Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι... πέτυχα κάπου αυτό και επειδή τα windows (vista) μου δεν έχουν εγκατεστημένο office :mad: σκεφτόμουν μήπως αγοράσω από εκεί, μιας και είναι λογικά αρκετά φθηνότερα... επειδή όμως δεν είχα ξανακούσει για το site αυτό (ο,τι τέλος πάντων είναι), έχω κάποιες αμφιβολίες... Ξέρει κανείς σας κάτι σχετικό με αυτή την προσφορά??... Και γενικότερα έχει κανείς σας το Microsoft Office Professional Plus 2010??... Ποιά η γνώμη σας???....:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δε μπορώ να βρω προγραμματάκι για να βλέπω τη θερμοκρασία του επεξεργαστή μου .. (i5 είναι)
αυτο το καλυτερο απλουστερο και τσαμπα..το εχω και εγω,,ολες τις θερμοκρασιες και ανεμιστηρακια τις δειχνει..
και αυτο απο την ιδια εταιρια εχει εξαιρετικα προγραμματα για οτι θελεις,,τα ψαχνω και εγω..
καλυτερα βαλε τις zip εκδοσεις,,που δεν θελουν καν εγκατασταση,ξεκινανε πιο γρηγορα και ειναι ελαφρυτερες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Φίλε χίλια ευχαριστώ! Πολύ καλά φαίνονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πρόταση

GCstar is a free open source application for managing your collections. Detailed information on each item can be automatically retrieved from the internet and you can store additional data, such as the location or who you've lent it to. You may also search and filter your collection by many criteria.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ψαχνω καποιο προγραμμα(κατα προτιμηση δωρεαν-freeware) για την κατασκευη μια ιστοσελιδας
κυριως για το ανεβασμα pdf αρχειων και ενδεχομένως και ορισμενος .mp3

θα επιθυμουσα το ονομα να ειναι μικρο(της ιστοσελιδας που θα φτιαξω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
ψαχνω καποιο προγραμμα(κατα προτιμηση δωρεαν-freeware) για την κατασκευη μια ιστοσελιδας
κυριως για το ανεβασμα pdf αρχειων και ενδεχομένως και ορισμενος .mp3

προγραμμα κατασκευης ιστοσελιδες = notepad και γλωσσες σημανσης (php,css,html) :P
αντε και εναν σερβερ για να το χοσταρεις πχ open ssh

οκ σοβαρα τωρα για κατασκευη ιστοσελιδων αν θες καποιο προγραμμα προτεινω το bluefish editon https://www.bennewitz.com/bluefish/stable/
το οποιο κανει την δουλεια σου αρκετα πιο ευκολη απο οτι θα την εκανες χειροκινητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
οκ σοβαρα τωρα για κατασκευη ιστοσελιδων αν θες καποιο προγραμμα προτεινω το bluefish editon https://www.bennewitz.com/bluefish/stable/
το οποιο κανει την δουλεια σου αρκετα πιο ευκολη απο οτι θα την εκανες χειροκινητη

1.ευχαριστω
2.το site που μου εστειλες τι να το κανω;;;να κατεβασω καποιο αρχειο απο εκει;;;δεν καταλαβα soz....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
1.ευχαριστω
2.το site που μου εστειλες τι να το κανω;;;να κατεβασω καποιο αρχειο απο εκει;;;δεν καταλαβα soz....:whistle:

dont worry ειναι για να κατεβασεις το προγραμμα πας binaries ->win32->setup .exe( το 1) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
dont worry ειναι για να κατεβασεις το προγραμμα πας binaries ->win32->setup .exe( το 1) :clapup:

οκ οκ thanx φιλε επειδη εμεινα μλκς λεω και εγω,κατι δεν καταλαβα....:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
θελω απο το youtube να παρω διαφορα κομματια, μου εχουν πει οτι γινεται μεσω αυτου του προγραμματος, αλλα πως λειτουργει; και βγαινει αυτουσιο το τραγγουδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ενημερώνουμε το αγαπητό μας κοινό ότι απομακρύνθηκε μία συζήτηση που αφορούσε κατέβασμα υποτίτλων. Επειδή μπορεί να μην το γνωρίζετε, δυστυχώς θεωρείται και αυτή η ενέργεια παράνομη από την Ελληνική Νομοθεσία - χαρακτηριστικά πριν λίγα χρόνια είχε αρχίσει εκστρατεία κλεισίματος web sites που είχαν αυτό το αντικείμενο. Ως εκ τούτου, η συζήτηση αυτή αφαιρέθηκε.

Εκ μέρους της Ομάδας Διαχείρισης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Προτείνω ανεπιφύλαχτα το Digsby! :D



Είναι ένας free instant messenger που έχει και email notifications και social networking! 8) Με απλά λόγια, έχεις μαζί και yahoo messenger και windows live messenger και facebook (και άλλα πολλά) μαζί.

Αισθητικά είναι πραγματικά ωραίος, από "βάρος" μνήμης περίπου 64Κ (σε Windows XP) όσο δηλαδή ένας άλλος messenger μόνος του. Η λειτουργικότητά του σκίζει. Εκτός από το ότι βλέπεις όλα τα καινούργια ποστ του facebook στην γραμμή εργασιών σου, κάθε φορά που έρχεται email, μπορείς να δεις σε popup τον τίτλο του και έχει επιλογές: Delete, Mark as Read, Report Spam. Αν έρθει καινούργιο email και δεν έχεις δει το popup, δεν σε πειράζει καθόλου αφού έχει μετρητή πάνω στο εικονίδιο που τα μετράει. Π.χ. βλέπω αυτή τη στιγμή ότι έχουν μπει 3 καινούργια ποστ στο facebook και δεν χρειάζεται καν να το ανοίξω. Εστιάζω στο αντίστοιχο εικονίδιο της γραμμής εργασιών, κάνω μια φορά κλικ και μου βγάζει μία λίστα δεξιά στην οθόνη με όλα τα post, με τον τίτλο, σύντομο κείμενο, το εικονάκι του και επιλογή Like!

Τι άλλο να ζητήσει κανείς; Απλά, τα σπάει! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Subtitle Editor για επεξεργασία subtitles. Open Source and easy to use. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εμένα μου έχει διαγράφει άγνωστα η ζωγραφική των windows μου και θέλω να έχω ένα πρόγραμμα για να μπορώ να ζωγραφίζω ξέρετε κανένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πας στο Control Panel->Add/Remove Programs->Windows Components και κοιτάς αν το Paint είναι τσεκαρισμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μπορει να μου προτεινει καποιος ενα editor για εγγραφη κωδικα ,και πιο συγκεκριμενα C; Εχω Ubuntu και χρησιμοποιω Kwrite ..Υπαρχει καποιος πιο προσητος για γραφη κωδικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπορει να μου προτεινει καποιος ενα editor για εγγραφη κωδικα ,και πιο συγκεκριμενα C; Εχω Ubuntu και χρησιμοποιω Kwrite ..Υπαρχει καποιος πιο προσητος για γραφη κωδικα;
apt-get install vim :)

Εγώ τον vim χρησιμοποιώ. Είναι λίγο περίεργος στο να τον μάθεις (όχι τόσο όσο ο emacs!) αλλά με βολεύει αρκετά. Είναι απ' τα πρώτα προγράμματα που βάζεις σε μία διανομή.

Try it out.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπορει να μου προτεινει καποιος ενα editor για εγγραφη κωδικα ,και πιο συγκεκριμενα C; Εχω Ubuntu και χρησιμοποιω Kwrite ..Υπαρχει καποιος πιο προσητος για γραφη κωδικα;
Αν ο VIM σου φαίνεται δύσκολος δοκίμασε το άλλο άκρο. Notepad++, το πλεονέκτημα του είναι ότι είναι απλός, για απλός είναι πολύ καλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
για ζωγραφικη infanview ελαφρυ και τσαμπα,,το εβαλα και ειναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μη με βρίσετε για την ασχετοσύνη μου....αλλά θέλω ένα προγραμμα για επεξεργασία video (να κόβω και να ράβω, με εικόνες, μουσική, κλπ). Το windows movie maker εχω την εντυπωση τα κάνει όλα ένα format που δεν με βολευει (θέλω κάτι να παίζεται από όλα τα player). Αν δεν είναι τζάμπα το πρόγραμμα που έχετε να προτείνετε, ας έχει τουλάχιστον ένα trial χωρίς watermarks και τέτοια. Να μπορώ δηλαδή να κάνω τη δουλειά μου, μιας και το θέλω μόνο για μια χρήση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top