Πρόβλημα με τη στύση

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.
Eγω ειμαι 32 και έχω περισσοτερη ορεξη απο οτι στα 20 αρα τι κατρακυλα μας λες. Στα 20 το έκανα καθε μέρα πλέον θα μπορουσα και 2 φορές την ημέρα.

Μην το παιρνεις προσωπικα φιλε Devil :).Αυτα ειναι στατιστικα στοιχεια.
Εαν εχεις διαβασει ανατομια θα δεις οτι αυτη ειναι η "πικρη" πραγματικοτητα που η επιστημη δειχνει.Αυτο ειναι απλα ενα αντικειμενικο ευρημα.Τιποτα δεν σε σταματα να ζεις με ορεξη ως τα 80 :whistle: .
Προκειται για τον κυκλο της ζωης,οτι ανεβαινει κατεβαινει.Ο ανθρωπος ειναι στα peak του στις ηλικιες των 14-30 με 35.Απο εκει και περα αρχιζουν οι μειωσεις σε τεστοστερονες κτλπ.
Η φιλη παντως θα επρεπε να επιδιωκει την ωρα της επαφης τις πρωινες ωρες,8-11.Θεωρω θα εχουν περισσοτερες πιθανοτητες να γινει κατι ακομα και εαν ο αλλος εχει σκατα ψυχολογια(Morning wood)-αλλα ειδες που παλι το θεμα ερχεται στο ψυχολογικο;Τι θα καταλαβει εαν δεν εχει ορεξη,μιλαμε για μηχανικη,καταναγκαστικη εργασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εντάξει ρε παιδιά λέτε ότι δεν τον αγαπάει και δεν τον αγαπάει και κοιτάει την πάρτυ της, ποτέ να προλάβει να τον αγαπήσει; 4 μήνες είναι μαζί αν θυμάμαι καλά σε προηγούμενα ποστς.
Για μένα οι 4 μήνες σε σχέση = το κάνω σαν το σκυλί, παντού και σε όλες τις στάσεις.
πες τα zilda μουυυ μα αμα το σεξ δεν γινεται στη αρχη που ειναι και η σχεση φρεσκια και υπαρχει ενθουσιασμος ποτε θα γινεται μετα απο κανα χρονο??

Εντάξει ρε παιδιά λέτε ότι δεν τον αγαπάει και δεν τον αγαπάει και κοιτάει την πάρτυ της, ποτέ να προλάβει να τον αγαπήσει; 4 μήνες είναι μαζί αν θυμάμαι καλά σε προηγούμενα ποστς.
Για μένα οι 4 μήνες σε σχέση = το κάνω σαν το σκυλί, παντού και σε όλες τις στάσεις.

Μην το παιρνεις προσωπικα φιλε Devil :).Αυτα ειναι στατιστικα στοιχεια.
Εαν εχεις διαβασει ανατομια θα δεις οτι αυτη ειναι η "πικρη" πραγματικοτητα που η επιστημη δειχνει.Αυτο ειναι απλα ενα αντικειμενικο ευρημα.Τιποτα δεν σε σταματα να ζεις με ορεξη ως τα 80 :whistle: .
Προκειται για τον κυκλο της ζωης,οτι ανεβαινει κατεβαινει.Ο ανθρωπος ειναι στα peak του στις ηλικιες των 14-30 με 35.Απο εκει και περα αρχιζουν οι μειωσεις σε τεστοστερονες κτλπ.
Η φιλη παντως θα επρεπε να επιδιωκει την ωρα της επαφης τις πρωινες ωρες,8-11.Θεωρω θα εχουν περισσοτερες πιθανοτητες να γινει κατι ακομα και εαν ο αλλος εχει σκατα ψυχολογια(Morning wood)-αλλα ειδες που παλι το θεμα ερχεται στο ψυχολογικο;Τι θα καταλαβει εαν δεν εχει ορεξη,μιλαμε για μηχανικη,καταναγκαστικη εργασια.
τετοιες ωρες δουλευουμε βρε νικο μου τι ν κανουμε.....παντως στατιστικα εχεις δικιο ετσι ειναι τα πραγματα...το κακο ειναι οτι οι προηγουημενες μου εμπειριες ταιριαζαν με την αποψη του devil δλδ παρολο που καποιος ηταν στην ηλικια 35+ ποτε δεν ειχα αντιμετωπισει θεμα το αντιθετο μαλιστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Άρα καταλήγουμε στο ίδιο συμπέρασμα. Είτε τον αγχωνεις είτε είναι ζαμανφου και πάνω τούρλα, η σωστή κίνηση είναι να τον αφήσεις. Άσε που νομίζω ότι έχεις πάρει την απόφασή σου κι απλά περιμένεις να στην επιβεβαιώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.
τσιγαρα σερτικα χαιρομαι που με νιωθεις και μενα! λοιπον παιδια ειναι απλο και οι δυο εχουμε δικιο...και αυτος που εχει καποιο προβλημα οποιασδηποτε φυσεως αλλα και εγω που το βιωνω... nikos667 ολα αυτα που λες τα εχω συζητησει και μαλιστα ανοιχτα...δλδ συζητησαμε για το ενδεχομενο οργανικου προβληματος μιλησα πολυ ανοιχτα και μου απεκλεισε οποιδηποτε τετοιο ενδεχομενο...αρα ποιος μιλησε για προσωρινη σχεση?? τα εχουμε συζητησειιι ολα ανοιχτα το θεμα ειναι αυτος ενω χρησιμοποει διαφορες δικαιολογιες οτι πχ ειχε καποιο καιρο να κανει σεξ και για αυτο τελειωνει γρηγορα οτι πχ η χαλαρη στυση οφειλεται σε αγχος κτλπ παραδεχεται και μονος του οτι του εχω φερθει πολυ ενταξει και χαρηκε μαλιστα που το συζητητησα μαζι του γτ αυτο λεει εδειξε ενδιαφερον και ετσι ειναι....αρα αυτο που λετε οτι τον αγχωνω εγω ειναι αδικο γτ το εχω χειριστει πολυ ευγενικα....επιπλεον ποσο δικαιο σας φαινεται να θελει να τελειωνει συνεχεια στο κρεβατι(γινεται καμποσες φορες γτ τελειωνει γρηγορα) και ενω κανει κινηση να τελειωσω και εγω(με στοματικο) οταν μπορει να δυσκολευτω δεν επιμενει και στρεφεται παλι στον εαυτο του? εσας σας φαινεται ατομο τετοιο που πληττετε ψυχολογικα? γτ εγω νομιζω οτι κοιταει κυριως τον εαυτο του!

Το οργανικο προβλημα οπως σου ειπα ειναι απιθανο ειδικα κατω των 30 εαν δεν εχει προηγηθει καποιο ατυχημα στην περιοχη και πολυ περισσοτερο δε οταν πριν 5 χρονια ηταν ντουρος.Τωρα εαν εχει καποιον διαβητη η καποιο προβλημα γενικοτερα η παιρνει λογου χαρη καμια αντικαταθλιπτικη φαρμακευτικη αγωγη ειναι αλλο θεμα.Σε αυτο το κομματι βεβαια μπορουμε να κανουμε εικασιες καθως προσωπικα δεν ειμαι γιατρος.Αυτο που πρεπει να κρατησεις στο μυαλο σου ειναι οτι η ολη διαδικασια στηριζεται λιγοτερο στο ερεθισμα παρα στην εγκεφαλικη του επεξεργασια.Το λεω γιατι πρεπει να καταλαβεις οτι δεν ειναι λογικο να σκεφτεσαι οτι παει με αλλη η οτι δεν εισαι ελκυστικη.Δεν θεωρω οτι αυτα ειναι τα ζητουμενα.Αυτο που λες περι του ποσο γρηγορα τελειωνει.Δεν ειναι ψεματα,οτι εαν ειχε καιρο να κανει ειναι πιθανο να τελειωνει πιο γρηγορα.Ο λογος επισης μπορει να ειναι οτι επικεντρωνεται κυριως στην διαδικασια και οχι στις "αισθησεις του".Μπορει να τυχει σε οποιονδηποτε αυτο και φυσικα θα μπορουσε εμμεσα να επηρεαζει και τη στυση του εαν το intercourse ειναι συντομο.
Εγω προσωπικα θα σου προτεινα να δοκιμασετε κατι διαφορετικο.Μην μπαινετε στο ψητο αλλα δοκιμαστε "παιχνιδια" αισθησεων.Πρεπει να ξεχαστει τελειως τοσο εκεινος οσο και εσυ.Αυτα δεν ειναι μονοδρομος υπαρχουν πολλοι τροποι να βολευτειτε μεχρι να δειτε τι συμβαινει τελικα και φυσικα να αρχισετε να δουλευετε στη λυση του προβληματος.Πρωτα απ'ολα θετικη σκεψη.Πρεπει να του μεταφερεις αυτη την "θετικη" σκεψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τσίτα θα εισάγω ένα σημείο που θεωρώ πως είναι κομβικό και δεν έχει συζητηθεί. Τον έχεις ρωτήσει πώς είναι το λιλι όταν εργάζεται προσωπικά πάνω σε αυτό; Είναι πάλι ζελε-ολέ ή μήπως όταν είναι μόνος του -μακριά από άγχη- γίνεται ξίφος ατσάλινο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
himela το σκεφτομαι ποολυ καιρο δε το κρυβω....και ο λογος που το κραταω ειναι οτι πρωτον ηλπιζα και εγω σε βελτιωση και φυσικα γτ τοσο καιρο ανεπτυξα καποια αισθηματα καθως βγαινουμε οπως ειπα οχι μονο σεξουαλικα αλλα περναμε αρκετες ωρες μαζι οταν βρισκομαστε....επομενως ειμαι στο σταδιο που οφειλω να...αποφασισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τσιγαρα σερτικα εννοουσα πως οταν θες καποιον πολυ οπως ισχυριζεται αυτος το σεξ στην αρχη ειναι καπως πιο ενθουσιωδες οπως αυτο που λεει η ζιλντα δλδ ποικιλια στασεων σε διαφορα μερη κτλπ δλδ δεν εχει υπαρξει ρουτινα... ιππολυτη ενδιαφερον ερωτημα κοιτα τα πρωινα μου εχει αναφερει για ορεξεις και οτι μπορει να ειναι ξερεις πως αλλα δυσκολο να ξερω πως ειναι οταν ειναι μονος του... nikos667 τον εχω ρωτησει για ολα αυτα περι αγωγης κοιτα δε προσεχει καθολου την διατροφη του λες να χει κανα διαβητη ξερω γω?? τωρα περι καταθλιψης τι να σου πω δεν εχω τετοια δειγματα αλλα τα σκεφτηκα και εγω αυτα που ειπες...επδ ανεφερες παιχνιδι το εχω δοκιμασει δεν βιαζομαι καθολου να παω στο ψητο το αντιθετο μαλιστα αλλα εκει ειναι που ζοριζεται καθως συνεχως εκει που του σηκωθει μπορει σε δευτερολεπτα να χαλαρωσει και φτου και απο την αρχη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Τσιγαρα σερτικα εννοουσα πως οταν θες καποιον πολυ οπως ισχυριζεται αυτος το σεξ στην αρχη ειναι καπως πιο ενθουσιωδες οπως αυτο που λεει η ζιλντα δλδ ποικιλια στασεων σε διαφορα μερη κτλπ δλδ δεν εχει υπαρξει ρουτινα... .

το κατάλαβα Τσίταααα. Και γι' αυτό για το τομάρι μου ανησυχώ. Που σε εμένα δουλεύει όπως όταν ροντάρει κανείς το μπράντυ νιου μοτόρι. Που μέχρι τα 7-8.000 χλμ, όσο κι αν σε γκαβλ@@@νει, το ανοίγεις τόσο όσο και σε φλατ διαδρομές. Και όσο ''ανοίγει'', τόσο πιο πολύ το απολαμβάνεις να το κοκκινίζεις στα βουνίσια ανηφορικά στροφιλίκια και σε όλο αυτό να προστίθεται η λαχτάρα η συσσωρευμένη της αναμονής, τον παραλληλισμό τον έπιασες. Και γι' αυτό πως είμαι λιγάκι αφύσικος ανησυχώ.
(Χιμ με κόλλησες με τις παρομοιώσεις σου, εσύ φταις!!!!)

Ασφαλώς και όχι. Τα ξίφη δεν έχουν μόνο τους σκοπό τη βία.
Δεκτό, όμως μαγείρεμα χωρίς βία και πάθος, σε νερόβραστο μπλουτσ νοσοκομειακό φιδέ καταλήγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.
Τσιγαρα σερτικα εννοουσα πως οταν θες καποιον πολυ οπως ισχυριζεται αυτος το σεξ στην αρχη ειναι καπως πιο ενθουσιωδες οπως αυτο που λεει η ζιλντα δλδ ποικιλια στασεων σε διαφορα μερη κτλπ δλδ δεν εχει υπαρξει ρουτινα... ιππολυτη ενδιαφερον ερωτημα κοιτα τα πρωινα μου εχει αναφερει για ορεξεις και οτι μπορει να ειναι ξερεις πως αλλα δυσκολο να ξερω πως ειναι οταν ειναι μονος του... nikos667 τον εχω ρωτησει για ολα αυτα περι αγωγης κοιτα δε προσεχει καθολου την διατροφη του λες να χει κανα διαβητη ξερω γω?? τωρα περι καταθλιψης τι να σου πω δεν εχω τετοια δειγματα αλλα τα σκεφτηκα και εγω αυτα που ειπες...επδ ανεφερες παιχνιδι το εχω δοκιμασει δεν βιαζομαι καθολου να παω στο ψητο το αντιθετο μαλιστα αλλα εκει ειναι που ζοριζεται καθως συνεχως εκει που του σηκωθει μπορει σε δευτερολεπτα να χαλαρωσει και φτου και απο την αρχη....

Το σημειο που αναφερει η Ιππολυτη ειναι παγιδα.Εαν μαζι σου δεν τα καταφερνει ειναι πιθανο να εχει επηρεασει την ψυχολογια του.Μην σου πω οτι ακομα και το morning wood μπορει να εχει επηρεαστει εαν εχει πεσει γενικα ψυχολογικα.
Κοιτα δεν πρεπει να αποκλισεις τιποτα.Για αρχη ας ξεκινησουμε με τα βασικα.Να κανει 30 λεπτα περπατημα minimum καθημερινα,εχει πολυ ευεργετικα αποτελεσματα για ολο τον οργανισμο.Επειτα φρουτα+χυμους,οχι με ζαχαρη ε,φυσικους.
Αυτα μπορει να μην βοηθησουν αμεσα αλλα σιγουρα θα του βελτιωσουν την γενικοτερη φυσικη κατασταση αρα και την ψυχολογια μεχρι ενα σημειο.Τωρα καλο θα ηταν να κανει και εξετασεις και να τις δει ενας γιατρος,να του δωσει τουλαχιστον το οκ οτι οργανικα ειναι μια χαρα.Διοτι εαν υπαρχει θα ακολουθησει σωστη αγωγη και το προβλημα θα λυθει.
Δεν ειναι αναγκη να εχει καταθλιψη,γενικοτερα να μην ειναι και πολυ στα καλυτερα του αρκει για να του καταστρεφεται η στυση.
Ενα σημαντικο σημειο στην ολη η υποθεση ειναι οτι σου ειπε οτι του εχει ξανασυμβει με αλλες.Ξερεις αυτα αφηνουν τραυματικες εμπειριες που σε ακολουθουν,διοτι ο αντρας γενικα παιρνει πολυ στα σοβαρα τον εαυτο του και βεβαια το πραγμα του.Αναλογα το ποσο φοβερο του φανηκε την πρωτη φορα ειναι φυσικο μετα να πηγε domino η διαδικασια και να τον ετρωγε το ερωτημα " τι και εαν δεν ξανα...".
Φαντασου το πεος ως ενα σφουγγαρι.Κατα την διεγερση ο εγκεφαλος δινει εντολη στα αγγεια να ανοιξουν ωστε να γεμισουν αυτα τα σημεια με αιμα.Προκειται δηλαδη για μια βαλβιδα.Τι συμβαινει με καθε βαλβιδα;Δινει κατευθυνση στη ροη του υγρου(αιματος).Το αγχος εκκρινει ουσιες οπως η αδρεναλινη που δινει ακριβως την αντιθετη εντολη στα αγγεια,να κλεισουν.
Στην κανονικη λειτουργια που δεν εχουμε αγχος,το αιμα κυλαει μεσα στα αγγεια(δοχεια) χωρις προβλημα και μολις γεμισει,οι βαλβιδες κλεινουν σαν ταπα τα αγγεια,οποτε υπαρχει σταθερη στυση.Ο λογος που δεν του κραταει ειναι οτι γινεται μια "μαχη" αναμεσα στη βαλβιδα που προσπαθει να φερει μεσα το αιμα και το αγχος που την εμποδιζει αφου κλεινει τα αγγεια και δεν περναει αιμα ικανο να διατηρησει τη στυση.Εχουμε δηλαδη βαλβιδα δυο κατευθυνσεων.
Τι γινεται οταν σε ενα δοχειο βγαζεις και βαζεις αιμα ταυτοχρονα ;Φυσικα δεν γεμιζει.
Στην καλυτερη η διεγερση και το αγχος να εξισωσουν το αιμα που μπαινει στα αγγεια με αυτο που βγαινει και να εχεις μια στυση σε ισορροπια η οποια ομως δεν ειναι αρκετα καλη.Οποτε μολις τελειωσει το ερεθισμα να χαλαρωνει.
Οποτε για να εχουμε ικανη στυση χρειαζεται να μπει η σωστη ποσοτητα αιματος μεσα χωρις να εμποδιζεται η λειτουργια της βαλβιδας και φυσικα να κλεισει η ταπα του ντεποζιτου ωστε να μην μπαινει αλλο(εε μην γινει μπαλονι ειπαμε) και να μην βγαινει αλλο αιμα(για να μην πεφτει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Εχουμε δηλαδη βαλβιδα δυο κατευθυνσεων.
εάν όμως ήταν αντεπίστροφη σαν κλαπέτο, δεν θα κινδύνευε από πριαπισμό; Πολύ βασανιστικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κάποιοι αρέσκονται και στα νερόβραστα τι να κάνουμε! Εμείς ας τους βάλουμε στη ζώνη του Πλάτωνος, ελπίζοντας βεβαίως ότι θα το καταλάβουμε νωρίς και δε θα βρεθούμε προ εκπλήξεως σε ατυχείς και όχι ικανοποιητικές καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.
εάν όμως ήταν αντεπίστροφη σαν κλαπέτο, δεν θα κινδύνευε από πριαπισμό; Πολύ βασανιστικό

Νομιζω ειναι παρα πολυ σπανιο να γινει σε καποιον φυσιολογικο,εκτος παλι εαν εχει προκληθει καποιο χτυπημα η εχει παρει φαρμακα σχετικα με την περιοχη.Οποτε εαν γινει και κρατησει ξερω'γω 3 ωρες ε,πρεπει να πας κατευθειαν στο νοσοκομειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pluton

Δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 555 μηνύματα.
Ρε τι συζητάτε εδώ!
Για τον Απαισιόδοξο μη ακούς κανένα τράβα σε γιατρό.
Για την tsitaa οι μισοί θα σου πουν ότι φταις εσύ οι άλλοι μισοί ότι έχει ψυχολογικά.... απλά άλλαξε ταίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
περί ορέξεως μπουγατσόπιτα, σεβαστό. Αλλά μην παραπονιούνται μετά για φλατιές αλιβιδικές. Κι όσο για τις εκπλήξεις, άμα οι θεοί έχουν κέφια, και δεν σταματούν να διαολίζονται ποτέ οι άτιμοι, δεν τις αποφεύγουμε έτσι κι αλλιώς. Συνήθως από εκεί που δεν τις περιμένουμε. Τις εκπλήξεις πάντα. Οπότε τουλάχιστον ας μας έχει μείνει της διαδρομής η γλύκα

Νομιζω ειναι παρα πολυ σπανιο να γινει σε καποιον φυσιολογικο,εκτος παλι εαν εχει προκληθει καποιο χτυπημα η εχει παρει φαρμακα σχετικα με την περιοχη.Οποτε εαν γινει και κρατησει ξερω'γω 3 ωρες ε,πρεπει να πας κατευθειαν στο νοσοκομειο.
δλδ άμα φτάσει το 3ωρο η αρρώστια για την τσικίτα μας είμαστε για τα ΤΕΠ;;;;;;;;;;;;; Μωρέ! Αχαχχαχαχχαχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.
περί ορέξεως μπουγατσόπιτα, σεβαστό. Αλλά μην παραπονιούνται μετά για φλατιές αλιβιδικές. Κι όσο για τις εκπλήξεις, άμα οι θεοί έχουν κέφια, και δεν σταματούν να διαολίζονται ποτέ οι άτιμοι, δεν τις αποφεύγουμε έτσι κι αλλιώς. Συνήθως από εκεί που δεν τις περιμένουμε. Τις εκπλήξεις πάντα. Οπότε τουλάχιστον ας μας έχει μείνει της διαδρομής η γλύκα


δλδ άμα φτάσει το 3ωρο η αρρώστια για την τσικίτα μας είμαστε για τα ΤΕΠ;;;;;;;;;;;;; Μωρέ! Αχαχχαχαχχαχχ

Κοιτα μετα απο ενα σημειο το θεμα γινεται πρακτικο.Εαν κυκλοφορεις με στυση για 3 ωρες χωρις να υπαρχει η παραμικρη διεγερση τοτε οκ δεν το λες και φυσιολογικο.Αλλα σοβαρα πρεπει να εχει λιωσει καποιος για να ειναι horny 3 ωρες ασταματητα :loltooth: . Εξαλλου πες οτι πρεπει να πας τουαλετα,τι θα κανεις θα αιωρεισαι για να κατουρησεις στο σωστο μερος;Ενας λογος για να μισει κανεις το morning wood :whistle: ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Κοιτα μετα απο ενα σημειο το θεμα γινεται πρακτικο.Εαν κυκλοφορεις με στυση για 3 ωρες χωρις να υπαρχει η παραμικρη διεγερση τοτε οκ δεν το λες και φυσιολογικο.Αλλα σοβαρα πρεπει να εχει λιωσει καποιος για να ειναι horny 3 ωρες ασταματητα :loltooth: . Εξαλλου πες οτι πρεπει να πας τουαλετα,τι θα κανεις θα αιωρεισαι για να κατουρησεις;

χωρίς ερέθισμα, όντως. Αλλά για αυτό μιλάμε τώρα;
Κι όσο για το αν το 3ωρο το συνεχές είναι παθολογικό, δώσε στον εαυτό σου την ευκαιρία να αρρωστήσει με κάποια. Και τότε θα δεις πως όχι 3ωρο, αλλά πάνω από 7ωρο θα χτυπάς -στην ηλικία σου βέβαια- και θα θέλεις κι άλλο αλλά ούτε η άλλη θα αντέχει αλλά θα σας διακόπτει και το ξυπνητήρι για την σχολή. Αυτά βέβαια στα 18-19-20, μετά θλίπση όπως προείπες και κι αν παρήλθον οι χρόνοι εκείνοι των ερώτων φαιδρά εποχή
Κι όσο για το τσισάρε, κρύο νερό στην μπανιέρα με το τηλέφωνο τοπικά, δουλεύει. Γιατί αυτό κι αν είναι βασανιστικό, να σκας περ τσισάρε και να μην μπορείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.
χωρίς ερέθισμα, όντως. Αλλά για αυτό μιλάμε τώρα;
Κι όσο για το αν το 3ωρο το συνεχές είναι παθολογικό, δώσε στον εαυτό σου την ευκαιρία να αρρωστήσει με κάποια. Και τότε θα δεις πως όχι 3ωρο, αλλά πάνω από 7ωρο θα χτυπάς -στην ηλικία σου βέβαια- και θα θέλεις κι άλλο αλλά ούτε η άλλη θα αντέχει αλλά θα σας διακόπτει και το ξυπνητήρι για την σχολή. Αυτά βέβαια στα 18-19-20, μετά θλίπση όπως προείπες και κι αν παρήλθον οι χρόνοι εκείνοι των ερώτων φαιδρά εποχή
Κι όσο για το τσισάρε, κρύο νερό στην μπανιέρα με το τηλέφωνο, δουλεύει. Γιατί αυτό κι αν είναι βασανιστικό, να σκας περ τσισάρε και να μην μπορείς :P

Εαν εννοουσες με ερεθισμα εε τοτε οκ ειναι φυσιολογικο να πας οσες ωρες θες.Εγω αναφερομουν στο ετσι.
Και να μην θελει σιγα,αλλες τοσες ωρες ειναι η σχολη,και εκει παρομοιο εργο γινεται πλεον παρα εκπαιδευτικο :rofl:
Οι ηλικιες που ανεφερα ειναι ενδεικτικες,δεν πρεπει να τον παιρνει κανεναν τιποτα απο κατω.Μην ξεχνας οτι υπαρχουν γεροι που ζουν σαν νεοι και νεοι που ζουν σαν γεροι.Ολα στον ανθρωπο ειναι.Ειδικα με την τεχνολογια πλεον ολα ειναι δυνατα και εφικτα.
Ναι το κρυο νερο δεν το ειχα σκεφτει,εχεις ενα δικιο σε αυτο :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τσιγάρα ΣΈΡΤΙΚΑ μην ανησυχείς μια χαρά είσαι εσύ δε χρειάζεται καθόλου να ανησυχείς εμείς να δούμε τι θα κάνουμε χάχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Τσιγάρα ΣΈΡΤΙΚΑ μην ανησυχείς μια χαρά είσαι εσύ δε χρειάζεται καθόλου να ανησυχείς εμείς να δούμε τι θα κάνουμε χάχα
Τσίταααα είπαμε, αυτά λαστ γήαρ. Τι λαστ γήαρ δλδ, λαστ ντήκεηντ. Τώρα μισή ώρα μαζί με τα προκαταρκτικά και το ντουσάκι μετά. Πλύσιμο πριν δεν έχει, άμα μυρίζουμε σαν ασβοκούναβα αυτό δρα ερεθιστικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Nikos667 χρήσιμες οι πληροφορίες σου αυτό που λες περί τραυματικών εμπειριών μιας και του έχει ξανασυμβεί είναι πολύ πιΘάνο καθώς σκέψου εγώ σκέφτηκα να το θίξω και λέω άμα του το πω και είναι αγχωμένος πόσο χειρότερο θα γίνες το πράγμα; κοίτα αν συνεχιστεί μπορεί να πετάξω αυτό που λέμε περί ψυχολόγου αν αρνηθεί που είναι πιθανό βλέπω να τη κάνω γτ πολύ το κουράσαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top