Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
υπάρχουν και σκακιέρες με πουλια ποτηρακια για σφηνακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Βρηκες τελικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πακέτο: Το μωρό μου έχει γενέθλια σε μερικές ημέρες και δεν έχω ιδέα τι να του πάρω. Είναι δύσκολος στα ρούχα, έχει πολύ ιδιαίτερο στυλ, οπότε μάλλον θα απέφευγα να του πάρω κάτι τέτοιο. Καπνίζει πολύ, αλλά δεν θέλει ακριβούς αναπτήρες για να μην τον νοιάζει αν θα τους χάσει. Δώρο εμπειρίας θα ήταν καλό, αλλά μη πείτε τριήμερο, το έχω ήδη κάνει. Χόμπι που να ξέρω, δεν έχει, αλλά ασχολείται λόγω δουλειάς πολύ με υπολογιστές. Μπάτζετ το πολύ μέχρι 150 ευρώ. Καμιά ιδέα κανείς;
(Δεν θέλω κάτι ρομαντικό του στυλ, κορνίζα με φώτο μας, ψάχνω απλώς για κάτι ιδιαίτερο αν έχει κανείς καμιά ιδέα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πονοκέφαλος πραγματικά τα δώρα τους. :P

Κάτι σε ρολόι; Μπα, ε; Μας δεσμεύει πολύ το budget. Κανένα gadgetάκι για κάτι που έχει ήδη;

Κυκλοφορούν πάντως κάτι ωραία της swarovski όπως αυτό. Στυλο usb 2 σε ένα, αλλά δεν ξέρω πόσο μπορεί να σε εξυπηρετήσει. Είναι ωραία ιδέα για δώρο πάντως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Aσχολείται μήπως με μοντελισμό, με ιδιαίτερα επιτραπέζια ή κάτι τέτοιο; Θα πρότεινα για άλλη μια φορά Κάισσα. Φθηνά και ιδιαίτερα.
Του αρέσουν τα κόμικς; Θα πρότεινα να του πάρεις κάποιο τόμο του Αρκά. Νομίζω σε μεγάλες αλυσίδες βιβλιοπωλείων κοστίζει ο τόμος γύρω στο 30άρι.
Μήπως να κοιτάξεις για κάποιο άρωμα; Ας πούμε, στη γιορτή μου, ο φίλος μου μού έκανε δώρο μία J.P.Gaultier και πήρε και για τον εαυτό του μία του ίδιου οίκου, που είχαν την ίδια βάση. Έτσι μυρίζαμε το ίδιο με την διαφορά ότι η δική του είχε τον ανδρικό τόνο.
Κάτι σε CD; Ίσως κάποιο συλλεκτικό album από την αγαπημένη του μπάντα (δεν ξέρω τι ακούει και ο άνθρωπος).
Σχετικά με το στυλό (όπως ανέφερε και η MissKit) είναι πολύ κομψά και πρακτικά τα στυλό της Mont Blanc.
Καλή ιδέα μου φαίνεται και μία ωραία δερμάτινη ταμπακέρα. Ή θήκη για τον καπνό.
Φοράει πουκάμισα; Ένα ζευγάρι μανικετόκουμπα από κάποιο καλό κοσμηματοπωλείο.

Πλας: Μπορείς να φτιάξεις και εσύ ένα άρωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ευχαριστώ κορίτσια, αλλά α) δεν φοράει πουκάμισα, β) καπνίζει πάρα πολύ, οπότε μια ταμπακιέρα θα του πήγαινε άχρηστη - ήδη κουβαλάει πιπάκι και αναπτήρα, θα με βρίσει :P, γ) άρωμα έχει συγκεκριμένο και το αγοράζει μέσω ίντερνετ, δεν υπάρχει στα μαγαζιά, δ) κόμικ και μοντελισμός καμία σχέση, ε) στυλό χρησιμοποιεί σπανίως, αφού είναι προγραμματιστής και στ) ρολόι έχει και δεν θέλει να το αλλάξει απ' όσο ξέρω.
Ξέρω σας φώτισα. Βασικά επειδή ψάχνουμε σπίτι να μείνουμε μαζί, σκεφτόμουν να παω να δω για κάνα περίεργο φωτιστικό σαν αυτό πχ γιατί αν, πάμε στο σπίτι που λιμπιζόμαστε, έχει ένα μπαλκονάκι πίσω μεγάλο που θα θέλαμε να βάλουμε κάτι ιδιαίτερο να το φωτίσουμε. Βέβαια αυτό δεν είναι ακριβώς προσωπικό το δώρο, αλλά πραγματικά νιώθω πως έχω δεμένα χέρια. Μέχρι σετ απο κούπες σκέφτηκα να του πάρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πακέτο. :worry: Δεν ξέρω τι άλλο μπορείς να πάρεις. Μόνο κάτι διακοσμητικό μένει, ναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Κωνσταντίνα,αφού είναι προγραμματιστής άρα θα είναι και ολίγον geek/nerd(με την καλή έννοια)
Πάρε του ένα T-shirt απο εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δύσκολος άνδρας, όχι αστεία. :P
Μήπως να του πάρεις καμιά αναπαυτική πολυθρόνα, να μην πιάνεται και τόση ώρα μπροστά στο πισί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Άμα είναι άντρας πάρτε του ένα Dvd player,άμα είναι γυναίκα δονητή.Ειδικά σε ηλικίες άνω των 35.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Άμα είναι άντρας πάρτε του ένα Dvd player,άμα είναι γυναίκα δονητή.Ειδικά σε ηλικίες άνω των 35.

Σε βρισκω outdated.Μα DVD player;;Playstation 3 με καμιά 10άρια βαρβάτα παιχνίδια(έξτρα bonus το Blu-ray!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Σε βρισκω outdated.Μα DVD player;;Playstation 3 με καμιά 10άρια βαρβάτα παιχνίδια(έξτρα bonus το Blu-ray!)

Δύσκολα θα παίξει ο 35αρης προ.Αντίθετα με τις ταινίες τις οποίες θα έβλεπε και επανάληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δύσκολα θα παίξει ο 35αρης προ.Αντίθετα με τις ταινίες τις οποίες θα έβλεπε και επανάληψη.

Nuhh, εδώ υπάρχουν 40+ που παίζουν Lol, wow και guiled wars.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το καλυτερο δωρο γιαυτον μπορει να ειναι τρελα εσωρουχα ρουχα παπουτσια στολες κλπ δικα σου,,αδειασε κανα sex shop και θα δεις χαρα:P


γιατι ολα τα αλλα για μενα πχ μικρη διαφορα θα κανανε,,που ειμαι και κομπιουτερακιας φανατικος,και αμα θελω κατι ηλεκτρονικο ή χρηστικο το παιρνω και μονος μου,,δεν χρειαζεται να το παρει η κοπελα μου κλπ.

το θεμα ειναι να σου δωσει η κοπελα σου κατι που δεν μπορεις να το εχεις μονος σου..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δύσκολα θα παίξει ο 35αρης προ.Αντίθετα με τις ταινίες τις οποίες θα έβλεπε και επανάληψη.
Και πάλι outdated σε βρίσκω.Δεν υπάρχει μόνο το pro σαν παιχνίδι για το PS3.Υπάρχουν εκατοντάδες τίτλοι που μπορεί να διαλέξει κάποιος.Όπως επίσης και εκείνα που "διαβάζουν" τις κινήσεις του σώματος.
Επιπλέον μπορεί να πάρει κάποιο παιχνίδι που παίζεται με 2 παίχτες,ώστε να παίζει παρέα το ζευγάρι.Αντί να κάθεται μόνος του ο άντρας και να λιώνει.
το καλυτερο δωρο γιαυτον μπορει να ειναι τρελα εσωρουχα ρουχα παπουτσια στολες κλπ δικα σου,,αδειασε κανα sex shop και θα δεις χαρα:P


γιατι ολα τα αλλα για μενα πχ μικρη διαφορα θα κανανε,,που ειμαι και κομπιουτερακιας φανατικος,και αμα θελω κατι ηλεκτρονικο ή χρηστικο το παιρνω και μονος μου,,δεν χρειαζεται να το παρει η κοπελα μου κλπ.

το θεμα ειναι να σου δωσει η κοπελα σου κατι που δεν μπορεις να το εχεις μονος σου..:D

Τα δώρα είχα διαβάσει κάπου,πρέπει να είναι κατα έναν τρόπο άχρηστα για αυτόν που θα δεχτεί.Γιατί άν ήταν χρήσιμα,θα τα είχε πάρει απο μόνος του.
Τώρα βέβαια με τις δυσκολίες των καιρών,αυτό έχει αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
το καλυτερο δωρο γιαυτον μπορει να ειναι τρελα εσωρουχα ρουχα παπουτσια στολες κλπ δικα σου,,αδειασε κανα sex shop και θα δεις χαρα:P


γιατι ολα τα αλλα για μενα πχ μικρη διαφορα θα κανανε,,που ειμαι και κομπιουτερακιας φανατικος,και αμα θελω κατι ηλεκτρονικο ή χρηστικο το παιρνω και μονος μου,,δεν χρειαζεται να το παρει η κοπελα μου κλπ.

το θεμα ειναι να σου δωσει η κοπελα σου κατι που δεν μπορεις να το εχεις μονος σου..:D

Συμφωνω, αλλα αν η κοπελα μου επεμενε να μου παρει αυτο, ε δεν θα της κραταγα και μουτρα...!

Αν ειναι και λιγο geek με την δουλεια του, μπορεις να του παρεις αυτο, ειτε θα εκτιμισει το χιουμορ σου, ειτε θα το χρησιμοποιησει οντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πρέπει να είναι κατα έναν τρόπο άχρηστα για αυτόν που θα δεχτεί.
πρεπει να ειναι χρησιμα αλλα να μην τα ειχε σκεφτει;)

Συμφωνω, αλλα αν η κοπελα μου επεμενε να μου παρει αυτο, ε δεν θα της κραταγα και μουτρα...!
σιγα μην ηξερε οτι υπαρχει αυτο:P

εδω και γω τωρα το ειδα,,
φοβερο ομως ε?το ονειρο του κομπιουτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δύσκολος άνδρας, όχι αστεία. :P
Μήπως να του πάρεις καμιά αναπαυτική πολυθρόνα, να μην πιάνεται και τόση ώρα μπροστά στο πισί; :P

Δύσκολος δεν λες τίποτα. Αλλά γι' αυτό τον θέλω σαν τρελή :redface::D

το καλυτερο δωρο γιαυτον μπορει να ειναι τρελα εσωρουχα ρουχα παπουτσια στολες κλπ δικα σου,,αδειασε κανα sex shop και θα δεις χαρα:P


γιατι ολα τα αλλα για μενα πχ μικρη διαφορα θα κανανε,,που ειμαι και κομπιουτερακιας φανατικος,και αμα θελω κατι ηλεκτρονικο ή χρηστικο το παιρνω και μονος μου,,δεν χρειαζεται να το παρει η κοπελα μου κλπ.

το θεμα ειναι να σου δωσει η κοπελα σου κατι που δεν μπορεις να το εχεις μονος σου..:D

Άντρας να ενδιαφέρεται λιγότερο για τα εσώρουχα δεν υπάρχει. Μισεί τις κάλτσες και τις γόβες και έχω δύο συρτάρια γεμάτα με τρελά εσώρουχα που όμως δεν φοράω ποτέ, γιατί ξέρω πως θα πάνε ..άκλαφτα :P

Σας ευχαριστώ πάντως πολύ για την βοήθειά σας, Μέρκ το σαιτ που μου έδωσες είναι η τελευταία μου ελπίδα, αν και από ρούχα φοράει κυρίως αμάνικα και φλις, οπότε πάλι χλωμό το βλέπω να βρίσκω κάτι :look: (και ναι, δεν είναι ο κλασσικός προγραμματιστής! Άσε που ένα φιλικό μας ζευγάρι θα του κάνει δώρο tshirt με φώτο που τράβηξα κι έφτιαξα εγώ, οπότε .. :wall:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καπνιστης+προγραμματιστης= πολλες ωρες στο pc με ενα τσιγαρο στο χερι

Αν ισχυει η παραπανω εξησωση (με αυτον που βρικες μαλλον οχι... :P τα παντα για να μην του βρουμε δωρο εχει κανει ο τυπας... :P) Παρτου ενα τασακι να εχει στο γραφειο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top