Προτάσεις για να περνάμε ευχάριστα κι εποικοδομητικά τον χρόνο μας

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Γυμναστική, βιβλία, βόλτες στην παραλία με έναν φίλο/ μια φίλη...δεν είναι ανάγκη να κάτσεις κάπου για καφέ, κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλύτερο να σουλατσάρεις και να συζητάς με έναν καλό φίλο από το να κλειστείς σε ένα μαγαζί...ειδικά αν έχει και ωραίο καιρό!
Προσωπικά μου αρέσει όταν έχω ελεύθερο χρόνο να πηγαίνω στο γυμναστήριο ή να διαβάζω κάποιο πολύ ενδιαφέρον βιβλίο! Η ώρα μου περνάει και γρήγορα αλλά και ευχάριστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Και δεν πάμε στο διάολο, νομίζω ότι είσαι από τις ελάχιστες κοπέλες που έχω ακούσει ότι προτιμούν κάτι ανέξοδο ως δραστηριότητα για τον ελεύθερο χρόνο: π.χ. έναν περίπατο στην παραλία με ένα φίλο / μια φίλη. Ο καφές ή το ποτό έχει ταυτιστεί με το προφίλ του Έλληνα νέου...διότι ενδεχόμενα συνοδεύει τσιγάρο συν το φλερτ της καφετέριας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Και δεν πάμε στο διάολο, νομίζω ότι είσαι από τις ελάχιστες κοπέλες που έχω ακούσει ότι προτιμούν κάτι ανέξοδο ως δραστηριότητα για τον ελεύθερο χρόνο: π.χ. έναν περίπατο στην παραλία με ένα φίλο / μια φίλη. Ο καφές ή το ποτό έχει ταυτιστεί με το προφίλ του Έλληνα νέου...διότι ενδεχόμενα συνοδεύει τσιγάρο συν το φλερτ της καφετέριας. :P

Για τον πούτσο προφιλ δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik_pap

Νεοφερμένος

Ο nik_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Θα έλεγα οτι το πως περνα ο καθενας τον χρόνο του εξαρτάται απο την προσωπικότητα του. Προσωπικά αν μείνω στο σπίτι θα βαρεθώ σίγουρα ακόμα και αν αρχίσω να διαβάζω κάποιο βιβλιο ή κάνω κάποια δουλειά στο pc. Θα έλεγα οτι είναι πολύ πιο ενδιαφέρουσα μια βόλτα στην ύπαιθρο, βουνό ή ακομά και μια βόλτα σε μια ανεξερενητη περιοχή στην πόλη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
τον τελευταιο καιρο δε περναω καθολου καλα και νιωθω συνεχεια χαλια και με πιανει και η καταθλιψη ωρες ωρες... :(
Φταιει που δουλευω πολλες ωρες την ημερα και ερχομαι το βραδυ σπιτι και την πεφτω αμεσως για υπνο... Δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο και....δεν ειμαι και πολυ καλα οικονομικα τελευταια..κι ετσι δε διασκεδαζω καθολου..... Αλλα και οταν εχω ρεπο...μεσα το περναω......βαριεμαι αφανταστα...και εχω ξεμεινει κι απο ιδεες.....
Προτεινετε μου κατι ευχαριστο να περναω τον ελευθερο μου χρονο ρε παιδια.. :D
Κανα χομπυ..ξερω εγω... :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καποιο αθλημα? Να ασχοληθεις με εικαστικα? Σαν τι θα σου αρεσε ας πουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παλια μου αρεσε να ζωγραφιζω.....να διαβαζω βιβλια...
τωρα τα βαριεμαι πολυ...θελω να κανω κατι πιο ευχαριστο..... :worry:
μηπως να κανω γενικη το σπιτι να μου φυγει η βαρεμαρα? γιατι ολο παραπονα ειμαι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυτη ειναι μια παρα πολυ καλη λυση! Δοκιμασμενη μαλιστα! Γυρνωντας κι εγω κατακοπη απο την δουλεια, να πιανω να κανω δουλειες! Στο τελος μενεις ξερη και που χρονος να βαρεθεις! Ξεκινα απο κουρτινες να δεις πως θα ξεβαρεθεις! :D Στο χερι ομως, ε? :P Εγω τις πλενω σχεδον ολες στο χερι....
Πλυνε τζαμια, βαλε πληντυριο, σκουπισε εξω, καλη μερα εχει αλλωστε, δεν ξερω εκει στην Λαρισα πως ειναι τα πραγματα.. Μαγειρεψε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
χαλια ειναι η μερα εδω :(
το κακο ειναι οτι μενω σε πολυκατοικια......παλια που εμενα σε μονοκατοικια με κηπο και αυλη...περνουσα υπεροχα....ειχα τα φυτα μου..τα ζωακια μου... τωρα βγαινω στη βεραντα και βλεπω μονο τσιμεντα... :confused: πως να μη βαρεθω μετα? :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατι δεν πας μια βολτιτσα στα μαγαζια να χαζεψεις? Εγω καμμια φορα αν βαριεμαι το σπιτι πολυ και δεν εχω σκοπο να ψωνισω, απλως βγαινω, παω μια βολτα, πινω ενα καφεδακι, παιρνω καμμια φιλη ή και μονη μου αμα δεν μπορουν και χαζευω τις βιτρινες. Στην τελικη κατσε εδω να τα λεμε, θα ξεβαρεθεις! Χαζεψε κανα θεμα...
Βρισκε καθε μερα να κανεις κατι... Λεγε το απο το βραδυ. Οχι πως θα πετυχει απολυτα. Κι εγω δυο μερες εχω αποφασισει να φτιαξω ενα αλμπουμ με φωτογραφιες, να ξεσκαρταρω ποιες θελω ποιες οχι κι απο προχθες εκει εχω μεινει... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γιατι δεν πας μια βολτιτσα στα μαγαζια να χαζεψεις? Εγω καμμια φορα αν βαριεμαι το σπιτι πολυ και δεν εχω σκοπο να ψωνισω, απλως βγαινω, παω μια βολτα, πινω ενα καφεδακι, παιρνω καμμια φιλη ή και μονη μου αμα δεν μπορουν και χαζευω τις βιτρινες. Στην τελικη κατσε εδω να τα λεμε, θα ξεβαρεθεις! Χαζεψε κανα θεμα...
Βρισκε καθε μερα να κανεις κατι... Λεγε το απο το βραδυ. Οχι πως θα πετυχει απολυτα. Κι εγω δυο μερες εχω αποφασισει να φτιαξω ενα αλμπουμ με φωτογραφιες, να ξεσκαρταρω ποιες θελω ποιες οχι κι απο προχθες εκει εχω μεινει... :D
δε χαζευω ποτε βιτρινες αν δεν εχω μαζι μου λεφτα :P:P και δυστυχως λεφτα δεν υπαρχουν..... :(

γιαυτο εκανα το λογαριασμο εδω...μπας και νιωσω καλυτερα.... με πιανει καταθλιψη αν δεν κανω κατι καιο βαρεθω...... :worry:

αλλα θα ηθελα και καποιεσ ιδεες πως να αξιοποιησω το χρονο μου οταν εχω δλδ..... τα σαββατοκυριακα ας πουμε που δε δουλευω καθομαι ολη μερα στο δωματιο ξαπλα με το λαπτοπ ....και εχω βαρεθει τη ζωη μου...αλλα και για καλοπεραση εξω δε μας φτανουν τα λεφτα.... δεν ξερω...πρπει να βρω μια ασχολια...ενα καινουριο χομπυ ισως...κατι......:redface:

:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χμ, δε μου πες ομως, κατι σε αθλημα? Εικαστικα? Κατι εξω απο το σπιτι? Μεσα στο σπιτι? Τι θα προτιμουσες? Σε ρωταω γιατι υπαρχουν απειρα πραγματα που μπορεις να κανεις! Ας πουμε τρεξιμο ή περπατημα στην εξοχη, αν εχεις κοντα σου καποιο παρκο λογου χαρη. Μαθε πλεξιμο, κεντημα! Νοικοκυριο! Ζωγραφικη που σου αρεσει, χειροτεχνιες, φτιαξε τα αρχεια στον υπολογιστη σου, φτιαξε βιντεακια. Εγω στον ελευθερο χρονο μου κανω μιξεις σε μουσικη και μετα καθομαι και τ' ακουω. Σκεψου γενικως τι θα σου αρεσε πιο πολυ! Παρε σβαρνα τα μουσεια τις Κυριακες, αν σου αρεσουν τα πολιτιστικα. Γινε σινεφιλ και βλεπε ταινιες και δινε τις κριτικες σου! Γραψου σε μια ομαδα χορου ή αθληματος! Τι αλλο; Θα μου ρθουν κι αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
έχεις λάπτοπ, έχεις ίντερνετ. problem solved. και φυσικά δεν εννοώ να κάθεσαι όλη μέρα να χαζολογάς στο ίντερνετ και να βαριέσαι την ζωή σου. ψάξε στο yt βιντεάκια με γιόγκα, γυμναστική με μουσική, μαθήματα ζωγραφικής, χειροτεχνίες, πλέξιμο, κατασκευές. Εγώ άμα βαριέμαι πάααρα πολύ κι έχω χρόνο βρίσκω βιντεάκια tutorials και δοκιμάζω διάφορα χτενίσματα στα μαλλιά, φτιάχνω τα νύχια. Υπάρχουν πάρα πολλά DIY projects που μπορείς να δοκιμάσεις εύκολα και απλά στο σπίτι χρησιμοποιόντας πράγματα που ήδη έχεις. Ακόμα και να μαγειρέψεις, να φτιάξεις μια καινούρια συνταγή..κάποιο γλυκό ας πούμε. Άνετα γεμίζεις την μέρα σου.

Και όσον αφορά την καταθλιπτική διάθεση που λες, βάλε μουσική! Βάλε δυνατά την αγαπημένη σου μουσική ή χαρούμενα, ανεβαστικά τραγούδια και παράλληλα μπορείς να κάνεις ότι άλλο θες. Εμένα πραγματικά με βοηθάει.

Επίσης τώρα που φτιάχνει ο καιρός μπορείς να βγαίνεις έξω για τρέξιμο. Μην το γελάς καθόλου! Είναι απλό, ανέξοδο, καλή γυμναστική για το σώμα σου και σου χαρίζει ένα αίσθημα ευεξίας.

Γενικά, πειραματίσου, δοκίμασε διάφορα πράγματα και στο τέλος θα καταλήξεις σε τι πραγματικά σε εκφράζει και σου γεμίζει δημιουργικά την μέρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ιδεες σας..... :)
το θεμα ειναι οτι ειμαι λιγο τεμπελα και σε οτι αφορα γυμναστικη βολτες με τα ποδια και τετοια πραματα....τα βαριεμαι....
θα προτιμουσα να διασκεδαζω...να βγαινω εξω και να πηγαινω εκδρομες αλλα δε με παιρνει οικονομικα...
παντως αυτο με τα νυχια.....ωραια ιδεα....;)
δε ξερω τι αλλο να σκεφτω....χμμ..... μηπως αν εφτιαχνα ενα βλογ και ασχολουμουν με αυτο? θελω να κανω κατι δημιουργικο......να εχω κατι να με κραταει χαρουμενη..... νιωθω βαρεμαρα...οτι δεν εχω τιποτα να με περιμενει.... ολο δουλεια -σπιτι σπιτι - δουλεια.... και τα ρεπα μου μεσα στο δωματιο.... βαρετα πραγματα..... :confused:
αν ειχα σπιτι με αυλη θα μου ηταν πιο ευκολο να βρω μια δραστηριοτητα.....μαρεσει η κηπουρικη.......
αλλα μεσα στην πολη ειναι βαρετη η ζωη ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι ειμαι λιγο τεμπελα και σε οτι αφορα γυμναστικη βολτες με τα ποδια και τετοια πραματα....τα βαριεμαι.... θα προτιμουσα να διασκεδαζω...να βγαινω εξω και να πηγαινω εκδρομες αλλα δε με παιρνει οικονομικα...
παντως αυτο με τα νυχια.....ωραια ιδεα....;)
δε ξερω τι αλλο να σκεφτω....χμμ..... μηπως αν εφτιαχνα ενα βλογ και ασχολουμουν με αυτο? θελω να κανω κατι δημιουργικο......να εχω κατι να με κραταει χαρουμενη..... νιωθω βαρεμαρα...οτι δεν εχω τιποτα να με περιμενει.... ολο δουλεια -σπιτι σπιτι - δουλεια.... και τα ρεπα μου μεσα στο δωματιο.... βαρετα πραγματα..... :confused:
αν ειχα σπιτι με αυλη θα μου ηταν πιο ευκολο να βρω μια δραστηριοτητα.....μαρεσει η κηπουρικη.......
αλλα μεσα στην πολη ειναι βαρετη η ζωη ......

Καλά την γυμναστική και ποιος δεν την βαριέται; Εχουμε γίνει όλοι τόσο σπιτόγατοι που μόνο στην ιδέα να βγούμε έξω και να περπατήσουμε για μισή ώρα μας φαίνεται τεράστιο κατόρθωμα. Είναι μέχρι να το κάνεις πιστεύω και μέχρι να σου γίνει συνήθεια, γιατί όλα μια συνήθεια είναι. Στην μισάωρη αυτή βόλτα που θα κάνεις το μυαλό θα καθαρίσει από τα πάντα, θα χαλαρώσεις και θα σκεφτείς πράγματα που θες να κάνεις στο κοντινό μέλλον, είναι ανακουφιστικό ίσως, βάλε τα ακουστικά και άντε για περπάτημα, αν έχεις και καμία φίλη που να θέλει ακόμη καλύτερα, θα χεις και παρέα.

Η διασκέδαση δεν είναι για όλες τις ώρες, και πες βγαίνεις μια, βγαίνεις δυο, τρεις. Ε, δεν μπορεί να θες να χτυπιέσαι κάθε μέρα στα μπαρ και στα κλάμπ, αν βέβαια εννοείς την διασκέδαση με αυτή την έννοια. Ετσι και αλλιώς αν κάθε μέρα διασκεδάζεις με αυτό τον τρόπο θα βαρεθείς γρήγορα. Δεν είναι απαραίτητο να πας εκδρομή στο εξωτερικό, εκδρομή μπορεί να θεωρεί και μια μεγάλη διαδρομή με το αμάξι, ή με το ποδήλατο, ή ακόμη και με τα πόδια, σε ένα κοντινό και ωραίο μέρος. Για κάπου πιο μακριά θα πρέπει να μαζέψεις το χρηματικό ποσό πρώτα.

Αν σου αρέσει να γράφεις τότε ναι, μπορείς να δημιουργήσεις ένα blog ή ακόμη και να πάρεις ένα ωραίο σημειοματάριο και να γράφεις εκεί όλες τις σκέψεις και τους προβληματισμούς σου. Μπορείς να βάλεις και χαλαρωτική μουσική καθώς θα γράφεις.. Ξεκίνα να διαβάζεις λογοτεχνία, ποίηση. Ακόμη και αν δεν σου αρέσει και σου φαίνεται πως είναι ένα βαρετό χόμπυ. Αντε σε βιβλιοπωλεία και ψάξε τα βιβλία, δες τις περιλήψεις, δεν μπορεί, θα βρεις έστω ένα που να σου φαίνεται ενδιαφέρον και θα σου ήθελες να το διαβάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλά την γυμναστική και ποιος δεν την βαριέται; Εχουμε γίνει όλοι τόσο σπιτόγατοι που μόνο στην ιδέα να βγούμε έξω και να περπατήσουμε για μισή ώρα μας φαίνεται τεράστιο κατόρθωμα. Είναι μέχρι να το κάνεις πιστεύω και μέχρι να σου γίνει συνήθεια, γιατί όλα μια συνήθεια είναι. Στην μισάωρη αυτή βόλτα που θα κάνεις το μυαλό θα καθαρίσει από τα πάντα, θα χαλαρώσεις και θα σκεφτείς πράγματα που θες να κάνεις στο κοντινό μέλλον, είναι ανακουφιστικό ίσως, βάλε τα ακουστικά και άντε για περπάτημα, αν έχεις και καμία φίλη που να θέλει ακόμη καλύτερα, θα χεις και παρέα.

Συμφωνω! Απο τοτε που ξεκινησα να περπαταω, καποια χρονια πανε, εχει γινει πια ρουτινα για μενα, μια ευχαριστη ρουτινα! Ειδικα οταν ειναι και πολυ πρωι... Εχεις αλλη διαθεση μετα για το υπολοιπο της ημερας, δουλευεις καλυτερα, το κεφαλι σου ειναι καθαρο, χαμογελας ευκολοτερα! Κοινως, σε αναζωογονει!

Μπελλα, κι εμενα μου αρεσουν πολυ οι εκδρομες και συνηθως τα σ/κ κανονιζεται καποια μονοημερη. Μπορεις κι εσυ να το κανεις και αναλογως που θες πας μπορει να σου βγει πολυ οικονομικα, αρκει να το ψαξεις! Συμφωνεις πως μια εκδρομουλα σε γεμιζει για μερες? Εγω ετσι αισθανομαι! Ψαξε συλλογους ή συνεννοησου με παρεα, βγαινουν πολυ ωραια πακετα εκδρομων και ειδικα τωρα με την κριση εχουν πεσει πολυ οι τιμες σε καποια!

Και φυσικα θα σου δωσω και την ιδεα ενος πεζοπορικου συλλογου, ειναι απο τα ωραιοτερα χομπυς που ειχα ποτε στην ζωη μου! Γυμναστική, σωματική και ψυχικη ευεξια, γεμιζει η μερα, επικοινωνεις με ανθρωπους και γνωριζεις την φυση! Μια Κυριακη αφιερωνεις και εισαι γεματη για μια ολοκληρη εβδομαδα! Δοκιμασε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
:( δεν ξερω τ ι εχω παθει.... τελευταια δε με ευχαριστει τιποτα...και νιωθω να τα βαριεμαι ολα.... σαν να εχω καταθλιψη νωθω..... Μηπως φταιει το αγχος και η κουραση? :hmm::( δε μ αφηνουν να ευχαριστηθω τη ζωη....ολο σκεφτομαι αρνητικα...και δεν απολαμβανω τιποτα....
Νομιζω χρειαζομαι επειγοντως διακοπες να αλλαξει λιγο η διαθεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ερχεται το καλοκαιρι, υπομονη! Θα περασει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
αυτο σκεφτομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες είχα ρεπό, και συνειδητοποίησα ότι ΔΕΝ εχω τι να κάνω...την πρώτη μέρα έκανα ότι είχα προγραμματίσει και όλα πήγαν ρολόι.Τις υπόλοιπες απλά δεν ήξερα πως να περάσω τον ελέυθερο μου χρόνο.
Σπάνια πηγαίνω για τρέξιμο λόγο βαρεμάρας, γυμναστική στο σπίτι κάνω μονο αν έχω τρελή όρεξη αν και εχω βρει προγραμματα,για ψώνια δεν μου μένουν λεφτά γιατί τα ξοδεύω σαν χαζη σε βλακίες, ζωάκια δεν έχω και μένω σε πολυκατοικία, γενική στο σπίτι δεν με παίρνει να κάνω.
Θα ήθελα να κάνω κάτι έξω, αλλά είναι τα οικονομικά και το ότι δεν έχουμε κάτι ενδιαφέρον στην περιοχή μου.
Έχετε να μου προτείνετε κάτι τύπου online μαθηματα, ιδέες του τι να κάνω στο σπίτι; Θέλω να μάθω ότι να ναι αλλά να μάθω κάτι, να ξέρω κάτι παραπάνω ρε παιδί μου.
Άντε γιατί κατάθλιψη με έπιασε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top