Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 10 7.9%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 58 45.7%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 4 3.1%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 8.7%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημιουργία Ξανά!

    Ψήφοι: 7 5.5%
  • Δράση - ΦΙΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

    Ψήφοι: 5 3.9%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κόμμα Πειρατών

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Λευκό/Άκυρο/Αποχή

    Ψήφοι: 3 2.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μου αρέσει που λες τριτοκοσμικής χώρας. Προ ευρώ, η Ελλάδα ζούσε καλύτερα από ότι σήμερα. Πολύ καλύτερα. Και αυτό γιατί η Ελλάδα δεν αντέχει στο ευρώ, ένα νόμισμα που έχουν τόσο δυνατές χώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Προ ευρώ, η Ελλάδα ζούσε καλύτερα από ότι σήμερα.
πότε το 60?

αν γυρισουμε σε εθνικο νομισμα δεν θα ειναι η δραχμη του 99
καμια σχεση,,αν ηταν ετσι θα ελεγα παμε

θα ειναι δεκαετιες πισω,,θα πεσουμε σε επιπεδα πληθωρισμου και υποτιμησης τουρκιας το λιγοτερο

καλα πιστευει κανεις,οτι αν κοψουμε εθνικο νομισμα θα ειμαστε σαν τη δραχμη το 97 που τρωγαμε ευρωπαικα λεφτα αβερτα και γεμιζαν τα μπουζοτκτσιδικα και οι πιστες?

παμε καλα?μια χρεωκοπημενη χωρα κουφαρι θα ειμαστε,,με ενα νομισμα χαρτοπετσετα..
και τον κοσμο να τρεχει στη γερμανια να δουλεψει..


Το σημείο Ο του Τσίπρα απέναντι στα 18 σημεία του Σαμαρά

Είναι σαν να φωνάζει, μηνμεψηφίζετεάλλοι. Αξιωματική αντιπολίτευση, σου λέει μια χαρά είναι. Να ξεκοκαλίσει με την ησυχία του το ΠΑΣΟΚ και μετά από ένα ζευγάρι χρόνια, ξηγιόμαστε και λίγο Μαξίμου. Θα είναι μόλις σαράντα ετών…
Ο Δραγασάκης και οι λοιποί μετριοπαθείς του ΣΥΡΙΖΑ είναι με τα υπογλώσσια στο χέρι…
αυτο σκεφτηκα και εγω μολις ακουσα τις εξαγγελις του τσιπρα

"το πηραν αποφαση να μεινουν αξιωματικη αντιπολιτευση,,
αλλωστε μολις απαγορευτηκαν οι δημοσκοπησεις,,και δεν θα φανει οποια πτωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η Ελλάδα με την κήρυξη ΑΟΖ και με σωστή εκμετάλλευση των πάντων που έχουμε θα έχει τεράστιες δυνατότητες να φτιάξει ένα ισχυρό νόμισμα στις ανάγκες της χώρας.

Φτάνει με τον πουλημένο Σαμαρά επιτέλους. Είδαμε και αυτουνού τα παντελόνια του. Α... ξέχασα, τα έχει ρίξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η Ελλάδα με την κήρυξη ΑΟΖ και με σωστή εκμετάλλευση των πάντων που έχουμε θα έχει τεράστιες δυνατότητες να φτιάξει ένα ισχυρό νόμισμα στις ανάγκες της χώρας.

παιρνουν χρονο αυτα μερικα χρονια
μεχρι τοτε θα ψοφοπειναμε με τη νεα δραχμη ,που θα πρεπει να εκδοθει γρηγορα αν ψοφαμε χωρις ρευστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τώρα δεν πεινάμε? Τι θα πει πεινάμε? Πρέπει να πεινάσουμε οι ίδιοι? Τους συνανθρώπους σου δεν τους βλέπεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Προ ευρώ, η Ελλάδα ζούσε καλύτερα από ότι σήμερα.
Σε χτύπησαν στο δόξα πατρί(πώς γράφεται τέλος πάντων..) οι πανελλήνιες φίλε, και μουρλάθηκες?:P

Η Ελλάδα με την κήρυξη ΑΟΖ και με σωστή εκμετάλλευση των πάντων που έχουμε θα έχει τεράστιες δυνατότητες να φτιάξει ένα ισχυρό νόμισμα στις ανάγκες της χώρας.

Ποιος τα λέει αυτά, και γιατί τα πιστεύεις ακριβώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σε χτύπησαν στο δόξα πατρί(πώς γράφεται τέλος πάντων..) οι πανελλήνιες φίλε, και μουρλάθηκες?:P

Με χτύπησαν αλλά όχι αρκετά ώστε να χάσω τα λογικά μου. Κοίτα τι μπορεί να αγοράσει ο μέσος άνθρωπος τώρα και τι μπορούσε το 2000. Πόσα χρωστάει τώρα και πόσα χρωστούσε το 2000. Πόσο ελεύθερος νιώθει τώρα και πόσο το 2000.

Ποιος τα λέει αυτά, και γιατί τα πιστεύεις ακριβώς?

Την κήρυξη ΑΟΖ πολλοί πολιτικοί από διαφορετικούς χώρους. Έτσι και ξεκινήσει να βγάζει πετρέλαιο η Ελλάδα ξέρεις τ σημαίνει οικονομικά αυτό έτσι? Επίσης η Ελλάδα ποτέ δεν εκμεταλλεύτηκε τις δυνατότητές της. Απλό παράδειγμα ότι στις σκανδιναβικές χώρες εκμεταλλεύονται τον ήλιο τους (όσο έχουν) ενώ εμείς που έχουμε άπειρο τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Έτσι και ξεκινήσει να βγάζει πετρέλαιο η Ελλάδα ξέρεις τ σημαίνει οικονομικά αυτό έτσι?

Εσυ εισαι σιγουρος πως θα σημενει αυτο που πιστευεις; Οχι οτι δεν ειμαι υπερ του να εκμεταλευτουμε το πετρελαιο, αλλα σκεψου σε ποιες χωρες υπαρχουν πετρελαια και το τι επικρατει σε καθεμια απο αυτες τις χωρες, τοσο πολιτικα οσο και οικονομικα οσο και σε επιπεδο απλης καθημερινης ζωης για τους πολιτες. Εμεις γιατι να γινουμε σαν τα Αραβικα Εμιρατα η την Σαουδικη Αραβια και οχι σαν το Ιρακ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εσυ εισαι σιγουρος πως θα σημενει αυτο που πιστευεις; Οχι οτι δεν ειμαι υπερ του να εκμεταλευτουμε το πετρελαιο, αλλα σκεψου σε ποιες χωρες υπαρχουν πετρελαια και το τι επικρατει σε καθεμια απο αυτες τις χωρες, τοσο πολιτικα οσο και οικονομικα οσο και σε επιπεδο απλης καθημερινης ζωης για τους πολιτες. Εμεις γιατι να γινουμε σαν τα Αραβικα Εμιρατα η την Σαουδικη Αραβια και οχι σαν το Ιρακ;

Επειδή είναι στο χέρι μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδή είναι στο χέρι μας.
Με την πολιτικο-οικονομικη κατασταση που επικρατει δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο οντως ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με την πολιτικο-οικονομικη κατασταση που επικρατει δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο οντως ειναι

Ε αν ψηφίσεις Σαμαρά η Βενιζέλο φυσικά και δεν είναι :)

Το θέμα δεν είναι να βγάζουμε εμείς λεφτά από το πετρέλαιο, αλλά να έχει έσοδα το κράτος. Δεν με νοιάζει αν είναι ο Τσίπρας, η Παπαρήγα, ο Καμμένος ή ο Μιχαλολιάκος. Όσοι υποστηρίζουν ότι τέτοια έργα πρέπει να είναι στα χέρια του δημοσίου είμαι μαζί τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τώρα δεν πεινάμε? Τι θα πει πεινάμε? Πρέπει να πεινάσουμε οι ίδιοι?
υπαρχουν και χειροτερα,,δες την τουρκια,βαλκανικες και ασιατικες χωρες

υπαρχουν και πολυ χειροτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
υπαρχουν και χειροτερα,,δες την τουρκια,βαλκανικες και ασιατικες χωρες

υπαρχουν και πολυ χειροτερα..

Γιατί συγκρίνεις με τα χειρότερα και όχι με τα καλύτερα? Ωστόσο δεν ξέρω πόσο χειρότερα είναι στη Τουρκία. Σε ποιες βαλκανικές χώρες αναφέρεσαι? Στη Σερβία που βομβάριζαν οι Αμερικανοί ή στα Σκόπια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex-ar

Νεοφερμένος

Ο alex-ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η άποψη, ότι αν παρουμε το πετρελαιο που μας ΑΝΗΚΕΙ, και δεν το δώσουμε σε: Τούρκους, Αμερικάνους(γεια σου ρε Μπακογιαννη!) και Ευρωπαίους(Γάλλους, Γερμανους) είναι 100% σωστή. Πρέπει να πάρουμε αυτό το πετρέλαιο και ό,τι άλλο ορυκτό πλούτο μας ανήκει και τόσες εκατοντάδες χρόνια είναι ανεκμετάλλευτα. Με αυτά τα χρήματα, που πρέπει να έχουμε μερίδιο πάνω απ'το 80%(γιατί όπως και να το κάνουμε ΝΔ-ΠΑΣΟΚ τα εχουν υπογράψει αυτά(τουρκία, γερμανία, αμερική), θα μπορέσουμε να βάλουμε μπροστά κάποια πράγματα και γενικά να καλυτερέψουμε την θέση μας. ΝΔ-ΠΑΣΟΚ δεν έχω ακούσει να λένε κάτι τέτοιο, περί εκμετάλλευσης και μερίδιο στην Ελλάδα. Ένας είναι ο σκοπός τους: Να εκμεταλλευτούμε το πετρέλαιο, η Αμερική να πάρει το 40%, η Τουρκία το 20%, 20% η Ευρώπη και η Ελλάδα να πάρει 20% της συνολικής αξίας.

Ναι άγγελε κι εγώ αυτήν την απορία έχω. Ίσως δεν βγαίνεις στον δρόμο έξω(δεν ξέρω σε ποια πόλη μένεις) να βλέπεις τα πράγματα, ή μάλλον τα πρόσωπα των Ελλήνων, κι ειδικά σε Αθηνα-Θεσσαλονικη. Ίσως δεν σου έχουν λείψει χρήματα-ούτε κι εμένα, αλλά ούτε και μου περισσεύουν- γι'αυτό ίσως αν έβλεπες από κοντά την ''πραγματική'' κατάσταση: Ανεργία 20-25%, 1 στους 2 νέους άνεργος, κάτω απ'το 30% ζει κάτω από το όριο της φτώχειας! Να χαίρεστε τον δικομματισμό σας...ίσως δεν έχετε αντιληφθεί τον κόσμο έξω απο το παράθυρό σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ είμαι της άποψης ότι θα μπορούσαμε να συνεκμεταλλευτούμε με μια χώρα όπως πχ η Ρωσία με τις προϋποθέσεις ότι α) Θα καλύπτουμε πρώτα τις δικές μας ανάγκες στην εσωτερική λειτουργία του κράτους, β) Θα δούλευαν Έλληνες και γ) Θα είχαμε προστασία στο Αιγαίο με στόλο τους (η Τουρκία προφανώς δεν είναι σε αυτές τις χώρες). Πέρα από αυτά μπορούν και οι άλλοι να έχουν ποσοστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex-ar

Νεοφερμένος

Ο alex-ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ούτε αυτό είναι σωστό. 1ον απ'λα γιατί υπάρχει τόση μεγάλη ανησυχία για την Τουρκία; Η Ελλάδα, βρίσκεται στην Ε.Ε., στο ΝΑΤΟ, άρα μου φαίνεται λίγο απίθανο κάποτε να γίνει μια γενικευμένη επίθεση εναντίον μας. 2ον, η Ελλάδα, έχει τον 2ο ή 3ο μεγαλύτερο στόλο σε ολόκληρο τον κόσμο και έπειτα η ελληνική αεροπορία είναι 2-3η στην συμμαχία του ΝΑΤΟ. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα παιδιά για να μας επιτεθεί έτσι η Τουρκία. Μπορούμε να την καταγγείλουμε(που ΠΑΣΟΚ-ΝΔ δεν το εχουν σκεφτει καν) για το θεμα της ΑΟΖ αλλα και για τις παραβασεις στα συνορα. Δεν είναι τόσο απλό, μια επιθεση στην Ελλάδα. Δεν νομίζω να υπάρχει φόβος(αληθινός) για μια τετοια περιπτωση. Απλώς πρέπει να είμαστε πιο αυστηροί, να βάλουμε κανόνες στους Τούρκους. Έπειτα, συμφωνω και επαυξάνω ότι πρεπει να αναπτύξουμε καλύτερες σχέσεις με την Ρωσία.Μας είχε προτείνει και δάνειο, αλλά ο λαμπρός αυτός πρωθυπουργός, ο εξυπνος, ο Γιώργακης, την απέρριψε. Αλλά όσον αναφορά την εκμετάλλευση του πετρελαίου, η Ελλάδα πρέπει να έχει την πρωτοβουλία, άντε κι ένα ποσοστό στους φίλους μας τους Ρώσους(υπό προυποθεσεις και όρους βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν αναφέρθηκα σε κίνδυνο της Τουρκίας αλλά γενικά σε πιθανό κίνδυνο. Καμία χώρα εκτός πχ της Ρωσίας δεν θα ήθελε να εκμεταλλευτεί η Ελλάδα το πετρέλαιο της και το φυσικό αέριο. Η Ρωσία θα ήθελε καθώς όπως ανέφερα θα ήθελε μια συνεργασία στη μεσόγειο. Οι άλλες χώρες δεν θέλουν (Τουρκία, Γερμανία, Αμερική κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex-ar

Νεοφερμένος

Ο alex-ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ποια συνεργασία και κουραφεξαλα; Η Γαλλία, Γερμανία, Τουρκία και Αμερική θέλουν ποσοστό από τα πετρέλαια που κατέχει η Ελλάδα. ΓΙΑΤΙ; Τα πετρέλαια αυτά ανήκουν στην ελλάδα, σε κανέναν άλλον. Γιατί να δώσουμε ποσοστά σε αυτά τα ηλίθια κράτη(πολιτικά όχι κοινωνικά προς θεου). Το μονο κράτος που μας χωνεύει εδώ τριγύρω είναι η Ρωσσία και για αυτό ένα ποσοστό στην Ρωσσία, με όρους και προυποθεσεις φυσικά, δεν θα με ενοχλούσε προσωπικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί συγκρίνεις με τα χειρότερα και όχι με τα καλύτερα?
ολα υπαρχουν
απλα εγω θελω απο εκει που ειμαστε να παμε παραπανω
οχι να χωθουμε στα ταρταρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μα είπα με προϋποθέσεις. Αλλιώς δεν πρόκειται να μας αφήσουν να τα εκμεταλλευτούμε ΚΑΝ. Για αυτό λέω Ρωσία, γιατί αλλιώς με άλλες χώρες δεν θα μας μείνει ούτε το 20%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top