Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
τους drivers τους εκανες εγκατασταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δεν νομίζω,δεν έχω ιδέα πως γίνεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
γι' αυτο...
ειναι στα cd που σου εδωσαν οταν αγορασες το πισι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ok...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
το βρηκες?
κανε εγκατασταση τους driver και λογικα δεν θα εχεις προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
το βρηκες?
κανε εγκατασταση τους driver και λογικα δεν θα εχεις προβλημα...

:iagree: Πρεπει να βαλεις τους drivers. Εγω που ειχα realtek και το εκανα απεγκατασταση γιατι νομιζα οτι δεν χρειαζεται(οταν ημουν πιο μικρος και ανιδεος:P) ξαφνικα ειχα προβλημα με τον ηχο.

Αν δεν βρεις το cd σου προτεινω να το κατεβασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
παιδια γνωρίζετε μήπω σε τι κατάστημα μπορω να βρω δεν ξέρω πως λεγεται θα το περιγράψω:redface:
απο την μια να μπαίνει καλώδιο ethernet και απο την άλλη να βγαίνει φισ για πρίζα τηλεφωνου?:hmm:
Σε ένα μαγαζί με ηλεκτρολογικά και ζήτα το όπως μας το είπες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
παιδια γνωρίζετε μήπω σε τι κατάστημα μπορω να βρω δεν ξέρω πως λεγεται θα το περιγράψω:redface:
απο την μια να μπαίνει καλώδιο ethernet και απο την άλλη να βγαίνει φισ για πρίζα τηλεφωνου?:hmm:
Τι να το κάνεις ακριβώς; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αυτό συμβαίνει σε συγκεκριμένη σελίδα;

Αυτό συμβαίνει μόνο με το firefox, σε όλες τις σελίδες, από το πρωί. Και ξαφνικά, χωρίς να αλλάζω κάτι, απλά δουλεύει. Έχει 3-4 μέρες που το κάνει αυτό.
Ενώ το explorer δεν έχει κανένα προβλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τίποτα? Κανένας δεν ξέρει τι είναι?

Με το explorer δεν τη παλεύω…:(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τίποτα? Κανένας δεν ξέρει τι είναι?

Με το explorer δεν τη παλεύω…:(.
Δοκίμασες να το εγκαταστήσεις ξανά;

Τσέκαρες μήπως πειράχτηκαν οι ρυθμίσεις πρόσβασης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάνε σκανάρισμα στο pc σου με κάποιο antivirus για καλό και για κακό να δεις αν θα σταματήσει να το εμφανιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δοκιμασε να ξαναεκγαταστισεις τον firefox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πάει για φορματ σήμερα, διότι ούτε ιούς έχει, και πέρασα το firefoxκαμία δεκαριά φορές… γενικά.. με βλέπω να πάω για ψώνια… τι λαπτοπ μου συστήνετε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αστροφεγγιά

Νεοφερμένος

Η αστροφεγγιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Aίτημα για βοήθεια Νο 2:
Έχω στο pc κάποια τραγούδια και θέλω να επιλέξω μερικά και να τα αντιγράψω σε cd. Όχι για mp3 γιατί δεν έχω κατάλληλη συσκευή. Πώς μπορώ να τα αντιγράψω? τι cd να αγοράσω κ πόσα τραγούδια περίπου να περάσω.
Επαναλαμβάνω για όσους δεν το γνωρίζουν ότι είμαι εντελώς άσχετη σ' αυτά τα θέματα.:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Aίτημα για βοήθεια Νο 2:
Έχω στο pc κάποια τραγούδια και θέλω να επιλέξω μερικά και να τα αντιγράψω σε cd. Όχι για mp3 γιατί δεν έχω κατάλληλη συσκευή. Πώς μπορώ να τα αντιγράψω? τι cd να αγοράσω κ πόσα τραγούδια περίπου να περάσω.
Επαναλαμβάνω για όσους δεν το γνωρίζουν ότι είμαι εντελώς άσχετη σ' αυτά τα θέματα.:redface::(
Ακόμη και DATA CD σε καλύπτει. Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι στο πρόγραμμα που χρησιμοποιείς για δημιουργία CD/DVD (π.χ. nero ή Roxio) να επιλέξεις Audio CD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
roumana Μήπως εγκατέστησες το SP3? γιατι το ιδιο ειχα πάθει κι εγω οταν το εγκατέστησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αυτός όμως δεν είναι λόγος να μην βάλει SP3. Επίσης αν έχεις κάποιο firewall κλειστό και ξανά δοκίμασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αστροφεγγιά

Νεοφερμένος

Η αστροφεγγιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ακόμη και DATA CD σε καλύπτει. Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι στο πρόγραμμα που χρησιμοποιείς για δημιουργία CD/DVD (π.χ. nero ή Roxio) να επιλέξεις Audio CD
Παναγιώτη, ευχαριστώ για τη βοήθεια. Για το nero έχω δει στο google ότι υπάρχει το linux 3, nero6,7,8. ποιό απ' όλα κάνει? Έχω το Acer aspire 5920G, με windows vista.
Απλά κάνω free download από τη σελίδα του? (ανόητες ερωτήσεις ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top