επιλογές του google. Δεν ξέρω αν το εξηγώ καλά πάντως φαίνεται κάπως έτσι:



Τα τρία πρώτα είναι δικές μου αναζητήσεις που έχω κάνει στο παρελθόν και τα υπόλοιπα είναι του google.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Ο υπολογιστής καθυστερεί στην εκκίνηση, καθώς και στο να ανοίξει κάποιες εφαρμογές, έπειτα από κάποιες ώρες λειτουργίας,-εδώ και μερικές ημέρες. Έκανα ανασυγκρότηση δίσκου, καθάρισα temp files, cookies. Δεν έχω ιό. Δεν λειτουργεί ο ανεμιστήρας, έχω όμως αφαιρέσει τελείως τα πλαϊνά καλύμματα του πύργου, παίρνει αέρα. Τι μπορεί να φταίει; Ευχαριστώ. Μήπως είναι πρόβλημα του σκληρού. Ωχ, υπάρχουν κάποια τεστ για να τον ελέγξω, τα βαριέμαι, όμως ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βλεπεις τις θερμοκρασιες?

ανοιχτο απο το πλαι εγω ξερω οτι ζεσταινεται χειροτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μα, νόμιζα ότι μου είπες ότι ο ανεμιστήρας δεν είναι απαραίτητος...
Προσπάθησα να χρησιμοποίησω το πρόγραμμα που μου έδωσες για να ελέγξω τις θερμοκρασίες, δεν βρήκα πώς να το κατεβάσω. Δοκίμασα με ένα άλλο από το ίντερνετ, αλλά και με αυτό είχα θέμα, κάτι σαν expiry.. κάτι μου έβγαλε. Έχω ένα hiren's boot cd , έχει μέσα πρόγραμμα για το σκληρό - sentinel νομίζω...Κατά βάσιν, φίλτατε Άγγελε, βαριέμαι,/ δεν ξέρω αν σου έδωσα να καταλάβεις τι εννοώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μα, νόμιζα ότι μου είπες ότι ο ανεμιστήρας δεν είναι απαραίτητος...
ο ανεμιστηρας μπορει να μην χρειαζεται.
αλλα το πλαινο του κουτιου χρειαζεται..

εβγαλες ολο το πλαινο στο κουτι?
δεν κανει,,να λειτουργει ετσι..ζεσταινεται χειροτερα,,


για να καταλαβω..εχεις μπροστα πισω ανεμιστηρες,και εχεις βγαλει τον πλαινο?..
κλειστο το κουτι,,και δες αν κανει τα δια,,με το προγραμμα παρακατω..

αν δεις οτι φταινε οι θερμοκρασιες,(και πριν με τον πλαινο ανεμιστηρα δεν ειχες προβλημα,,τοτε ξαναβαλτον,,ή παρε αλλον απο το eshop ,,κανα 5 αρι ευρω κανουν..)


Προσπάθησα να χρησιμοποίησω το πρόγραμμα που μου έδωσες για να ελέγξω τις θερμοκρασίες, δεν βρήκα πώς να το κατεβάσω.
δεν καταλαβαινω..
πατα αυτο βαλτο,,και καθαρισες,,
που μπερδευτηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Κατέβασα το πρόγραμμα που είπες. Πώς ελέγχω αν είμαι μέσα στα όρια;
Α, το κατάλαβα. Δείχνει min και max.. Eίμαι μέσα στα όρια. Μπήκα σήμερα με το ubuntu: κι αυτό καθυστερούσε να ανοίξει τις σελίδες. Θα κάνω κι ένα τεστ για το σκληρό και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
40-50 για cpu και συστημα σε καυσωνα καλα ειναι..

για καρτα γραφικων και 80 μπορει να φτασειμε βαρια παιχνιδια..

τα μιν και μαξ ειναι απλα οι καταγραφες απο τι στιγμη που ανοιγει το προγραμμα..οχι τα ιδανικα ορια..


απλα googlαρε,,τις θερμοκρασιες και θα δεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Έχω:
SYSTIN = 48
CPUTIN = 76 (πολύ δεν είναι; ) με επεξεργαστη celeron 3,33 GΗz, χωρίς να έχω ανοιχτή καμία εφαρμογή παρά μόνο τον firefox.
AUXTIN = 51
Πρέπει να αντικαταστήσω τον ανεμιστήρα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πολυ ειναι για επεξεργαστη..

ξαναβαλε τον ανεμιστηρα....τοτε,,
φτηνοι ειναι..απο το eshop ..

εγω εχω dual core E6300 2.8 ghz
και στο 45-50 το πολυ τωρα με καυσωνα φτανει η cpu..
μονο με μπρος πισω ανεμιστηρες..οχι στο πλαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Μην ξεχνάμε, ότι είναι καλοκαίρι:P Οπότε οι θερμοκρασίες είναι ελαφρώς ανεβασμένες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάποιες φορές όταν πάω να ανοίξω κάμερα μου βγάζει μια μπλε οθόνη και κάνει επανεκκίνηση ο υπολογιστής. Τι φταίει; Τι πρέπει να προσέξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Διάβασα ότι όταν υπερθερμαίνεται ο επεξεργαστής μπορεί να παρατηρηθεί:
- Μπλε οθόνη.
- Επανεκκίνηση του υπολογιστή έπειτα από κάποια ώρα λειτουργίας.
Αν οι θερμοκρασίες σου είναι φυσιολογικές, τότε ...δεν είναι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και γιατί μου το κάνει μόνο στη κάμερα; :hmm:
Μπορεί να κάηκε η κάρτα γραφικών;
Πώς να το ελέγξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Θα ηθελα να μαθω αν ξερετε

αν μετατρεψω ενα δισκο(εξωτερικο) απο FAT32 σε NTFS θα επηρεαστούν τα αρχεία μου;;;

τρέχω windows xp sp3 32bit
η χωρητικότητα του εξωτερικού σκληρού δίσκου είναι 698gb

οτι αλλο θελετε ρωτηστε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
hmm...νομιζω πρεπει να κανεισ φορματ για να τον μετατρεψεις
?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Θα ηθελα να μαθω αν ξερετε

αν μετατρεψω ενα δισκο(εξωτερικο) απο FAT32 σε NTFS θα επηρεαστούν τα αρχεία μου;;;

τρέχω windows xp sp3 32bit
η χωρητικότητα του εξωτερικού σκληρού δίσκου είναι 698gb

οτι αλλο θελετε ρωτηστε με
Από την Βοήθεια των Windows:
Μετατροπή ενός σκληρού δίσκου ή διαμερίσματος σε μορφή NTFS




Το σύστημα αρχείων NTFS παρέχει καλύτερη απόδοση και ασφάλεια για τα δεδομένα σε σκληρούς δίσκους και διαμερίσματα ή τόμους σε σχέση με το σύστημα αρχείων FAT που χρησιμοποιούσαν κάποιες παλαιότερες εκδόσεις των Windows. Αν έχετε ένα διαμέρισμα στο οποίο χρησιμοποιείται το παλαιότερο σύστημα αρχείων FAT16 ή FAT32, μπορείτε να το μετατρέψετε σε NTFS χρησιμοποιώντας την εντολή convert. Η μετατροπή ενός διαμερίσματος σε NTFS δεν επηρεάζει τα δεδομένα που περιέχει.

Σημειώσεις


  • Μετά τη μετατροπή ενός διαμερίσματος σε NTFS, δεν είναι δυνατό να επαναλάβετε τη μετατροπή αντίστροφα. Αν χρειαστεί να χρησιμοποιήσετε πάλι το σύστημα αρχείων FAT στο συγκεκριμένο διαμέρισμα, πρέπει να το διαμορφώσετε εκ νέου, που σημαίνει ότι θα διαγραφούν όλα τα δεδομένα που περιέχει.
  • Ορισμένες παλαιότερες εκδόσεις των Windows δεν υποστηρίζουν την ανάγνωση δεδομένων από τοπικά διαμερίσματα NTFS. Εάν χρειάζεται να χρησιμοποιήσετε μια παλαιότερη έκδοση των Windows για πρόσβαση σε ένα διαμέρισμα του υπολογιστή, μην το μετατρέψετε σε NTFS.
  • Αν και η πιθανότητα καταστροφής ή απώλειας δεδομένων κατά τη μετατροπή είναι ελάχιστη, πρέπει να δημιουργήσετε αντίγραφα ασφαλείας όλων των δεδομένων που υπάρχουν στο διαμέρισμα πριν αρχίσετε τη διαδικασία.

Για να μετατρέψετε ένα σκληρό δίσκο ή ένα διαμέρισμα σε μορφή NTFS


  1. <li class="step">Κλείστε όλα τα ανοιχτά προγράμματα που λειτουργούν στο διαμέρισμα ή στη λογική μονάδα δίσκου που θα μετατρέψετε.
    <li class="step">Κάντε κλικ στο κουμπί Έναρξη
    , έπειτα στην εντολή Όλα τα προγράμματα, κάντε κλικ στην επιλογή Βοηθήματα, δεξιό κλικ στη Γραμμή εντολών και, στη συνέχεια, κάντε κλικ στην επιλογή Εκτέλεση ως διαχειριστής.
    Αν σας ζητηθεί κωδικός πρόσβασης διαχειριστή ή επιβεβαίωση, πληκτρολογήστε τον κωδικό πρόσβασης ή παρέχετε την επιβεβαίωση.
    <li class="step">Στο παράθυρο της γραμμής εντολών, πληκτρολογήστε convert γράμμα_μονάδας: /fs:ntfs, όπου γράμμα_μονάδας είναι το γράμμα της μονάδας δίσκου την οποία θέλετε να μετατρέψετε, και, μετά πατήστε Enter. Για παράδειγμα, με την εντολή convert E: /fs:ntfs γίνεται μετατροπή της μονάδας δίσκου E στη μορφή NTFS.
  2. Πληκτρολογήστε το όνομα του τόμου που θέλετε να μετατρέψετε και, στη συνέχεια, πατήστε Enter. Πρέπει να χρησιμοποιήσετε το υπάρχον όνομα του τόμου, διαφορετικά η μετατροπή θα ακυρωθεί. Μπορείτε να προβάλετε όλους τους διαθέσιμους τόμους που περιλαμβάνονται στον φάκελο Υπολογιστής κάτω από την ένδειξη Μονάδες σκληρών δίσκων.
Εάν το διαμέρισμα που μετατρέπετε περιέχει αρχεία συστήματος, για παράδειγμα, σε περίπτωση που μετατρέπετε τον σκληρό δίσκο στον οποίο είναι εγκατεστημένο το λειτουργικό σύστημα, θα χρειαστεί να επανεκκινήσετε τον υπολογιστή σας για να εφαρμοστεί η μετατροπή. Εάν ο δίσκος είναι σχεδόν γεμάτος, η διεργασία της μετατροπής ενδέχεται να μην ολοκληρωθεί με επιτυχία. Εάν εμφανιστεί σφάλμα, δοκιμάστε να διαγράψετε αρχεία που δεν χρειάζεστε ή να δημιουργήσετε εφεδρικά αντίγραφα σε άλλο σημείο αποθήκευσης ώστε να ελευθερώσετε χώρο στον δίσκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Από την Βοήθεια των Windows:
Μετατροπή ενός σκληρού δίσκου ή διαμερίσματος σε μορφή NTFS




Το σύστημα αρχείων NTFS παρέχει καλύτερη απόδοση και ασφάλεια για τα δεδομένα σε σκληρούς δίσκους και διαμερίσματα ή τόμους σε σχέση με το σύστημα αρχείων FAT που χρησιμοποιούσαν κάποιες παλαιότερες εκδόσεις των Windows. Αν έχετε ένα διαμέρισμα στο οποίο χρησιμοποιείται το παλαιότερο σύστημα αρχείων FAT16 ή FAT32, μπορείτε να το μετατρέψετε σε NTFS χρησιμοποιώντας την εντολή convert. Η μετατροπή ενός διαμερίσματος σε NTFS δεν επηρεάζει τα δεδομένα που περιέχει.

Σημειώσεις


  • Μετά τη μετατροπή ενός διαμερίσματος σε NTFS, δεν είναι δυνατό να επαναλάβετε τη μετατροπή αντίστροφα. Αν χρειαστεί να χρησιμοποιήσετε πάλι το σύστημα αρχείων FAT στο συγκεκριμένο διαμέρισμα, πρέπει να το διαμορφώσετε εκ νέου, που σημαίνει ότι θα διαγραφούν όλα τα δεδομένα που περιέχει.
  • Ορισμένες παλαιότερες εκδόσεις των Windows δεν υποστηρίζουν την ανάγνωση δεδομένων από τοπικά διαμερίσματα NTFS. Εάν χρειάζεται να χρησιμοποιήσετε μια παλαιότερη έκδοση των Windows για πρόσβαση σε ένα διαμέρισμα του υπολογιστή, μην το μετατρέψετε σε NTFS.
  • Αν και η πιθανότητα καταστροφής ή απώλειας δεδομένων κατά τη μετατροπή είναι ελάχιστη, πρέπει να δημιουργήσετε αντίγραφα ασφαλείας όλων των δεδομένων που υπάρχουν στο διαμέρισμα πριν αρχίσετε τη διαδικασία.

Για να μετατρέψετε ένα σκληρό δίσκο ή ένα διαμέρισμα σε μορφή NTFS


  1. <li class="step">Κλείστε όλα τα ανοιχτά προγράμματα που λειτουργούν στο διαμέρισμα ή στη λογική μονάδα δίσκου που θα μετατρέψετε.
    <li class="step">Κάντε κλικ στο κουμπί Έναρξη
    , έπειτα στην εντολή Όλα τα προγράμματα, κάντε κλικ στην επιλογή Βοηθήματα, δεξιό κλικ στη Γραμμή εντολών και, στη συνέχεια, κάντε κλικ στην επιλογή Εκτέλεση ως διαχειριστής.
    Αν σας ζητηθεί κωδικός πρόσβασης διαχειριστή ή επιβεβαίωση, πληκτρολογήστε τον κωδικό πρόσβασης ή παρέχετε την επιβεβαίωση.
    <li class="step">Στο παράθυρο της γραμμής εντολών, πληκτρολογήστε convert γράμμα_μονάδας: /fs:ntfs, όπου γράμμα_μονάδας είναι το γράμμα της μονάδας δίσκου την οποία θέλετε να μετατρέψετε, και, μετά πατήστε Enter. Για παράδειγμα, με την εντολή convert E: /fs:ntfs γίνεται μετατροπή της μονάδας δίσκου E στη μορφή NTFS.
  2. Πληκτρολογήστε το όνομα του τόμου που θέλετε να μετατρέψετε και, στη συνέχεια, πατήστε Enter. Πρέπει να χρησιμοποιήσετε το υπάρχον όνομα του τόμου, διαφορετικά η μετατροπή θα ακυρωθεί. Μπορείτε να προβάλετε όλους τους διαθέσιμους τόμους που περιλαμβάνονται στον φάκελο Υπολογιστής κάτω από την ένδειξη Μονάδες σκληρών δίσκων.
Εάν το διαμέρισμα που μετατρέπετε περιέχει αρχεία συστήματος, για παράδειγμα, σε περίπτωση που μετατρέπετε τον σκληρό δίσκο στον οποίο είναι εγκατεστημένο το λειτουργικό σύστημα, θα χρειαστεί να επανεκκινήσετε τον υπολογιστή σας για να εφαρμοστεί η μετατροπή. Εάν ο δίσκος είναι σχεδόν γεμάτος, η διεργασία της μετατροπής ενδέχεται να μην ολοκληρωθεί με επιτυχία. Εάν εμφανιστεί σφάλμα, δοκιμάστε να διαγράψετε αρχεία που δεν χρειάζεστε ή να δημιουργήσετε εφεδρικά αντίγραφα σε άλλο σημείο αποθήκευσης ώστε να ελευθερώσετε χώρο στον δίσκο.



ωχ οκ καταλαβα πρεπει να μεταφερω ολα τα αρχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top