Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Το κατάλληλο θέμα την κατάλληλη στιγμή:clapup: :clapup: :clapup: . Και ότι άρχισα να σκάφτομαι τι δωράκι να πάρω στην κοπέλα μου για τα Χριστούγεννα. Έχω σκεφτεί 2 εκδοχές τις οποίες προτείνω και σαν ιδέα δώρου γενικότερα για το Θέμα αυτό που δημιουργήθηκε :
1.Ενα μπουφανάκι desiel και
2.Ενα μπουρνούζι για μετά το μπάνιο, από αυτά τα πολύ μαλακά και που έχουνε βελούδινη αίσθηση.
Τι λέτε για αυτά? Πως σας φαίνονται ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από openopen:
Το κατάλληλο θέμα την κατάλληλη στιγμή:clapup: :clapup: :clapup: . Και ότι άρχισα να σκάφτομαι τι δωράκι να πάρω στην κοπέλα μου για τα Χριστούγεννα. Έχω σκεφτεί 2 εκδοχές τις οποίες προτείνω και σαν ιδέα δώρου γενικότερα για το Θέμα αυτό που δημιουργήθηκε :
1.Ενα μπουφανάκι desiel και
2.Ενα μπουρνούζι για μετά το μπάνιο, από αυτά τα πολύ μαλακά και που αχούνε βελούδινη αίσθηση.
Τι λέτε για αυτά? Πως σας φαίνονται ? :hmm:
Μεταξύ των δύο, το δεύτερο μου φαίνεται αρκετά καλή επιλογή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πάντα προτιμώ κλασσικά δώρα όπως ένα cd μουσικής ή ακόμη καλύτερα ένα βιβλίο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Για την περίοδο των χριστουγέννων δεν έχω να προτεινω κάτι, διότι θεωρώ ότι η υπόθεση ΔΩΡΑ είναι εντελώς προσωπική. Πάντως κάτι εντυπωσιακό σε γενέθλια, είναι η οργάνωση ενός σουπερ-παρτυ έκπληξη.
Το έχω κάνει και μου το έχουν κάνει, και είναι απο τα πάρτυ που δεν ξεχνιούνται όσος καιρός και αν περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δεν με βοηθάτε, παιδιά, δεν με βοηθάτε... Έχω κάνει δώρο ταξίδι στο Άμστερνταμ, έχω κάνει πάρτυ-έκπληξη, έχω πάρει κάτι που το είχε αναφέρει πρίν πολύ καιρό, έχω κάνει δώρο μια μέρα σε spa όλα πληρωμένα... Θέλω κάτι ακόμα πιο πρωτότυπο... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Δεν με βοηθάτε, παιδιά, δεν με βοηθάτε... Έχω κάνει δώρο ταξίδι στο Άμστερνταμ, έχω κάνει πάρτυ-έκπληξη, έχω πάρει κάτι που το είχε αναφέρει πρίν πολύ καιρό, έχω κάνει δώρο μια μέρα σε spa όλα πληρωμένα... Θέλω κάτι ακόμα πιο πρωτότυπο... :hmm:
Ε καλά κι εσύ τα έχεις κάνει όλα :P
Κάνε αυτό που λέει ο dark_kronow, δηλαδή αν της αρέσει ο Λένον παρ'της την κιθάρα του ή κατι παρόμοιο.Βέβαια θα δώσεις κάτι παραπάνω(γυρω στο 1000000$:clapup:) αλλά θα τις μείνει αξέχαστο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πολύ large σε βρίσκω zxr. Και ταξίδι στο Άμστερνταμ, και ολοήμερο spa, και πάρτυ έκπληξη, και κάτι που ήθελε (δεν λες τι!)...... Οι επιλογές σου είναι πολύ περιορισμένες.... Μήπως ήρθε η ώρα του μονόπετρου? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
μετά από πολύ σκέψη απαντώ....:θα του δώριζα την ελευθερία του....χιχιχι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Μήπως ήρθε η ώρα του μονόπετρου?

γιακ. άμα πάρω ποτέ κόσμημα σε γυναίκα (εκτός της μαμάς μου :P) θα διαπράξω χαρακίρι ευθύς αμέσως :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Πολύ large σε βρίσκω zxr. Και ταξίδι στο Άμστερνταμ, και ολοήμερο spa, και πάρτυ έκπληξη, και κάτι που ήθελε (δεν λες τι!)...... Οι επιλογές σου είναι πολύ περιορισμένες.... Μήπως ήρθε η ώρα του μονόπετρου? ;)

Αν είχε φτάσει αυτή η ώρα δεν θα με λέγανε zxr αλλά crazyzxr!!! :teasing: :hehe: :lol: :lol: :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Ο τελευταίος καυγάς με την γυναίκα μου ήταν δικό μου λάθος. Με ρώτησε «Τι έχει η τηλεόραση»; Και εγώ απάντησα «Σκόνη»

Ένα ξεσκονόπανο :clapup::P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Δεν με βοηθάτε, παιδιά, δεν με βοηθάτε... Έχω κάνει δώρο ταξίδι στο Άμστερνταμ, έχω κάνει πάρτυ-έκπληξη, έχω πάρει κάτι που το είχε αναφέρει πρίν πολύ καιρό, έχω κάνει δώρο μια μέρα σε spa όλα πληρωμένα... Θέλω κάτι ακόμα πιο πρωτότυπο... :hmm:

Πάρτης ένα τουμπερλέκι! Πρωτότυπο είναι!:P
Πέρα απο την πλάκα γιατί δεν τις κάνεις δώρο μια δωροεπιταγή με ένα καλό ποσό απο το αγαπημένο της κατάστημα?
Και θα διαλέξει κάτι που της αρέσει και δεν θα έχεις και το άγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μόνο δώρα μεγάλης χρηματικής αξίας ρε παιδιά; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
καλυντικά ίσως?
εσώρουχα?
cds με νόημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κάντης δώρο μια συνδρομή στο στέκι. Θα της μείνει αξέχαστο το ride:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Εγώ λέω φέτος να μην το θυμηθείς καν :P Εκεί να δεις έκπληξη η μανταμ :D

Κάτι που μου ήρθε τώρα στο μυαλό είναι να της φτιάξεις κάτι με τα χέρια σου(αν έχεις φαντασία και καλλιτεχνική φλέβα και είστε μαζί και αρκετό κερό κάτι καλό που μου έχουν κάνει εμένα ήταν ένα λεύκωμα εικονογραφημένο με κοινές μας φώτο, με διαλόγους και σχόλια άλλοτε χιουμοριστικά άλλοτε 'συγκινητικά' που περιέγραφε τη γνωριμία μας και την πορεία της σχέσης ,ολάκερο φτιαγμένο με τα χέρια του :inlove: Ώραίο δώρο,και δείχνει και ότι αφιέρωσε και πολύ χρόνο και μεράκι να το φτιάξει ο άλλος . Και προτώτυπο κιόλας,δεν μπορεί να το αγοράσει από πουθενά ;) .Αλλά αυτό μάλλον κολάει περισσότερο σε επέτειο:/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Εγώ λέω φέτος να μην το θυμηθείς καν :P Εκεί να δεις έκπληξη η μανταμ :D

Κάτι που μου ήρθε τώρα στο μυαλό είναι να της φτιάξεις κάτι με τα χέρια σου(αν έχεις φαντασία και καλλιτεχνική φλέβα και είστε μαζί και αρκετό κερό κάτι καλό που μου έχουν κάνει εμένα ήταν ένα λεύκωμα εικονογραφημένο με κοινές μας φώτο, με διαλόγους και σχόλια άλλοτε χιουμοριστικά άλλοτε 'συγκινητικά' που περιέγραφε τη γνωριμία μας και την πορεία της σχέσης ,ολάκερο φτιαγμένο με τα χέρια του :inlove: Ώραίο δώρο,και δείχνει και ότι αφιέρωσε και πολύ χρόνο και μεράκι να το φτιάξει ο άλλος . Και προτώτυπο κιόλας,δεν μπορεί να το αγοράσει από πουθενά ;) .Αλλά αυτό μάλλον κολάει περισσότερο σε επέτειο:/: )


To ειχα κανει καποτε...:clapup:
Ειχε ξετρελαθει...τοτε...
Απο δωρα εχω να σου προτεινω παρα πολλα...
Τωρα πρωτοτυπα ή οχι ειναι αλλουνου παπα τροπαριο.
Πρωσωπικα εχω κανει διαφορα...
Κοσμηματα, ρολοι, ρουχα,εσωρουχα,δειπνο...
Το παραπανω ειναι οντως προτωτυπο αλλα γνωμη μου ειναι οτι ταιριαζει σε επετειο περισσοτερο οπως ειπε σωστα το plainaki...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
To ειχα κανει καποτε...:clapup:
Ειχε ξετρελαθει...τοτε...

ETΣΙ ;) :thumbup:

χρησιμεύει και σαν προσάναμμα στο τζάκι τις κρύες νύχτες μετά το χωρισμό :P

π.σ.Προσαρμοσμένο σε γενέθλια...ίσως μια εικονογραφημένη ημιβιογραφία της ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Το να κάνεις δώρο εσώρουχα δεν το θεωρώ καλή ιδέα. Αν το καλοσκεφτείς είναι ένα δώρο που το παίρνεις για να το δείς πάνω της και να ευχαριστηθείς εσύ ο ίδιος (ειδικά αν πρόκειται για σέξυ εσώρουχα).

Όπως λέω: Είναι ένα δώρο από εμένα, ΠΡΟΣ εσένα, ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aπαντησα βαση του πρωτου σου ποστ που απλως λες οτι ερχονται τα γενεθλια του-της κτλ κτλ.:)
Απλως εγραψα το τι εχ παρει εγω...(μιλωντας παντα για κοπελα οχι για φιλη)
Τωρα για το αν θα το θυμαται για παντα ή οχι (οτι δωρο και να ειναι αυτο) εξαρταται και απο το ατομο.;)
Προσωπικα π.χ. θυμαμαι οτι μου εχουν παρει.
Αλλοι παλι οχι.
Καθε δωρο ειναι ξεχωριστο, αναλογα ποιος στο κανει.
Λοιπον στο θεμα μας τωρα, αλλη ιδεα ειναι να βρεις κανα δυο ατομα που να παιζουν οργαγνα και να της κανεις εορταστικη-κανταδα.
Ειδικα αν ειναι και γυφτοι θα ειναι μεγαλυτερο το τζερτζελο μιας και ειναι πολυ κεφατα ατομα και σε κατι τετοια ειναι μανουλες!
Δεν το εχω κανει, αλλ το εχει κανει γνωστος μου.;)

Ακομα κατι αλλο που ειχα κανει, ειναι που της ειχα παρει ενα δωρο, ειχα γραψει ενα ποιηματακι και εκει που καθομασταν σε μια καφετερεια παω σε ενα κοριτσακι που καθοταν με την μαμα του και της δινω το δωρο με το χαρτακι και της λεω να παει στην κοπελα μου (της ειπα να ερθει εκει που θα καθισω) και να της δωσει το δωρο λεγοντας της "Ο Μαριος σε αγαπαει παρα πολυ!":redface:
Ειχε φαση σαν κινηση ασχετα το τι δωρο της εκανα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top